• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahoj.
Tak jsem zrovna vstala.Dneska se tak dobře spalo když venku prší.Sice jsem spala jen 5 hodin ale snad to doženu :slight_smile: .
Já už byla 2krát pod narkozou a to jsem 4 dny nejedla a jen seděla na zachodě.Takže mám větší nervy z IVF než IUI.No to jsem prostě celá JÁ :grinning: .
Jinak beru vitamíny od GS.Možná je to málo.Já nevím.
TAky jsem zvyklá pít kávu.Když jsem den po iui tak ho přestanu pít a jsem děsně nervozní a zteklá ale nepiju ho.Tak to asi taky možná hodně dělá.KDO VÍ.
Andrej ještě jednou moc děkuju.
Karolko jak bylo na noční?Nebo jsi dneska měla volno?
19. čer 2009 v 18:14  • Odpověz
Regíno tak to je jiná, mě narkóza nic moc nedělá, jen se u ní hezky vyspím, spíš mě dorážely nervy z neúspěchu vždyť z nich mám 10kg nahoře, tak proto jsem šla za jistějším IVF. IUI je opravdu menší zákrok a klidně každý měsíc. Budu ti držet pěsti. Ty vitamínky budou stačit, jen přidej ještě kyselinu listovou.
19. čer 2009 v 18:20  • Odpověz
Dobrý večer berušky moje :wink: Jdu vás všechny moc moc pozdravit. :slight_smile:
Máji já kojila 4 týdny malá se přisála a usla v noci se budila co hodku tak jsem jednou chytla nervy zašla do lékárny a koupila sunar a hned spala skoro celou noc :wink: Nutrilon je kvalitní neboj malá poroste jak z vody a důležité vytamíny dostane z nutrilonu.
19. čer 2009 v 18:27  • Odpověz
Ahoj holky, mám jednu skromnou otázku a snad mi některá z Vás poradí, proč se to tak děje. 8.6. mi začal menzes, zhruba 11.-12.6. mi skončil. A od té doby mě pobolívá bříško, není to bolest velká, spíš jen taková mírná, ale cítím ji. Pobolívají mě vaječníky ( ale taky jen takové mírné) a taky mě pobolívá uprostřed podbřišku ( asi v oblasti, kde se nachází děloha). Teď když jsem lítala po venku, tak mě opět to bříško začalo pobolívat. Nikdo se to tak nedělo.Co to může být? Předpokládám, že to není nějaký náznak těhotenství. Moc díky za jakoukoliv odpověď. Klidně pište na email Hanysek.Hanysek@seznam.cz
19. čer 2009 v 18:32  • Odpověz
ahoj beruškýýý
tak sem usnula na 2hodky bylo mi taky blbě a začínala opět bolet hlavinka,jen si říkám jak večír usnu,když celý den chrním :slight_smile: :slight_smile:
Andrejko,to je mi líto s Honzíkem,ale už ste určo usmíření :wink:
Sem ráda Věry že lívance chutnaly :dizzy_face:
Leontýnko,hlavně že je ti už líp holka zlatá
Monceat ty máš už po kontroličce,tak se brzo ozvy určitě je vše tak jak má být.
Ooooo Věruška jde na gril párty-tak hezkou zábavu :slight_smile:
Regí ahojky,ty noční teda nezávidím holky
Mončííííí ahoj těhulinko,jaké máš vitamínky ty?Já si koupila GS mamavita a ta kys.listová je tam taky obsažená,nebo mám zobat ještě listovku i k tomu??
19. čer 2009 v 18:32  • Odpověz
Holčenky, všechny vás zdravím, jsem si zas početla...
Já stále kojím, když vydržíme 4 hodinky, myslím, že mlíka je dost, mám nalitý koziska, kape mlíčko, jen co se jich dotknu, tak jí dám z kozisek a pak jí docpu nutrilošem. takže si užívám kojčo furt, ale nestačí no...
Lůco, ona spí každou noc perfektně, já v noci vůbec nevstávám a teďka spí víc aj přes den díky tý výkrmě :grinning:
Andrejko, to josu parchanti co, ti šuldové? :slight_smile: Koukám, taky tragédie :slight_smile: , tož si pozuř a posléze slez okouknout ty lívance a jestli je nesní, tož my přijedeme a zfutrujeme je v cuku letu a bude hladem, OMG. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2009 v 18:35  •  1 dítě  • Odpověz
