• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ne jdu od 8,ve 14 to vyházim, pak oběd,pak hlídání a večír barvení kamarádek,tak zítra asi nejuknu :unamused:
18. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
Beluš kamínek je užasnej :slight_smile: Věruško jsi šikulka :wink:
18. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
Aha, tak to zítra vydrž a s mimuškem si pak užiješ:slight_smile: Berunky, jdu do pelíšku, zítra vstávám k té praktičandě. Dobrou nocičku a krásné miminkovskééé, MVRM:slight_smile:
18. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
Já nemám ani nehty a ruce taky hnus!!!Dělám bez rukavic a mam je suchýa popraskaný :frowning2:
Máji o je málo 100g týdně,šudinka malá :unamused:
Miláčci jdu hajat papa
18. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
18. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
Petruš zítra si pořádně užíj Vašíka :wink:
18. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz
DOKTORKA ŘÍKALA, ŽE TO STAČÍ, TAK ZJISTI KOLIK PŘIBÍRÁ TEN TVŮJ VAŠÍK...
18. čer 2009 ve 21:26  •  1 dítě  • Odpověz
Berušky dobrou noc a krásné sníky všem :wink:
18. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
Letím spár, papa, brou noc všem. :zipper_mouth: :dizzy_face:
18. čer 2009 ve 21:27  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Berušky, já ještě tefelónkovala s Honzíkem. Jsme ještě plánovali dovču v létě a tak...
Ale huž jsem v pelechu, tady se ale asi už spí. Tak přeju všem dobrou noc, a samé hezké sny :slight_smile: :slight_smile:
18. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
Tak tady všici letí spát? Jsem se pčed chvíli musela smát uplně nahlas s tou telefoní budkou :grinning:
Jo a Bellí, paráda, že pán se ozvala budeš mít penízky.
Májo, podpora taky oks. Poštu jsem přečetla a zítra posílám další chcechtáky :grinning:
18. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
Andrejko, co jste naplánovali? My jedem na začátku července na Lipno a pak bysme chtěli ještě k móooři, třebas Itálie,něco levného.
18. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
Se z vás picnuuu:grinning:
18. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
Jdu se umýt, pak ještě nakouknu a vyvenčím Mikiho,ale kdybych po cestě usnula, tak taky všem brouuu nočku. MVRM. Dnes byl krásný den :slight_smile:
18. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
Jéééé, je tady prodlevka :slight_smile: to zas bude loučení minimálně na 1 stránku:slight_smile:
18. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
autor
No, tak se mi to líbí! OMG večer teprve začíná, ne? :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
Věruško, taky jsem se té budce řezala nahlas:grinning: Andrejs, tak kam pojedete? Ještě chvílečku s vámi pobudu:wink: Asi mě začínají bolet ledviny a celkem dost, OMG.
18. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
kobylky se ještě svolávaji. Jsme jak pakobylky :slight_smile:
18. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
Minimálně na 1 stránku, jak se znám. A s tou prodlevou, kdo ví:grinning:
18. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
Jak to, ledviny? Ty máš s nima nějaké problémy? Což takhle nějaký čajík?
18. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
autor
No, jedeme s našima do Hamburgu na týden, já tam dělala před dvaceti lety jeden rok, tak to chci Honzíkovi všechno ukázat :slight_smile: . No, a pak , jako malí jsme jezdili po Labi do NDR na jezera, táta postavil loď, jmenovala se Andrea :slight_smile: . A brácha to zdědil po něm, postavil si taky, a jedou se švagrovou. Na jezerech nechaj loď našim, který tam dorazej autem, a taky si to tam užijou. No, a nějak koukáme, jak se přiživit i my, protože, já to miluju, jezdili jsme jako malí každej rok, a já jak vidím člun na řece a děti na špici lodi, jak seděj a čučej do ubíhající řeky, tož mám slzy na krajíčku.
18. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
Ne, ne, ale já když málo piju, tak mě pak bolí jak čert a dneska jsem, já dupa moc nestíhala, tak jsem to flákala, kdysi jsem měla ledvinové koliky jako blázen, to jsem se až plazila po zemi a brečela. Ale od té doby si ty tekutiny hlídám a dlouho mě nebolely.
18. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
Jé, Andrej, to musí být krása a romantikaaa:slight_smile:
18. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
autor
Belí, co to povídáš? Ledviny? To není dobrý, ne? Já tedy když málo piju, tak mě bolí hlava, ale ledviny? A kolika? To je prej bolest jak čert!
18. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
To je, to Ti nepomůže nic, teda aspoň mě nepomohlo nic, než až na pohotovosti injekce. Mě právě hlava nikdy nebolí, jenom z krční páteře. A jednou za čas, když třeba málo piješ, pak to chceš dohnat, tak ledviny dostávají zabrat jak sviňa a já to doháním, že jo.
18. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz
Koťátkas ta projížďka na kole byla naprosto super :dizzy_face: Já neseděla na kole tak 9 let a vcubec jsem nečekala, že se mi tak dobře pojede a že ujedu 20 km aniž bych to na sobě nějak cítila :wink: Teda to pivko cítím, ale to bylo zasloužené :wink: Už se těším na další vyjíždku, tentokrát i s malým. :wink: Kobzol statečně spinká ve školce, tak si užíváme jeden druhého :wink: Tak dobrou noc všem a pápá :wink:
18. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
Andrejko, to muší být nádhera, uplně to vidím. já bych někdy chtěla zažít plout plachetnicí na moři.
Bellí, tělíčko je chytřejší než ty,mušíš bumbat! tak tam rychle nalej třeba pívo, po tom se ti bude dobře i spát
18. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
Věruško a čajík doma mám, ještě si ho před spaním jdu udělat:wink:
18. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz
áááa´, Karolka si užila jízdu na kole a teď si jde užít další jízdu s manžílkem :wink: tak krásnou noc
Jdu do té sprchy,ale ještě přijdu
18. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz
autor
Bellí tak to si to musíš hlídat, hlídáš, viď?
Karolajnko, to je vidět, že máš kondičku. Lehce závidím.. A to pivečko je zasloužené, a chutná po zásluze, co? :sweat_smile:
Věruško, já tedy zažila i plachetnici na moři, a to neééé, bez kinedrylu ani ránu :grinning: :grinning: . To Labíčko, je klidná voda.
18. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.