• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Luci, tak ještě zkus med,nebo sklenku piva:slight_smile: Teda, já bych s těch směn byla celá nakřivo. Obdivuji vás, holky
20. čer 2009 ve 22:53  • Odpověz
Věruš ted jsem dopila medunku tak uvidím jsem ale pořád šíleně čilá holky já bych šla pařit :grinning:
20. čer 2009 ve 22:56  • Odpověz
Věruško a vidělas toho Upírka šatního nejmenší mládě? Jsem koukala, že je mi fakt podobnýýý i s těma očima:grinning: Luci, to znám, to přetočení. Tak snad se co nejdříve dostaví únava:wink: No jo, nějak se rozpařil, synek, chodí 2x do roka a letos už byl tak 5x:grinning:
20. čer 2009 ve 22:57  • Odpověz
Bellí, viděla :grinning: jsou supr! Zítra se na to ještě juknu, teď půjdu už asi spát.
Tak krásné sny a dlouho tady nestrašte, kobylky dvě :wink:
20. čer 2009 ve 23:03  • Odpověz
Beluš chlapy mají taky někdy své dny kdy musí vyrazit a odreagovat se :wink:

Holky musím vám napsat co jsem provedla pořijeli jsme autem na parkoviště a já nezavřela okýnko nechla jsem ho dokořám a lilo jak z konve říkám si upeču bublaninu a neměla jsem kypřící prášek říkám nanžovi půjdu ho koupit a venku vidím na parkovišti naše auto že je nějaké divné jdu blíš a ono okno otevřemé myslela jsem že mě omyjou :grinning: Ješte že nám ho neukradli na nové nemáme :frowning2: Kdyby to zjistil manža to by bylo řečí :angry: Jsem to ale dupa :grinning:
20. čer 2009 ve 23:06  • Odpověz
Veruš dobrou a krásné sníky pá
20. čer 2009 ve 23:06  • Odpověz
berušky jdu hajan dobrou noc pá
20. čer 2009 ve 23:18  • Odpověz
Věruškooo, taky se krásně vyspinkej, sluníčkooo:slight_smile: Luci, snad už konečně taky zabereš, brou nockuuu:slight_smile:
20. čer 2009 ve 23:30  • Odpověz
Jejda, Luci, to jste měli štěstí, že se s autem nic nestalo. Já ve středu vezla Pavlového známého pro auto, protože mu v Havířově před měsícem ukradli renaulta Megane a nenašli ho. No, už jdu taky ležet a čekat na Pavlíka, až zavolá:slight_smile: Dobrou, berušky:slight_smile:
20. čer 2009 ve 23:35  • Odpověz
Jééé, já si prohlížela ty loutky a našla jsem Andrejkuuu, jenomže to tu neumím vložit, tak musím napsat, na jakou loutku jsem klikla, podle podoby a zjistila jsem, že se jmenuje - Andělíček ze sněžné krajiny:slight_smile: Fakt, celá Andrejs:wink:
21. čer 2009 v 00:05  • Odpověz
Tak už jsem to rozvezla a můžu jít spinkat:wink: Brou, brou:slight_smile:
21. čer 2009 ve 02:15  • Odpověz
autor
Halí Belí, kotě v zelí, tak já su ze sněžné krajiny? :slight_smile: Zasejc nemůžu spát, tož píšu, abyste věděli, až ráno budu dospávat, tož budu mít absééénci :wink: . A pak hurá vstanu, bo tchánovci se rozhodli, že teda přijedou, nakopat do zadku, že? :angry: . Tak se vrhnu na další bublaninu, bo ta včerejší už nejni. Byla tvrdě rozdána sousedům, aby na ni sněžnej anděl nechodil. Jste tak hezky včera psaly k tomu jedlu, a bylo to milé, a já ani nereagovala. Tak ještě jednou díky za podporu. No, tak tady asi nikdo nebude, tož si jdu čísti.
21. čer 2009 ve 04:03  • Odpověz
Dobré rankooo a krásnou neděličkuuu:slight_smile: Andrej, no jo, ze sněžné krajiny, ta podoba, no celá Ty:wink: Pan Belluch si pustil televizi, samo, že mě vzbudil, příště ho nechám jít pěšky! Spala jsem 4 hodiny, asi ho pošlu.....! Mějte krásňoučký den:wink:
21. čer 2009 v 08:15  • Odpověz
Tak ho nikam nepošlu, dostala jsem snídaničku do postele, se přece nemůžu zlobit, že jsem nevyspaná:wink: Tady se ještě spinušká, dneska konečně udělám ty, tolik opěvované, lívance ala Janni.ka:slight_smile:
21. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
Dobré ráno a ahoj Bellušáci, tak snídaně do pelechu jo? Copak Ti pan belluch donesl? Tady se člověk nuší obsloužit sám :slight_smile: Mám zas ty chlebíky tenký slunečnicový, tvrdý :slight_smile: a mažu si to Májkou, je to dobrotka, muším si koupit další, úplně mi to nahradí pečivo.