hanysek-já bych na tvém místě šla k lékaři,nebot můžeš mít třebas nějaký zánět a kor když tě to po zvýšeném pohybu bolí víc :wink: :wink: já bych pro svůj lid opravdu šla ke gynekologovi. :wink:
19. čer 2009 v 18:36  • Odpověz
Ahojky janni.ko, ta hlava to je bestie co? Mě bolela v tahu i pět dnů, kalamita a migrény se opět vrací. Poslední 3 měsíce byly v pohodě a bez bolesti, už jsem doufala, že jsem dala migrénám pápá....ale bohužel zuboží mě stále.
19. čer 2009 v 18:37  •  1 dítě  • Odpověz
Mě tak napadá, kde je Hanina? Se vdala a zmizela...jeli někam na svatebku bo jak? :confused:
19. čer 2009 v 18:38  •  1 dítě  • Odpověz
Máji já taky kojila a zároven přikmovala sunarem a doktorka byla spokojená že přibírá na váze taky jsme stím měli problémy.
19. čer 2009 v 18:40  • Odpověz
já na to trpěla jen když mi bylo 18let,tlačila mi obratel na míchu a pak to bylo O.K. ale to je teda mazec Máji,to je ti až na zvracení :frowning2:
Máji jak sem se ptala na tu kys.listovou Monči,jak si baštila vitamínky Ty?Já teda fakt nevím jestli tu listovku mám baštit ještě k tomu GS mamavita,když je v tom obsažená :confused:
Jo a kamínek na kočárku sem našla :wink: Anýsek je k upusinkování,princeznička krásná :slight_smile: :slight_smile:
19. čer 2009 v 18:41  • Odpověz
Janni.ko já brala Multistar, kterej obsahuje hodně vitamínků a listovku ještě k tomu, myslím, že co tělo nevstřebá, to vyloučí, že tím nic nezkazíš, radši ať v tom těle je, je hodně důležitá.
A ty migrény jsou hnusný, já u nich teda zvracím téměř vždy, nevidím na oko a občas mi i lítaj ruce.
19. čer 2009 v 18:51  •  1 dítě  • Odpověz
A jak jsi zjistila, že Ti tlačil obratel na míchu?
19. čer 2009 v 18:53  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Luci
Janiko já brala normální multivitamín a k tomu tu listovku, teď i před IVF jsem dle dr. začala brát vitamíny Femibion800 (nebo Calibrum Baby plan) obojí jsou před a pro rané těhotenství + listovku (Acidum folicum). a tak to musím brát furt, tak ti moc neporadím.
Hanýsku no taky mě napadl hned zánět, raděj si zajdi na gyndu.
Andrejka je fuč, tak t už se usmiřujou :slight_smile:
19. čer 2009 v 18:59  • Odpověz
Máji no to máš stejný průběh migrény jak já, až na ty ruce :frowning2: . Tak ti to nezávidím, kor když to chytne a ty sama s mimčem, kdybys nekojila tak bys mohla aspoň nějaký prášek, ale tak nic, jen to vytrpět. Anýsek má nádherné dárečky pro štěstí :slight_smile: od hodných tet.
19. čer 2009 v 19:03  • Odpověz
šla sem s tím na rentgen :wink: nebot mě toa kebule bolela snad měsíc v tahu a bála sem se nádoru....
Jo jo tak to oko sem měla taky a narazila do značky jak sem neviděla :grinning: :grinning:
tak listovkou se nemůžu předávkovat???
19. čer 2009 v 19:04  • Odpověz
Ahoj Moni jak je tehulko naše :slight_smile:
Berušky jdu se chystat směr práce vůbec se mi nechce :frowning2:
Ještě na vás nakouknu :wink:
19. čer 2009 v 19:04  • Odpověz
Aha, tak to mi taky dělali, ale nikdy nic nezjistili. Tož jsem odkázána k zubožování se.
Buď se usmiřujou, ale vzhledm k tomu, že je Andrejka přes to násilí, tak si spíš dali do držkya někde zuboženě ležej, možná na severní bo jižní terase :grinning:
19. čer 2009 v 19:06  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj kočky,

