• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Monči tak to je krásná zprávička, gratuluji :slight_smile:
Všem krásnou hezkou noc.
19. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
Mončo já už dneska nejdu na noční.Už mám volno.Jdu až v pondělí na odpolední.
Jinak už jdu taky do peřin.Jsem doma sama a nic mě nebaví.
Tak všem krásnou dobrou noc a hezký víkend.
Papa.
19. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
autor
Jdu popřát hezké sníkování, a koukááám, tady bude další mimíska Markétka!! MOnčiET, obrovsky gratuluju!!! Taky chci!! To je nádheráá! Jiříček bude mít sestřenicíí!
Věruško, Tobě děkuju :slight_smile: , je to fakt milý, hlavně, že jsi to vyráběla sama! Tož Mája to má na káře, Bellinda na budce :grinning:, tož já to dám taky do Káry, pro štěstí, abychom se vždycky z cesty vrátili zdraví. :slight_smile:
Jinak jste to tady dneska nějak zabalily brzy, ne? No jó, Věruška na flámu, Beluška s Pavlíkem, Májucha vyčerpaná psaním komentářů :grinning: a slzama z patnáctého.. Taky se tam budu muset mrknout a zavzpomínat!
Lúca má noční, další nelidská směna! Karolajnko, jak zvládáš s těma zádama?
REgí, kde Ty máš Karlíka, že jsi sama? Plánujete nějakou dovču? Výletování? Třeba by to pomohlo trošku rozptýlit. Beruško, aspoň, že se pořádně vyspíš, žádná práce přes víkend :slight_smile:
Monči, smažený žampióny, hm, to jsi odvážná v těhu :grinning: , mně stačila jen "vůně" smaženého a konečná :grinning:
Jinak berušky, jak jsem odpoledne dopsala, Honzík přišel nahoru, a bylo. No, prej na něj hned do telefonu nemusím řvát, no asi nemusím , no, když ono to občas ujede :grinning: :grinning: . Tak si dal konečně ty lívanečky a pak jsme šli na verandičku a plánovali tu cestu po Labi. POplujeme ve druhé půlce srpna, jen sháníme hlídání pro Tairu, protože ona každého nebere, a hlídají ji vždy jen buď naši, nebo by to zvládl synovec 20 a neteř16, jenže ti jedou taky. Takže to bude oříšek.
A jak se rozhodlo u Manetků? :slight_smile: :slight_smile:
Taky zdravím Janninku a Kačera, holky ať ty migrény daj pokoj, potvory!
REgí, ještě jsem chtěla k té narkóze. Kdy jsi byla na narkóze a co Ti dělali? Já jen, že je velký rozdíl i v kvalitě i kvantitě. Chci říct, před lety jsem byla operovaná a dva dny jsem po narkóze byla zelená a nic jsem nepozřela, aniž bych to nevyhodila. Jenže dneska jsou ouplně jiný narkózky už a navíc tady jde o pár minutek, takže je to hodně slabá narkóza. Takže možná bys byla překvapená, že to bude probíhat úplně jinak než jsi zažila.
Taky zdravím Marti, jj chlapi :grinning: . Ale já jsem opravdu někdy hysterka, to zase já umím :grinning:
Jo,Hanýsku, přijde mi to, že by to mohl být zánět, o nic nejde, skoč si na gyndu. To bys pak dostala jen antibiotika a hotovo.
Leontýnko, Tobě přeju, ať se zdravíčko umoudří.
Berušky moje, jsem se teda pěkně rozepsala.. Tak hezky spinkejte a PZ (pá zítra :grinning: )
20. čer 2009 v 00:00  • Odpověz
autor
Jó Májo, fotky jsou ňuňuovatééé!! A ještě jsem si vzpomněla, kdy budou volat ten RTG Káji?
Ještě k té listovce, ta se snad v případě přebytku v pohodě z těla vyloučí, ne? Horší je to s vitamínem A, na ten bacha, že Karolko?
