• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jo a to co brala Belka je Lipoxal a ten ti omezí chuť na sladké a ubereš si z taléřku a hned jsou kilečka dole. Ale to pomáhá tak na zhubnutí 5-10 kg. A je to hodně o vůli :wink:
20. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz
No tak to nejni nic pro nás, tady vůle chybí a jen 5-10kg, to je v čoudu.
20. čer 2009 ve 12:52  •  1 dítě  • Odpověz
Karolkooo, ale já jsem si z taléřku neubrala ani deko:wink:
20. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz
Se právě láduju obídkem a bavím se u teho o hubnoucích práškách, to je super :grinning:
Mám z Lidlu nějakou tresku s brokolicí a sýrem a zapečený brambory, dobrotka to je :grinning:
20. čer 2009 ve 12:55  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Bellí, dyk jsi tam taky nic neměla :wink: . Moc dobře si vybavuju, jak občas řekneš, mám hlad, ještě jsi ani nesnídala, a ono je už odpoledne. Sladký Ty taky nejede.
Já vím, že je to o vůli, ale do pr, když já si stejně myslím, že nejen o vůli. Já vůli mám, všechno jsem vždycky dotáhla do konce, i vejšku ve 37 na červenej diplom a kouřit jsem přestala , v srpnu to bude 5 let, a fakt jsem jela dvě krabice denně. Ale to jídlo, je droga. Myslím, že do jisté míry horší, než droga. Aspoň pokud srovnám s cigárama, to bylo těžký, ale jednodušší v tom, že to znamenalo jedno pro vždy šlus. A to je vlastně jednodušší, než se naučit pořád, ale málo, zkrátka furt o té droze přemejšlím, a nemůžu si říct, zapomenu na jídlo úplně, v jistém slova smyslu by to bylo jednodušší. Máji, já chci Tvého neléčitele. Už jsem i přemýšlela o hypnóze, rozpojit ten mechanismus stres = jídlo.
20. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz
autor
Hm, já už mám hotovou bublaninu, brambory a dopéká se konečně to kuře na žampiónech. Tady je ale dusno, ani už to nerozepisuju.
20. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz
Ty máš vejšku? OMG jakou? A rudej k tomu, šmánkote. Tak Ty máš titul, jak to, že nejni u jména, bo pak v tom je hokej. Kdo tu má všechno vejšku? A vůbec, kdo tu co vystudoval?
20. čer 2009 ve 13:02  •  1 dítě  • Odpověz
Dusno jako vedro bo dusno jako dusno? Už to nerozepíšeš a víme prdlačky.
20. čer 2009 ve 13:03  •  1 dítě  • Odpověz
Bublaninu bych si dala, nemám tu nic sladkýho, takže pokud o ni nejni zájem, šup sem s ní.
20. čer 2009 ve 13:03  •  1 dítě  • Odpověz
Zatím tu neprší, mám na balkoši jablíčkovej komplet :slight_smile: atd. Te´dka se motá nový povlečo z Ikey, za 79Kč :grinning: , ale je pevný, zatím, uvidím, co vytáhnu z prajdy.
Mimíska dala stovečku a chrní, dcera nedcera má přijít, ale prý musí vychrtnout, tak si dělá nějakou polívku :grinning: , dneska je asi nějaký hubnoucí den bo co, ale uvědomila si, že její táta natáčí dneska svatbu a prej co když zas dostane krabici cukroví :confused: , tak si to prej kdyžtak o den posune, no to je vůle, asi jak ta moje :grinning:
20. čer 2009 ve 13:06  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko, ale já taky dělám tu zásadní chybu, že jsem v práci třeba zjistila, že je 14 hodin a ještě jsem nejedla. A může říkat kdo chce, co chce, hlavně když do toho nevidí, že jo, ale v 6.00 začnu makat a nemám fakt čas, no.
20. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
No ale teď, když jsem doma, tak to je jiná. To je pěkně snídanička, obídeček, večeřička:wink: Jo a už přestalo chcáti:slight_smile:
20. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
Bellko, v práci je to jasný, já taky, jak už jsem psala, jsem jedla vždycky až večer doma, v práci prostě nebyl čas, chtěla jsem mít hotovo a obědy jsem nikde nezažila, natož že by nás někde vypustili z budovy a došli si na obídek. Takže večer jsem přilítla mezi 17.-18. hodinou domů, někdy i později a vyžrala jsem ledničku, vařit se mi moc nechtělo, takže teplý jídlo jsem mockrát nevídala a Luboš na to byl stejně, pak se divíme, jací jsme tučňáci.
20. čer 2009 ve 13:14  •  1 dítě  • Odpověz
Přesně tak a při představě, že se najím a za 20 minut půjdu přebalit oddělení, kde je ze 32. pacientů, 20 posraných, tož děkuju, nemám hlad:wink:
20. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz
Belli ne nadarmo se říká snídaně je základ, to musí tvůj organismus trpět. Ale teď co si doma tak už baštíš normálně, že jo.
