• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Karolko, tak si užijte krásnou nocičkuuu:wink: Věruško, už se mi luhuje čajík. Andrejko, to víš, že si to hlídám, ale tak jednou za rok to neuhlídám a třeba jak jsme jeli do Olomouce, taky jsem nic nepila, bo mám strach, že se mi bude chtít někde na dálnici na záchod a to už jsou teda 2 dny, že jo. Ale jinak se mi to daří fakt uhlídat.
18. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz
autor
Holky, je to sice diuný, ale asi se mi chce spát! Na mě je to brzy :astonished: . Tož půjdu se juknout na nástěnkování, abych neusnula dřív, než splním kobylí povinnosti :slight_smile:
18. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz
autor
Bellí, to znám, já to sice do Caru mám kousek, ale za to tam čekám někdy i dvě hoďky, takže vlhčený ubrousky to jistěj :slight_smile: Ale jsem držák :grinning:
18. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz
Vyspršená :slight_smile: jdu popřát už teda naposled brou noc. A ještě něco MVR,ale to jako BIG :wink:
Bellí nepočůrej se za po tom čajíku a Andrejko, krásné sny a ať tě tam Tairunka dobře hlídá.
18. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz
Jen jdi, Andruško, aspoň bude rychleji ráno, dobrou, MTRM:slight_smile: Jdu už taky, lupnu čajík a jdu taky. Celostránkové loučení proběhlo, tož odcházím:wink: Věruško, kdybys ještě nakoukla, tak brou, brou, MTRM:slight_smile:
18. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz
autor
Jéé, kozéénky, to je tak milýý, MTR, OBR MVR, DN, PR :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile::slight_smile::slight_smile:

HESLO "ALLÁ BELLÁ" DOPORUČUJE 9 z 10 SNAŽILEK, POUŽÍVEJTE PREVENTIVNĚ V CARU :
"Dobrý den, tak už jsem tu zase a tentokrát jsem přišla otěhotnět." ))))

ČEKANKY
Veera2,Věruška,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci počkaj,Mistr von Dorn odložen(a),!Máme ju! Neschopenku přecivá!
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost1IVF+ICSI,1ET,1KET,zlobí nás tlak a štítná žláza,ale na mimi ju připravíme.
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,Porazíme myom!Operace 30.7.Nejdřív ale dovča!Happyna plave:slight_smile:
Leontýnka -bojovnice,IVFodloženo-zatím..Máme chlapečka z domečku a prima manžu už 20 let!Jak je, už je líp?
Karolo,Gyncent.OV,1IVF,1ET,2KET,25.6.konzult.vHolomóci.Kobzolek má mejdánek,tak jsme dali cyklovýlet a ..
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, akce srpen-září 09, huž zase v pracovním procesu, brrr..haló, kde jste pani?
Inka78,Sanus,6xIUI,2IVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Kde Tě máme, bojovnice???
Ája,ReprofitBrno,3IVF, Další boj v červnu!
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,hysterka ok,přece jen do boje?Ještě se poradíme s manžou.
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu.Leňulko, přijď za náma, kočko bolavá...

