• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Janni.ko ahoj:slight_smile: Tak lívance nechám na víkend, dělám Májino vepřové maso zapékané se sýrem:wink:
19. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
Jejda , ještě že už vaříte, holky. Jste mi připomněly, jdu vyndat kuře z mrazáku. Ty žampióny předtím neproběhly, budou dneska!
19. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
Já taky měla i EKG:grinning:
19. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
Andrejko a víš, že bys neměla jíst ty kuřata, že jo? Pokud je nemáš někde z bio chovu, protože jsou nadopované těma růstovýma hormonama a ty mají vliv na neplodnost!
19. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
autor
Bellí, to já sice taky, ale Mája si ho zařídila sama :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 11:43  • Odpověz
tak koťátka jsem zpátky :slight_smile: Mlášek má takové trauma z mojeho parkování, že se jel podívat, kde jsem to auto ve městě zapíchla :grinning: Jinak ty drenáže - nasadí takové nohavice a ty pumpují lymfu po těle. Já mám po těch hormonech usazenou celulitidu, tak se stím snažím bojovat :slight_smile: A nohy jsou potom lehké jak pírko :slight_smile: Andrejko básnička je krásná, ty ses minula povoláním :slight_smile:
19. čer 2009 v 11:43  • Odpověz
Holky, já psala včera Pavlíkovi, jaký rozměr té plachty mám koupit, samo, že měl mobil mimo provoz, tož jsem mu pak napsala, že už jsem ji koupila. Jelikož mám velmi bujnou fantazii, už jsem viděla, jak na tom Slovensku dostanou do déržky a tím pádem se mi zdálo, že se vrátil s celým zašitým obličejem. No a teď mi přišla sms: Ano slivovice a pivo. Tož asi bude ještě pod vlivem:grinning:
19. čer 2009 v 11:46  • Odpověz
autor
Bellí, fakt jo? My tedy máme kuře tak 2x do měsíce, to je moc? No, ale co teda jíst, kuře je na neplodnost, vepřo na cholesterol, hovězí je šílené, a ovečky nechovááme :confused: pomóc, přece nebudu jen o zapékaný brokolici :sweat_smile: .
Karolko, ještě chvíli pokračuj a vylezou mi komplexy :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
Ahoj holčenky, moc vás zdravím a gratuluji moc všem, co mají tak dobré zprávy. Já včera byla na NT odběrech a dnes v pět jedu na velký UTZ, ale bojím bojím. Kolem mě samé špatné zprávy :frowning2: Kámoška byla ve 4měsíci, měla rodit měsíc přede mnou a na NT jí zjistili, že děťátko bude postižené, tak musela jít naw vyvolání :cry: Hrozně mě to sebralo, navíc mám šíleně práce, že se ani nedostanu za vámi. Ach jo, už ať je pět nebo zešílím......
19. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
Andrejko, to je moc. Dneska už je spousta bio prodejen. My kuře neměli, ani nepamatuju. No jo, já vím, že máme svůj přísun masa, tak se mi to dobře mluví. Karolko, fakt si Tě jel zkontrolovat? Ještě, že jezdím do města tak daleko. Mončoet ahoj, neboj, držíme paluškyyy:slight_smile:
19. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz
Děkuju Belunko, děkuju vám všem, bez vás už by mě trefil šlak :slight_smile:
19. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz
Krásné poledne všem.
19. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
autor
Mončiet, to je šílený, já vím. Ale i ta kámoška to přežije, a bude to strašně bolet, ale zase se z toho vylíže, holky by tady mohly vyprávět. A zase přijdou chvíle, kdy se smějí a bojují dál. Tím to nezlehčuju, jen, že je to pořád riziko, a stejně do toho jdeme znova a znova. Někdy jsem připosr.. strachy, že už to za to nestojí, ale zase to přejde. Budeš v pořádku, uvidíš.
19. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz
Andrejko, líp bych to říct neuměla, je to přesně tak. Mončiet, jsme s Tebou a všechno bude v pořádkuuu:slight_smile: Luci ahoj, dneska máš zase nočňucha???
19. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz
Koťátka jdu makat, celý víkend v práci, tak to tu musím chlapům nachystat :slight_smile: Jinak on mi i volal a protože při jízdě telefon neberu, taki měl infarktové stavy :wink: S těmi chlapi je sranda :slight_smile: Beli jinak on ve městě dělá, tak tam byl hop šup :slight_smile: Mony neboj, všechno dobře dopadne :slight_smile:
19. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz
Díííííííky holky moje, dám vám vědět.......už mám bohužel popauze, tak musím dělat, ještě jednou DĚKUJU!!!!!
19. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz
dobré poledne,
jsem se vrátila a teda po náladě mám,jsme se s dědem trošku chytli,já jsem békala,on byl trošku na nervy,pak mě bylo líto že jsem se nechala vyprovokovat že malý je na nervy se mnou a že dědouš je starej a aby ho nekleplo,no snad bude ok a já se už taky uklidnila,ale teda ty hormony my dávaj zabrat

Monči,neboj bude to ok :wink: ke komu jdeš nebo kam,ty jsi taky Brňanda že?Takže Veveří? My byli u dr.Vlašína a byl super

Zdravím jinak všechny ostatní :slight_smile:
19. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz
autor
Bellí, je spousta věcí, co bych si přála dělat jinak, ale skutek utek. No, jo, tak alespoň končím s flákandou, pořád prší, tož jdu opravdu zatopit a jdu žehlit, co jsem vyprala. Honza dorazí tak ve tři, pojedeme nakoupit a počumět do městečka, tak ať jsem hotová, uvaříno a ještě hlavu musím umejt. Tož noťasi, pojď , jdeme dolu :wink:
19. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz
Kobylky, jsem zpátky z města ,taky zmoklá.