20. čer 2009 v 00:18  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile::slight_smile::slight_smile: Pátek byl ve znamení lívanců :grinning: :grinning: :grinning:

HESLO "ALLÁ BELLÁ" DOPORUČUJE 9 z 10 SNAŽILEK, POUŽÍVEJTE PREVENTIVNĚ V CARU :
"Dobrý den, tak už jsem tu zase a tentokrát jsem přišla otěhotnět." ))))

ČEKANKY
Veera2,Věruška,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci počkaj,Máme ju! Neschopenku přecivá!ÁÁ, grilovačka byla!
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost1IVF+ICSI,1ET,1KET,zlobí nás tlak a štítná žláza,ale na mimi ju připravíme.
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,Porazíme myom!Operace 30.7.Nejdřív ale dovča!Happyna plave.
Leontýnka-bojovnice,IVFodloženo.Máme chlapečka z domečku a prima manžu už 20 let!Držíme palce zdravíčku.
Karolo,Gyncent.OV,1IVF,1ET,2KET,25.6.konzult.v Holomóci.Jste to v noci s miláškem roztočili,paní Vajcingrová!
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, akce srpen-září 09, huž zase v pracovním procesu, brrr..a zase noční!
Inka78,Sanus,6xIUI,2IVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Kde Tě máme, bojovnice???
Ája,ReprofitBrno,3IVF, Další boj v červnu!
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,hysterka ok,přece jen do boje?Ještě se poradíme s manžou.
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu.Leňulko, přijď za náma, kočko bolavá...

HOLKY V AKCI
Petjuna,Apolinář,1IVF,17.6.KET, zaveden páreček na objednávku jeho veličenstva!
Regina,Apolinář,4IUI, 5.IUI 5.6. ms bohužel dorazila, nevadí,máme Fostimon a hurá do dalšího kola,do6.IUI. :slight_smile:
Andrea.ivf,Pronatal,2IUI,1IVF,ICSI,PK,6 kulihrášků,dojíždímATB,hysterkaOK,budeKET,UTZ 26.6.,mám kamínek!
Bellka,Fertim.OC,5IVF(AH,ICSI,PK,KET)Bude6.IVF,zobeme norethisteron,24.6.kontrolní UTZ,stříháme slepice :grinning:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termínek 13.11.,kontrola 22.6.,máme bobule na zánět.
Pajipa (Pavla)-spisovatelka,CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšný KET,termínek 26.9.,čekáme Lukáška!!
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophie Anna termín29.10.,Už jsme vdaná paní.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá, jedno klučičí a jedno holčičí!!!!
Katy81,Kačer- Reprom.Brno,1.IVF, ET 8.4.,máme krásnou fotečkúú. A občas to zajiskří s tchánem, to se stáváá
Terezaa,Natalart Plzeň,1.IVF,OPU 8.4. ET 11.4.,1brouček,velký UTZ OK! 22.6.genetika,21.7.kontrola na gyndě.
Moncaet,Helios Brno,1.IVF,3 mrazáčci,ET 13.4.,těhulímeee!HURRÁÁ!!Bude to zdravá Markétka!!:sweat_smile: 2.7.průkajda!
Moonnca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU 9.5.,12.5ET, Tečka má srdíčko!!!Už jsme řekli čau Caru!
Danusss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5.OPU,3ledňáčci,18.5.ET,hurráá,huž jsme těhulka!
Janni.ka,Reprom.Brno,1.IVF!OPU30.5.,ET4.6.,2embryjka u mámy!,17.6.hcg 429, UTZ12.7.

