• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Berunky, tak už je doma, fotbalista bez místa:grinning: Jsme popapali, no mňamka to byla, výborná:wink: Leontynko ahoj, tak srdíčko Tě trápilo, tak ať Ti to všechno dobře dopadne, beruško:slight_smile:
19. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz
Leontýnko, hluk je tam hodně velký, dají ti sluchátka na uši,ale i tak je to nepříjemné. Jinak to vypadá podobně jako CT, jestli znáš. Lehneš si na takový jezdíci stůl, nesmíš se hýbat a vstříknou ti do žíly kontrastní látku. Podle typu vyšetření to trvá 15-45 minut. Já tam byla asi 20min. Zvládla jsem to a teď už bych byla připravená i na ten nepříjemný hluk, jinak to nic není. Hlavně nesmíš mít žádný kov v těle. Vše sundat a předem vyplňuješ, že nemáš kochleární implantát a ještě něco,co je kontraindikací. Já mám kovové korunky ,ale to nevadí, ale i tak to tam musíš uvést. Neboj, není to tak hrozné.
19. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz
Tak holky, já letzím za dorostenkou s těma lívancema. Zatím báááj
Belluš, tak manžílek je doma a má ještě slivovicu a pívo v krvi? :wink:
19. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz
Ahoj Beli děkuji snad už bude líp.
Věruš díky za info,CT znám kovové nic nemám už jsem žádost vypisovala tak vím že nic nesmím mět na sobě ani v sobě.Tak snad to zvládnu mám to na krční páteř a hlavu.
Žene se sem bouře tak se loučím.PA PA :dizzy_face:
19. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz
Věruško, no jo, už je domečka, lumpík:wink: Nemá v krvi nic, říkal, že skoro vůbec nepil, před chvilkou byl s Belluškou na očkování:slight_smile:
19. čer 2009 v 15:23  • Odpověz
Leontynko, měj se krásně, ať Ti to všechno dobře dopadne a zase za námi přijď:slight_smile:
19. čer 2009 v 15:29  • Odpověz
Beli to Kuba jde zítra na svuj dětsky turnaj. Teda pokud nebude pršivo. Je to sranda ti malí bobci, jak to žerou a zápasí :slight_smile: Dokonce jsme jednou s ním byli v Karviné na turnaji :dizzy_face: Záda pořád bolí, tak se jdu natáhnout. Asi si dám termofor na kříže :unamused: Předtím mě to drželo 2 měsíce a já už byla zralá za plot, je to jako když někoho pořád bolí hlava :frowning2: Kuba vám něco napíše :slight_smile: kuba je lump :sunglasses:
19. čer 2009 v 15:43  • Odpověz
Uf uf, přečteno, zase jsem maximálně informovaná, kde se co vaří, jak se komu daří :slight_smile:
Karolka se v noci zubožila, divný je, že ju bolej záda a ne něco jinšího, asi dělala nějaké cviky triky :grinning:
Věruško, já si taky hodila Andrejky chajdalupu kdysi na mapky a už jsem si tam prošla kde co, k vodě, od vody, k chalupě, k sousedům :grinning: , pěkný to tam má.
Pan Belluch se nám vrátil z ciziny :grinning: , přijel aspoň s pohárem a medailí? :grinning:
Věruška slyšela můj hlas, bo mám v palici nasr.... :grinning:, zapomněla jsem všééééchno všecickooo.
Jinak mám foteškýýýv albíku.
19. čer 2009 v 15:45  •  1 dítě  • Odpověz
Jinak jsem vám nezahlásila váhu, mimíska má 2970g, doporučili mi dokrmy, bo mi tam zvážili kojení a bylo to opět jen 20. Dostala hnedka po tom ukrutnym zmoknutí 120 Nutrilonku, takže už máme jisto jistě 3kg :grinning: , supééér, už je to obří miminko :wink:
19. čer 2009 v 15:46  •  1 dítě  • Odpověz
Leontýnko zase srdíčko? To je trápení viď, ale Ty už to máš zmáknutý, tak s tím umíš žít, to je dobře, ať je všechno v pohodičce.
