• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Nejde jí odesílat zprávy z toho telefonku, neví proč.
25. dub 2009 ve 21:03  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Bellíku, kyblíku, ahoooj!!!

Máji, jo, ale já su ukecaná, moc lidí o tom nemluvilo. Navíc, já mám fakt v tomto ohledu hodně kreativní myšlení, takže je to pro mě odměna. Jen jsem zuřila, (nemůžu mluvit o všem, mlčenlivost o ostatních..), ale zkrátka tam byla jedna dvojice, která evidentně kurzem pohrdala, chytrá jak radio, a bojkotovali a rušili..Vyrušili mě v okamžiku, kdy jsem byla propojená s tou holčičkou, hladila jsem jí vlásky, foukal vítr, a MÁJO, okolo bylo to fialový pole!!!!
25. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz
:slight_smile: krásný, Andrejko. Mám dotaz,a když vyjde IVF, tak stejně chcete adopčátko, vidˇ? Už jsi to jednou psala, myslím.
25. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz
Jooooooooo pole? Nojo to je krása. A to je kurz teda nebo to už si zapisujou všechno o vás?
25. dub 2009 ve 21:07  •  1 dítě  • Odpověz
Bellka zuří, chce si s náma psát :slight_smile: To by chtěl každej no :slight_smile: Andrejko, tak jí sem pusť :slight_smile: To je divný, že? Dneska byl nějakej špatnej netovej den, nám nešel celej net a prej to bylo na více místech ČR.
25. dub 2009 ve 21:09  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Belíšku, díky za interko, odepisuju semka, když to vidíš. Věruško, určo, my chceme dvě. Jediný , co mě teď opravdu hodně mrzí... Vysvětlím. Děti se dávají do rodin vždy mladší ke staršímu, aby byl zachován přirozený řád. My jsme po těch všech kurzech došly k tomu, že bychom si vzali i batolátko, třeba 2-3 roky, ale druhé dítko, na to se čeká déle, tzn. další nejdříve za 5 let. A to už nám bude 44,47, a to je na mimi opravdu moc. A já bych si čistě sobecky chtěla strašně moc užít alespoň jedno "přebalování" a "prvního koníčka", první krůčky.. No, a kdybychom si ale o první požádali jen mimi, tak to druhé nám nedají mladší, to znamená, muselo by to mimi hodně vyrůst, abychom si vzali i starší, asi to říkám zmateně, rozumíte mi?
25. dub 2009 ve 21:15  • Odpověz
Přelouskávám si to dvakrát, snad tomu dobře rozumím, že nad tímto uvažujete, kdyby IVF vůbec nevyšlo, protože teď kdybyste si vzali starší a k tomu mimi z IVF , tak se ti splní vše. Já tomu věřím
25. dub 2009 ve 21:18  • Odpověz
Andrejko, zmatené to není a klobouk dolů, nakonec budete mít batolátko a mimi v bříšku :wink: Belíška bych chtěla vidět zuřit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Andrejko, to jsou sobci ty lidi, co to rušili, přece musíte něco podstopit a ť se mimísko dostane do správných rukou, jak to mají poznat? Takovým bych ho nedala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25. dub 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
Jo, Máji, je to kurz, ale vedený dvěma psycholožkami, v pondělí písemné testy a pak jsme si každý dolmluvil ústní termín, povídání si s psycholožkou , my jdeme 13.5. (to je moje šílený datum - 1.umělé přerušení a přesně po deseti letech 1.samovolný potrat, a pak mi říkejte něco o osudu :confused: ), no tak snad nebude to datum zakleté i nadále. No a tahle psycholožka Tě vlastně "pozoruje celý tento víkend, pak si s ní za ty 3 týdny popovídáme a pak ona píše posudky.
25. dub 2009 ve 21:22  • Odpověz
Andrejko, teď už je to datum jiné, já mám takhle zakletou 21, ale nějak se to už po těch 10ti letech přehouplo v pozitivní datum, tak u tebe to bude taky tak
25. dub 2009 ve 21:25  • Odpověz
autor
Holky, řekla jsem to blbě, dnes jsem IVF úplně "vynechala", mluvila jsem o dvou adoptovaných.. Ale teď jste mě zarazily, máte recht, i v případě , že by se stal zázrak a měli bychom své biologické, tak musí povyrůst, aby jsme adopcí nenarušli přirizený řád..
25. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz
autor
Věruško, jsem si tak říkala, když jsi psala o té svatbě... Ty máš už jednu zkušenost za sebou, tak chápu, že se do svatby neženeš, a Míša? Má to stejně??
25. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz
Ajojky nakukujuco nového.
Andrejko,jek dlouho to bude ještě trvat než budete mít hotovo?Čeká se po těch posudcích ještě dlouho?
Mjdí ahoooooooooooooooooooj to jsou trable :unamused: Ahoj Věruško a Májinko :slight_smile:
25. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz
Ježiš ještě se tady zjevuje Karolka ajoj :wink:
25. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz
autor
Belíšku, já jenom nechápu, že Ti jde interko a ne příspěvky, to je lumpárna, co?? Tak klidně odepisuj na interko.. Béruško, jak ty to máš teď se službama? Víkend Ti vyšel konečně volnej, viď? Jinak berušky, ty počty některých neúspěšných IVF tam, fuj fuj..ALE opět jak já říkám... Taky tam bylo několik, kteří pro vážnou nemoc nemohou mít vlastní, takže!! Hlavně, že jsme zdravé!!!!!!!!! Opakujme si to!!!
25. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz
Míša si mne chtěl vzít už dávno :slight_smile: ale nějak jsem ho tím svým přístupem otupila a teď oba spíš řešíme mimísko, což je pro nás nejdůležitější. Samo, že se bude jmenovat po tatínkovi a pak se uvidí, třeba nám půjde za družičku, nebo za mládence.
Já jsem se poprvé vdávala ve 20ti, uf , to je už let :slight_smile: Svatbu jsme měli v kostele,cítila jsem to tenkrát tak, baÿla to pro mne svátost, ale tedˇse na to dívám jinak. Ten papír vztah nedělá...Teď už svatbu v kostele mít nemůžu a na úředě mi to připadá takové jen oficiální, takže to neřeším. Nejradši bych se vdla někde na louce s požehnáním mých nejbližších, nebo jen my dva :slight_smile:
25. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz
Peťulko, užij si mě, zítra se zjevovat nebudu, na oddělení nemáme net, což je kolikrát k pos...í, protože lepší chatující sestra, než spící sestra :slight_smile: Andrejko, myslím, že s dneškem můžeš být spokojená, to byl krásný zážitek :wink:
25. dub 2009 ve 21:39  • Odpověz
Ahoj Petruš,jak je?
25. dub 2009 ve 21:39  • Odpověz
Věruško, je to každého věc, já byla taky svobodná matka a Kuba hned od porodu měl příjmení po tatínkovi, to jsem si vyběhala před porodem, alempřišli situace, kdy mě to dráždilo, např, když jsem šla s malým do nemocnice a musela jsem dokazovat, že jsem jeho matka, bo jsme měli každý jiné příjmení :slight_smile: Já vím, je jiná doba a je to naprostonormální, ale naše zákony se pořád chovají byrokraticky a nechápavě :slight_smile: Na louce bude svatba krásná :slight_smile:
25. dub 2009 ve 21:44  • Odpověz
autor
Karolko, ORL není dělené na dětské a dospělé? Že jsi psala o dědečkovi a o dítěti...
Petjuliku, jak je? Mamina lepší jsi psala, to se ti ulevilo, aspoň trošinku, ne?
Věruško, to chápu, a možná to mě zajímalo víc, než radnice, jestli to nějak vnitřně pro sebe chcete zlegalizovat. Jako Mája v trávě s podvazkem :grinning: ...
25. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz
Karolko, už jsem i na tohle myslela anapadlo mne, že bysme to teď třeba udělali jen papírově na úřadě a pak to oslavili až budu moci, ale zase bych si jako správná ženská klidně ještě jednou chtěla užít svatební šaty:slight_smile:
25. dub 2009 ve 21:47  • Odpověz
Co měla Mája v trávě s podvazkem? :slight_smile:
25. dub 2009 ve 21:48  • Odpověz
autor
Májuš, pošlu Věrce Tvou fotku s podvazkem :grinning: :grinning: A ptát se Tě nebudu, páč vím, že mi to dovolíš :grinning: :grinning:
PS. Můžu????
25. dub 2009 ve 21:52  • Odpověz
Andrejko, u nás je to dohromady, to víš malý špitál, ale je to příjemné zpestření, někdy se tu aji poňuchlám s malými dětmi, když přijdou k vyloučení uší, jsou mrzuté a neřeknou co je trápí, tak je pošlou k nám, mi jim neubbližujem a já si je s radostí pochovám. :slight_smile: Věruško, žádné papírově, krásné šaty a mimísko jako družička, kukni mi do albíčka jaký byl malý štramák, měl 3,5 roku. :slight_smile:
25. dub 2009 ve 21:53  • Odpověz
můžeš, odpovim ti za ní :grinning:
25. dub 2009 ve 21:53  • Odpověz
Jo mamina je docela dobrá,řeší to ale je klinější jak já.
Karolko už si to as psala ale ta přebíháš z jednoho oddělení na druhé?
Nemam levý vaječník a přitom i příšerně bolí,čím to je,čím to je???
Věruško jasan šaty jdi do toho,vždyť j to krásné.Jo a ta druhá svatba je mnohem hezčí :grinning: :grinning: :grinning:
25. dub 2009 ve 21:54  • Odpověz
Co bylo s podvakem, vy máte předemnou tajnosti.
Máš pravdu, Karolko, to teda byl :slight_smile:
autor
Holky, jsem to vymyslela.....kopíruju z interka!

bellka napsala:
-----------------------------------------------------------------------------------
Vůbec mi to neodešle. Chvilku to zpracovává a pak prd. Už to zkouším cca 3 hodiny, no. Řekni, prosím Tě, Věrušce, ať se vezmou na zámku:slight_smile:
25. dub 2009 ve 21:56  • Odpověz
Já také o ničem nevím :angry:
25. dub 2009 ve 21:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.