• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Věruškooo, pravdu má Andrejka. Já furt přemýšlím nad tím OBR - odcházím, budu ráno??? Stejně pořád nechápu, o co těm doktorům jde? Neustále chtějí dokazovat, že oni rozhodují? Pacient musí nejlíp vědět, jak mu je. Věruško neboj:slight_smile:
17. čer 2009 ve 23:20  • Odpověz
To mi určil doktor, kdy můžu vycházet:grinning:
17. čer 2009 ve 23:24  • Odpověz
autor
Já taky Bellí, přemýšĺím :grinning: . Stejně je to sranda, Věruška si tam hodí tři písmenka a jde si venčit, a my tady zavařujeme závity. A co když se jenom přepsala? :grinning: :grinning:
Hlavně si myslím, že tomu doktorovi to může být jedno. Navíc vidí, kdo je vyloženě nemakačenko a kdo ne. A Věruško, já nechci jitřit rány, ale zase je dobře si to uvědomit, to opravdu nebyl potrat v prvním trimestru, to je jedno z nejtěžších obdobích v životě. A není to zase až tak krátká doba. Promiň, že to připomínám, ale nějak chci, abys věděla, že to potřebné volno má své opodstatnění! Máš na něj plné právo.
17. čer 2009 ve 23:29  • Odpověz
Andrejko, kocúrku můj, už jdu do pelíškuuu:slight_smile: Dobrou nocku, krásné miminkovské a MTR, zlatíčko:slight_smile: Všem přeju dobrou nocičku a pěkňoučké sníkyyy, berušky:slight_smile: a Karolce ať ten nočňuch utíká:wink:
17. čer 2009 ve 23:30  • Odpověz
autor
JO, AHÁÁÁ! :grinning: :grinning:
Tak to jo! No, zlatej Pronatal, tam máme vycházky neomezeně! A Ty máš neschopenku už z Caru, nebo ještě skrz tu bouračku?
17. čer 2009 ve 23:32  • Odpověz
autor
Jasný, zlatíčko, tak dobrou noc, hezky se vyspinkej, a nápodobně, samé dupačkové sníky a MTR! :slight_smile: Dobrouuuuuuuu :pensive: :pensive: :pensive:
17. čer 2009 ve 23:36  • Odpověz
Andrejko, ještě než usnu, tak musím říct, že tohle je přesně jeden z přežitků, který u nás neustále je, že spousta doktorů a je jedno, jestli je to stará generace, ale i mlaďoši se od nich naučili dávat najevo, já jsem doktor a kdo je víc? A málo je těch, kterým záleží na člověku jako takovém. A už jdu, bo se mi zavírají očičkaaa:slight_smile:
17. čer 2009 ve 23:37  • Odpověz
Ještě skrz tu bouračku a tu budu mít do konce měsíce, ale až budu těhulka a já budu, tak si je nechám napsat neomezeně, neboj:wink: Brou, brou, brou:slight_smile:
17. čer 2009 ve 23:40  • Odpověz
autor
Bellí, utíkej spinkat.. Já jen, že někdy se stane, že doktor by byl úplně v pohodě, ale my se bojíme si o něco říct, protože už dopředu čekáme, že nás bude mít za něco špatného, líného, vyčůraného atd.atd..
Ale zítra to probereme, kočičko, pááá :slight_smile: :slight_smile: :pensive: :pensive: :pensive:
17. čer 2009 ve 23:45  • Odpověz
autor
BUDEME TĚHULKY!!! Jóó´!!
Brou nóóóóóccc!!
17. čer 2009 ve 23:47  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile::slight_smile::slight_smile:

HESLO "ALLÁ BELLÁ" DOPORUČUJE 9 z 10 SNAŽILEK, POUŽÍVEJTE PREVENTIVNĚ V CARU :
"Dobrý den, tak už jsem tu zase a tentokrát jsem přišla otěhotnět." ))))