HOLKY V AKCI
Petjuna,Apolinář,1IVF,17.6.KET, zaveden páreček na objednávku jeho veličenstva!A vona žehlí OMG!
Regina,Apolinář,4IUI, 5.IUI 5.6. ms bohužel dorazila, nevadí,máme Fostimon a hurá do dalšího kola,do6.IUI. :slight_smile:
Andrea.ivf,Pronatal Praha,2IUI,1IVF,ICSI,PK,6 kulihrášků,dojíždímATB,hysterkaOK,ms je tady,budeKET,UTZ 26.6.
Bellka,Fertim.OC,5IVF(AH,ICSI,PK,KET)Bude6.IVF,zobeme norethisteron,24.6.kontr.UTZ,19.6.kontr.s krčkem :wink:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termínek 13.11.,kontrola 22.6.,máme bobule na zánět.
Pajipa (Pavla)-spisovatelka,CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšný KET,termínek 26.9.,čekáme Lukáška!!
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophie Anna termín29.10.,Už jsme vdaná paní.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá, jedno klučičí a jedno holčičí!!!!
Katy81,Kačer- Reprom.Brno,1.IVF, ET 8.4.,1 kulíšek,máme krásnou fotečkúú,máme průkajdu!!
Terezaa,Natalart Plzeň,1.IVF,OPU 8.4. ET 11.4.,1brouček,velký UTZ OK! 22.6.genetika,21.7.kontrola na gyndě.
Moncaet , Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4. , těhulímeee!,19.6.VelkýUTZ! NT, Halóóó paní?!?!Tak jak??
Moonnca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU 9.5.,12.5ET, Tečka má srdíčko!!!Už jsme řekli čau Caru!
Danusss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5.OPU,3ledňáčci,18.5.ET,hurráá,huž jsme těhulka!
Janni.ka,Reprom.Brno,1.IVF!OPU30.5.,ET4.6.,2embryjka u mámy!,17.6.hcg 429, UTZ12.7.

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09,máme2730g,Huž jsme se vykakalííí!!!Kája UTZ ok,ještě RTG!
18. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz
autor
Dodatek k nástěnce č. 1 Anýsek se bude převažovat :slight_smile: , tož držíma palce, ať je to aspoň 2.831g :slight_smile: :slight_smile:
Dodatek č.2. Vyhlašuju tento den svátkem Regínky, bo vím, že jí je hodně smutno! Tož jako první přeju Regínce a posílám rodinné teplíčko!
18. čer 2009 ve 22:47  • Odpověz
Bré páteční ráno :slight_smile: , vzbudila mě véééélikánská bouřka, hromy jak sviňa a pršenice. Rychle jem vlítla na balkoš a sebrala suchý prádlo. Jo a dělníci mě vzbudili, se divi, že jim ještě někdo nenadal. Od půl 6 řvou na tom lešení, v tom tichu se to rozlíhá a to je samý kua, pič.., vol...
Už sosáme přední mlíko, jestli neusneme, bude i zadní, jen by mě zajímalo, po jaký době to zadní teče :confused:
19. čer 2009 v 06:57  •  1 dítě  • Odpověz
Loď Andrea :grinning: , to je dobrý, bych si taky zaplula, ale se mnou by se to určo vyklopila, Andrea by mě vyhodila z paluby do hlubin a byla bych kapůt. Brácha se chystá na vodu, jezděj do Krumlova a pak kamsi svištěj.
Bellucho, ledviny jo? To muší bolet jak něco, tak hodně pij, ne jak já.
Věrko, kačáků pošli hodně, chci nový podlahy a tu koupelku :grinning:
Karolka měla rušnou noc :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , kdo ví, jestli po miláškovi ještě teď nehupsá a malej končí s mejdlem, celá rodina zubožená nocí :grinning:
19. čer 2009 v 07:01  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno všem,Alfice prosím Tě čemu u mě nerozumíš?Ve středu jsem byla na velké ultrazvuku a v pondělí jdu na genetiku krev + biochemický screening.
19. čer 2009 v 07:05  • Odpověz
Dobré ránko holky.
Májo u vás taková buřina jo?
Tady u nás v noci krásné teplo.až dusno.Teď je pod mrakem ale teplo.
Andrejko moc děkuju.Jsi opravdu zlatíčko.Hodně jsi mi pomohla.DĚKUJU :slight_smile: .
Dneska poslední noční a na spánek to vydím asi tak v 10.00 nebo později.Letím teď k doktorce na včeličku a pak ještě do pojišťovny :unamused: .No a když budu ve městě tak to projdu.Dneska nevařím tak mám klid.Kája jede na narozeniny.Jeho šéf má 50 a ma to na parníku.To se někdo má co???
Takže zase doma sama :unamused: .
19. čer 2009 v 07:27  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Andrejko s tou lodí je to teda fakt romantika, to já nikdy nezažila, tak si to hezky užijte.
Máji už tak brzo bouchají, to je bordel :frowning2:
Regínko tak tedy už dorazila :frowning2: to mě mrzí, holka já být tebou tak se vyprdnu na IUI a přejdu na IVF, ta psychika dá zabrat úplně stějně, ty nervy z neúspěchu za to nestojí. Drž se myslím na tebe a doufám že se na tebe štěstíčko konečně usměje.
19. čer 2009 v 07:32  • Odpověz
Bré ráno,
prvně teda Máji vzkaz-si tu bouřku hnusnou vem za do Třebíče,my ju v Brně nechceme!!!! :angry: Mám jít k doktorce a dědovi,to je vždycky,někam se chystám a tohle a Tonda jen do práce na kole,tak snad po 14 nebude lít. Ted je tu černo a chčije a chčije :angry: :angry:

Jinak k včerejšku,teda Věruška je šikulka,Andrejka jede výletničit do Hamburku a vetřít se na loď k švagrovi,hmmm :grinning: ,Peťa ňuchat Vašíka,Karolka ňuchá manžílka,to jsou mi věci :grinning: :grinning:
Regí,je mi to líto,ale zas iui se může každej měsíc,že? :wink:
19. čer 2009 v 07:40  • Odpověz
Ahoj Katy, to máš tak často kontroly?
19. čer 2009 v 07:42  • Odpověz
Ahojky těhule Terko a Mončo,jakpak je???

Jé já mám dnes 14tt,začínám druhý trimestr huráááá :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 07:42  • Odpověz
Ahojte kobzolci :slight_smile: Regí to je mi líto, ale jdete hned do dalšího pokusu :slight_smile: Malý to ve školce zvladnul, byla jsem se na něj juknout, prý malá slzička ukápla, ale jinak v pohodě. Tak má chlapec zážitek a hodně nás překvapil :slight_smile: Jo já jsem prý včera překvapila miláška, tak nevím, jak to myslel, ale nebudu to rozebírat, ještě bych se nervla :grinning: Jinak jdu převlect lože a pak pojedu do města na lymfodrenáže, člověk musí si taky něco dopřát :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zdravím rodinku :slight_smile:
19. čer 2009 v 07:43  • Odpověz
Mončo a Katy u mě je IVF zbytečné.Já jsem úplně zdravá a máme darovaná sperma.IUI je každý měsíc a injekce jsou zdarma.jen dárce platíme.Takže to zas není tak hrozné.Někdy se to povede až po desáté.Já jdu teď na šestý tak uvidíme.Jinak to bude až po prázdninách.
Budu si říkat to jak už tady někdo napsal CHCI OTĚHOTNĚT.Tak snad to vyjde.Mi máme smůlu v rodině ale snad jí konečně prolomím.No uvidíme.Jinak moc děkuju holky.
Katy to je super.Moc velká gratulace.OPATRUJ SE.
Holky letím.Papa
19. čer 2009 v 07:48  • Odpověz
Ahoj Regí, já jsem taky naprosto v pořádku i můj muž,ale přirozeně to prostě 1,5 nešlo proto jsem šla do IVF.
19. čer 2009 v 07:54  • Odpověz
Terko,já jdu k obvodní na kontrolu co chodí těhule,víš? Jinak 3.7. jdu na triple testy a 13.7. do poradny :wink: :wink:
Aha,tak to já myslela že máte nějaký problémek,ale tipla bych že ty jako stresmen si to měla v hlavičce,to je právě nejhorší že se neumíme zbavit šílenosti a pak to nejde.

