• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Ahoj berunky,
zdravím ze zahrádky. No, dneska mi to moc nejde, nevím, jestli je to tím dusnem, ale jsem líná, jak prasátko. Vyloženě se do toho nutím, a čekám, kdy přijde ten elán:slight_smile:)) . Asi mi tady chybí i manža, jak vždycky u toho nějak blbnem, sem tam proložíme kávičkou na verandě, tak mi to zkrátka dneska tak neba. Určo by mi pomohlo, kdybych se probrala v bazénku, aj tu vodu studenou bych rozčeřila na chvíli, ale ještě mi to blokuje ms. Vyprala jsem dvě pračky, tak doufám, že to uschne v tom vedru, v chatě nemám kam to věšet :confounded: .
Katuško, tak testík nic? Lump jeden? Místo, aby Tě potěšil. To by bylo super. Kdy už Ti začne ta dovča? To Tvoje vstávání je taky děs!
Janninka už začíná mít těhu žaludek, no jóó! Huž to nebude kachní žaludek, huž bude na vodě..
Májenka už je doma z Béérna, no odpočívat musí, i Anýs, takovej óbr vejlet 1. v životě! Beluška ještě nakupuje??? Jéé, a co vlastně dělá Věruška, jsem to zapomněla! REgíí, kočičko, kde jsi? Karolka bude dneska slaměná matka :sweat_smile:. Kobzolek má mejdan :wink: . Monča uzávěrkuje :slight_smile: . Petjuna si dělá vlásky. Jsem si volala té mé kadeřnici tady na chatě, a ona může až příští sobotu. Škoda.
Tak já jdu zasejc plejt... :slight_smile:
18. čer 2009 v 16:24  • Odpověz
Ahojky všem, tak vás snad dvě hodiny čtu omg a zas vím kulový:slight_smile:
Terko, super zprávy, jen nechápu, jak to máš s tím vyšetřením, také jsem měla NT+ složený prve z krve a pak hnedka dělanej UTZ.
Pěkně si tu vyváříte, lívance jsem taky nikdy nedělala, nekynutý super recept, bo kynutý já nesmim.
Bellíška bolej paluchy, tak snad je promasíruje a bude cvakat dál.
Jo a Petjuna chce žehlit, já myslím že vysávání a žehlení je zakázáno v prvních dnech a ještě do práce s těma rukame, OMG!!! ale jak myslíš no...
Andrejka se opaluje na plácku s Tairinkou, ta se má nejlíp.
18. čer 2009 v 16:26  •  1 dítě  • Odpověz
My jsme jeli ráno na výprodeje do Ikey, měli otevřeno od sedmi, tož jsme frčeli už v šest, to já se zase obětuju :grinning:
Ale bylo tam prdlačky, minulej rok vyprodávali všechno za 30procent ceny prodávali a my blbci šli na véču do restauračky a do placu ne, tož to jsme provedli jen jednou a zrovna takovej průser :grinning: No a dneska jsme čekali stejnou akci a houbelec. Ale slevnili aspoň přehoz na postel, tak huž se tam bude vypínat na pelechu a taky jsem koupila dárky na vánoce :sunglasses:
Brácha měl vyšetření nějaký bleskový, za 40 minut byl zpátky v káře. UTZ prej ok, ultrazvučili mu žaludek a uzliny a pak RTG a ten prej budou volat-plíce. Takže tááák, pěkně jsem to tam ořvala, hrůza místo, snad tam ani nemůžu okolo projet, hnedka slzy a vzpomínky...
18. čer 2009 v 16:32  •  1 dítě  • Odpověz
Jo a koupila jsem si keramickou formu na koláč, tož jdu na něj, mám tady meruňky. Mňáááám. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 v 16:33  •  1 dítě  • Odpověz
Tak kobzolek už je na mejdanu. :slight_smile: Andrejko ten tvuj poznatek se mi líbil :slight_smile: Taťka volal, že vyrazíme někde na kole, tak uvidím, v kolik dojede a vyrazíme. Já se tak těším, jak malá Jaryna :grinning:
18. čer 2009 v 17:27  • Odpověz
Ahoj všecičky
Máji ty budeš dělat mňamku. A dárky, ty jsi profík :slight_smile:
Andrejko ty budeš krásně opálená.
Katy to je škoda, no ale co se dá dělat, třeba zítra. Už se ti to krátí :slight_smile:
Já čekám návštěvu už tu měli být tak zas mizím.