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09,máme2970g,skoro 3kg!Je jakááá je,ani zrzka,ani blondýýýna , v srdcích tluče malá kobýýýlka, naše jablíčkováá Aníínkaááá. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. čer 2009 v 00:34  • Odpověz
Sluníčka vstávat: Já už jsem v práci :slight_smile: Bolestí bych brečela, ale včera jsem dělala frajerku a tak dobře mi tak :frowning2: V noci to celkem to šlo, dokonce jsem se bezbolestně otáčela, ale teď už zase chodím v předklonu :angry: Snad mi doktor pomuže až mě uvidí, bo ta bolest je příšerná :frowning2: Mě se záda blokují, ale toto je opravdu hrozné, kdybych mohla brečet, tak tu vyju jako šajkla na Urale :confounded: Andrejko, mtys přesně popsala situaci u nás doma, já se na něco těším, milášek to pochopí jinak a hned je Itálie a nebavíme se a mě to pak sere :angry: Ale takhle je to všude, kde jsou samostatní muži :wink: Mě milášek taky nakupuje a pak řekne, chtěl jsem ti ušetřit cestu :wink: Májenko kamínek jsem našla :grinning: Mocinky vás všechny zdravím :slight_smile:
20. čer 2009 v 06:49  • Odpověz
Jo Monče přeji vše nej k Markétce. Ono to je jedno co to bude, hlavně , že to bude zdravé, přecinky :slight_smile: Májenko mě se zdá, že je Anýsek opravdu rezulka, ale ty jsou přece kouzelné. A synovec byl taky a teď je blonďáček :slight_smile: A mimochodem je kouzelnáááááááááááááááááá :slight_smile: Dupka naše skoro tříkilová :grinning:
20. čer 2009 v 07:24  • Odpověz
Dobré ranko, kozénkyyy:slight_smile: Přeju všem krásnou sobotěnkuuu, i když teda u nás chčije a chčije celou noc i teď, no co se dá dělat. Karolko, tak doktora zavolej, ať se Ti mrkne na ty záda, chudáčku bolavý. Mějte prima den, sluníčkaaa:slight_smile:
20. čer 2009 v 07:56  • Odpověz
Beli doktora volat nemusím, on tu dojde, normálně fungujeme a ambulantíme. Jen na oddělení dodělá vizitu :wink: Asi se s ním domluvím, jestli bych si po práce nemohla zajít na ortopku a on mi to tam nezařídil. :slight_smile: Když sedím tak se to dá, ale chodím jako zlomená šavle a chvílema to bolí na počurání :frowning2: Měla jsem už jet včera, ale myslela jsem si, že se z toho vyspíma že léky v noci zaberou :wink: Blbá co?
20. čer 2009 v 08:13  • Odpověz
No jo, Karolko, to znám. Taky čekám, nevím na co. Holt typický zdravotník, kovářova kobyla chodí bosa, že? Tak ať Ti pomůže, ještě, že jsi na ambulanci a né na oddělení u lůžka, to bys asi nevydržela. Tak tfujtfujtfuj, ať to přejde, berunko.
20. čer 2009 v 08:35  • Odpověz
Bréé ráno kobylky. tak jsem se s vámi už včera v noci nerozloučila,a le věřte mi, že jsem na vás myslelai na oslavě,tož takhle jsem s váma svázaná:slight_smile:MVR
Karolko, to je děs, rychle k Dr,opíchat,(myslím záda) a pak na PN bys potřebovala,můžeš? Potřebuješ klid a asi si o to tvoje tělo řeklo tímto způsobem.
Ahoj Belluško, ty stříháš slepice? Co to? To jsem ještě neslyšela..aby ti neuletěli k sousedům? Musím vás dočíst.
Andrejko, tak s Pavlíkem usmířeno?
A co ta Mája, zjišťuje jakou má barvu vlasů Anýsek? Mě seč líbí zrzavé holky, mají něco do sebe a jsou vzácné.
Gratuluju též Mončiet,tak holčička:slight_smile: !
