• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Holky prosím, prosím, za jak dlouho po transferu by se objevily // na testu?
20. čer 2009 v 17:15  • Odpověz
autor
Ahoj párečku :slight_smile: . POkud vím, tak 9. den , když to byly dvojčátka, jinak 11.,12. slabá čárka, některé holky až 17.den. Kolik dní jsi po ET?
20. čer 2009 v 17:21  • Odpověz
když nepočítám den transferu, tak 9. den. Jsem si říkala, jestli zkusit koncem příštího týdne test nebo se nechat překvapit až na kontrolu (pokud teda do té doby nedorazí meryzna).
20. čer 2009 v 17:24  • Odpověz
autor
Meryzna :sweat_smile: , to jsem ještě neslyšela. Jsou to nervy, co? Tak Ti držím palce. :wink:
20. čer 2009 v 17:29  • Odpověz
no, snažím se na to moc nemyslet, ale moc mi to nejde :slight_smile: Díky za podporu.
20. čer 2009 v 17:32  • Odpověz
Andrejko, jsem v práci. Jinak bych si s vámi tak intenzivně nedopisovala :grinning: Jen jsem byla psychycky připravená po šichtě jít na pohotovost a marodku, ale zase nic. K tomu to asi dostávám, tak až mrcha dorazí, zas trochu záda povolí :angry: Zítra jsem na odělení, tak spisovat nebudu, ale v pondělí ambuluji, tak mě tu máte jak na koni :wink:
20. čer 2009 v 17:37  • Odpověz
Párečku, držím palce. Já nikdy // neměla, tak ti nemužu poradit. :slight_smile:
20. čer 2009 v 17:37  • Odpověz
Berušky hlásím příchod :wink: Jdu vás všechny moc moc pozdravit :slight_smile:
Karolko už je ti lépe to je dobře že už záda nebolí :wink:
Párečku budu držet palečky at máš // jako dvě krásné koleje.
Ahoj Andrejko tak co bublanina hotová já taky včera pekla bublaninu s jahodama mnam mnam :slight_smile:
20. čer 2009 v 17:55  • Odpověz
autor
Jéžiš, já to na hoďku a půl zalomila, ale tak hezky se mi spalo :pensive: . Jen chudák Taira ještě nežrala, OMG, její pátá hodina je v :pensive: pr... letím, Taiřííí, huž letím...
20. čer 2009 v 19:06  • Odpověz
Andrejo pošlu na tebe ochránce zvířat chudák Taira tak jí trápit hlady :grinning: Ale nic si stoho nedělej pesan počká hlavně že ty jsis odpočinula :wink:
20. čer 2009 v 19:09  • Odpověz
holky nezlobte se, že zase otravuju, ale jak je to s jízdou v autě po transferu? Už je to dnes osmý den po transferu a já nevím jak moc musím být vklidu, jestli vadí jízda autem atd.
20. čer 2009 v 19:17  • Odpověz
Ahoj Párečku nejdůležitější jsou tak dva dny po transvéru spousta holek chodí normálně do práce :wink:
20. čer 2009 v 19:25  • Odpověz
autor
Nééé, Kubišovou na mě nééé!! HUž je nabaštěná! Ahoj Luci. :slight_smile:
Párečku, spousta holek i do Caru dojíždí několik hodin jízdy autem. Takže osmý den po transféru auto určitě. POkud nejezdíš rallye :grinning:
20. čer 2009 v 19:26  • Odpověz
Andrejko neboj Kubišku na tebe nepošlu :grinning: Taira to pro jedou vydžela :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já si taky někdy vzpomenu v pravé poledne že Mates nedostal snídani :sweat_smile:
20. čer 2009 v 19:35  • Odpověz
autor
Taira žere jen jednou denně, a to , když přijdeme z práce, protože ráno bych měla strach, že ji bude bolet břicho, když je pak celý den sama, z tý její óbr porce, pak jde ven v těch 5 a pak se nabaští, a večer jde ještě jednou ven, to se může v klidu vysr.... :grinning: :grinning: :grinning: , tož tak to má Tairunka zařízené :wink:
20. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
Tak to jo Mates jde ven po sedmé vysr.. a vyčůrá potom se napaná a jde spinkat kolem druhé jde zase ven ale už nejí ale zase spí v osum večer jde zase ven a potom se nadlábne a jde spinkat. Kaká třikrát denně.
