• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Věruškooo, to se směješ, viď:grinning: Parecku nezoufej, jestli Ti to vyjde a ono musí, tak nebudete sexíkovat pěkně dlouho, Májinka už má novou panenskou blánu za ten rok:grinning:
18. čer 2009 v 18:58  • Odpověz
Bacha, Andrejs už letííí:grinning:
18. čer 2009 v 19:01  • Odpověz
To se v těhotenství vůbec nesmí?? :confused: :confused:
18. čer 2009 v 19:02  • Odpověz
No, ono se vlastně těhotenství pomocí IVF, bere vesměs jako rizikové, ale nejlíp Ti to asi řekne doktor:slight_smile: Ale stahy dělohy jsou teď určitě nebezpečné, takže žádný sex:wink:
18. čer 2009 v 19:06  • Odpověz
autor
Huž jsem tady!!!!!!!!!!!!!! musela jsem rychle zalejt, co kdyby začalo pršet? :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 19:09  • Odpověz
bellko tak díky moc za info :wink:
18. čer 2009 v 19:12  • Odpověz
Holky ahoj :slight_smile:
teda já se z vás picnu :frowning2: To se nedá dočítat, ale zase se člověk pobaví, lepší než telka. Načuhuju, co nového a Katuška nám testíkuje? :slight_smile: No to by byla bomba bombička :grinning: , moc bych ti to přála!
Jani, gratuluju k HCG :sunglasses: - jsi pašák! A hned pozítří zkusím ty tvoje lívanečky. Vrací se mi dcera z týdenního pobytu v Anglii, a prý tam v té rodině vaří paní Angličanka :sunglasses: skvěle, tak abych ji trumfla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Máji, huž je vykakáno? :slight_smile:
Katty, krásný pupíček :slight_smile:
Já byla dneska na výletě s dětma v Pičíně - je tam krásná chaloupka se zahrádkou a všude plno skřítků a pohádkových stromů, které se pohybují a zpívají úplně jako by byli živý. Fakt jsem byla i já vykulená :confused:
Zdravím všechny kobylky a přeju pěkný večíííírek :grinning:
18. čer 2009 v 19:14  • Odpověz
autor
Dupa s hlínou za nehtama :grinning: :grinning: . Já mám rukavice přecivá! No, pravda, jsou vždycky hned děravý. Šutřík vyfotit, sííím! Taky mě to pobavilo, tak na krk je těžkej a na mobilu bejt může :grinning: :grinning: . Bellí, Ty nám lžeš, ty nemáš mobil , Ty máš vysílačku, takovej ten přenosnej autotelefon, když začínaly :grinning: :grinning: , nosíš ho v krosně na zádech :grinning: :grinning: :grinning: a běháš s ním po palouce s ovceeeemááá :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 19:18  • Odpověz
hezký večer kobylkýýý
Májinka nakupovala-super-tak šup fotos přehozu do albíka at sme v obraze :wink: recept na buchetku sem si už opsala :wink:
Párečku-mě bylo v caru řečeno první týden žádný sex a po týdnu že můžeme jen s kondomem :grinning: ale zatím nic ještě nebylo,taky už nevím na co to mám :grinning: :grinning: nejspíš až na porod,chichi
Teoretičko ahoj beruško,jako vážně si byla v Pičíně :confused: se to tak děsně fakt jmenuje jo :grinning: :grinning:
Andrejka je na zahrádce,to bude tím vedrem že se nám nic nechce :wink:
Belinka dostala šutřík na mobilek?fotos fotos :grinning:
18. čer 2009 v 19:19  • Odpověz
autor
Ahoj Marti! Pičín, říkáš? O tom už jsem slyšela něco... To by se mi taky líbilo. Můžou tam i dospělí bez dětí?? To je fakt u Řitky někde? Jak zpívali Tesaříci??
18. čer 2009 v 19:21  • Odpověz
A telefonní budku bys mi na záda dát nechtěla:grinning: Marti ahoj, tak hlavně, že se výlet vydařil:slight_smile:
Andrejko to úplně vidím chichi :grinning: :grinning: :grinning: jak má Belinka obbbr datlovací skříňku :grinning: :grinning:
boooože to sou názvy vesnic bo co to je :grinning: :grinning: že to pojmenovali tak hezku u sebe :grinning: :grinning:
Janni.ko, už je Ti líp? Už jsem foto poslala Máje, aby ho dala do albíka:wink: Já přes tu budku nemůžu, přecivá:wink:
18. čer 2009 v 19:24  • Odpověz
autor
Telefonní budku :grinning: :grinning: :grinning: , tož proč ne?? :grinning: :grinning: By ses mohla i před beraniskem schovat! :grinning:
Ahoj Janni, těhulajdo naše! Huž jsi rozdejchala Granko? :sweat_smile:
18. čer 2009 v 19:25  • Odpověz
autor
Týýjo, tady vylezlo sluníčko, to je nádhera! U vás taky? Kde jste???