Grilovačka byla dobrá, měli vše výborný a já jsem navíc měla po těch lívancích strašnou chuť na masíko, tak jsem si dala do sosáku:slight_smile: Pak se tam kluci z kapely picli a nezapřeli v sobě svého muzikanského ducha, tak se tam rozjeli i u přehrávače,bubnovali do stolu,békali a pak se lezlo tancovat i na stůl. Oslavenec-osvětlovač přitáhl do stanu i světla a mlhu,takže to tam vypadalo uplně jak někde na zábavě. Pak jsem řídila domu a ještě s jedním klukem z kapely jsme si dělali srandu, že jsme jako opilí a nemůžem se ani trefit do zámku. Vedle stáli nějaký lidi uplně nám to sbaštili, hlavně když jsme se ze srandy rozjížděli stylem cuk plyn cuk. :grinning:
20. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
Ahojky
Máji tak Vašík má 3kg a pije 80.Jinak jsem i ho zase užila mazánka.Je to kouzelný ale musím říct,že po hodiě krmení(nějak jsem to do něj nemohla nacpat,pořád usínal a když jsem mu to vzala tak hučel)jsem si představovala tak jedno má dopapáno a šup druhé :grinning: to musí být masakr ale nechci strašit Janinku :grinning:
Jinak já a utrouš to je masakr.Jsem jak přivožralá :wink:
Karolko co to vyvádíš holka,držim palečky ať tě dá pan doktor dohromady :wink:
Ahoj Bellí :slight_smile:
20. čer 2009 v 09:02  • Odpověz
Ahoj Věruško.Co to je?Andrejka se usmižuje s Belčiným Pavlkem :grinning:
20. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
Proč se Andrejka usmiřuje s mým Pavlíkem??? Co jí udělal:grinning: Věruško, ahoj sluníčkooo. Peťko, jak je, beruško? Hnízdíš, hnízdíš:wink:
20. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
Majdí tak ti ani nevím :wink: To víš,že sunu čas ale ani nevím jestli budu testovat.Tak i tak musím na krev tak je test zbytečný ale znáš to :wink:
20. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
Jsem si v noci přilehla ruku a bolí mě rameno jako blázen a nemůžu zvednout ruku a to mám jít chytat ty kury na stříhání:wink:
20. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
:grinning: jééé,já vám vyměnila chlapy! To jsem ale dupa. Petí, jak ti je? Co kulíškové v bříšku, povídáš si s nima?
20. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
Peťko, však uvidíš, jak to budeš momentálně cítit, buď test udeláš nebo né, hlavně, ať je krev pozitivní a HCG pohádkové:slight_smile:
20. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
autor
Dobré ráánko, kobylata :slight_smile: !
Tož já se taky hádám s každým, což? :grinning: :grinning:
To ale skoro jo, páč u sousedů dělaj ukrajinci novou střechu a začali s frézou v 7!! Jsem byla vzteklá, jak Mája! (To přirovnání se mi zalíbilo :grinning: :grinning: ). Ale vážně, ouplně jsem supěla. Usínala jsem někdy po jedné. Po chvíli jsem to vzdala, a šla něco dělat, bych se v posteli zbláznila. Tož uklizeno, Honzík chrní a já jdu dělat bublaninu. Přijede Honzíkova famílie, z výletu sešlo, bo mušíme zkusit, jestli by tchán zvládl Tairunu, kvůli té dovče. Ona ho bere, ale nikdy s ním nebyla sama. Tož tak. Já jdu na třešně, aby bylo co na tu bublaninu.
Jinak Karolajnko, ať doktor pomůže. Já teda měla jen jednou bloklou krční, ale to jsem se probulila až do rána ve stoje, pak šla na rehabku, tam mi říká položte se, tož já zase slzy, ona došla pro primáře, ten udělal cvak a bylo. Beluška jde na ty slípky, chuděry ani na výlet si už nezalítnou :grinning: . Mája je kde jako? Věruška šla ještě dospávat, pseudoožralka naše. Petjunko, tak Ty huž se chystáš na ten páreček, co? :wink:
REgí, dobré ránko i Tobě! Zdravím všechny i ještě spící kobylata!
20. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
Věruškooo, no jo, vyměnilaaa:grinning: A to počkej na komentář Máji, že už se tu mění i chlapi:grinning: Tak říkáš, že jste se skvěle pobavili, to je moc dobřeee:wink:
20. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
autor
Jo, Věruško, prosíím o návod, jak se dělají ty kamínky, moc mě to zaujalo, chci to zkusit :slight_smile:
20. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
No holčičky já jsem to tad nechtěla moc psát protože nechci být pesimista ale já tomu moc nedávám.Podělala jsem to braní léků,KET byl až 24 den.No uvidíme.Jira věří tak mi třeba přemluví :wink:
20. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
Já nešla spát, já jdu nakupovat,vařit,péct a pak jedem Míšové sestřenici,ona pracuje v ústavu pro mentálně postižené. No a pak jedem ještě k našim, bo zítra odjíždějí do Bertiných lázní,tak se s nima rozloučit.
