• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jejda Mončo, bacha na ty tatarky, já je teda v počátku taky jedla,a le pak už jsem měla strach, tak jsem se i salátům vyhýbala a ještě teďka skoro v létě.
20. čer 2009 v 10:15  •  1 dítě  • Odpověz
Peti, on je krčař, ten mi se zády nepomuže, a protože by tu do večera zustal sám, tak to musím odtrpět. :frowning2: Naštěstí lidi moc nechodí, tak poposedávám :slight_smile:
20. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
Andrej, jsem nás tam fakt všechny poznala, trefilas to přesně, ale kde jsi Ty? Už letím:grinning:
20. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
Petjuna jenom kouká, ale jsou tu dvě a ty si ty chlapy aj vyměňujou, říkala to Věrka :grinning:
20. čer 2009 v 10:16  •  1 dítě  • Odpověz
No tak to teda netrefila, jako já jsem prskavec, jo?OMG
20. čer 2009 v 10:16  •  1 dítě  • Odpověz
Tak to tě Janí moc lituju.Už abys byla v teploučku v pelíšku :wink:
Je mi zima jdu něco podělat ať se zahřeju :wink: papa
20. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
A ještě dubovej jo, jak do něj prší a kapky dávaj lístkům na hubu, jo? Abych nezačala fááákt prskat, to by šte tepráv viděli ten tanec s vlkem.
20. čer 2009 v 10:18  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Mončo, já bych se na tatarku v těhu asi fakt vypdrdla. Zase jsem chytrá, co. Ale dobré ránko, Ty přeju :slight_smile:
Ahoj MOnčí č.2, alias ET! Tak o čem se Ti zdálo? O růžovejch dupajdách? :slight_smile:
20. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
Jé mi jsme klášní, a to jsem po 5 plastikách :grinning:
20. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
U Bellky prší, co další území republiky? Mám tu pračku roztočit bo ne?
20. čer 2009 v 10:19  •  1 dítě  • Odpověz
Máji dík :wink:
20. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
Andrejko, kdy budou volat RTG fakt nevím, on taky nic neřekne, OMG, se ho optám, zda už nevolali,ale to by mamka, jisto jistě hlásila.
20. čer 2009 v 10:20  •  1 dítě  • Odpověz
Tady se dere sluníčko
20. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
Máji roztoč a dopadneš jak já, mě to prádlo moklo celé odpoledne a noc, že už to nemá ani smysl sundávat ze šňůry.Prskavče vlkovací :grinning:
20. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
No nemáš za co Petjuno, hlavně a´t nedopadneš jak ty dvě, pak ty kecy okolo, znáš to, ledas co se hnedka dostane dneska i na net a to je pak ostuda až na půdu :grinning:
Tak hybajte k plotnám, takovejch hodin a ono to vysedává na Kobyle, se projedeme zase odpoledne s těma plnejma pupkama, to se Kobyla prohne, OMG.
20. čer 2009 v 10:22  •  1 dítě  • Odpověz
Tož ju roztočim. Nad Kladnem se to dere, nad Rychvaldem je to protržený, Kačer bo Janni.ka, který jsou nejblíž asi chrněj bo jak, tak víme houbelec...
Kde že je zas ta Vlašim? Ajo vyspává ty promiléééčka, tak nic...
20. čer 2009 v 10:23  •  1 dítě  • Odpověz
20. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
Berušky s tatarkou jsem už tak poučená, už ji do huby nedám :sweat_smile:
20. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
Tak tady studuju ten vlas na světle a nevím, to je tak divná barva, vypadá to jako zlatý :sweat_smile: Uvidíme, ještě to poporoste a pak to snad poznáme. Rozárka to měla být, rezatá Rozárka. Si zas saje prsty, to jako má opět hlad? Po hodině a půl? Ten Vašík, Petjuno se cpe jak často? To bude rezavej Otesan s takovouhle, nic jí nedám :sunglasses:
20. čer 2009 v 10:26  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Prskavec neprskej :grinning: :grinning: :grinning:
OMG, tak pak hlásni, jo?

Holky, mám obrovskej a důležitej nápad. Ale od začátku, Honza mi ráno ukázal fotky, než jsem přibrala. OMGGG!!! Se mi chce brečet. Tak mi napadlo, kdybych jako hubla tady s váma. Jako že bych poctivě psala váhu a co sežeru, a já nepodvádím, čestné slovo! A že bych jako měla kontrolu od vás. Bych jako měla motivaci a podporu. Blbý? Co??
20. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
Máji u nás zataženo neprší ale protože jsme na východě, tak ti to bude asi prd platné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
No snad to uneseme, ten seznam, co jsi spásla :grinning: Jen do nás, už to sem hrň, to pak budou plný interk - četly jste to holky, co zase všechno sežrala? :grinning:
20. čer 2009 v 10:31  •  1 dítě  • Odpověz
A proč jako chceš před pokusem hubnout?OMG a vo co déééé?Kolik jako chceš dát dolůůů?
20. čer 2009 v 10:31  •  1 dítě  • Odpověz
Adnejko, to není vůbec blbej nápad, souhlasím. Tak od zítřka nebo ode dneška? Jo a o dupajdách se mi nezdálo, ale tak nějak se mi klidněji spalo, když mám v sobě takovou pěknou babulku :slight_smile:
20. čer 2009 v 10:32  • Odpověz
Andrejko teď nehubni, teď tě čeká KET, a pak budeš těhulet, tak je to zbytečné, ale aby ti to nebylo líto já se do ničeho nevlezu, během půl roku mám na sobě 10kg navíc, a sere mě to ale teď je to pasé, a může někdo zkusit něco říct
20. čer 2009 v 10:32  • Odpověz
Spíš by jsme se měli vypasit, nabaštit vitamínů...kdyby přišla válka, tak přežijem a mimískové potřebujou živiny. Budeme si sem psát, která kolik přibralla :wink:
20. čer 2009 v 10:33  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko blbý nápad.Vždyť budeš těhotnět ne.Koloik si nabrala ty trgédko :wink:
Vašík každé 3 hoďky.Máji a co čajík?Nebo nevím jak to máš nějaké maminky maj pocit,že když děti pijí mlíčko,že nic jiného nepotřebují ale já dávala feniklový od začátku.A ze zrzavé je nakonec zlatovláska :wink:
20. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
I když je fakt co říká Monča, když máš před KET, tak je to hloupost, teď by sis spíš měla obalit nervy a jít naplno do toho. Ať má mimčo z čeho být!!!!
20. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
Správně Mončo a to jste neviděly moje celulitýdní nohy, to je tepráv hnus, velebnosti.
20. čer 2009 v 10:35  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko teď se plánuje těhulení o tom vedeš deníček a pak až za 9 měsícu hubnutí. A tobudeš v jednom kole, takže to pujde samo :slight_smile:
20. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.