18. čer 2009 v 19:37  • Odpověz
Andrej, Honzí dneska zůstává v Práglu, viď?
18. čer 2009 v 19:38  • Odpověz
Tož u nás už se schovává:slight_smile: Teď mi volal ten pán, co mě naboural, tak příští týden se se mnou vyrovná, tak jsem ráda, že se na mě nevykašlal:slight_smile:
18. čer 2009 v 19:41  • Odpověz
Dobrý večer berušky moje zdraví vás vaše zatoulaná ovečka :grinning:
18. čer 2009 v 19:44  • Odpověz
autor
Bellí, Ty jsi čarodějka, já huž se ouplně bojííím! Ano, teď jsem s ním dotelefonovala, a je mi ňák smutno, fakt. Ale zase mi řekl, že jsem měla ve schránce pšekvepenííí, zítra mi ho přiveze :wink: Hurrááá!!
Beluško, Ty jsi taky slaměnka dneska, viď? :frowning2: :frowning2:
JInak dobře, že Ti pán zavolal, to potěší, jednak finance a druhak ta lidská stránka, že dodržel slib!
18. čer 2009 v 19:49  • Odpověz
autor
Luci, ahoj tulačko! Jak je? Ty pořád pracuješ, co?
18. čer 2009 v 19:51  • Odpověz
Jsem tadýýý, koláč uvařen, už téměř zubožen.
Polívka hotová, prsa z kuřetiska schovaný na zítřejší grilování v rúře,
Teoretička byla v pičíně :grinning: , tak tam jezdím taky a trpaslíka tam taky občas vidím, ale jak říká Bellka, už to bude rok :grinning: , panenská blána je pěkně rostlá. Budu si muset nastudovat nějakou literaturu, jakože první sex bo tak něco :grinning:
Bellka má budku, taky ji vidím, jak letí Baroš a Bellka honem zastaví, sundá kšandy s budkou a hups do ní, beranisko trkne, Bellka se kácí k zemi, ale budka je pevná, zas vyskočí, postaví budku, natáhne kšandy a hůůůž běží datlovat na kobylu :grinning:
18. čer 2009 v 19:51  •  1 dítě  • Odpověz
Belluško, to je paráda, pán ti dá kačáky a máš na Dormovku :slight_smile:
Mně se normálně vrátil muž z garáže, klimu sice neopravili, nějakej větší problém s tým, ale on přišel se složenkou a má podporůůůů :grinning: Já se picnu, s tím jsme nepočítali, Bože snad zas pojedu do Ikey.
Jo a už jsme se posralýýýý, v Bééérně :grinning:
18. čer 2009 v 19:53  •  1 dítě  • Odpověz
Ježiš já napsala koláč uvařen :confused: ,omg, to je tím, že jsem leta neměla pec.
Věruškooo, budeš mít poštu :wink: , jsem na zabití, já vím, jak s dementem, pořád dokola, omg.
18. čer 2009 v 19:55  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko pořád makám měla jsem tři noční dneska ranní a zítra a v neděli zase noční achjo. :frowning2: Ale co peníze potřebujem další IVF se blíží :wink:
A co na kobylce nového musím si vás dočít ale bude to na dlouho jste šílené pisatelky :sweat_smile:
18. čer 2009 v 19:58  • Odpověz
Lůco, jsi furt v práci a akci na Nugetu nezajistíš :angry:
Nechápu, co tam v tu noc pořád děláte, máte nějakou nočňuchovou vedoucí, bo ne? Tady fakt holky moc často na noc nechoděj a fofr tu je pořád, nejnavštěvovanější obchod.
18. čer 2009 v 19:59  •  1 dítě  • Odpověz
holky dobrou noc a hezký sníky,du do hajan,nějak mě bolí hlavinka.Pááááá
18. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
autor
Dám si ho i uvařenej :grinning: .
Luci, to nemáš šanci dočíst...
Holky, já jdu do spršky, páč jsem sama, tož muším za světla a hurá do podkroví se zabarikádovat :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
Belinko,Andrejko,granko sem rozdejchala,ale šla sem se sprchovat a ten sprcháč tak strašně smrdí :frowning2: mě z toho úplně rozbolela hlava tak du do pelechu. :pensive: :pensive:
18. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
Andrejs beru zbytky koláču pod kabát a letím za Tebou do podkroví :grinning: , já chci taky na chajdalupůůů :rolling_eyes:
18. čer 2009 ve 20:04  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.