19. čer 2009 v 15:48  •  1 dítě  • Odpověz
Příběh o EKG jsem tu přecivá psala, že jsem posera posratá, tak jsem den před OPU, před narkózou, letěla za doktorkou, aby mi napsala papír na EKG, že mám jisto jistě něco se srdcem, že mě u něj píchá :grinning: Tak mi teda papír napsala, ale říkala, aby si o ní pan ékágovač nemyslel, že je padlá na hlavu, že s ícháním u srdce se tam lidi neposílaj. Tož jsem tam lehla, opřísavkovali mě, všechno bylo, jak jinak, ok :grinning: Takže jsem v narkóze neumřela :grinning:
Mi taky došlo, že jsem měla narkózu mnohem silnější při porodu a to mi teda vůbec nevadilo, to je zajímavý, ale to byly tak šílený bolesti, že ani nebyl čas přemýšlet nad nějakým chrněním.
19. čer 2009 v 15:51  •  1 dítě  • Odpověz
Nepovídám si tu náhodou sama? :grinning: Ne Andělko, nepovídáš :grinning:
19. čer 2009 v 15:52  •  1 dítě  • Odpověz
Jo a mimíska vysosla těch 120, tak řvala, že to dostala v jablíčkovym modelu a ten je po prsa bílej :grinning: , tož už se bude točit v prajdě, krasavice to byla. teď chrní jak zabitá, taky to bylo vysilující, konečně matce došlo, že potřebuje jíst a ne cumlat tu její kozenu prázdnou, šťastný to den.
19. čer 2009 v 15:53  •  1 dítě  • Odpověz
Tak máme po bouři tak jdu kuknout.
Ahoj Majuš ted jsi mi připoměla jak jsem krmila malého pořád mi řvával a nakonec jsme zjistili že je hladoví a každé 2hodky musel dostat flašu a byl klid a tak žraví je dodnes pořád musí něco žmoulat a není to na něm vůbec naštěstí vidět.
19. čer 2009 v 15:58  • Odpověz
Leontýnko, já jsem ráda, že se to konečně dořešilo, myslela jsem, že budu kojit v pohodě, ale málo piju, tak to musím napravit. Každopádně jsem klidnější s Nutrilonem, bo vidím, kolik fakt vypije a už budeme pěkně narůstat, ale zas se to nesmí přehánět, aby jsme pak neměli obezitku :grinning:
Dle rad Petjunky si jdu převařit vodu a dám si ju do konvice, až se ten Otesan vzbudí, ať jsem připravená a ne překvapená :grinning:
Kde jste všicí?
19. čer 2009 v 16:06  •  1 dítě  • Odpověz
Petjuna dobře radí taky jsem to tak s vodou dělávala.To bych se jinak načekala a malí by pobudil celý barák.
Ježiš zas se nám sem žene bouře já se s toho picnu to je čas.
19. čer 2009 v 16:10  • Odpověz
Holkýýý, spolužačka má chovnou stanici satanů a dneska, na její narozky, se tři sataniska narodily :slight_smile: , to bude krááása :slight_smile:
19. čer 2009 v 16:18  •  1 dítě  • Odpověz
Tady nebouří, ale zataženo je pořád a vždycky když vylezu ven, tak leje.
19. čer 2009 v 16:20  •  1 dítě  • Odpověz
Májo tak jste se dopracovali k nutroši. Já to s tou vodou dělala taky tak. Už jsem měla předařeno do zásoby, aby tygr nevřískal :slight_smile: To kojení mě mrzí, ale když není, tak není. Jinak těch 120 mi malý pil taky a ani o kapkui víc :slight_smile:
19. čer 2009 v 16:26  • Odpověz
Už se voda vaří, mimíska spí už 4 hodiny, se ani nedivím, první pořádný jídlo v životě, to je jak po opici :slight_smile:
Se mi nic nechce dělat, bordel tu je jak v tanku, ale Luboš stále pryč, tak nemůžu téměř nic dělati. Budu muset zabalit ty dárky na vánoce, bo tady to neni kam ukrýt a obdarovaní by to mohli najít už teďka. Nemám ale balící vánoční papír :grinning: , mě nenapadlo si ho koupit.
