• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
No jo, tady se to vaří, rodí a já chudáček makám, Májo ty cizí předměty jsou kuličky, hrášky kukuřice v nose a uších. :slight_smile: Jinak koblížky bych si taky dala, dělá je babi, jsou super :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jdu si uvařit kafčo a pak si vás dočtu psavice. :grinning:
25. dub 2009 v 18:25  • Odpověz
Karolko ahoj takže už pracuješ tak at máš klidnou směnu :wink:
Holky tak už jsem dosmažila koblížky děla jsem je z dvojíté dávky :slight_smile: zítra jedem na zahrádku tak si všichni strašně moc pošmáknem :wink:
25. dub 2009 v 18:30  • Odpověz
Luci a kde máte zahrádku, daleko? máte takovou tu s tím zahradním domkem a jezdíte se tam venčit?Co malá, už je dobrá? Zítra má být pěkně, tak si to užijte. :slight_smile:
25. dub 2009 v 18:33  • Odpověz
Psala Beluška že nemůže odesílat příspěvky nějak jí to pada. :wink: Ale máme psát at má co číst tak pište pište pište :grinning:
25. dub 2009 v 18:34  • Odpověz
Zahrádku máme asi půl hodky od baráku pěšky máme tak chajdu garáš hospodářskou budovu. Chajda je pěkná kuchyn obyvák a nahoře 4 postele. Zahrada má 21 árů. Malá už je vpohodě 1.5 jedou do školy v přírodě bude mi smutno vrátí se 7.5.
25. dub 2009 v 18:37  • Odpověz
Luci, to tam určitě i přespáváte :slight_smile: Já si nedokážu představit, že malý mi tak na týden odjede, ale taky mě to čeká., jo dětičky naše :slight_smile:
25. dub 2009 v 18:39  • Odpověz
Zdravím Bellušku na dálku. My s Májou te´d na You tube sledujeme zrovna porod. :slight_smile: Našla jsem jeden, co se rodil u nás v nemocnicia pani to zvládla skvěle, atk snad to Máju ještě víc nerozhodilo.
Lůco, co závěsy? Máš fotešku?
Marky, papaj, papaj vitamínky, já se zrovna láduju držďovou polévkou.
Ahoj karolko, jak je?
25. dub 2009 v 18:43  • Odpověz
Věrko, momentálně čekám na primáře až mi přijde na ošetření dítěte, takže zábava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. dub 2009 v 18:49  • Odpověz
Co mu je?
25. dub 2009 v 18:57  • Odpověz
Primáři nebo tomu dětátku? :grinning: Tomu kobzolovi vcelku nic, kašel rýma a přišli, ať se podíváme do oušek, jestli tam není zánět, nic tam nebylo, tak zaplatili 90 kč a šli domů. Je to na prd, dokud ti dítě neřekne, co ho bolí, tak nezbývá než jezdit po doktorech a pátrat, proč je mrzuté :frowning2:
25. dub 2009 v 19:05  • Odpověz
Berušky budu končit vrátil se mi manža tak se mu jdu věnovat. Všem přeji dobrou noc a krásné sníky. :wink:
Karolko tobě přeji krásnou klidnou směnu a hlavně at ti to rychle uteče. :slight_smile:
25. dub 2009 v 19:32  • Odpověz
Téééda holky, vy si užíváte nebo spíš Lůca. Takovou chajdu, k tomu koblížky. Kolik jich je z těch dvou dávek Lucko? My jsme nenažraný, tak abych vědla kolik dávek udělat:slight_smile:. neni to moc mastný? A to pak plníš marmoškou bo jen obalíš v tom cukru. Já dělala nedávno jedny z MMB, teda byly to donuts, ale byly takový tvrdý, tak nevím, jestli jsem dala moc mouky, ale některý byly ok, samo jsme ale sežrali všechny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Karolko, tak co? Dá se to zvládat v tý práci ne? Já myslím, že to zas tak strašný neni. Jsou horší práce, někde u pásu bo tak nějak nebo v obchodě tahat palety a vybalovat těžký zboží, zažila jsem, už nikdy více.
Lůco, Ty děláš někde v obchodě, ne? Ani nevím kde...
Jinak musím veřejně pochválit Věrku, bo mi poslala ten porod a celkem mi to pomohlo, ne celkem, ale pomohlo, je tam hezky vidět, jak dejchat a kdy a prostě už umím rodit :grinning: , pustila jsem to i manžovi, tak je vyškolenej, co mi musí dělat. :slight_smile:
Zdravím Dupu, ještě Ti to nejde? :confused:
25. dub 2009 v 19:53  •  1 dítě  • Odpověz
Májo, já neříkám, že je to fyzicky náročné, ale psychicky ano, když se ti dusí pán, jsi na oddělení sama a nemůžeš mui pomoct, protože je všechno zbytečné, tak bych radši šla tahat to zboží. Taky jsem to dělala, vím o čem je řeč. A to že pracuješ s lidma a jedním špatným rozhodnutím, mužeš ublížit někomu na celý život, ti nepřidá. Ambulance je v poho, tam mám doktora pořád za prdelí, ale oddělení je masakr a kdo to nezažije, nepochopí. Jinak každá práce má svoje, ale já na ty nervy po 14 letech už nemám :frowning2:
25. dub 2009 v 19:58  • Odpověz
Ne karolko, já to nemyslela zle, já myslela, že Tě to jako vůbec nebaví, víš, že tam prostě jdeš s odporem. Samo vím, že já bych tam nevlezla, já bych na ty lidi nemohla koukat, nedej Bože, aby mi tam někdo umřel, na to já prostě nemám, víš....