Regí,aha tak to jo,to je ivf zbytečné,ta iui je ok, a za 550kč to jak kdybyste šli každej měsíc na véču :wink:
19. čer 2009 v 07:58  • Odpověz
Katy, promiň, já jsem si teď říkala, Katy jde zase na kontrolu a já nic, no příští týden si též doktorů užiju,ne ne žádný problém jsme neměli(musím to zaťukat),asi je to v mé hlavě, furt říkám vyměnit. :grinning:
19. čer 2009 v 08:01  • Odpověz
Ahoj Terko, já myslela, že Ti udělali jen půlku a zbytek v pondělí. Jakože zvlášť UTZ a zvlášť krev.
19. čer 2009 v 08:06  •  1 dítě  • Odpověz
Máji tak to Terce dělali,teda já to tak pochopila.
19. čer 2009 v 08:07  • Odpověz
Kačere ta bouřka trvá jen deset minut aj s chcancem a pak nastoupí ještě větší vedro a dusno.Tak neboj, to si nevybereš :slight_smile:
19. čer 2009 v 08:08  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj kobylééénky,všechny zdravím a hlásím,že u nás je zatím dusno a teplo.
Regííí, já nevím, ikdyž iui je levné,ale jak psala Monča, ty nervy jsou stejné a šance na otěhotnění je oproti IVF malá. Ikdyž jsi relativně v pořádku, možná bych uvažovalo po tomhle pokusu o ivf, ale to je jen můj názor. Drž se, kočičko, jsme tu s tebou.
Máji dopoledne jdu do banky,tak až jí vykradu, tak pošlu :grinning:
Teda, Karolka musela i po té vášnivé noci povlékat postele...no coment :grinning:
Zdravím naše těhile Terezku, Monču a Katy.
Já si jdu vypít bylinky, podruhé vyvenčit, nasnídat a pak do teho městáááááááá.
19. čer 2009 v 08:11  • Odpověz
Tak jsem si připravila snídani, cpu se sucharama, bo miminko plakalo zase s bříškem. Tož zahajuju odtsavení pečiva a budu na těch průhlednejch plátcích, myslíte, že i zhubnu? To by bylo super, kdyby to povolený špekysko zmizelo, ale to asi nepůjde. Nevíte, jak je to s laserem na jizvy? Jak se na to dlouho chodí a co to s tým udělá?
Zdravím Věrušku, Věrko, čekám už ty prachy, jdu za chvilku po nákupech, tak sebou hoď :grinning:
19. čer 2009 v 08:16  •  1 dítě  • Odpověz
Neposílejte nám tu ten déšť :slight_smile: Já chcu sušit prádlo venku a nechci zmoknout :angry: Já vás varuji :angry: Jinak Májo za chvíli budeš mít po šestinedělí, tak studuj, první milování je nezapomenutelné a neboj, panenská blána taky povolí :grinning: Věruš, tak kdy jdeš zase na kontrolu, na jak dlouho ti tu nemocenskou prodloužili? :slight_smile: Tery to tak je, někdo má hafu problémů a otěhotní ani neví jak a u nikoho nic nenejdou a stejně musí na umělko :frowning2: Ale divím se , že vám nenabídli první IUI, vždyť to je menší záhul pro organismus, žádná narkoza, stimulace minimální :slight_smile: Ale to už teď je jedno :slight_smile: katy zdravím, dneska jsi vstala nějak brzo :grinning:
19. čer 2009 v 08:19  • Odpověz
Májo laesrem se má začít co nejdřív. Jinak co chceš zhazovat, to povolené bříško se stáhne postupně, vždyť jsi 9 měsícu nabírala, tak se to 9 měsícu vrací zpátky. Tak žádné hubnutí, budeš mít slabé mléko :angry: Já ti dám na prdel :grinning: Jinak zkus pít fenyklový čaj, pujde ti to do mléka a malá se líp vyprdí :wink: V tom kojícim čaji je ho málo, toho fenyklu, tak to možná ještě chce hrneček čajdy zvlášť :slight_smile:
19. čer 2009 v 08:22  • Odpověz
Alfice, doktor mi vyšetřil celkově, ale biochemický screening se dělá pouze ve speciálních zařízeních a připlácí se za něj.
19. čer 2009 v 08:38  • Odpověz
Dobré ranko všem sluníčkám:slight_smile: Bellucha nespí, Bellucha už přes hodinu sedí v čekárně a nemůže se dostat k doktorce, aby jí podala žádanku z CARu, furt chodí preventivky a ty mají přednost, že jo. Tož sedím a čekám, už mě bolí pr..l:grinning:
19. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.