Dneska jsme se krmily třikrát, nejdřív ve tři v noci, pak v šest a v devět, koukám, že je to teda přesně po třech hodinách, to se asi madam rozežrala a holky, já na ni v noci koukala, jak jsem ji krmila, ona už nejni to malušký miminko z porodky, už je to obřice, velká hlava, musím rychle fotit, bo za chvilku půjde fakt do školy :unamused:
Luboš tu leze pod stolem a vysává kompjůtr, OMG. Já už myslela, že jde vysávat po bytě :confused: To budou dneska nervy, bo se mu ten jeho krám pořád vypíná, tož zkoumá, kde se stala chyba, soudruzi.
21. čer 2009 v 09:50  •  1 dítě  • Odpověz
Lůco, kde že to bydlíš a jaký máte auto :sweat_smile: ? By jsme ještě jedno potřebovali, bych se tam občas zajela kouknout, jestli ho zas nenabízíš :grinning: Ale aby to nebyl Tráboš, toho huž nechcu, po tom jsem toužila jako malá, když šli koupit auto-Škodárnu, tak se mě pan prodavač ptal, jaký bych chtěla, měla jsem jasno: MODLÝHO TLABANTA :slight_smile: . Pak mě v něm jednou známí svezli a řvala jsem celou cestu a už ho nechtěla :slight_smile:
Jéééé, holky, já bych chtěla jednou mít VW Touareg, to je kára, zezadu ty tvary, wow, to je lepší jak nahej chlap :grinning: , no tak to je jasný, co by taky bylo na nahym chlapovi tak báječnýho, že? :grinning:
21. čer 2009 v 09:55  •  1 dítě  • Odpověz
...když šli naši koupit, OMG, ti naši mi tam nějako vypadly :grinning:
21. čer 2009 v 09:56  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Máji, pan Belluch mi udělal ovocný čajíček, chlebík taky s Májkou a jogurt Activii:wink:
21. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
Kdé jstéééééé? Chrníte bo co?
Andrejka peče další bublaninu, to se sousedi tento víkend pomějou :grinning: :grinning: :grinning:
Bellíšek zobe tu postelovou snídaničku.
Lůca hledá auto :grinning:
Věruškááá venčí Mikíse, doufám, že ne u nějakýho bazénu bo rybníka.
A vůbec, jaký máte počasí a co vaříte? :slight_smile: Tady sluníčko vykukuje, léto je tu!!!!!!! Pračka už se točí, parádička.
21. čer 2009 v 09:58  •  1 dítě  • Odpověz
Tož jenom foť, foť, bo za chvilku už bude Anýsek fakt chodit do školy, vždyť už je jí 1 měsíc a 5 dní:grinning:
21. čer 2009 v 10:00  • Odpověz
Tak brou chuť do Belluchova :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Léto je tu od 6,45hodin, aby bylo jasno :grinning:
21. čer 2009 v 10:02  •  1 dítě  • Odpověz
Tady zatím nic moc, sluníček se sice dere, ale pořád je v takovým oparu, v noci tu byla mlha jako blázen.
21. čer 2009 v 10:02  • Odpověz
Jojo Bellko, jak poudáš :slight_smile:
Lůco, jedu do Kauflandu, nechceš jet se mnou? :grinning: :grinning: :grinning: To jsem mrcha, co? :grinning: Už mlčím :zipper_mouth:
21. čer 2009 v 10:03  •  1 dítě  • Odpověz
Už máme dávno snězenooo, ještě vypít ten kotel čaje:grinning:
21. čer 2009 v 10:04  • Odpověz
Dobré ranko berušky moje. Ahoj Májinko a Beluško auto nehledám vařím peru že se na to nevysr.... :grinning:
Máji máme starou filcku a na nové zatím nemáme za byt jse dali nehorázné prašule a na lepší auto už nezbylo :grinning:
21. čer 2009 v 10:04  • Odpověz
Lůco, myslím, že tak jako vy, je na tom většina obyvatel této země :grinning: , my taky valíme prachy do bytu a auto máme taky postarší, ale frčí jak o závod.
21. čer 2009 v 10:06  •  1 dítě  • Odpověz
Horší je, že mimíska už nemá co nosit a musím, chca nechca, popadnout ten tepelnej stroj a ty hadříky s ním přetáhnout, OMG.
21. čer 2009 v 10:07  •  1 dítě  • Odpověz
Luci ahoj:slight_smile: Hlavně, že autí jezdí a doveze, kam potřebujete, radši škaredě jet, než jít hezky pěškyyy:wink:
21. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
To máš Beluš pravdu raději jet škaredě než jít hezky pěšky. Holky já už mám navařeno rajskou kolena a hovězí maso a hovězí polévku :wink:
21. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
Jak mě se nic nechce, ale musím to tu jít trochu zkulturnit, uklidit, vysát, udělat oběd a po obědě si asi dám 20, bo se mi ta hubinka otvírááá:wink: A na to je nejlepší pohyb:grinning:
21. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.