Tak Andrejko, mapu ještě podrobně prostuduju,dík. Teda, ty jsi jedna báseň :wink: a psycholog v jedné osobě. Fakt jsi se minula povolání.
Vám musím sdělit, že jsem zas slyšela Máji hluboký konejšivý hlas. Právě mi u neléčitele objednává zdravé zobání.Až se vrátíš, Máji, tak nám musíš vyprávět to EKG, já ten příběh neznám.
Regíí, napadlo, mne,jestli taky něco bereš na podporu těhu.Což zkusit ty čajíky jak tu některé pijem? Narkózy jsem se poprvé taky bála,ale teď se mi to líbí a jak řiká Andreja..konečně čistá hlava (aspoň na chvíli).
Karolko, ten tvůj tě jel zkontrolovat? Tak to bude asi taky takový blázen jako ten můj.
Mončoet,vyděržááááj, kočko! Vím jak je tohle čekání stresující,ale uvidíš, že se ti uleví, až ti bude Dr. ukazovat tvého zdravého broučka. Neboj, jsme tu do té doby s tebou!!! Kamarádky je mi líto.. :frowning2:
Tak a já jdu dělat ty úžasné lívance, bo včera na ně nedošlo kvůli tomu, že jsem něměla podmáslí ani olej na smažení :grinning:
Andrejko, zítra budem o té zapékané brokolici, bo miláškovi zjistili vysoký cholesterol!!! :astonished: On strašně rád poctivé tučné jogurty a sýry.Z masa to až tak mít nemůže. Tak najíždíme na dietku. Jo, dokud mu Věruška řikala: "To neděláš dobře Jaromíre s těma jogurtama na noc."Tak neposlouchal,ale až když udeřila vyšší hodnost doktora, tak teprve bude sekat latinu :slight_smile:
19. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
Ahojte kobylky zdravím vás po delší době jsem měla velké zdravotní problémi se srdíčkem,ale už je lepší,jsem zase sama manža už mi frnknul do práce zas na delší čas.
Trochu jsem vás pročetlka ,ale je toho na zapamatování strašně moc tak mám z toho guláš.
U nás taky nedýchatelno a zatahuje se asi bude chcáti. To mám radost.
19. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
Pomoc. Mě se blokly záda a tak chodím v předklonu jako stará Vajcingrová :frowning2: Prádlo jsem pověsila ven a už hodinu krásně prší :angry: Ty záda to je peklo, střílí mi to do nohy a bolí to jak čert. Už jsem ráno byla celá nakřivo, jen jsem myslela, že to rozchodím. Holt blbá :frowning2: A celý víkend v práci, no to nevím. Snad to nějak vyležím :pensive:
19. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
Ahoj Karolko záda jsou svinstvo vem si něco na bolest a uvolněni kosterního svalstva,já to mívám každou chvíli.
19. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz
Zdravím Leontýnku, snad už je srdíčko v pořádku. To počasí tomu taky asio nepřídáva :frowning2:
19. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz
Leontýnko švagrová mi přiveze Mydocalm, ale až večer, tak to musím nějak přetrpět. Zatím jsem na brufenu. Mě stačí trochu ofouknutí a je to. Chtělo by to masáž a nápravu, ale zháněj někoho v pátek odpoledne :frowning2:
19. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz
To máš pravdu náprava je lepší ,ale v nouzi musíme vzít za vděk i lékama.
Jo už je mi líp,ale čeká mě ještě spousta vyšetření to abych se o prázdninách nenudila.
Tak se drž a hlavně vydrž do večera :confounded:
19. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
Jéééjdsa, Karolko, co to čtu? Zkus 2 acylpiriny, prý uvolňují svalstvo. A ještě do práce? No teda....
Ahoj Leontýnko, ty máš stále nějaké zdravotní problémy :frowning2: chuděro. Už je to lepší?
19. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz
Holkýýý, lívance ala Janinka byly supééér! Můžu vřele doporučit. Dělají se rychle a z poloviční dávky je jich až dost. Podělila jsem sousedku a teď jdu ještě ke kemerádce dorostence (tak jí řkám ,bo jí je už přes 60let) a tak jí taky donesua s jahůůůdkama, to byla balada :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
19. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz
Věruško acylpiryn nesmím, já hodně krvácím z nosu, a ani ho nemám doma :frowning2: Království za maséra. Milášek jak přijede domu bude hartusit ať jdu ihned na marodku :frowning2: Kdybych neměla ten víkend před sebou, tak neváhám. :wink: Jo frajerka včera na kole jako šestnáctka, v noci jako dvacítka a teď jsem jako devadesátka. :grinning: Dobře mi tak :slight_smile:
19. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz
:grinning: Karolko, je mi tě líto, ale musela jsem se smát tvému věkovému postupu. tak ať tě milášek namasíruje, když tě tak zřídil na kole a pak v noci:slight_smile:
19. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz
Ahoj Věruško co se dá dělat učím se s tím žít ,ale jde to těžko,ale mám dobrých doktorů tak to jde.
CHtěla jsem se tě zeptat ty jsi byla nedávno na magnetické resonanci jak to probýhá prý je to moc hlučné a já mám fobii z hluku,jak jsi to zvládla.
19. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.