18. čer 2009 v 17:30  • Odpověz
autor
To vítej doma, cestovatelko :slight_smile:
Tak bych čekala, že budeš totálně zubožená fyzicky in psychicky a Ty se vrháš na pečení? Klobouk dolů! Ale já teď spráskla kusanec melounu a taky jsem chytla energii, tak jsem asi málo pila předtím. No, jsem ráda, že jste doma a vše je jak má být. Já vím, všechno ne. :frowning2:. Ale Anýs je zdravej!!!
Já furt něco sázím, ale tím pádem furt mám co plejt kolem toho novýho :grinning: :grinning:. Teda meruňkovou buchétku, to bych si dala říct. Asi se musím smířit s tím, že už budu vždycky jak ten melounek :grinning: . No jo, co naplat :grinning: . Tairunka se právě nažrala a skotačí tady blahem. Tak já jdu pokračovat v hýbání se v trávě :grinning: :grinning:
Jo Májo, ten přehoz je jakej? Taky chci na chatu, něco do cihlova, sakra jak se té barvě říká.,.,Jo! Terakota!
18. čer 2009 v 17:32  • Odpověz
autor
Karolko, Tebe by žral můj manža. On tak rád jezdí na kole, a pro mě je to vždycky za trest, pak jsem ráda, že jsem jela, ale mě táák bolí perdelka, na mě nedělaj tak velký sedlo :grinning: . No,já radši výlety autem :grinning: :grinning: . Manža , dokud jsme se neznali, tak jezdil skoro denně několik desítek km. A teď? Chudák.. Můj rekord byl cca 20 km, a byla jsem grogy. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 v 17:40  • Odpověz
autor
Monči, zdravím, uživej návštěvu :slight_smile:
18. čer 2009 v 17:42  • Odpověz
Ahoj holky.
Májo tak se peče v rúře :grinning: ?
Andrej melouna jo?Jé toho taky můžu.
jinak se mi mrcha ještě nerozjela úplně tak jsem injekci odložila.Volala jsem ráno do CARu a sestřička řekla že to musí být čisté.Tak počkám co se stane dneska večer.Pořád něco dělám aby se to rozjelo a pořád nic.Jen špinění.Tak nevím co dělat.Nerada bych to propásla.
Karolko jak bylo na noční?Ty se máš že si můžeš na chvilku lehnout.To u nás nejde :unamused: .
Katko neboj.já taky měla // až 17 den.Tak můžeš později a určitě budou.Držím palce aby se to povedlo.
18. čer 2009 v 17:44  • Odpověz
Ahojky všem,
já nejsem zubožená, ale jen zikeovaná a to mi neva, bo já tam byla napsoledy v březnu, když jsme byli na tom veletrhu Vše pro dítě, od té doby abs´ták, tak to byla balada, taky jsem se konečně jukla, kde Kája bydlí, no pěknej byteček to je.
Peču jenom rychlej koláč, bo jsem načala meruňky, tak aby se zužitkovaly. to je ta super rychlovka:

1hrnek pol.mouky, 1/2 hrnku cukru krupice, 1 jogurt malý,1vejce, 2lžíce oleje,1/2 prášku do pečiva, 250g ovoce + drobenka

Drobenku já nedělám, to je moc práce :grinning: :grinning: , jen posypu cukrem. no a když mám tu novou formu, tak jsem to prostě mušela zkusíííít :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kobzolek už na mejdle a maminka si pojede zubožovat tělo na kolo, vás obdivuju, já bych zdechla s trapézama a krční páteří, kolo je můj nepřítel :slight_smile:
18. čer 2009 v 17:58  •  1 dítě  • Odpověz
Jo Andrejko, ten přehoz je bílej s květinkovym vzorem, takže nic pro Tebe, ale měli tam i levnější za 149Kč myslím a to byly všelijaký barvy, jeden byl takovej starorůžovofialkovej :slight_smile: , to je popis, no prostě takovej nějakej omg, nevím. Já vzala, ten co jsem vzala proto, že máme takové povléčo.
18. čer 2009 v 18:00  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoooj kobylkyyyy.
