• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Tak jo, jdu na tu bublaninu, a zavazuju se kobylkám, že si dám maximálně dva kousky k svačině, až přijedou Honzovi rodiče.A nebudu zobat z pekáče přes den. Pro vás to je hodně, pro mě málo, věřte mi. Jdu na ty třešinky.
20. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
Tak a je klid :grinning:
20. čer 2009 v 11:15  •  1 dítě  • Odpověz
Ty jo, na chvilku se ztratím a popsané 2 stránky, OMG! Než jsem to přečtla:wink: Dieta??? Co to je??? Andrejs, teď se na nějaké shazování vyprdni, jak já pořád koukala, jestli nejsem tlustá a myslela jsem si, jak jsem krásná, když jsem měla ve 22. letech 45 kg a Pavlík si myslel, že jsem nemocná. Vykrmil si mě o 15 kg a všem se to moc líbí, že už nejsem tak vyschlá:wink:
20. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
Andrejko to chce moc pevnou vůli, ale při ketu budeš mít úplně jiné myšlenky. Já měla v plánu dietu po neúspěchu, tak mě dieta minula a moc ti přeju aby vám to vyšlo a ty pěkně těhulela a ne hubla.
20. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
Moni, si pamatuju, jak jsem Ti radila ten Lipoxal, že jsem s ním zhubla 9 kg za měsíc, viď:wink:
20. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
Andrej na tvou obranu, vím jak se cítíš s 30 kg navrch, ale teď to neřeš. :wink:
20. čer 2009 v 11:43  • Odpověz
Belli já měla v plánu koupit načerno někde na netu Meridii nebo Lindaxu, jsou obojí na předpis, známá po nich hezky hubne nemá takové chutě na jídlo, kdybych nesehnala tak Lipoxal. Ono by to i předepsala dr. ale musela bych mít větší nadváhu. Jinak ještě měla známá Alli a to jí vůbec nepomohlo a měla z toho jen zažívací potíže. Teda 45kg tak to jsem nikdy neměla(teda možná v5.tř), tos musela být jen kost a kůže, to je dobře že se tě Pavlík zodpovědně ujal a vykrmil :grinning:
20. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
Moni, tak já jsem malá, mám 165 cm. Ale sranda byla, když si neteř ve 14-ti letech chtěla obléct moje rifle, bo už se mi v nich špatně dýchalo a natáhla je do půl stehen a řvala, to je snad pro panenku a né pro normálního člověkaaa:grinning:
20. čer 2009 v 11:54  • Odpověz
autor
Hm, tak Honzovi rodiče nepřijedou, klasika, bože příbuzný si člověk nevybírá. Tairu prej hlídat taky nebudou. HM, tak hlavně, že mám bublaninu. OMG!!!
20. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
autor
Bellí, já mám taky 165cm, a Tvoje současná váha je můj nedostižnej sen :grinning:
20. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz
A víš na co jsem si teď vzpomněla? Se tu usmívám jak trdlo. Neteře u nás od malička bývaly tak co druhý víkend a jednou, když jsme šli spát, tak se Terezka ptala Pavlíka: strejdo a kde jsi tetu našel? A on: víš, ona jednou stála v koutku, špinavá a hubená, tak jsem si ji umyl a vykrmil a už mi zůstala. Jsem myslela, že ho zabiju, Terezka si mě pak dlouho prohlížela, jestli jsem už čistá:grinning:
20. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz
Andrejkooo, hlavně klid, rodinu si člověk nevybere, ale přátele anooo a jsme tadyyy, přecivá:wink:
20. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz
Já mám 164cm tak to nejsme daleko od sebe, ale mejmíň co jsem měla tak bylo 54kg. Teď už mi ovšem táhne na 70 :frowning2:
Andrejko tak to jsou příbuzní :frowning2: tak to bude muset Taira jet s váma. Vemete jí pelíšek a bude to.
20. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz
Belli tak to tě holky museli brát za popleku :slight_smile: Ti chlapi si dělají prču :grinning:
20. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
Moni, hlavně, že jste s mimuškem v pořádku, maminka je v pohodě a klidná:slight_smile: Je všeobecně známo, že hubení jsou nervóznější a více vzteklí a můžu říct, že jsem fakt o dost klidnější a jen tak něco mě nerozhodí:wink:
20. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
A nebo za špindíru, jen se to neodvážily říct nahlas:grinning::grinning::grinning:
20. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz
Tak já tady pobíhám po bytě, trošku si uklízím a vařím a představuju si normálně, kolik která asi tak měříte, že možná budu překvapená. A taky že jo, Andrejku jsem menší viděla, ale Bellka mi přišla jako velice vysoká :grinning: , no tak ještě Věruška, ta si myslím, že vysoká bude, aspoň tak 170-172cm.
A Monča taky malušká :slight_smile: , tak už mám jasno, kdo by to byl řekl, že to tu budete zrovinka probírat.
20. čer 2009 ve 12:14  •  1 dítě  • Odpověz
Jé, tak to už nehodlám komentovat, tuhle telepatii:grinning: Udělej si na futrách zářezy a napiš si tam, která rýha je kdo:grinning:
20. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
Mony tu Lindaxu jsem nechala napsat miláškovi a on si po tom přečetl, že jsou problémy s Erekcí, tak ji nechce. OMG
20. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
Vás budu mušet obě narvat do tý stošedesátipěti centimetrový rejhy, omg. Já mám 175cm pro pořádek :grinning: a 69kg, ale huž je plná trouba, tak to bude hnedle 71kg minimálně :grinning:
20. čer 2009 ve 12:23  •  1 dítě  • Odpověz
Karolko, co je ta Lindaxa? Neni to nějak nebezpečný? A s tou erekcí je to jako napořád bo jen když se to bere? Já bych pro starouša taky něco potřebovala, ale aby to nemělo nějaký zdravotní následky.
20. čer 2009 ve 12:24  •  1 dítě  • Odpověz
Ty jsi tak vysokááá, OMG! Tebe jsem zrovna viděla tak v mojí výšce, hmmm:wink:
20. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
Bellí, tak tos musela bejt pěkná chrtka, já taky měla těch 54cm a všichni furt říkali, a´t přiberu, pani doktorka vždycky spráskla ruce, jestli jím, ale mně to přišlo normální, dneska, když vidím to video ze svatební cesty, tak na toho kostlivce čubrnim :grinning: , ale zase to bylo takový pohodlný.
20. čer 2009 ve 12:28  •  1 dítě  • Odpověz
Asi se budeme mušet vyfotit s celou postavou a vložit foteškýýý, aby jsme měli představu o tej velikosti :slight_smile:
20. čer 2009 ve 12:29  •  1 dítě  • Odpověz
Karolko, co záda, je to aspoň trošku lepší???
20. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
Májo najeď si na internet, tam je to popsané nejlíp. Je to momentálně nejlepší na hubnutí, je to na lékařský předpis. To Meredine co psala Monča, je to uplně to stejné, jen jiná firma a je to pro takové chlapi, jako jsou ti naši :slight_smile: Po porodu a 69kg, ty jsi snad ani nebyla těhule. To je nespravedlnost :angry:
20. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
54 cm, tož tos musela být fakt maličká, ještě že jsi vyrostla:grinning:
20. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
Beli záda lepší, jsem nadopovaná tabletkama a už vyběhnu schody, tak snad to těmi patáky spravím :slight_smile:
20. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
Ále houbelec, byla jsem těhule :grinning: , měla jsem 80kg.
Koukám na tu celou postavu, že ju tam mám v tem albumu, ale jak je u teho ten pupek, tož vypadám jako trpaslice, pravda, ale na svatební to je vidět, bo Luboš má cca 190cm :wink:
O tom Mončinym jsem četla, že s tímobchodujou, ale Lipoxal bo co to je, neznám a doplácí se to nějak moc? Lubošovi jednou MUDr. cosi napsala, ale byl tam doplatek asi 4tis. bo víc.
20. čer 2009 ve 12:34  •  1 dítě  • Odpověz
Májo tak to je ono. A jmenuje se to Lindaxa. Meridin stojí taky tak :slight_smile: Je to sice na recept, ale celé to platíš sama :wink:
20. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.