Andrejko to máme stejné stres=jídlo a já k tomu mám ještě sladkosti. A je pravda že jsem nejvíc přibrala co se snažíme o mimi, takže prvních 10kg po clomhexalu, to jsem nasadila dietu a sundala je, a teď mám nových 10 kg navrch po 2IVF. Teď se snažím jíst zdravě ovoce zeleninu a trochu víc hledím na složení potravin aby tam nebyli sladidla konzervanty a dochucovadla.
20. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz
Kde je ta Věrušká? Přecivá už nechrní, zas někde vejletuje psíka, určo se zas válí v rybníku bo ho zubožuje v košáku na kole, Pán Bůh Tě ochraňuj Mikísku :grinning: Věruška má určo minimálně VOŠku, to še muší vyšetřit.
20. čer 2009 ve 13:22  •  1 dítě  • Odpověz
A pak že stresem se hubne, to bych chtěla vidět, kdo. Já teda taky při stresu hrnu a hrnu. Tož zjišťuju, že jsem ve stresu asi pořád, mám já to ale život :grinning:
20. čer 2009 ve 13:23  •  1 dítě  • Odpověz
Já tu o zdravé stravě a v troubě se mě peče to přehormonované kuře :astonished: No ale bohužel jsem nikdy nenarazila v obchodě na BIO kuře. Nevíte kde se kupujou?
20. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz
V Rychvaldu na samotě u lesa.
20. čer 2009 ve 13:27  •  1 dítě  • Odpověz
Moni, to víš, že teď jím pravidelně a je to fakt lepší, než to potom rychle do sebe naházet, pak mi bylo těžko, no tak jsem jedla kolikrát až doma zubožená po dvanáctce. Zato teď si to vychutnávám:wink:
20. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz
Moni, zkus se kouknout na net, my jezdili pro krůty do firmy EUROBROJLER, a tam jsme nakoupili malinké a doma jsme si je vychovali, no:wink: Ale samo, že si nebudeš doma chovat kuřata na balkóně, že jo:wink:
20. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz
Tak jsem probrouzdala net a nic moc, buď jsou třeba za 600,- :astonished: 1kuře, nebo možná je mívají v Albertu, tak půjdu na průzkum. Teď se jdu natáhnout za chvilku mi dojde mužík z práce, tak poobědváme a vyrazíme pro dítě k našim a na třešně.
20. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz
Jsem právě koukala na tu BIOfarmu tady u Jihlavy, kam jezdí Mascha a to jsou teda pálky, Bellko, dejte se do prodeje, budete milionáři.
20. čer 2009 ve 13:46  •  1 dítě  • Odpověz
Holky vy jste se od hubnutí, dostali na biofarmy a kuřata na balkoně. :wink: Já se z vás picnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Když chceme těhulit, tak nějaké kilečko sem a tam :sweat_smile: Vždyť to je jedno :dizzy_face: Jinak Beli tvých 45 kilo, tojsi byla jak reklama na koncentrák :grinning: Já mám 51 asi tak , doma mám divnou váhu, jednou ukazuje 34 a podruhé 58 tak si připadám akorát :slight_smile: Jen to co mají všechny na kozách, to já mám na řitisku :angry: S tím už nic neudělám, tak alespoň tím kolem se chcu zpevnit, než pujdu do dalšího boje :wink:
20. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz
autor
Tak se rozjelo hezky téma žrádýlka, zdravého, nezdravého, tučného, dietního.. :grinning:
No, my jsme po O, a venku je zataženo, tak jsem zvědavá, co se z toho vyloupne. A taky jsem zvědavá, jak to dopadne s tou bublaninou, když ji nemá kdo jesť :grinning: :grinning: Jdu na chvíli na vzduch, páč jinak usnu.
20. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz
Karolko, teď už to vím taky, to jenom tehdy jsem si myslela, že jsem hvězda. Berunky, pěkné odpoledne, jdu rozvézt prášky, potom Pavlíka s kamarádem na policejnohasičskou pařbu, pak na chvilku za Terezkou a po vycházkách jsem tu jak na koni, možná aj s koněm:grinning:
20. čer 2009 v 15:05  • Odpověz
autor
Hola hoj, tady je práázdno. Chcete třešně? Tak jo, pojďte :slight_smile: .
20. čer 2009 v 16:47  • Odpověz
Hurá záda povolují, tož mužu zítra zase do práce. :grinning: Jak já se těším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2009 v 16:56  • Odpověz
Jo nejdřív nabízí třešně a pak zmizí. :angry: Asi nechce sbírat pecky :grinning:
20. čer 2009 v 17:07  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: Jéé, Karlíku, Tys mě zas dostala, no jó ty pecky :grinning: :grinning: , dostane te pytlíky na flusání :grinning:
Tak záda povolila? Já jsem asi hňup, já myslela , že jsi v práci, a Ty půjdeš zas na nočku, jo? Néééé, to je za trest , ne??
20. čer 2009 v 17:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.