• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Peti, mi děláme na ambulanci a oddělení, jedna je na ambul a druhá na oddělení, vždycky se střídáme, takže dneska jsem tady a zítra jdu na oddělení, ale od července asi tak na 90 procent budu na ambulanci jen na ranních a to by bylo super. :slight_smile: Co je s mamkou?
25. dub 2009 ve 21:56  • Odpověz
Holky, ti naši známý, co jim půjdem na svatbu to tak krásně prožívají. DFnes nám ukazovali prstýnky. A už jsou dnes i jiné možnosti, než před těma 13ti lety co jsem se vdávala. Jéééé,já se chci najednou vdávat :slight_smile: ale teď už by bylo vidět bříško
25. dub 2009 ve 21:57  • Odpověz
autor
Věruško, tak když myslíš :grinning: , tak já se teda nenechám přemlouvat a jdu posílat :grinning: :grinning:
25. dub 2009 ve 21:59  • Odpověz
Andrejko, pozdrav Belku, moc mi tu chybí, snad to ještě zprovozní :slight_smile:
Belluško, my máme u nás ve Vlašimi zámek i s parkem:slight_smile: Tam to jednou bude, můžete všici přijet:slight_smile: a budou mi zpívat ze sboru: Když se zamiluje kůň :grinning:
http://www.mesto-vlasim.cz/stage_1/
jukněte na ten park,je to teď pěkně udržované
25. dub 2009 ve 22:01  • Odpověz
Karolko to by bylo dobrý,že bys nedělala ty směny.Hlavně kvůi malému :frowning2:
Mamina odjela na měsíc do lázní a než odjela lupla jí jedna kravka na stůl výpověď.Mamina jí to podepsala a teď se zbouřili rodiče protože si myslí,že jí máma vyhodila tak sepisují petici na odvolání řídi(mamina dělá ředitelku ve školce).Je mi mamči líto,nemůže se nijak bránit.Prostě slípky.
25. dub 2009 ve 22:02  • Odpověz
autor
Věruško, máš to v mailu! :grinning: :grinning: :grinning: Jejda, ta mě klepne kladivem a pošle na mě leguáááána!
25. dub 2009 ve 22:04  • Odpověz
autor
bellka napsala:
-----------------------------------------------------------------------------------
Ahoj berušky, díky Andrejce vám můžu napsat, tož jsem šťastná, jak ta blecha:slight_smile: Je to něco šíleného, číst si vás a nemoct odpovědět nebo přidat názor, no hrůza. Asi tisíckrát jsem odesílala tuto větu: já to tam dostanu, i kdyby čert na koze rajtoval:wink: No a prd. Andrejka měla dneska strašně krásný den a mě až mrazilo a vyhrkly mi slzy, prostě nádhera. Věruško, žádný úřad, vemte se na zámku...
25. dub 2009 ve 22:05  • Odpověz
Věruško jdu se oblékat :grinning:
Ahoj Majdíííííííííííííííííííííííííííííííííí,je mi tě líto ty bojovnice.To bych se zvencla.Nesnášim situace když mi něco nejsde. :confounded:
Andělíček kde fou???????????????
25. dub 2009 ve 22:06  • Odpověz
autor
Prodáám fotkúúú blondky v podvazkúúú, Novéé zprávy z Třebíííčeééééé, Prodáááám fotkúúú blondky v podvazkúúúúú, Novéééé zprávy z Třebíííčéééééé!!! :grinning: :grinning: :grinning:
25. dub 2009 ve 22:09  • Odpověz
autor
bellka napsala:
-----------------------------------------------------------------------------------
...je to fakt nádhera:slight_smile: Májinko, Luci vám taky děkuju, že jste vzkázaly, že nemůžu odesílat zprávy. Je zajímavé, že interko funguje bez potíží, no uvidíme, už jsem psala admině, snad se ozve. Budu vás ještě číst a zkoušet to dál, ale popřeju vám zároveň dobrou nocičku a krásné sníky:slight_smile: Karolce klidnou službu. Andrejko, mocinky Ti děkuji, zlatíčko:slight_smile:
25. dub 2009 ve 22:09  • Odpověz
Peti, to je smutné, snad se to vyřeší vprospěch tvojí mamky :slight_smile: Co je stím podvazkem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. dub 2009 ve 22:10  • Odpověz
autor
Věruško, no aa?? Tak budeš mít aspoň fotečku, že s váma byl prďolka i na svatbě, ne? :sweat_smile:
25. dub 2009 ve 22:11  • Odpověz
KOUPÍM FOTO Z TŘEBÍČEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
25. dub 2009 ve 22:13  • Odpověz
Andrejko, dík, už jsem ti odepsala.
Belluško, kurňa ten net, ale cítíme tvou blízkost :slight_smile:
Petjuš,snad to mamka vysvětlí až se vrátí, je to děs.
25. dub 2009 ve 22:14  • Odpověz
Karolko dík.Necháme se překapit.Teď už je mi líp,když vím,že je mamina v poho.Moc jsem se o ní bála.Zvládnem to.
Magdí papapapapa :wink:
25. dub 2009 ve 22:15  • Odpověz
autor
Tož kolik dáš Kladenská děvčico???? :grinning: :grinning:
25. dub 2009 ve 22:16  • Odpověz
Věruš prostě velký kolektiv BAB to je na prd.Jsem ráda,že nemusím nikoho poslouchat. :slight_smile:
25. dub 2009 ve 22:17  • Odpověz
Peti, moje řeč, baby jsou na prd, kromě vás berušky. :slight_smile: Já chcu taky foto, dám jedno sladké pohlazení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. dub 2009 ve 22:19  • Odpověz
Cokoliv :confused:
autor
bellka napsala:
Jo a ještě něco, kdybyste slyšely něco křupat, tak jsem rozkousala telefon:grinning: Ale jinak je mi dobře:wink: Pa, berušky zlaté:slight_smile: A Andrejce ještě jednou strašně, ale strašně moc děkuju, že jsem aspoň takhle mohla něco říct:slight_smile: Pa, pa, pa...:wink:

Belíí, přestaň děkovat, nebo to nebudu kopírovat!! :rolling_eyes: :grinning:
Berušky moje nemůžu spát tak jdu za váma je tady ještě někdo :sweat_smile:
25. dub 2009 ve 22:20  • Odpověz
Křup, křup :slight_smile:
25. dub 2009 ve 22:21  • Odpověz
Šudinka Belinka ale my na tebe myslíme ty kočičko.
autor
Bellí, ještě nechoď! Normálně piššššš, jsem Tvůj soukromý těsnopis :grinning: :grinning:
Beluško pořád ti to nejde taky mě to štve že nám nemůžeš odepisovat ještě že máme Andrejku a ta nám to přeposílá :slight_smile:
CO TO TU SLYŠÍM? Nějaký křupání :grinning:
Jo a hlásím, že Třebíč šel asi spát,má vypnuté icq, tak klidně posílejte podvazky o 106 :grinning:
25. dub 2009 ve 22:22  • Odpověz
Andrejko dík za kopírák :wink:
25. dub 2009 ve 22:22  • Odpověz
Hele neděkujte jí, nebo vás smaže:slight_smile:
25. dub 2009 ve 22:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.