25. dub 2009 ve 20:00  •  1 dítě  • Odpověz
Spíš jsem tím chtěla říct, že tam může nejt i takhle pohodička... Ale kdo ví, já už nevím dneska nic...
25. dub 2009 ve 20:00  •  1 dítě  • Odpověz
Májo, já jsem prostě za ty dva měsíce doma zjistila, jak je super být každý večer doma, o víkendu nikam nespěchat a věnovat se rodině. :slight_smile: Teď tu jsem na noční a moji miláčči mi volají, jak je jim smutno, proto ten odpor, ale snad od července bude líp, budu jenom na ranních :slight_smile: Teď papáme Eregmu a doma máme intenzivní snažení, dneska třikrát, tak uvidíme, co to přinese. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz
:confused: :confused: :confused: třikrát??????????????????????????????????
25. dub 2009 ve 20:39  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Halóó halóó,
jedna vyřízená duše se hlásí do diskuze! Ahoooj rodinoooo...
25. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz
NO AHOJKY, TAK SE DEJ DO PSANÍ, PRO TATARA, nevím totálka co tam jako děláte? Mluvíte, hrajete, sedíte bo posloucháte? :confused:
25. dub 2009 ve 20:40  •  1 dítě  • Odpověz
Jaja, třikrát :stuck_out_tongue_closed_eyes: Andrejko ahoj, a kde je zbytek Belka, Regí, Katy, Peťa, já tu konečně mužu beztrestně diskutovat, bo doma to není pochopeno a tady nikde nikdo, to je pořádek, Věruško, Janinko, Mončo halo halo kde :wink: jste kdo
25. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz
Marky já vím, že ti teď chutná, to bříško vubec není obrácený lavor a dupka jedna báseň, to né jak ten můj kachel, ale pojď si popovídat jak ti teď šmakuje. :slight_smile:
25. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz
autor
Všechno z toho.. Nejhezčí byla relaxace. Ležíš na matraci, hraje krásná hudba, a psycholožka Tě vede, nejdřív uvolníš celé tělo a pak si navozuješ představu. Máš si představit své oblíbené místo , a pak sebe, případně partnera tam a nakonec dítě, které přijímáš, takové , jaké je, se vším všudy. Pak přicházejí biologičtí rodiče..
A uvědomit si , co při tom cítíš. Jde o to, uvědomit si, že součástí identity toho dítěte je i minulost, kterou ty musíš přijmout samozřejmě s ním. No a moje představa? Na chajdě s manžou pod rozkvetlou třešní a pak přiběhne holčička tak dvouletá a položí si hlavičku na můj klín. Pak jsem malinko rozumově vlezla do představ a vytáhla si chlapečka (myslím, že po něm víc touží manža), a najednou se u branky zjevili ti rodiče, a já cítila úzkost, že je nechci pozvat dál. Ale udělala jsem to pro to malé, a cítila jsem se taková silná, že to dokážu. Co bylo hezký, manža si taky představil, jak jsme na chatě, on na verandě těsně za třešní, jak sedíme a rozjímáme :slight_smile: ...
25. dub 2009 ve 20:51  • Odpověz
A to pak tý psycholožce říkáš, co cítíš? :confused:
25. dub 2009 ve 20:54  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko, až mi hrkly slzy do očí, taková krásná představa :slight_smile: A jak jste se s manžou propojili, to je nádherné :wink:
25. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz
Ahoj Andrejko, úplně mne tzo dojímá,mám taky velkou představivost. A co ty testy?
25. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz
Holky, Bellka nás furt čte, ale nemůže napsat, tož jí zamávejme :sunglasses: :slight_smile:
25. dub 2009 ve 20:56  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Jinak témata - etnika, kdy sdělit dítěti, okolí, pořadí sourozenců, diskuze na tato témata, pak paní, co už má dospělé adoptované děti, tak povídala...
25. dub 2009 ve 20:57  • Odpověz
Je čas udělat Bellce pá páááá :grinning:
25. dub 2009 ve 20:57  • Odpověz
A proč Belíšek nemůže psát, tak páááááááááááááááááááápááááááááááááááááááááááááápááááááááááááááááááááápáááááááááááááááááááááááááá :grinning:
25. dub 2009 ve 21:00  • Odpověz
Týjo, to bych asi nezvládla, je vidět, že v tomto nemám asi jasno nebo spíše jsem nad tím nepřemýšlela, to neni vůbec jednoduchý, co? A jak to zvládaj chlapi? Ženská více přemýšlí si myslím, ale každej chlap asi na toto neni, někde vykládat svoje názory bo pocity...Tak to teda klobouk dolů...
25. dub 2009 ve 21:01  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.