Andrejko,vezmeš drátek,omotáš si kol prstu, tím si vytvoříš očko,jeden konec připevníš k očku a druhým pracuješ tak, že strčíš konec ze shora dovniř očka a vytáhnš a tím se ti vytvoří nové čko, chápeš?? :grinning: :grinning: :grinning:
Neboj, já tě to dyžtak naučím na živo, nic to není.
20. čer 2009 v 09:32  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: u nás zamračeno.
Karolko doufám že ti dr. pomůže.
Peťulko ten můj už chtěl testovat druhý den :slight_smile: Neboj ono to nějak dopadne, a možná právě proto že tomu nevěříš, to dopadne hezky. Upřímně ti ty nervy teď nezávidím, pro mě to bylo vždy nejtěžší období, tak hodně sil a dobré nálady.
20. čer 2009 v 09:32  • Odpověz
Tak ahoj kobyly :slight_smile:

Přeji pěkné dopoledne.

Tady vám posílám ten Pičín :grinning:, abyste mi věřily :slight_smile: Vřele doporučuji, akorát nevím, jak na to budou čučet chlapi. Toho mého by to asi nebralo, ten raději, než skřítky akty :sunglasses:

http://www.pohadkovazeme.cz/index.php?s=novinky

Petjů, ty si ty malé drobky hýčkej a už trénuj! Všechno bude dvakrát :grinning: Janinka, to bude mít obdobné :grinning: Holky, ta dvojčátka by byla na stránkách potřeba - to by byla teprve motivačka!
Mončo, gratuluji k holčince :slight_smile:
20. čer 2009 v 09:38  • Odpověz
autor
Věruš, no jasně, už vím :grinning: :grinning: . A aspoň, kde se začíná?? No nic, tak uvidíme... :grinning:
Monči, dobré ránko, tak žaludek už strávil žampiónky? :slight_smile:
Peti, já to mám stejně. Ket je ket. Ale furt víc než IUI, a IUI je rozhodně víc, než sexík :slight_smile: . To nejni pesimismus, ale realita. A třeba pak budeme překvapené, co??
20. čer 2009 v 09:38  • Odpověz
Ahoj Mončo,jasan,že to nějak dopadne :wink: tady taky počasí na prd ale asi není zima vidím chlapi v triku :wink:
20. čer 2009 v 09:39  • Odpověz
chlapy-pány!!!Petjuno :angry:
20. čer 2009 v 09:39  • Odpověz
OMG OMG Sodoma gomora, huž fááákt nevědi co by roupama, chlapy si to vyměňuje u ž po ránu, nojo, opodíl se dočítám, jak byla nalitá, že ani káru nemohla odřídit a ještě má zbytek v mozgovně, ještě že dospává, bo tady by se to ještě porvalo :sweat_smile:
Andrejka by ráda oplítala kameny, ale to nemůže dělat leckerá dupa, to jen ta od Sázavy.
Petjuno, to je makačka to dítě nasytit co? No a dvojky já bych prostě nedávala, to kdybys to jedno krmila hodinu, jak píšeš :grinning: , tak by se Ti to druhý uřvalo :grinning: a co tepráv trojky, že? To snad aby ta baba měla tři koze, ne? Ale co, Bellka jich má dost, kdyžtak by se zajelo za ňou :grinning:
Bellko, tady propaguješ BIO stravu, což takhle nás zásobovat, jako svou rodinu, masejkem? Ráno sedneš do káry, navštívíš všechny zájemce, dovezeš masejko a zas můžeš dom :grinning:
20. čer 2009 v 09:40  •  1 dítě  • Odpověz
Se mi to seklo, tož to píšu po třetí! Moničko ahoj:slight_smile: U vás je taky škaredě? Andruškooo, to ses moc nevyspala, večer padneš do pelíšku:slight_smile: Věruško, já to chci taky naučit, už jsme to s Pavlíkem zkoumali, jak je to udělané:wink: Peťkooo, věř jim, když tolik vydrželi! Jejda, Pavlík tancuje v trenýrkách a zpívá mi Jožin z bažin, OMG!
20. čer 2009 v 09:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.