19. čer 2009 v 16:58  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ahooj kozéénky,
tož su tu, nasratá, jak Mája na dělníky :grinning: ! Makám jak dupa, nakonec nebylo ani kuře, bo jste mě tak navnadily, že jsem vyrobila starýmu též lívance. Vyžehleno, naklizeno, uvařeno, tak já se vykoupu, oholím, vlasy udělám, obleču a čekám. No, čekám hoďku, čekám druhou, už nervní, hladová a nasratá, a pak telefon, že už je v Lysý a koupil pečivo, a že už jede, že stejně prší, tak že budeme doma. Já se tak těšila do města, von si nakoupí beze mě a ani nezavolá z krámu, aspoň bych mu řekla, že nemáme brambory, ne? Beztak byl aspoň hodinu ve Fortuně, jinak by už byl doma. Tak jsem počkala na auto, bo jsem prostě už chtěla někam jet, když huž jsem si dala makeup, ne? Na půl huby u auta mu říkám, že tam má oběd. Přijedu z nákupu a von čučí na hokej, lívance netknutý. Tak vyložím nákup, utrousila jsem cosi o tom, že mohl zůstat v Praze, že tam má aspoň větší úhlopříčku, popadla svoje lívance, noťas a huž jsem v podkroví na kobyle. Ale je mi to tak líto! Chtěla jsem večer ve dvou, no a jsme ve dvou. Já s noťasem a von s telkou. Tož vyblit aktuální stav mysli, a jdu si vás dočíst :slight_smile:
19. čer 2009 v 17:24  • Odpověz
Andrejko je je :astonished: , s chlapama je to kříž, oni si myslí, že nám udělají radost a místo toho nám zkazí náldu. Neboj do večera daleko ono se to třeba ještě urovná.Tady je vidět že je vše o komunikaci. Tak sis aspoň něco hezkého koupila ve městě?
19. čer 2009 v 17:28  • Odpověz
autor
Máji, to je mi líto, s těma prázdnejma koziskama, já v tomhle se fakt nevyznám, tak nevím, ale nemůže ještě pomoct nějaká kojná poradkyně, jak se dostat k těm zadním proudům? No, na druhou stranu, nejni to žádná katastrofa, jestli mi vyjde adopce, tož ani mlíko v kozisku neuvidím :wink: , a taky budu šťastná! A hele, Ty sis to vyzkoušela, jaký je to kojit, už to je bomba přecivá!Ale, že Tě to musí mrzet, to asi jo, viď :frowning2: . jablíčka jsou vohozený, jo? :grinning: . No, ale super, že je malá už téměř tříkilová :slight_smile:
Leontýnko, holka, Ty taky nemáš na růžích ustláno! Ale už to tady někdo hezky napsal! Důležitý je asi naučit se s tím žít, ale nechci bejt za chytrou, mě rozhodí vždycky nadměrně i blbá bolestivá menstruejšn. No, hlavně, aby aspoň těch dnů, kdy je Ti mizerně, bylo míň, než těch pohodových.
19. čer 2009 v 17:37  • Odpověz
autor
Monči, ahoj! No jasně, máš naprostou pravdu, že je to o komunikaci. To já vím, že co by jiné ženské daly za to, že jim ten jejich nakoupí :wink: . Ale musela jsem vyšumět.. Co Ti budu povídat, už teď mám chuť jít dolů. Ale počkám, až skončí ten blbej hokej.. Jinak jsem si nekoupila nic zvláštního, jen v drogerii doplnila zásoby všeho, co došlo, to nakupuju ráda. No a klasika potraviny. Taky proto jsem byla tak naštvaná, že nejede. Tady totiž zavírají krámečky v půl páté až v pět, takže jsem nic nestihla. Zítra jsme chtěli jet někam na výlet, do Českého Ráje, tak snad nebude pršet. Co máš v plánu Ty , těhulko?
