• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahoj Petro spoustu holek cítilo že mrcha příjde a nepřišla byli těhotné neboj :wink:
20. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
:wink: Kočičko ty jsi drahoušek,no uvidíme :wink: čučim na Rafťáky asi jsem puberťák ale mam ten film ráda :wink: pak lehnu tak papa zítra a MVR
20. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
Berušky budu se sváma loučit přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
20. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
Ahojky:o)
Tak už mám dítě domáááá :slight_smile: Angličanka z ní nebudééé! I když mi klíďo narovinu řekla, že se jí ani nechtělo domů :angry: Chápete to? Tak jsem asi zralá na sociálku :zipper_mouth: Fotek má 500, hned se popraly s tou menší, takže zase scenérie. Konečně je to, jak má být. Doma je prostě doma! Za chvíli se zase udobřily a samé chichotky a já nervy jako špagáty. Teď asi vyrazím já někam hodně daleko! Kdo jedete se mnou? :sunglasses:
Lívance dopadly super a moc všem chutnaly - i mně :slight_smile:! Ještě jsem k tomu dělala pro návštěvku a mojí Angličanku slaný štrůdlík, tak nám je kapánek těžko. No a vlezu sem a tady řeč o dietách :angry: To je ale hodně nezajímavé téma!
Andrej taky si myslím, že teď je to nesmysl a taky ty hormony vám při těch procedurách nedovolí nic pustit dolů. Kašli na to :slight_smile: Sice se říká, že když se rapidně zhubne a cvičí se, tak je tělo nabuzené, ale to nejde během měsíce, to chce alespoň půl roku či rok, aby člověk neskončil na kapačkách.
Petjů, neboj! Řekla bych, že bolení je dobré znamení. To já měla u obou, pocit, že už už přijde mrcha, ale vždyť to znáš :slight_smile: a načteno máš taky dost. Mysli pozitivně, protože dvojčátka už si pěkně vegetí :slight_smile:
Ahoj Bellí :slight_smile: Teda tebe vážně obdivuju. Nevím, jestli bych to zvládala. Ve školce se taky děti posr... a poblindí, ale jsou to děti, tak to člověk asi jinak zvládá, i když někdy je to taky síla, ale spíš legrace :slight_smile: To vážně klobouk dolů :sunglasses: Vím, že asi namítneš, že se na vše dá přivyknout, ale tuhle práci nemůže dělat ledaskdo, a kort za ty peníze. Musíš ji mít ráda, bez toho to nejde. Myslím, že bys měla být už do háje! odměněna. Držím ti moc palečky :slight_smile:
To jasně přeju všem bez ohledu na to, čím jsou a vejška? Ta je dobrá, ale žít se dá moc pěkně i bez ní :grinning: :grinning:
Tak krásnou dobrou noc :astonished:
20. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz
Hallo, jsem doma. Petjuno, co vyšiluješ? Vždyť já šílela tehdá 4. den, celou neděli v nervech, psycho záchvaty, bolelo břicho, naskočil pupínek na rypáku :slight_smile: , migréna, prostě MS příznaky.
A co čekáte omg ve schránce? Dneska už kontrola nic do schránek nedává. Rovnou valaj zaměstnavateli. Kdyžtak jste byli u doktora neeee? J to teda neřešila a to jsem měla neshcopenku 7 měsíců.
20. čer 2009 ve 21:34  •  1 dítě  • Odpověz
Mi odpoledne napsala kámoška, jestli nevyrazíme někam na prochajdu. Bydlí na druhym konci Třebíče, tak mě k ní dovezl Luboš autem a od ní jsme vyrazily na prochajdu, byla jsem na místech, o kterejch ani nevím, že tu jsou, byly jsme v leséééčku :slight_smile: , krmily kačeny a taky v hospůdce u rybníka, točili tam prasítkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no krásně to vonělo, ale dali jsme si jenom Grenu a chipsíky, na cestu tyčinky a zas uháněly k domovu. Ale venčily jsme se tři hodiny.
Teďka už je doma i Luboš a koukáme rovněž na Rafťáky, jsou super :sunglasses:
20. čer 2009 ve 21:38  •  1 dítě  • Odpověz
Luci, Peťko, dobrou nocičkuuu:wink: Marti ahoj, tak hned rvačka doma? Aspoň víš, že je všechno při starém:grinning: A jak říkáš, sice se dá přivyknout hodně věcem, ale bez srdíčka, jenom proto, že mám každý měsíc výplatu na účtě, bych to fakt dělat nemohlaaa. A odměna? Ta mě teď čeká, přecivá:wink: A nejenom mě, my totiž hodláme tvrdě porazit tu nepřízeň osudu a zatočit s ní, že jo, holkyyy:wink:
20. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
Á, výletnice jsou domaaa:slight_smile: Co je Grena??? Rafťáky jsem ještě neviděla, stejně, jako jediná v republice, Účastníky zájezduuu:grinning: Nevím, co furt dělám, když je dávají:wink:
20. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
Grena je točená limča, něco jako Kofola. A Snowborďáky jsi viděla bo taky ne? :slight_smile:
20. čer 2009 ve 21:46  •  1 dítě  • Odpověz
Aha, tak limča. No, nevidělaaa:grinning:
20. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
Á, už vím, proč. Protože já, dupa, koukám vždycky na něco jiného, jako teď na Přístav naděje, i když už jsem to asi 5x viděla, to jsem dupa, co:grinning:
20. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
No to teda, já na tyhle český filmíky koukám ráda, nemusí se u teho přemejšlet, což je pro blondýnu báječná věc :slight_smile:
Koťátka, jdu spinušat, mimíska slavnostně usnula, zítra tu máme první letní den, prázdniny za dveřma, to zas ti smradi budou hulákat pod naším balkonem od rána do večera, OMG.