20. čer 2009 v 19:48  • Odpověz
Ahooooj kobylkýýý :slight_smile:
Jsem tu,musím si vás dočíst,ale nevím jak to zvlaádnu, jste spisovatelky:slight_smile:
My měli hezký den. Nejdřív jsme dopoledne koupili botník, bo Miki nám kouše boty, tak teď už se mají kam uklidit, pak jsme si dojeli na oběd i s Mikískem, byl premierově v restauraci a choval se na 1. Pak jsme navštívili sestřenku ,prošli se po parku a viděli největší sekvoje v Čr, ani jsem netušila, že rostou u nás blízko Vlašimi. Mají obvod kmene 7 m a jsou staré 150 let. Prostě ooobr nádherný stromy. No a pak jsme jeli k našim a Miki se zase předvedl, skočil do koupaliště, tentokrát v tom prsty nemám! :wink: Teď jdu ještě dělat jahodovou bublaninu, ségra měla supr recept, tak jí taky udělám.
Zatím pááá a všechny zdravím.
20. čer 2009 v 19:50  • Odpověz
Tady se probírají pejsci:slight_smile: holky, jak dlouho jste krmili štěně 4krát denně? Miki se jde vyvenčit po 6.00 vykadí, vyčůrá,napaá se, pak jde kolem 9.00,zase se vykadí i vyčůrá,napapá a pak dostane k obědu kolem 13.00 a pak večer. Mezi tím kadí ještě 2 krát. Jak mimino.... :slight_smile:
20. čer 2009 v 19:54  • Odpověz
Ahoj Věruško já Matese krmila třikrát denně tak do 10něsíců a pak jenon 2krát. Mates kaká třikrát denně tolikrát chodí ven :grinning:
20. čer 2009 v 19:56  • Odpověz
Já jsem mu přesně odvážila dávku granulí na celý den a tu rozdělüju do 4 dávek, Zdá se mi toho docela dost a on je jak váleček, ale vždycky to sní a chtěl by ještě,ale nechci ho překrmovat. Asi to po čase rozdělím na 3 dávky, Teď mu je necelé 3 měsíce. Jo a ještě, jak dlouho jsi nosila Matese do schodů?
20. čer 2009 v 19:59  • Odpověz
Tak do 6měsíců ale nevím to přesně už si to nepamatuji :wink:
20. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
Jdu na tu bublaninu,tak báááj zatím
20. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
Berušky kde jstéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé
20. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz
Dobrý večer, už jsem domečkaaa, návštěvička se protáhla, jaký já měla strach, jestli nemám tě schránce lístek, že tu byla kontrola. Karolka už je bez bolestí zad, super. Andrejka hodila chrupku, Věruška měla báječný den, Mikísek zase v koupališti, to bude plavec:wink: Luci ahoj:slight_smile: Parecku, zdravím Tě. A kde máme Majuchuuu:wink:
20. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
Věruško, co já si pamatuju, tak do tří měsíců se má štěně krmit 4x denně, od tří měsíců do půl roku 3x denně, od půl roku do roka 2x denně a od roka už stačí 1x denně:wink: Snad Ti to pomůže:wink:
20. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
Beluško ahojda návštěva byla teda ok to je dobře. Já taky když jsem protáhla vycházky tak jsem trnula jestli nebudu mít ve schránce překvapení :grinning:
20. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
Máji ty jsi asi nečarovala poněvač břuch bolí :unamused: v pondělí to mám dostat,ms se hlásí,myslím!!
20. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
Luci, naštěstí tam nic nebylo:wink:
20. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
Peťkooo, berunkooo, však víš, kolik těhulek mělo příznaky jako před ms, Mája to měla, myslím, 3 měsíce? Tak neboj.
20. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz
Jdu zkusit nastudovat, kterak nastavit icq na mobilu:wink:
20. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.