• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jééé, hovězí, to já tak miluju, ale je tak drahý, OMG. Jsem na něj koukala i na tu BIO farmu, tak to byly ceny :grinning: Juknu v kaufiku, co maj za akce, nevíš Lůco? Maj tam nějaký supr akce, nemám leták.
21. čer 2009 v 10:15  •  1 dítě  • Odpověz
Luci, my bydlíme hodně daleko od autobusové zastávky a v takovém kopci, že když si vzpomenu, jak jsem to šlapala pěšky a táhla se serpentinama s nákupem, tož radši nákup vyhodit:grinning: Takže i kdybych měla lítat na metle, tož letím, ale pěšky ani náhodou:grinning:
21. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
Bellko, my jezdíme i do 500m vzdáleného Pennysu, OMG. Strašná droga to auto :slight_smile: A pak máme tučný prdky a pupky, ale hlavně že nohy jsou ušetřeny.
21. čer 2009 v 10:17  •  1 dítě  • Odpověz
Brééé ráno kobyly
21. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
Tak to zase né, ale jsme odříznutí od centra a autobus je daleko a ještě jezdí co hodinu a půl, jako kdyby tu nikdo nebydlel. Vždyť já ve 4.30 letěla na autobus a teď ve 4.20 vstávám:wink: A tahat granule pro toho našeho malého pejska, OMG! Viděly jste Beethovena, né:grinning:
21. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
Máji mě se zdá že tam nic pořádného není ale lidí bylo včera jak straček jak jsem šla po noční v sedum domů :angry:
Já jdu aji do tesca pěšky máme to asi 20minit pěšky pomalou chůzí já jsu s práce zvyklá chodit :dizzy_face:
Beluš když se ti nic nechce tak se na to vyprdni uvař nějakou rychlovku a uklid počká :wink:
21. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
Ahoj Veruško vyspinkaná? :wink:
21. čer 2009 v 10:23  • Odpověz
Beluško to nám stačí kilo a půl granulí na měsíc to má tvoje beluška na oběd :grinning:
21. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
Vyspinkala,ale pěkně nakřivo. šla jsem venčit po 6.00,pak si musela vzít růžovýho ďáblíka na hlavinku, bo mám nějakou migrenkua akrční páteř k tomu a pak jsem ještě chvíli spala a teď už podruhé vyvenčeno a chystám se na oběd. Co vy noční můry, jaká byla noc?
21. čer 2009 v 10:25  • Odpověz
Lůco, co kupuješ za granulky? My máme na doporučení chovatelky Eukanubu a docela mu jedou.
21. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
Věruškooo, dobré rankooo:slight_smile: Luci, 2 kila granulí má na měsíc náš Kokeš:grinning: Já bych se na to vyprdla, ale pak bych z toho byla nervózní, chce to jenom se rozhýbat:wink: A taky jsem moc zvědavá na ty lívanceee:grinning:
21. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
Já kupuju Proplan ale škakuje mu taky pedigrí on sžere kromě česneku a cibule vše :grinning: Miluje mrkev ,hroznové víno, květát, zelí ,kedlubny, jahody. To jsem si říkala že bude dostávat jenom grasnule :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
Lůco, to já taky se ráda projdu a ujdu taky nějakej ten metr :grinning: , ale pak nevím, jak odtáhnout ty nákupy. jednou jsem zapomněla, že nemám auto a debilka jsem koupila cukry, mouky, mlíka, jsem táhla asi 6 igelitek do kopce, do schodů, no málem infarkt jsem měla, šla jsem to strašně dlouho, pořád tašky na zemi :grinning: Blondýma, co by jste taky po ní jinýho chtěly, že? :grinning:
Tak já jedu do Kaufiku a pak Ti řeknu, Lůco, co tam maj :grinning:
21. čer 2009 v 10:30  •  1 dítě  • Odpověz
Věruškooo, tak hlavička od krční páteře Tě bolí? To je hrozné, a jak jste se domluvily s tou paní z Dornovky? Foukám na hlavinku, ať se Ti uleví:slight_smile:
21. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
Holky píšu samé překlepy.
Veruš usnula jsem kolem druhé hodky a 815 mě vzbudil můj tatka jsou v Luhačovicích u příbuzných na chatě tak volal jaké je tady počasí a jak se máme :angry:
21. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
Tak, a já se zvedám a jdu na to. Ale načuhovat budu, to jó:grinning:
21. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
Holky já šla jednou s Pétou do kaufu byla malá měla asi rok a půl šla jsem sní bez kočáru a koupila nákup snad na týden a Péta šla strašně pomalu pořád zkoumala kde jakou kytičku a já se málem posra.... :grinning: Ex se mi strašně smál jak mě viděl stál na balkoné a kouřil no na zabití :angry:
21. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
Bellí, nechala jsem jí tam po syvnovi číslo, s tím, že mi má zavolat,ale ještě se neozvaůla,tak nevím, jestli je na ní spolehnutí, Nechám jí ještě pár dnů a pak to teda zkusím,ale už mne naštvala,že jsem tam jele na blint,protože prý neměla mé správné tel.číslo...