Broooou nocku :dizzy_face:
20. čer 2009 ve 21:58  •  1 dítě  • Odpověz
Brou nocku, mamino:slight_smile:
20. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz
Andruškooo, Věruškooo, kde jste se zaseklyyy? Já na vás čekááám:wink:
20. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz
Huš jsem tady:slight_smile:
20. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz
Chce sem jít ještě Míša, dnes máme nějakej pracovní večer. Já jsem tu poklízela a Míša si dělal kabely a teď m chce ještě usurpovat PC,ale já se na vás taky těším, ikdyž už jsem docela unavená.
Jak jsi se měla, Belluško?
20. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz
autor
Jé, Bellí, taky jsi si pobulela?
20. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz
autor
Zdravím kobylky! Věruškó ahojda! Mája huž to zalomila. Já čučela taky na ten filmík, co Belli, a taky jsem to viděla už aspoň 3x.
20. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz
Hurá, už jste tady:slight_smile: Andrejkooo, jak jinak? Bez slz by to nešlo, a kvůli těmhle filmům, přicházím o ty jiné:wink: Věruškooo, já se měla báječně, dostala jsem za uši, že Terezka už 2 hodiny chodí a čeká, kdy konečně příjde teta Maga, tož příště musím jít hned:slight_smile:
20. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz
Jak já ji popusinkovala, spapaly jsme spolu zákusky, fuj to bylo sladké, ale co bych pro Terezku nevydržela, když pořád říkala mňam, mňam:wink:
20. čer 2009 ve 22:33  • Odpověz
Ahoj i Andrejko. Bellí, kdo je Terezka? Jsem teď mimo,,zatím vás dočítám
20. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz
A jak jsi seměla ty, andrejko a co s Honzíkem ok? Už vám ty chlapy nepopletu
20. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz
Berušky nemůžu nějak usnout tak jdu za váma :wink:
20. čer 2009 ve 22:39  • Odpověz
autor
Věruško, byl ňákej podiunej den, ale to se stává.
Kočulenky, já se jdu umejt a do pelechu, doufám, že dělňasové od sousedů nebudou dělat i v neděli od sedmi. Jinak bude masakr a uvidíte mě ve zprávách :grinning:
Dobrou noc kobylenky, a MVR, PZ :wink: :slight_smile: :pensive: :pensive:
20. čer 2009 ve 22:40  • Odpověz
Věruško, to je od kamarádů malá Terezkaaa, má rok a devět měsíců, no k sežrání je, sluníčko moje malé milované. Ta mi teda může tancovat na hlavě. Ona vždycky na mě čeká a pak u mě sedí jak přikovaná, je to blonďátý, kudrnatý andílek s velkýma poměnkovýma očima:slight_smile:
20. čer 2009 ve 22:41  • Odpověz
Luci, jakto, že nemůžeš usnout? Andrejkooo, krásně se vyspinkej a ať se Ti něco krásného zdá, zlatíčko:slight_smile: Já čekám na telefón, až Pavlík bude chtít odvézt domů z toho mecheche:wink:
20. čer 2009 ve 22:44  • Odpověz
Věruškooo, klidně popleť, však my si je rozeberem:grinning:
20. čer 2009 ve 22:47  • Odpověz
Jééé, tak já jsem čarodějnice polétavá :grinning: to jsou kráásný loutky, Omlouvám se, jsem o několik stránek pozadu.
Andrejko, dobrů nočku a snad i ráno .
Bellíšku, tak to jsi si užila.
Lůco, copak,nejsi přetažená?
20. čer 2009 ve 22:47  • Odpověz
Beluš po dnešní noční jsem se celkem dost dobře vyspala a ted si mé tělo myslí že je na noční a nechce se mu spát. Už jsem si uvařila medunkový čajík tak uvidíme :wink:
No jo Pavlík je na mecheche :wink:
20. čer 2009 ve 22:48  • Odpověz
Andrejko krásné sníky :slight_smile:

Veruš asi jsem přetažená no nevím chvilku budu datlovat a jak ucítím únavu honem do postele , ale by to nebylo ráno o půl osmé to chodím spát po noční :grinning:
20. čer 2009 ve 22:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.