ČEKANKY
Věruška,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci počkaj,Mistr von Dorn odložen(a),!Jdeme hrdě pro neschopenku! :wink: :slight_smile:
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost1IVF+ICSI,1ET,1KET,zlobí nás tlak a štítná žláza,ale na mimi ju připravíme.
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,Porazíme myom!Operace 30.7.Nejdřív ale dovča!Happyna plave:slight_smile:
Leontýnka -bojovnice,IVFodloženo-zatím..Máme chlapečka z domečku a prima manžu už 20 let!Jak je, už je líp?
Karolo,Gyncent.OV,1IVF,1ET,2KET,25.6.konzult.v Holomóci.Kobzolek vykurýrován.Ale my zase po nočce...
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, akce srpen-září 09, huž zase v pracovním procesu, brrr..haló, kde jste pani?
Inka78,Sanus,6xIUI,2IVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Kde Tě máme, bojovnice???
Ája,ReprofitBrno,3IVF, Další boj v červnu!
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,hysterka ok,Přece jen do boje?Ještě se poradíme s manžou.
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu.Leňulko,drž se holka,nemám jiných slov,do pr..

HOLKY V AKCI
Petjuna,Apolinář,1IVF,KET volá, 17.6.KET, zaveden páreček na objednávku jeho veličenstva! :grinning:
Regina,Apolinář,1IUI, 2.IUI 5.6. ms bohužel dorazila, nevadí máme Fostimon a hurá do dalšího kola,do3.IUI. :slight_smile:
Andrea.ivf,Pronatal Praha,2IUI,1IVF,ICSI,PK,6 kulihrášků,dojíždímATB,hysterkaOK,ms je tady,budeKET,UTZ 26.6.
Bellka,Fertim.OC,5IVF(AH,ICSI,PK,KET)Bude6.IVF,zobeme norethisteron a 24.6.kontrolní UTZ

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termínek 13.11.,kontrola 22.6.,máme bobule na zánět.
Pajipa (Pavla)-spisovatelka,CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšný KET,termínek 26.9.,čekáme Lukáška!!
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophie Anna termín29.10.,Už jsme vdaná paní.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá, jedno klučičí a jedno holčičí!!!!
Katy81,Kačer- Reprom.Brno,1.IVF, ET 8.4.,1 kulíšek,máme krásnou fotečkúú,máme průkajdu!!
Terezaa, Natalart Plzeň,1.IVF, OPU 8.4. ET 11.4., 1brouček, 17.6. UTZ+genetika, Tak co, jste ok?
Moncaet , Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4. , těhulímeee!,19.6.VelkýUTZ! NT+,18.6.odběry :wink:
Moonnca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU 9.5.,12.5ET, Tečka má srdíčko!!!Už jsme řekli čau Caru!
Danusss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5.OPU,3ledňáčci,18.5.ET,hurráá,huž jsme těhulka!
Janni.ka,Reprom.Brno,1.IVF!OPU30.5.,ET4.6.,2embryjka u mámy!,17.6.hcg 429, UTZ12.7.