Májo tak brácha z poloviny ok? to je dobře,zbytek bude tak y v pohodě... A nákupy taky relativně dobrý, přijedu na buchétku :wink: , já jdu dělat lívance, ale nemám to podmáslí, tak asi udělám klasiku kynutý. Už se mi vezou další čerstvé jahůdky od maminky:slight_smile:
Byli jsme s Míšou a Mikim za dědou ve mlýně, tam je tak nádherně...Kdyby nebyla slyšt dálnice, tak je to hový ráj. Zkoušela jsem Mikiho, aby se nebál vody, tak jsem přešla na druhý břeh řeky suchou nohou,je málo vody a Mikís musel za nou, Nejdřív se mu moc nechtělo,. ale pak se přebrodil, tak dostal pamlsek.
Tak já jdu na ty lívance. Zatím pppppppppppáááááááááá
18. čer 2009 v 18:07  • Odpověz
Jsem domečkaaa:wink: Zubožená, vedro já blázen, stejně jsem všechno nestihla, ale nevadííí, zítra je taky den:slight_smile: Dneska ráno, poštou ranní, od Věrušky mi přišlo psaní. A v psaníčku kamínek, jednou bude plný vzpomínek:slight_smile:
18. čer 2009 v 18:14  • Odpověz
Moni, těhulkooo, užij si návštěvičkuuu:slight_smile: Katuš, to je škoda, ale ještě dva dny a máš konečně zasloužené volníčkooo:slight_smile: Regi, tak mrcha se ještě nerozjela, hm:wink: Májinko, Andrejko, moje dupa už taky na kolo nejni a to jsem kdysi ty kopce jezdila z práce do práce, brrr:slight_smile:
18. čer 2009 v 18:20  • Odpověz
Janni.kooo, koupila jsem podmáslí a zítra budou lívanceee:wink:
18. čer 2009 v 18:22  • Odpověz
Bellí :wink:
18. čer 2009 v 18:23  • Odpověz
Věruškooo, ten odrátkovaný kamínek je tak hezký, už jsem ho dala na kůži, ale protože je na krk těžký, budu ho nosit buď na klíčích nebo na mobilu jako přívěšek:slight_smile:
18. čer 2009 v 18:26  • Odpověz
Bellce myslím někdo píše a Andrejce taky :confused: To je náhoda :confused:
18. čer 2009 v 18:31  •  1 dítě  • Odpověz
Belluško,je to šutr, takl aby ti ten mobil spíš nerozbil! :slight_smile:
18. čer 2009 v 18:36  • Odpověz
Hahaha, hehehe, hihihi, hohoho, huhuhu, hyhyhy:grinning:
18. čer 2009 v 18:37  • Odpověz
Dle popisu si představuju Bellku s mega balvanem, pod kterym se nachází její bývalej mobil :grinning:
18. čer 2009 v 18:40  •  1 dítě  • Odpověz
Kde je ta Dupa s tou hlínou za nehtama?
18. čer 2009 v 18:41  •  1 dítě  • Odpověz
Jéééžiši, já na vás nemám vůbec čas, já mám v lednici celý kuře ve vodě, plave tam od včééééra se zeleninou a chce nějak zubožit v troubě a polívka se chce dodělat, omg :slight_smile: Tak já teda jdůůů, ach jo.
18. čer 2009 v 18:42  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, já dneska musela jít koupit plachtu na seno na vlečku, tož to jste neviděly, tak jsem nemohla přijít na to, jaký rozměr mám koupit. Jsem tam ty metry krokovala, no hlavně, že jsem to zvládla. Potom jsem to musela přikrýt, že jo a do toho vítr mi ji furt zvedal, jsem si myslela, že uletím aj s plachtou:grinning:
18. čer 2009 v 18:43  • Odpověz
Ahoj všichni,
můžu mít dotaz? Jak je to se sexem? Zítra to bude týden od transferu. Myslíte že můžeme? Zapoměla jsem se zeptat v caru.
18. čer 2009 v 18:45  • Odpověz
Na houby, parecku, na houby:grinning:
18. čer 2009 v 18:48  • Odpověz
Parecku ahoj:slight_smile: Tak na sexík teď zapomeňte:wink:
18. čer 2009 v 18:50  • Odpověz
Ahoj Parečku, Bellka to napsala hezky:slight_smile: Prý hlavně vadí stahy dělohy, když se vzrušíš a pak i sperma není uplně vhodné.Já bych to zatím neriskovala.
Bellí, vidím tě s plachtou ve větru :grinning:
18. čer 2009 v 18:53  • Odpověz
Já si to myslela :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 18:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.