• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Věruško, prosím Tě, pusť mi taky nějakou tu kačkuuu:wink: Májucho, jsem přijela k doktorce, svítil sluníček a huž je zataženo, to máš radost, viď:wink: Andrýsku, ještě spinkáš nebo ses tak zabarikádovala, že nemůžeš ven:grinning:
19. čer 2009 v 08:55  • Odpověz
U nás už taky leje. To jsem zvědavá, kde ty cíchy budu sušit. 3lak to tref to počasí. Néééééé já to nemyslela doslovně, už se blýská, pomoc :grinning:
19. čer 2009 v 09:02  • Odpověz
To mělo být Šlak to tef. Tak papa jdu se lymfit ať jsem fit na to léto :slight_smile:
19. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
Karolko, neklej! Vidíš, už lítají hromy, blesky:grinning: Tady už se zvedá vítr, OMG!
19. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
autor
Ahoj sluníčka!
Zdravím od kafíčka! honem vás jdu přelítnouti :wink:
19. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
Karolko, neschopenku mám odloženou na neurčito a možná až do příštího pokusu,takže do září juchůůů! Lymfatická masáž? O tom už jsem slyšela a prý je to dobré taky na těhu.Podej pak hlášení jaké to bylo.
Bellí, penízky bych ti poslala,ale sama mám málo :grinning: Ta sociálky zas tolik neplatí :grinning: Foukám na dupku, snad už jsi na řadě.
Andrejko, už máš přelouskáno? Co dnes plánuješ? Taky se to u vás zatahuje? Jsem se včera chtěla zeptat, kde ta chajdalupka přímo je a jestli tam máš okolo nějaké další usedlíky, bo bych se tam teda v noci taky bála.
19. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
Tady se zasejc přehazujou mraky z východu na západ, ze severu na jih :grinning: . Ta Mája! Dlabe suchary a handluje s oblakama !:grinning: . Beluška dřepí v čekárně, nebo huž jsi ve spárech bílýho plášťa? Regínko, dobré ránko, sýkorko :slight_smile: Tak bude nočka, jo? FUUUJ!
Terko, pusť si do hlavinky třebas i starosti ostatních kobylek, mně to pomáhá. Jsi moc ponořená do svého sebezkoumání, a to nemyslím vůbec špatně, páč to znám. Neboj se vlka nic, kobyla stráží. :slight_smile:
Věruško, ahoj, taky jsem si říkala to samé, jednou pusteě kobzolka na mejdan, a huž se mušej povlíkat peřiny, to jsou od medu a šlehačky, či co? I když Karolajnka jednou sama řekla, že pes , kterej štěká , nekouše! To mě trochu uklidnilo :grinning:
Paní Kačerová, zdravím Vás :grinning:
A ještě Monča byla posnídat s kobylou, tož ať čísla klapou, žádné ať nechybí, ani nepřibývá :wink:
19. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
autor
Věruško, chajdalupka je 4 km od Lysé nad Labem. Ona Taira je fakt ostrej hlídač, kdyby na mě někdo sáhl, myslím, že je po něm. Ale já se nebojím, jen mám takovej rituálek, no. Ale ještě před pěti lety jsem kouřila, a to jsem sedávala i na zahrádce do 11 a nebála se a to vlastně byla jen Barunka a Tairunka neé. Ono přes prázdniny je tu větší rachot. Ale jednou jsem myslela, že Barču přerazím. Ona mi často zdrhala, a já to až tak neřešila, celej život jsem jí dávala volnost, a říkala si, jestli se jí něco stane, bude mít ale hezkej život. Bála jsem se jen aut, ale ona zdrhala na stranu od silnice, chodila lovit myšky do polí, vždycky přišla tak do hoďky zpět se ukázat, taky si hlídala mě, že jí neodjedu, černá od hlíny jak krtek, ale šťastná. Fuj, huž bulím. No, ale jednou nebyla ještě v 11 doma, a tady není pouliční osvětlení, tož jsem v košili , jen bundu přehodila a s baterkou šla hledat. Přijdu k hospůdce a tam v zahrádce přežraná Barča buřtama a masíkama, Viděla mě a huž zdrhala, moc dobře věděla :grinning: :grinning: . A všichni společensky upravení na mě povykovali, jééé tak ta je vaše? Ona tady s náma slaví celej večír. :grinning:
19. čer 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
Belí, jakou žádanku z Caru??? U praktický??