19. čer 2009 v 17:44  • Odpověz
autor
Karolajnko, co ty Tvoje záda?? A ještě ta noční do toho :frowning2:
Aspoň domácí masáž by trošku nepomohla? (samozřejmě myslím klasickou masáž :slight_smile: )
19. čer 2009 v 17:48  • Odpověz
Andrejko tak byl aspoň vyvenčený tvůj makeup :slight_smile: To děláš dobře nech ho dodívat. Drogerku taky ráda nakupuju, ani ne tak malovátka ale vše ostatní vždycky počuchám všechny aviváže a mydla :slight_smile:
Mě bylo dnes v práci blbě tak jsem skončila o hoďku dřív, hnad jak jsem došla lehla a spala. Takže je mi tak nějak unaveně, to je z toho utrouše.
19. čer 2009 v 17:50  • Odpověz
autor
MončiET, tak huž jsi po UTZ, tak snad za náma brzy přijdeš :wink: .
Jo, Věruško, já jsem dobrej psycholog, a proto se doma furt čertím :grinning: :grinning: . Vlastně jo, máš pravdu, já si to umím vysvětlit, ty psychologický procesy, jenže jsem příliš emotivní, a vždycky musím vychladnout a pak jsem teprve schopná se vrátit k věcným argumentům. :wink: :slight_smile:
Tak Bellušky Bellušky je po očkování. To musí být něco, jít s takovým medvídětem na veterinu :grinning: . Bellí, kolik váží???
19. čer 2009 v 17:56  • Odpověz
autor
Já, MOnči taky ke všemu čuchám :grinning: . A malovátka taky nekupuju, kolegyně v práci má Avon, a nějak jsem si zvykla, všechno si beru od nich, a jsem spokojená. Hlavně s laky na nehty, i ty nejlevnější mi krásně zpevnily nehty. Jo, to jsem úplně zapomněla říct.. Bellí, máš moc hezky udělané nehty, vůbec nechápu, jak to, že je máš tak hezké, když pracuješ na statku! Jsou vidět v Májiným albíku s kamínkem - dodávám pro ostatní :wink: Apropos , to mi připomnělo, že mám tady taky dáreček z Prahy dovezenej od Věrušky, aspoň doufám tedy :wink: , o důvod víc sejít ze schodů za manžílkem. No jo, jdu se tam podívat, je tam volaký rachot, Tairunka poskakuje, to huž asi skončil hokej a Honzík si jde snad konečně pro ty studený lívance :grinning:
19. čer 2009 v 18:03  • Odpověz
Tak jsem tady od kášky dorostenky,lívance si pochvalovala. Dnes je to tady samý lívanec.
Nejdřív k Máje... to mne mrzí, že malá musí nutrilon, ale co se dá dělat,hlavně , že bude růst aspoňb tak rychle jako Miki. my už máme přes 2 kg :grinning:
Andrejko, ti chlapi. Oni si myslí, že nám stačí, že jen přijedou a hotovo... Jenže my potřebujem od nich aspoň minimální komunikaci :slight_smile: Ještě , že existuje kobyla a můžem se tu vyblejt ze svých pocitů. Ale taky by mne naštval...
Mončo, jsi těhulka, tak to asi nebude jen z utrouše :wink:
My jdem za chvíli na grilovačku k osvětlovači z kapely,slaví 30. Jsem zvědavá, jestli bude mít zajištěnou i mokrou variantu, bo tady se to stále honí ty mraky. Budu řídit, takže pivko si nedám a zrovna bych měla po těch lívancích takovou chutˇ...
Tak krásný večer všem,kdybych se dnes už neozvala, ale já myslím, že bez pusy na dobrou noc bez vás neusnu :wink:
19. čer 2009 v 18:12  • Odpověz
Věrko hezky si to užijte :slight_smile:
19. čer 2009 v 18:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.