Já nejradši jezdím do města na nákupy taky svojí boženou,al Míša mi nadává, že prý jsem líná. Jenže k nám je to taky do kopce a proč tahat vše v ruce, že?
Holky, nemáte nějaký oblíbený recept z brokolice? Mám ještě kuřecí maso, tak chci něco vymyslet,ale nějak mi to nemyslí :wink:
21. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
Věruško, tak to já Ti asi neporadím, ale podle sebe, už bych hledala někoho jiného na tu Dornovku, prostě jak není na někoho spoleh a nemá minutu na to, aby zavolal, asi moc zájmu nemá a Bůhví, jestli to vůbec umí, to se mi nelíbí. Ale to je jenom můj názor, no. Luci, si Tě dovedu představit:grinning: A už jdu:wink:
21. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
autor
Ahoj kobylenky, dobré skoropoledne :slight_smile:
Máji, nebyla jsi daleko od pravdy, vstala jsem, rychle bublanina, aby zavolali, že místo v 11 přijedou odpo. No, jsme se samozřejmě už chytli s H a on teď trhá třešně, aby jim je zavezl až pod nos. Návštěvu jsem prostě zrušila. Je mi na ho. A před týdnem jsem lítala v ažůru. Kuva, jsem diuná, asi málo flexibilní. Bérušky, hezkej den. Já se asi půjdu projít k ózeru. :wink:
21. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
autor
Věruško, já jí dávám jen na pánev a na to rozsekanou nivu. No, je z toho kaše, ale dobrá kaše :slight_smile:
21. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
Andrejko, z tvého příspěvku jsem vydedukovala nějakou návštěvu,kterou moc nemusíš. Honíš se kvůli nim...atd. to znám. My máme s M. tichou domácnost,ale ani mi to neva, bo mne bolí ta halva,tak je aspoň klid. Krom tv ,na kterou čučí
21. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
autor
Věruš, jj, tchánovci. Měli přijet už včera, pekla jsem bublaninu, a ani nezavolali, že nepřijedou. Až, když je Honza naháněl. A já fakt mám problém s tím jídlem, tak jsem ji rychle ze dvou třetin rozdala sousedům, bych jinak ji snědla. Tak večer volali, že přijedou v 11, tak já šla hned na druhou bublaninu ráno, a teď volali, že až odpo. Tak už mi ruply nervy, páč odpo mají přijet naši, tak jsem řekla ne. A nemusím povídat, co na to H. Já vím, že za to nemůže, ale už mi sejří, že jim neumí nic říct. Místo toho šel trhat třešně, aby jim je teda zavezl on. Beztak chtěli přijet hlavně kvůli těm třešním.
21. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
autor
Kobylenky, nebudu tady plodit negativní energii, bérušky moje. Aspoň, že jsem si postěžovala, to je vždycky úleva :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jste zlatíčka. Hoj, opřeme se do lepších zítřků, jdeme něco dělat, že? :slight_smile: :slight_smile: Hezký den :slight_smile: :slight_smile:
21. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
Ahoj Andrejko neplodíš žádnou negativní energii jenom ses chtěla vypovídat jsme jedna veliká rodina tak klidně piš co tě trápí :wink: Mi když máme splín taky stojíš při nás a podporuješ nás :slight_smile:
21. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
Andrejko, v poho. Lucka, ti to napsala dobře,jen si tu ulev, jsme tu od toho. Mě by v takovém případě taky ruply nervy, bo nemám ráda když se snažim a druhý se ani neomluví a čekají, že budu na drátku.
Jdu dodělat ten oběd. brokolice povařená, k tomu budou brambůrky a masíko s nivou.
21. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
Andrejkooo, to by mě taky pěkně nas..lo, něco chystat zbytečně. Máš dovolenou, tak si nenech zkazit poslední den. Jejda, to znám, taky jsem vozila všechno až pod nos a přitom seděli doma na prdeli a auto před barákem. Si udělej procházku a odpoledne pěkně pokecáte s vašima:slight_smile:
21. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
Berušky jdu si dát šlofíka večer na vás ještě kouknu než půjdu do rachoty zatím pá
21. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
Jejda, těch lívanců je:grinning: No nic, musí přijet Terezka na mňam mňam:wink:
21. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz
Jejda tady serou chlapi :wink: no nejse na tom jinak :slight_smile: včera volal Jirkovi kamarád,ž je tady poblíž Bratronický džbán(kapely venku a spoustu chlastu a veselí)No miláček,ž bychom mohli na chvíli jít :wink: ,já mu řekla,že ale ne na dlouho a on si zajistil odvoz a až vautě mi oznámil,že kámošovi řek,že Petra tam nebude moc dlouho protože ona byla na zavedení a nechce nastydnout :frowning2: do mě vjel vztek!!!Jasně jeho se to netýká!!!Tak jsem ho tam odvezla a nešla jsem ani na chvíli.Ráno volal jestli bych pro něj nejela!!!To uhod,nejela!!!
Tady sluníčko,asi vyrazim ven :wink:
21. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.