• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Já pobékej, Karolka nebékej, tož si vyber, Katy:slight_smile:
18. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
Karolko ahoj to je dobře,žeuž jste fit.Teď mi málem jeblo.Obalila jsem asi 8 řízků někde jsem si chytře vyčetla,že strouhanka,vajáčko,strouhanka je křupavější :angry: holky hned první se mi úplně celej sloupnul,dopr....všechny jsem omyla a jdu na to znovu!!!
Bellí jsem tupá,co je to Jaromír se sirkou?
18. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
Janninko, tebe chci, jaký je ten recept na lívance z podmáslí? jaké si mám koupit.?
zrdavím nespací karolku, tak kobzolek už juchá ve školce?
Petíí, co vlastně děláš, mám to nějaké pomotané,jsem to zapomněla. Měla by jsi se šetřit, to se nám to radí, co?
18. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
Už nebékám :wink:

Karolko,co to je štipka???Jedna země,tolik jazyků :grinning:
18. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
Holčičky moje já vím,že to myslíte dobře ale nemůžu zůstat doma a vlastně ani nechci!Marodní nemám ani kačku a dluhů moc :frowning2: teď si určitě říkáte,že mimi je snad důležitější jak nějaké koruny ale já to beru tak,že pokud se chce uchytit tak to udělá a pokud ne,tak idybych nehla prstem nepomůžu tomu :wink: teď už je to na nich :wink:
Věruško jsem chlupodravec ne???
18. čer 2009 v 11:58  • Odpověz
Jééé, Petíínezná Vesničko má středisková? Kultovní film, který se natáčel blísko nás! Tož omévej řízany. Mě už se bramborajda vaří
Jo a já teda taky neznám štipku.
18. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
Katy štipka je hubeňour a nebo takové pěkné malé zvířátko, tak si vyber :grinning: Jinak zdravím zbytek a Jaromír je z vesničky mé střediskové, co si málempodpálil pytlík sirkami vypálenými zpátky do krabičky vloženými :slight_smile: Jdu žehlit, mám toho nějak moc :slight_smile:
18. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz
Petííí, jsem mimo, chlupodravec? Hádej kdo jsem? Tak to teda nevím... S tou prací to myslíme tak, aby jsi se štřila,ale samo, že to chápem a máš pravdu, je to na přírodě. Jen se nepřepínej a víc udělat nemůžeš.
18. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz
Peťkooo, poradím Ti úplně suprovní obal na řízky, normálně hl. mouka, vajíčko, strouhanka a zase vajíčkooo, je to bomba:wink:
18. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz
Chlupodravec je kadeřnice:grinning:
18. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz
hodím vám to sem,kdo by měl ještě zájem fakt sou výborný :wink:
1litr podmáslí
60dkg pol.mouky
2 vejce
sůl,prášek do pečiva 1krát
trochu cukru

zamíšat a pečeméééééééé já teda dělám poloviční dávku
18. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz
Jsem já to ale dupa, vždyť vím, že Peťka dělá hlavinky, mám výpadek paměti,bo co? Nějak mi nešly do hlavy ty zvedlé ruce. No, to zas taky vysoko nezvedá, když stříhá.
Janinko, dík, to vypadá dobřeee.
18. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz
Janni.ko díky, určitě vyzkouším:wink: Berušky, tak se jdu chystat na ty nákupy, OMG, doufám, že nezapomenu polovinu věcí, co musím stihnout. Tak zatím pa, pa, pá:slight_smile:
18. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
Věry nemáš zač a od těch kynutých jsou k nerozeznání :wink:
jiný prostě už nedělám :slight_smile:
No jooo vlastněěěěě Petka je kadeřnice :slight_smile: Peti?Můžu si barvit vlasy??????Nebo radši nééééé?
18. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
Karolko,tak to teda říká ta pravá,ale koukala jsem,ty vlastně nosíš brejličky,co? tož to vysvětluje :grinning: měla by si zajít na oční,zda máš dobré dioptrie :grinning:

Majdí,to jsem taky slyšela ten obal,ale teda já jsem jak Peťa,mě se to vždycky podělá :confounded:

Jani,to vypadá velmi pěkně,lívanečky,hmm,že bych udělala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
Belinko hezký nákupy a seznam s sebou :wink: já už jinak nakupovat nechodím,pak dorazím domů a OMG musím zpátky,hlava děravá :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz
jak o těch lívancích pořád píšem,je snad zítra taky udělám :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz
s marmeládou +šlehačku,nebo s čerstvím ovocem+šlehačkůůůůůů,mňáááááááááááááám
18. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz
vy tu sladké,já tu tlačím masíko,ale vůbec mi to neva,Andrejka zas řekne že mám kachní žaludek,ale to kdybych Ti vyprávěla dřív,tak to budeš koukat. To bylo něco,třeba po pivu,jsem si doma udělala kakao a tak,no manža taky vždycky koulel očima,mě z ničeho nebylo zle,kromě žlučníku a ted nevím co můžu na co,jsem citlivější tak se pořád doma ptám :slight_smile:
18. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz
Katy , já dnes krájela kedlubnu nožem od medu, tak jsem to ochutnala a docela dobrý :slight_smile: Jo a na masíko jsem taky dělaná, hlavně, když jsem byla těhu, tak jsem sladký nejedla 3 měsíce a to ho miluju!
Jdu poklidit do kuchyně a pak na chvíli hají, bo jsem se zas přejedla. Bááj
18. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
Věrko,já taky přecpaná,šu prašátko když mám br.knedlík :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo masová jsem jen těhu,pro ostatní lidi to je překvápko,já moc masová nebyla a ted jo,manža si mne ruce on by mohl maso pořád.
Ale buchtama neopovrhnu,ale je pravda že maso je maso :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Berušky pěkné odpo,jdu hajat a pak trošinku opálit tělíčko :wink:
18. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz
Já jsem na ty filmy hrozná.Viděla jsem to 100krát :slight_smile: Bellí díky za recept.Asi jsem měla udělat ty lívance.Bych vzteky bulela.Já už neumim ani řízky :cry:
18. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
Jani barvit asi můžeš.Dlouho se psalo,že e ale myslím,že teď už jsou ty barvy v pohodě.Bude lepší když si dojdeš ale ke kadeřnici a nebudeš tam dávat nic z drogérky a ať ti tam dá nižší kysličník,stačí 3%
18. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz
Peti umíš řízky, jen to masisko dneska s tebou nechtělo spolupracovat :grinning: Dneska má malý rozloučení ze školkou a spaní ve školce, takl jsem zvědavá, v kolik nám budou volat, ať si pro něj přijdem :slight_smile: Je mi nějak smutno z toho, že už bude chodit do školy, v té školce to je takové bobátko :wink: Mám vyžehleno, teď jdu něco poškudit a pak hurá s kytičkami za ušitelkami :grinning:
18. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
Janniko, barvit se můžeš miminko neohrozíš, pouze barva může hůř chytat(včera jsem v ordinaci dostala časopis těhotenství a tam se paní také dotazovala). :slight_smile:
18. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz
Sem si dala dvacet a je mi nějak špatně :rolling_eyes: než sem šla spát tak sem si dala těstoviny s grankem a cukrem a asi mi to nějak nesedlo......
No nic snad to bude za chvíli lepší,se to musí rozchodit :slight_smile:
Tery,díky za info,to já bych šla ke kadeřnici :wink:
Karolko aby ste tam nevolali první vy,kdy si pro něj máte přijít,určitě se mu to bude líbit :slight_smile:
všem krásné odpoledne,je nádherně :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tiše závidím nebytářům a těm co sou na chajdě :grinning: :grinning: bych se taky vyplácla na sluní,aspon chvilku ale kam?Na balkon-tam svítí jen dopoledne :angry:
18. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz
Janniko, neni vůbec zač, moc toho nevím,ale občas mám světlou chvilku, tak je třeba toho využít. :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz
Janinko, i když budu mít cukaturu a bude mi smutno, tak volat nebudem. Někdy chodí spát ke švagrové a nebo druhému švagrovi, takže jsme zvyklí, spíš kobzol je taková prdelka. Ale já ho nenutila a pokud bude chtít domů, tak do školky to máme 3 minuty :slight_smile: Spíš milášek tajně doufal, že si to malý rozmyslí, ale já si myslím, že se děti musejí podporovat v samostatnosti a i když to přestřihnutí pupeční šnůry je bolestivé, tak je čllověk musí nechat pomalinku dospět :slight_smile: Ale jinak je to moje pořád malé mimuško co má 36 kg a držkuje víc jak puberťák :grinning: Je to zvláštní, že pořád v tom kukuči vidíš tu nádhernou dětskou tvářičku a i když se v obličeji mnění,m tak mozku to nějak nedochází :wink: Jinak těstoviny z grankem, co to je za specialitu? :cry:
18. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz
Karolko tos napsala moc hezky o synkovi :wink:
No těstoviny-vrtule-máslo rozpustit,posypat grankem a práš.cukrem a hotovo :wink: chichi nejlepší sou špagaty to je pak zaprasený naprosto všechno :grinning:
18. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz
ahojky holky,
Jakpak se máme?
Tak jsem dneska po práci odpoledne zkusila si udělat testík, ale není tam ani náznak druhé čárky. Tak to zkusím když tak zítra ráno.
MOc vás všechny zdravím
18. čer 2009 v 15:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.