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09,máme2730g,Prďolka má kakací starosti.Jedem s Kájou na kontrolu!!
17. čer 2009 ve 23:50  • Odpověz
Dobré ranko, kocúrci:slight_smile: Všem přeju krásný den a kdo má nějakou kontroličku, ať dopadne na 1*:wink: Nás vzbudili ve 4.10 kluci policajtští, bo se spletli a už jsou v čoudu, měli vyjíždět až v 5.15. Málem se nám leknutím zastavilo srdce a to jste neviděly, jak se během 5-ti minut dají nachystat věci, umýt, obléct a šup do auta, jsem chystala věci, ještě teď mi buší srdíčko jak o závod:wink:
18. čer 2009 ve 04:33  • Odpověz
Andrejko, jasně, že jsou i v pohodě, zrovna mám takovou praktickou a zubařku, ale není jich moc a zasejc je to o čem? No o lidech, přecivá a empatii:wink: Jdu ještě zkusit usnout, doufám, že se mi to podaří, po tém šoku:wink: Tož krásný den všem, sluníčka a Karolce dobrou nočku. Teď si nejsem jistá, jestli i Regi má nočňucha, ale jestli jo, tak se taky pěkně vyspinkej. Jdu do pelíškuuu:slight_smile:
18. čer 2009 ve 04:41  • Odpověz
Bré ráno, kůůůrňa, Bellucha už tu poletuje, nejsem první ani dnes.Ajo vlastně, ona chystala hrábě na Slovač :grinning:
My se kojíme, máma vymyšlí, co si vezme na sebe, aby mohla nenápadně kojit i v Béééérně a kluci se venčej. V 6h. máme vyjíždět.
Mimíska má jablečný komplet :wink: a huž se dososne a frčí.
Tak mějte hezký den, odpoledne jsme tu jak na Kobyle :slight_smile:
18. čer 2009 v 05:35  •  1 dítě  • Odpověz
Brrééé ranko kobylky.
Za prvé vysvětlím záhadu slova OBR MTR, to je jako Obří MTR :grinning: tak to na úvod.
Andrejko, Bellko, s těmi doktory máte uplnou pravdu. Jsou to jen lidi, ale my se někdy bojíme si o něco říct, viz. já. Taky ty jejechi přežitky s vycházkama...nechápu, že v Praze píšou na těhu.neomezené a tady ti kokoti omezené. jako kdyby bylo těhotenství nějaká nemoc?!
Tak jsem si zas po ránu ulevila a uvidíme čeho za chvíli dosáhnu v ordinaci:slight_smile:
Májo, ty vlastně jedeš do teho Bééérna a co tam vlastně budeš dělat??? Mi to nějak uniklo. Tak šťastnou cestu!
Mončoet dobrý výsledky z krve.
Májovej Kájo, tfuj, tfuj. tfuj, to bude ok :wink:
Ranní MTR :slight_smile: všem
18. čer 2009 v 06:39  • Odpověz
Ahoj všem :slight_smile: Máji tak co Anička už se jí podařilo hovínko :slight_smile: 10dní u kojence je naprosto normální,ale já vím že jsem taky používala ty trubičky a fukngovalo to i na prdíky.A nezkoušela jsi už dávat nějaký čajíček já vím,že doktorky tvrdí že když kojíš tak to stačí,ale já dávala po lžičkách ten feniklový když bylo už teplo,ten se může už od prvního týdne života.Kluci když tak dlouho nekadily tak pak musely rovnou do vany.Ta plínka to nějak nebrala :grinning:.Tak ať se vám brzy zadaří :wink: Chci popřát všem těhulkám a ať se mímískové drží celých 9 měsíců
18. čer 2009 v 07:21  • Odpověz
Tak se mne dlouho nezbavíte :slight_smile:
Mám ještě PN :slight_smile: , kobylky, mně se tak ulevilo...
18. čer 2009 v 07:46  • Odpověz
Dobré ráno,podávám hlášení: kontrola v pořádku,pan doktor byl spokojen,mimčo už šermovalo ručičkama a dělalo přemety,termín mám stanoven na 24.12.,když vše půjde tak jak má domů bych šla v říjnu, v pondělí 22.06.jdu na genetiku(bioch.screening+krev)bojím se jako čert kříže,musím se objednat na:EKG,plicní,zubní,internu,ke svému obvodnímu lékaři a na endokrinologii - tam naštěstí měli volno hned dneska na 07:00 hodinu, krev mám v pořádku a štítnou žlázu taky ok(paní doktorka říkala,že konečně vidí štítnou žlázu tak jak má vypadat) na další kontrolu ke svému doktoru jdu 21.07. a tu už musím přinést všechny výsledky.Mějte se všechny moc hezky a děkuji. :slight_smile:
18. čer 2009 v 08:03  • Odpověz
Terezkooooo, to jsou supr zprávy po ránu, tak gratulujuuu! Že to byl krásný zážitek vidět mimi jak se tam mrská. Tak teď si snad už změníš tu snažilku a paní fialovou :wink: ?
Kajisek už je taky vyfocená, ahoooj
18. čer 2009 v 08:07  • Odpověz
Věruško je to zázrak, ještě čekám na tu genetiku, já vím, jsem příšera ušatá. :grinning:
18. čer 2009 v 08:26  • Odpověz
Krásný zázrak :slight_smile: Tak až po genetice, ale už se těšíme, příšerko :slight_smile:
18. čer 2009 v 08:28  • Odpověz
Dobré ránko,omluva za včera,nějak jsem vytuhla :sweat_smile:

Terko,teda ty máš termín o den dřív jak já :grinning: to jste teda velcí,no a měřil Ti to za krkem to nuchální cosi máš kolik? A kůstka byla vidět???
18. čer 2009 v 08:34  • Odpověz
To se to bude na Štědrý den rodit:slight_smile: Já mám takhle synovce, přesně 24.12. Pak když přišla ségra z porodnice, tak ho položila pod stromeček, jako dáreček. Pamatuju si na tu chvíli, bylo to první dítko do rodiny. A už jsem zas dojatá. Teď mu je už 16 let, to je klacek , co? Když jsem ho hlídala, tak mi usínal v náručí a těd když si ho chci k sobě přivinout, tak stojí jak pařez a ani s ním nehnu :slight_smile: Jo, to to letííí.
18. čer 2009 v 08:43  • Odpověz
Katy, měřili mi všechno, pan doktor byl spokojený a myslím, že je i precizní když jsem viděla kam všude musím jít, i když nikdy mi nic nebylo(musím to zaťukat), NT+ mám 1,3mm, lekla jsem se,protože jsem si vzpoměla, že ty jsi měla 0,7mm tak jsem se hned ptala a on říkal, naprosto v pořádku, nevíš prosím Tě jaké je rozmezí?Jinak kůstka vidět byla.
18. čer 2009 v 08:44  • Odpověz
Hokly,nestresujte se. Ta genetika může vyjít i blbě,je to nespolehlivý vyšetření.Prý se dá vše hodně poznat jen z UTZ, když je kvalitní,tak klid...
Jdu s Mikim na prochajdu, tak zatim páááááááá
18. čer 2009 v 08:49  • Odpověz
Věruško,no co by si chtěla,je to velkej kluk,přece mazlit se s tetou nebude :wink: ale jo letí to,docela rychle

Terko,vidíš ty tele a to jsi teda v pohodě,to ta krev vyjde taky v pohodě,už nemusíš mít strach.Nevím přesně,ale mám pocit že do 2mm je to ok,takže klídek :wink: a to jste taky pěkně velcí když máš ten termín ještě dřív jak já a to nám říkali že jsme vetší :grinning: šup tam tt,to jsi kolik?13+0?to budu zítra já a hurá druhej trimestr je tu :grinning:
18. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
Věruško, myslím si, že mi už od 03/2009 co sem pišu trošku znáš, jsem stres, na netu vždycky něco přečtu a pak jsem z toho šílená, zda to mám vše v normě, prostě hrůza hrůz. :wink:
18. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
krááááásné sluníčkové ránko kobylky :slight_smile:
Tak Terezko,velká gratulace ke kontroličce,další dopadnou určitě taky dobře :wink: :wink: a zase to odložila potvůrka jedna,pořád je fialová :rolling_eyes: no jo třeba se dočkáme no :grinning:
Andrejko,já si to tt změním až budu mít po ultrazvuku ju? :wink:
Máji přeji hezký den v Bééérně a at se zadaří nenápadně nakrmit Anýska-alias jablíčkovou princezničku :slight_smile:
Katy ahooooj těhulinko,pořád tě zlobí migrény?to sou ale potvůrky,snad to bude brzo dobrý.
Belinko,chůďátko takový šok po ránu,snad si usnula ještě.Mě ráno v 5 vzbudila potřeba na wc a pak mě hlad nenechal usnout tak sem musela zbaštit loupák a usnula sem a opět mě vzbudil hlad-připadá mi že jím pořád,ale když já mám pořááááááááááááááád hlad :sweat_smile:
Věry ahojkyyy,co dneska kuchtíte berušky?Já těstoviny s vajíčkem a okurkovej salát :wink: rychlý-dobrý-levný :grinning:
Zdravím i zbytek rodinky,Karolku,Regí,Katy,Danču-ta se nám už dlouho neozvala a ouplně všecky :slight_smile:
18. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
Janniko, fialová paní odložená není já furt čekám na tu genetiku, té se bojím jako čert kříže,opravdu.
18. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
Try neboj se,bud v klidku :wink: bude to O.K. uvidíš.kdy že tu genetiku vlastně máš?
18. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.