19. čer 2009 v 09:49  • Odpověz
autor
Jéé,tady se rozpršelooo, ale totááál, to je šum, jak to padá do teho dubového listíííí, nádhera :slight_smile:
19. čer 2009 v 09:52  • Odpověz
Andrejko, šoupnu si tě na mapu, nějak se to tam přímo jmenuje? Ty vzpomínky na Barču jsou bolavé. Já mám Mikuho měsíc a už teď si řikám jak jsem s ním sžitá a což teprve za několik let. nechci ani myslet na to, že mi jednou odejde a natož aby se mu něco stalo. To měli u hospody pozdvižení,ještě když tě viděli v té košili.. :slight_smile:
Tady zataženo ,letím do města.
Bellík mne taky zaráží stou žádankou, nebo jí tam jako nese, že jde na IVF?
19. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
Páteční chvilka poezie :grinning: tadatá tadatáá, tadatáá, tadatááá....

Deštík ťuká do dubu,
lístkům dává na hubu,
já mu říkám bububu,
v posteli huž nebudu.

Ale je to parádička,
odpočívat od sluníčka,¨
jenom kapky deště vnímat,
nic než ptáčky nepojímat.

Zpívají mi láskyplně,
kolébaj mou mysl plně,
Je mi tady tuze fajn,
chybí tu jen manža Jan. :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
Hihihi, tak nad žádankou dumáte, co:wink: V CARu mi doktor normálně napíše pro doktorku, že se připravuju na IVF, jen ať se má o co opřít, kdyby něco a nemusím PNku přenášet do CARu:wink: Jasně, že než jsem doběhla do autí, tak jsem zmokla jak myš, ukojila jsem žaludek, pustím český pátek na rádiu Čas a nic nedělám:slight_smile:
19. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
Jééé:slight_smile:
19. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
Věruškooo, tak loupež v bance se nekoná? Škoda, no:wink: Ale nevadí, ještě by Tě chytili a co my bez Tebe:wink:
19. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
Jako, kam jste zase zmizelyyy??? Se fakt picnu:grinning:
19. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
autor
Tak takhlenc je to? Tvůj Car takhlenc hezky spolupracuje s praktickou?
Radio Čas?? To fakt je? A jen regionální, nebo ho taky chytnu? A co Ti tam hrajou?
Konec otázek :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
Jo jo, oni takhle pěkně spolupracujou, napíšou praktické, že doporučují pokračovat v PN a hotovo:wink: To je myslím po Brno, to rádio Čas a v pátky hrajou pouze česky a slovensky, šupa:slight_smile:
19. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
OMG OMG, tady jsou nějaké další básnířky, lístkům dává na hubu :grinning: , jak ducha plné :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak Věruškooo, zase jsem přišla od doktora a zase překvapení :slight_smile: , přišel kouzelnej ze Sázavy, voňavej z pytlíčkova a Anýs kuje taky a huž vysílá rodiče na vitisknutí fotešéééék. Děkujeme, foto dopníme do albíka, až přijedeme od neléčitele. Tak fofr, zmokla jsem jak hovádko, jdu vyfučet palici a hurá za ním. Páčko zatial. :zipper_mouth: :dizzy_face:
19. čer 2009 v 10:47  •  1 dítě  • Odpověz
Ale jinak je to Ostravské rádio:wink:
19. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
Ahojky.Jsem zpět.
Katy to je pravda ale za večeři bych dala míň. :grinning: :grinning: :grinning: .
Věruš to je asi pravda ale pokud mi to sami neřeknou tak nechci IVF.
Tak jo řeknu to.Bojím se narkozy.Už jsem sice byla dvakrát ale hrozný strach mám.Prostě se bojím že už se neproberu.Je to blbé ale je to tak.
19. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
autor
Tak to jooo. A já myslela, že jsi šla na kontrolu s krčíkem :wink: . Holky,deštík je tedy fakt krásnej, ale myslím, že by už mohl přestat. Tady v podkroví je teploučko, ale zase se nemůžu furt válet, že! Jestli půjdu dolů, tož tam muším zatopit. Tak asi to půjdu za chvíli udělat...
19. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
Tak Ty jsi taky zmokla:grinning: Ale tady už zase svítííí sluníčeeek:slight_smile:
19. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
Regi, no jo, strach je hrozný, ale já půjdu pod narkózu po desáté, ano po desáté a jsem furt tadyyy:grinning: A víš co? Jestli se nevzbudím, tak hlavně, když to nebolí:grinning: A fuj, dost:slight_smile:
19. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
Andrejko, k těm vzpomínkám na Barunku, vůbec si nedovedu představit, že Bellinka jednou..... To Pavlík říkal, že mě asi odveze do Opavy.
19. čer 2009 v 11:00  • Odpověz
hezké dopoledne kobylkýýýý
tady pěkně lilo,ale vzduch se teda vůbec nevyčistil-pořád nedejchatelno :rolling_eyes:
Andrejko-krásná básen :wink: tu lod ti přeju já bych na ní nešla ani za nic,je mi blujno už takhle a to sem v bytě na židli :grinning: včera mě večer chytla taková migréna že sem myslela že zdechnu :frowning2: musela sem odejít z ložnice-mužík chrápal a mě se chtělo zvracet,spala sem sama kolem půlnoci migréna ještě větší než večer,mužík odešel do =práce proběhlo stěhování zpět do ložnice i s hadrem na hlavě-usnula sem a ráno už lepší :slight_smile: ale jestli tohle je ten stav o kterým píše třeba Katy tak potěš,to do práce dlouho chodit nebudu :grinning: :grinning:
Věruško krásnej kamínek-si šikulka
Petka bude hlídat Vašíka a u toho zahřívat mimíska
Regí já se taky bála narkozy,ale líbilo se mi jak sem se hezky vyspala :grinning:
jééé já už ani nevím na co sem chtěla psát....zdravím i zbytek rodinky
Jo Karolko hezky sis užila včerejší den :wink: :wink:
19. čer 2009 v 11:01  • Odpověz
Já vím ale holky ale starch je větší a za to mi to nestojí.Jsem děsnej poseroutka :grinning: .
Snad už to bude teď poslední.Moc si to přeju a všem to tady přju aby ten pokus co každá bude teď podstupovat aby byl úúúúúúúúúúúúspěšný.
Jdu do pelíšku.Padaj mi očíčkaTak zatím papa.
19. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
autor
REgínko, dobře , že jsi to napsala, všechny strachy a obavy patřej na kobylu! A poprvé se narkózy bojí každá, věř mi. Májo, vyprávěj, jak sis zajistila radši EKG. :grinning: . Opravdu, ale opravdu je to v pohodě. Já už se narkózy nebojím, a opravdu, ale opravdu jsem posera. Paradoxně se mi to usínání zalíbilo, konečně prázdná hlava :sweat_smile:
Janninko, že bys byla těhulka? :grinning: :grinning: :grinning: No jó, huž je to opravdu tady!
Belíí, já si to taky neuměla představit, a týden jsem měla depinu, jak kráva. A teď si u hrobečku děláme s Honzíkem srandu, povídáme se s ní, a jsou jen vzpomínky, bolej, ale tak hezky bolej. Dyk se mnou byla 17 let!!
19. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
autor
Někdy mám pocit, že kdyby se lidi nestyděli mluvit o sobě, hned by viděli, jak v tom nejsou sami, jak ten jejich problémek můžou sdílet s tolika dalšími...
19. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
No jo Májo pověz nám o tom EKG :grinning: :grinning: :grinning: to mě tenkrát tak rozesmálo :grinning: :grinning: :grinning:
Holky co vaříte?Krom těch lívanců,já budu dělat langoše a z mrazáku sem vyndala fazolu na kyselo :wink:
19. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.