• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Teeeda :astonished: to je síla, nevim jestli se mám tomu smát,nebo mi má naskakovat husina. Ale známe to, že jo?
18. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
Tak mě kape, směju se a husinu mám všudeee:wink:
18. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
Věry já dělám lívance z podmáslí-bez kynutí a sou úúúžasný :wink: :wink:
Petulko,zahříváš,zahřívaš?Hezky si je hýčkej broučky a ta migréna to je mi líto,hezky bumbej :wink: Dvojčátka by sme rádi Peti :wink: tak uvidíme co se skrývá v bříšku za tajemství.
18. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
chacha já tu bednu taky na popud Belky zapla :wink:
18. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
reklama je Věry na kofolůůůůůůůůůůůůůůů čím víc lásky rozdáš tím víc ti zůstane bo jak to je a řekla bych že je to nejhezčí reklama jakou sem kdy viděla,je taková dojemná :slight_smile:
Holky mě dojímá i Schrek koukala sem na dvojku a jak je tam ten kocour a oni už jedou zachránit Fionu a kocour seskočí a zavolá Jed,Tvá paní Tě potřebuje a já už natahovala,to je tak dojemnýýýý :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
Janni.kooo, ahoj těhulkooo:slight_smile: Asi koukáme všechny, co sedíme domečka:wink: Jo a já prý bulím i u reklamy a večerníčku, říká Pavlík:grinning: Proto mám asi v háji slzné kanálkyyy:grinning:
18. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
autor
Holky, já vás zradila, jak jsem zapla bednu, byla tam Jirásková, s ní dokument. Tak jsem čumákovala na ní. Mám ju moc ráda. Tak jsem přišla o filmík. Jdu se sprchnout a na zahrádku, sluníčko svítí, ptáčkové zpívají, Taira píská balónkem, asi mě už volááá. Tož já jdu! Hezký sluneční den, kobylenky moje :slight_smile: .
18. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
Zrádkyněěě!!!
18. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
Hnízdilka?3 v 1?No to je dobrý!
Tak jsem zapla taky tu telku a myslím,že to dělám jako Věruška vezmu k tomu žehličku :wink: jen zlehka.
Jinak je mi Terez úžasně pořád si řikám JSEM TĚHOTNÁ!!! :wink: Musíme si to vsugerovat kyž to jinak nejde.
Věruška asi čte ty knížky co oje kamarádk ta mi pěkně zjebala když jsem řekla,že tomu moc nedávám!!!Musím si prý říkat tentokrát to vyjde!!! :wink:
18. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
Peťkooo, tak je to správně a pěkně jim povídej, prďolkům, ať ví, že už teď je miluješ:slight_smile:
18. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
autor
Ale Jirásková zase říkala, že je skeptička celej život, protože je krásný bejt pak příjemně překvapená!
Prý zrádkyně :grinning: :grinning: . Ještě to běží? Tak já to jdu ještě zapnout...
18. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
Petí, jestli to neni nutné nech si žehlení na později,kdy jsi byla včera na KET,určitě to vyjde musí. :wink:
18. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
Už bude konec, tak kapesníky připravit! A přestaň poslouchat kravinyyy! Pochybností už bylo dost, teď je řada na vítězstvííí:slight_smile:
18. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
Pomoc, už mám slzavé údolí a to není ještě to nejlepší!!!
18. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
autor
Petjuno, odlož tu žehličku, do pr...!
Bellí, teď jsem to zapla, ale odhaduju , že otěhotí sami :slight_smile:
18. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
tak nakomec trojčátka :grinning: supr film
18. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
autor
Nééé, IVF a hned 3!!!! jééé, to je pohádka!
18. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
Tak a slzy se řítí pomoooo ta husina nejde dolů.
Andrej tak druhá Jirásková radí optimistka je lepšííííí :wink:
18. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
Tak já jdu na tu polévku, něco jsem požehlila. Chcete něco říct? MVR :slight_smile: :grinning:
Mája psala, že něco nakoupili v Ikea,ale o bráchovi nic, tak snad dobrý
18. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
Jsem to žehlení nestihla tak klíííííd :wink:
18. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
Dobrý film, že jo??? Já chcú takyyy!!! Peťko, kašli na tu žehličku, bo basama s fusama!!!
18. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
Jdu udělat řízky a vlezu s knížkou na balkon než půjdu do práce,souhlas???? :wink:
18. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
Baf baf :slight_smile: Jdu se napapat a pro malého do školky. Jsme už zdraví :grinning:
18. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
A jejda, Karolkovic strašidýlko zasejc nespí, ahoj:wink: Peťko, neměla bys takhle brzo do práce, celou směnu stojíš na nohách a ruce nahoře, to neděláš dobře, Jaromíre s tou sirkou!
18. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
Ještě vypiju bylinky a jdu se chystat na nákupy a zaplatit složenky, jejda, pořád chce někdo peníze, proč??? No jo, vlastně za darmo ani kuře, co:grinning:
18. čer 2009 v 11:34  • Odpověz
Teda vy my dáváte,jsem Vás jen četla a už békám,dneska mám někajé rozhašené,békám snad u všeho :confused: no jo hormony :sweat_smile:

S těma hřibkama,jste mě naladily tak jsem rozmrazila a kýtu dusím na houbičkách :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: už aby masíko bylo měkký

Peti,ty jsi chtěla žehlit??? :angry: :angry: tak dva tři dny jen odpočívat,na balkonek s knihou a nechat se obskakovat :wink:
18. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
Katyyy, tož jenom si pobékej, budeš míň čůrat:wink: No jo, hormonky, viď:slight_smile:
18. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
Jé, zadarmo se mi rozdělilooo:grinning:
18. čer 2009 v 11:40  • Odpověz
katy nebékej. To bříško je krásný. Ty jsi taková štipka :wink:
18. čer 2009 v 11:40  • Odpověz
Peti ty jdeš do práce????????????, :confused: :confused: :confused: si děláš srandu že? :angry: žádný žehlení,žáááádná práce!babo jedna :slight_smile:
jééé venku je tááák krásně, na náměstíčku posekali trávu a krásně to voní,létem :wink:
Karolko ahojkýýýý to je dobře že ste už zdraví
filmík byl krásnej :wink:
18. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.