• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Peťko, ahoj beruškooo:slight_smile: Teda, zasloužil by za uši, ten Tvůj Jirkaaa! Tak ať se projde pěšky, aspoň může přemýšlet, i když raději né, jak už jsem jednou řekla, jsou to naší miláčkové, ale taky je chlap prostě diagnóza a od toho se to odvíjí:grinning:
21. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz
Ahojky Majdí,no už mi to přešlo a i věřím,že on sám byl překvapen mou reakcí,nechala jsem ho při tom,že jdu s ním a až tam sem mu řekla čus!!Ale co je to jen chlap!!
21. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz
To je jasné, že to musí přejít, přece se nebudeš pořád mračit, máš v sobě dva bobíšky, kteří chtějí mít usměvavou mamuškuuu:wink:
21. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz
Jsem mluvila s kamrádkou a to naše pidi město mi začíná lést krkem.Už se tady někdo staral,že jsem po umělým a chodím do práce,jestli o to tak moc stojím tak bych prý měla ležet doma!!Chápete to??To vypotilzase nějaký intelient,aspoň kdyby to vyšlo,bych jim ukázala. :wink: Však my všichn víme,že víc jak ležení je důležitější silný tvoreček ale to téhle verbeži nevysvětlím!!!
21. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz
Ty lívance byly výbornééé, kdo máte taky nějaký jednoduchý a lahodný recepis, šup sem s ním:wink: No, ale asi mě dostihla únava z nevyspání, bo se mi ta chlebárna otvírá a zima je mi jak psovi. Lupnu bylinky, snad se zahřeju.
21. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz
Peťko klid, to jsou i ty hormonky, že jsi podrážděná, ovšem je fakt, že to opět mohl ze sebe vypotit někdo, kdo vůbec nemá páru o čem je řeč. Takže na to kašli a snaž se být v klidu, ju:wink:
21. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz
Tak se jdi natáhnout :wink: musím ty lívance taky udělat když je tak vychvalujete :wink: Dnesa mám Bajunku tak bych mohla ale nevím jestli tady v tom našem krámku u vietnamců kupím podmáslí.Jdu přelouskat pár stránek papa
21. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz
:wink: :slight_smile: :wink: jasně ty zlatíčko :slight_smile:
21. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz
Peti, když Ti řeknu, že jsem jednou připletla do debaty o někom jiném a nemohla jsem vysvětlit zdravotní sestře, že při embryotransferu se zavádějí do dělohy embrya a né vajíčka, jak tvrdila ona, no nechtěla jsem se s ní hádat, že to musím vědět, protože mám za sebou několik IVF, tak se kolikrát ani nedivím, jak se někteří starají, i když prd ví.
21. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz
No vidíš, tak to má být, pěkně usměvavááá hnízdilkaaa:slight_smile:
21. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
Andrejkooo, už jsi z prochajdy, okolo ózera, zpátky??? Už je Ti líp, sluníčko? Věruškooo a co Ty, kočičko? Mája šla na nákupy, vlastně, co? Zase přiletí celá zubožená, ale hlavně, s plnýma kabelama:grinning:
21. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz
Ahooooooj kobylky, přeju krásnou neděli. S Belunkou souhlasím, my to s manžem až na naše nikomu neřekli, protože víme, že by to nikodo nepochopil. Lidi o tom ví hrozně málo a přijde mi, že si myslí, že se takhle snad rodí mimozemšťani a né krásné miminečka, jako je třeba Anýsek. Mimochodem, dala jsem do alba nové dvě fotečky, tak když se budete chtít mrknout. Jinak všem posílám hooodně sluníčka
21. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
Mončoet, ahoj těhulko:slight_smile: Pěkné bříšenko máš a foteška z UTZ mocinky krásná:slight_smile: Jenom nevidím tu novou fotešku, co máš v ikonce, no:wink:
21. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz
huš se na to pracuje Belunko :slight_smile:
21. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz
Jé, tak já to taky uvidím, hurááá:wink:
21. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz
Ahoj Mončo jo jo chtěla jsem to komentvat úplně stejně jako Belka.Břišunko krásné jen ta ikonka :wink: sice ová ale je tam vidět stejné prd jako na té před tím :grinning: počkej až dorazí Májucha :wink:
Votrava jsem chce pustit tak páááá
21. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz
Jsem tady, Lůco, nastav prdel :grinning: , tak já se jí ptám, co jako je v kaufu za zajímavou akci, prej že nic!!!!!No OMG, OMG, oni mají v akci Nugetu arašídovou :confused: , no věřily by jste tomu? A ona, ta kanimůra obecná, mi to zatajila, se nedivim, chtěla je všééééchny pro sebe :grinning: , takže máš černej puntík :grinning:
Koukám, že Andrejka má veselo a Věruška taky, přidává se do klubu nasratých žen i Petjuna, no starouš neni doma, tak tady zatím nic...