jsem Vás dočetla,ale jsem taková trochu mimo ještě z poledne,takže jsem vše zapomněla :confused:

Musím teda říct že mám asi nějakýho divnýho chlapa,já jsem v pohodě s ním skoro pořád a to jsme spolu 5let 24hodin denně,teď od dubna né,ale píšem si pořád na icq,prostě jsem šíleně spokojená.

Janni s tou kyselinou,už bych nebrala,zas není dobré se předávkovat,stačí v těch vitamínech,jinak mě dr.doporučila ten Elevit,že je i na nevolnost a v časopise jsem se dočetla že má pozitivní vliv na vývoj.vady,takže kvalitka,ale teda měsíčně 250kč.

Máji,hele hlavně že něco teče a zbytek Nutrilon a je to,a pěkně ať přibírá prcek malej :wink: Jo a vážně není dozrzava?

Holky jsem slepá nebo i vy vidíte že Anýs je nazrzlá ?
19. čer 2009 v 19:09  • Odpověz
:grinning: , mi to na těch fotkách taky tak přijde, ale jinak má blonde háre, doufám, bo jsem slepá aj já, ale když je zpocená, tak je taková nějaká zrezivělá, no uvidíme, co se z teho vyvrbí :slight_smile:
19. čer 2009 v 19:12  •  1 dítě  • Odpověz
Katy ahoj Aňulka je nazrzlá ale krásně :slight_smile:
19. čer 2009 v 19:13  • Odpověz
No Lucy,já jednou byla ostře napomenuta Májou že to je jen na fotce,ale prostě teď mi to nedalo a já ji vidím všude zrzavou :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 19:17  • Odpověz
Katy sice je ale krásnááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :slight_smile:

Máji promin že se nám zdá že je trochu nazrzlá ale musím napsat velikou pravdu že je strašně moc krásnááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :slight_smile:
19. čer 2009 v 19:22  • Odpověz
Mě se líbí zrzavé holky,kdyby měla po mamce vlnitý vlásky tak bude nejhezčí .
Lůca nám to tu rozhasila a je roztáhlééééé
19. čer 2009 v 19:26  • Odpověz
bože co ste s tím udělalýýýýýýýýý???? :rolling_eyes:
19. čer 2009 v 19:30  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak nakoupeno na lívanečky, zítra se upečou a běda, jak je nesežerou... :grinning:
Máji, tak to je vážně málo ta dvacítka. Ale jestli ji necháváš spát celou nočku a nebudíš ji po dvou hoďkách nebo po třech, tak je to přesně, jako moje holka. Ta ten hlad v klidu prospala a ve dne nestíhala dojíst. Mně tenkrát doktor řekl, že je dost dobrá, když tohle vydržela do třetího měsíce. Jenže, když ona taky neplakala, trochu přibývala. Pak mi právě sestřička řekla, že jsem ji neměla nechat chrápat, protože je to špatné i pro ty kozenky. Jak často v začátcích nemakaj, tak jsou prý líné :frowning2: Proto jsem nastoupila na manžu, aby mě rozkojil, jenže on prý leda, když poteče proudem pivo. Tak jsem se na to vysr..., koupila sunar a malá byla po první flašce celá spocená a úúúúplně mrtvá. Přesně, jak říkáš - konečně pořádný žrádlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Až jsem tehdy plakala a na tu šťastnou chvíli nezapomenu. Blbý bylo, že už pak nechtěla prso po pár dnech ani vidět, natož dumlat. Ale dneska je zase štíhlice, takže ten hladovkový výcvik byl k něčemu dobrej :slight_smile:
Katy, jasně, že je Anýska nazrzlá krasavice :slight_smile: , alespoň na mém PC. Ale třeba zblonďatí. Moje druhá dcerka byla nejdřív blond, a pak teprve zrezla :slight_smile: Myslím, že je to ale úplně jedno, protože Anýsek je rozhodně fotomodelka číslo jedna už teď :slight_smile: Ony stejně ty holky, až vyrostou chtějí mít to, co nemají, takže je to fuk. Moje by nejraději byla nahoře blond a dole :wink: cikánka :grinning: , takže už pomalu sháním barvivo :grinning: :grinning: , aby dítko nebylo stresované.
Andrejko, ti chlapi, co??? To je moje notečka :slight_smile: Kam se hrabe téma děti. Já ho mám teď u rodičů, takže doma idylka a pohodička :slight_smile: 24 let je prostě masakr :unamused:
Zdravím všechny a jdu něco dělat :frowning2: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2009 v 19:31  • Odpověz
Kobylky,já se loučím,jdu do hajan,bolí hlavička.Dobrou noc
19. čer 2009 v 19:31  • Odpověz
Tak já půjdu pod spršku a lehnu k telce.
Katy ahoj beruško,mě právě v CARU už o listovce dr nic neříkala,jen že mám brát baby plan ale to mi říkala hned po první návštěvě a ted vitamíny pro těhotné.Listovku obsahuje tak já jen pro info zda ji ještě berete k tomu,ale díky Katy.
POřeju dobrou noc a hezký sníky o mimískách
co naše Andrejka?Se ještě udobřujou:slight_smile: tak aby si nedopadla jako Karolka :slight_smile:
19. čer 2009 v 19:33  • Odpověz
Katy dobrou :wink: sme tou hlavou nějaký postižený.
19. čer 2009 v 19:34  • Odpověz
Máme roztaženo, koukám a může za to Anýs, OMG :grinning: A pro smajlíky abych jezdila na druhej konec monitooooru.
Andrejka stále na terase, snad to Taira rozčísne a přihlásí se ještě dneska na kobylu...
19. čer 2009 v 19:41  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.