Holky, jak jsem tak byla v tem Kaufiku, chtěla jsem udělat taky ty lívance, ale už nevím, kde je ten recepis a zapomněla jsem, co je do toho potřeba. Chtěla jsem některé z vás zavolat, ale nechala jsem doma Lubošovi telefon, bo hlídal malou. Ještě že tak, odjela jsem a přišel samozřejmě hlad, tak jsem ho telefonicky navigovala ve vaření :grinning: Nutrilonu. A huž jsem zakoupila i čajík HIPP na prdíky, ale ten jí nějak nejede, ovšem polospala, tak kdo ví, jestli tu dobrotku vnímala.
21. čer 2009 ve 13:43  •  1 dítě  • Odpověz
HUš to tam je berušky :grinning:
21. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz
Mončoet, já na tej ikonce vidím jenom kříž, OMG. Jdu juknout dovnitř do albucha, snad tam bude vidno více.
21. čer 2009 ve 13:44  •  1 dítě  • Odpověz
No jejda, tragédie, Mája nemá recepis na lívance, mám Ti ho napsat IP???
21. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz
Tak huž jsem to viděla, pěkná foteška, jsi hubeňonká, ale pupík máš, tak ok :wink:
21. čer 2009 ve 13:46  •  1 dítě  • Odpověz
Májenko, jsi hodňoučká, ale do hudeňounké mám tož hodně dáááleko :wink:
21. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz
Bellucho, že se ptáš :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , huž to tam máš sepisovat.
Ale pozor, tragédie se stala, ten kompjůtr jožanuj je ok, ale monitor chcípnul a to ho máme asi jen 4 roky, no mě jebne, stál pomale osm litrů. Teďka nemá kompjůtr, naisntaloval si WOWko do mého noťasu a snad si myslí, že na něm bude hrát. No co vy na to? :confused:
Jo Andrejko, taky čekám jednu velkou návštěvu, taky se budu zubožovat a jestli pak nedojede, tak OMG, radši ani nemyslím, co urobím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. čer 2009 ve 13:48  •  1 dítě  • Odpověz
Mončo, kolik vážíš, tak 40kg aj s těma kalhotama, co? To vidím na tem xichtíku, samá kosť :slight_smile:
21. čer 2009 ve 13:49  •  1 dítě  • Odpověz
babulky paaaaaaa jdu srááááááááááát
21. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz
Kde je ta Lůca? OMG, se bojí přijít, co? :grinning: No jen se boj, bo to bude masakr :grinning:
21. čer 2009 ve 13:50  •  1 dítě  • Odpověz
:grinning: :grinning: ježííííš já se přepsala ze žráááááááááát na srááááááááát, takže oprava jdu žráááááááááááát :grinning:
21. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz
sráááááááááááááááát jo? a tak z vesela? :grinning:
21. čer 2009 ve 13:50  •  1 dítě  • Odpověz
aha, já myslela spát, ale říkám si, josu ty písmenka daleko od sebe, tož asi to myslí vážně :grinning: Tak příjemný sraní, bo žraní :grinning:
21. čer 2009 ve 13:51  •  1 dítě  • Odpověz
:grinning::grinning::grinning: Jsem si říkala, že je to asi hodně akutní, když to tak křičíš do kobylkového světaaa:grinning::grinning::grinning: Máji, už Ti to jdu sepisovati:wink:
21. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.