• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
hezkou nedělinku kobylenky :slight_smile:
Páni vy jste toho naškrábaly za včerejšek+dnešek,tak sem to šupem přelítla,
Monči krásný bříško už máš :wink:
Lívance chutnaly,to sem ráda.
Beli jak psala tuším monča tak je to tak někteří lidi umělé oplodnění nechápou a koukají divně,ani my to neřekli nikomu jen švagrové a ta je moc fajn-mimichodem sme se včera viděli a taky čekají první miminko a co je nejlepší tak oni teda počali přirozeně,ale pokud bude vše o.k tak pak budeme rodit zároven :grinning: nebot sme na tom úplně stejně :wink: :wink:
Bléééé zítra do práce :angry: se mi teda chce..mám směny ne 13ctky ale 8hodin denně,ale i tak se mi necééééé
tam budu jak na jiný planetě :grinning:
21. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz
Mončoet, Ty jsi takové mladé děvčátkooo:slight_smile:
21. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz
Jo a ještě v tem Kaufiku, maj za 7,90 melouny, tak konečně máme celej meloun, pak cukr za 9,90, tož taky jsem pobrala :slight_smile: , v akci mají i ten čajík od Hippu, tak mám dva a ještě mají rohlíky za 0,90Kč a chleba za 19,90Kč, tož to mám radost, kdybych byla v práci, tak zuřim jak tygr, bo to by furt volali ti šéfové, že maj málo a kde je závoz, to byly víkendy, OMG, ještě, že už mám od teho klid, třebas 3 hodiny v tahu na telefonu, každou sobotu, neděli, Luboš zuřil.
A těhule, v CaA maj slevy na těhu hadříky, no slza mi zas ukápla, rifle maj za 550Kč a pěkný halenečky, tríííča, líběj se mi i letní kalhoty, maj roll-upky, myslím za 750Kč, jsou tmavě hnědý, takový kapsáčový, no parádička, hned bych do nich šla.
21. čer 2009 ve 13:59  •  1 dítě  • Odpověz
V interku pořád nic, co tam dělá ta žížátková? :grinning:
Jdu se teda zatím věšet.
21. čer 2009 ve 14:01  •  1 dítě  • Odpověz
bré odpoledne. Uvařila jsem si kávičku, k ní si dám jahodovou bublaninu, Míšu jel zvučit dětský den, tak mám konečně chvilku na tu našu kobylku:slight_smile:
21. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz
Máji tomu říkám užitečný hlášení :grinning:
Cukru mám doma taky zásobu za 9,90 na celej rok :grinning:
jinak do CaA se dojdu mrknout :wink:
21. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz
Co se tu právě probírá,nákupy, Co Andrejka a její tchánovci? Ahoj janinko, jak je, těhulko?
21. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz
ahoj Věruško,je mi dobře :slight_smile: tak snad to vydrží i dál :slight_smile:
Tý jo jahodovou bublinu bych si teda taky dala :grinning: pošli po drátu kousek :grinning:
21. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz
frrrrrrrrrrrrrrrr,už tam letí:slight_smile:
21. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz
nikde se nic netlačí :frowning2: asi mi ji někdo cestou sežral :grinning: :grinning:
21. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz
Prý, co tam dělá ta žížatková? Co asi, píšu, né:grinning: Věruško, vysvětli jí, co je to prodleva:grinning: Janni.ko, ahoj těhulko:slight_smile:
21. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz
Janni.ko, Ty by sis taky mohla změnit to snž na tt:wink:
21. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz
Mája se věší, tak teď má prodlevu ona. :wink: Jaký byly lívance,Boží, co?
21. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz
Belinko ahojkýýýý :slight_smile: už máš to icq v budce? :grinning: :grinning: teda v mobilu :grinning: ?
Já si to snž změním na tt po ultrazvuku na ten du 2.7 :wink:
21. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz
Hůůž to tam plápolá, ještě jsem ustlala a nainstalovala novej přehoz alá Ikea, ale on je nějakej BIIIG, takže je až na zem ze všech stran, tož jsem ho mušela trošek přeložit, no potřebujeme prostě novou postel, vyšší :grinning:
21. čer 2009 ve 14:32  •  1 dítě  • Odpověz
Jinak děkuji žížátkovu za receptář nejen na neděli :grinning: , spáchám to, ale podmáslí jisto jistě nevlastníme
21. čer 2009 ve 14:33  •  1 dítě  • Odpověz
holky co ten páreček?kdy bude testíkovat teda?četla sem že se ptala kdy se objeví // po transferu,dnes by teda měla být 10den a huž by to mohlo být vidět :slight_smile:
21. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz
Máji vy máte novou postel,nebo si ji nakonec nekoupila???
21. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz
Věruško, byly vynikající, ale já jako masožravec každým coulem jsem si stejně musela do hubinky strčit aspoň kousek salámu:grinning:
21. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz
Andrejka je kde? Už asi diskutuje s rodičovstvem, co? Na nás kašle, OMG. Nás představ ne? :grinning: Můžem si poudat všicí, přecivá. :grinning: Já už vás představila mamce, má v tem trošku hokej, stále neví přesně, která je která, ale vždycky se zeptá:"a to je ta s těma kozama?" :grinning: Tož ty máte všeckny, že jo, ale jen jedna je velekoza :grinning: , ta jich má plnou pastvu :wink:
21. čer 2009 ve 14:36  •  1 dítě  • Odpověz
Mě Mikís před chvíli pochcal přehoz přes postele, tak se suší a teď by se mi šiknul ten tvůj velký,bo postel máme 2.20/ 1.80 :grinning:
21. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz
Janni.ko nemáme, já čekala, že když bude v Ikey výprodej, tak prostě sakum prdum, ale houbelec, furt je za stejnou cenu. Ono kdyby šlo jen o ten pelech, tak je to oks, ale zas ještě rošty a mtrace a to je kačáků, tak ještě posečkáme, bude nová kolekc, novej katalog je myslím vždycky od srpna, tak pak tam najedu, co kdyby vymyslili, něco ještě lepčejšího :slight_smile: , to bych se pak picla a když ne, tak jdeme to tej mojej, když už mi to dalo tolik práce překecat Luboše, ale on je houby držák :grinning: , vždycky poleví. To ne, je hodnej, si dělám prču, ne? :grinning:
21. čer 2009 ve 14:38  •  1 dítě  • Odpověz
Janni.ko, ještě né, ale už vím jak na to, musím ovšem zavolat operátora, ať mi řekne PUK 2, bo číslo mám už přes 10 let a určitě nevím, kde mám k němu nějaké papíry, no. Takže jenom zavolat:wink:
21. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz
Tak hlavně, že v tomhle má mamka jasno, že mám ty velekozy:grinning:
21. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz
Bellí, Míša si teď instaloval icq tky do mobilu,ale on má nějakej spešl mobil už s operačním systémem, ty to tam máš taky na té pastvě? A kolik platíš za připojení?
21. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz
No ten přehoz je mega megáckej, huž nevím ty rozměry, ale bylo to hoooodně. Tak huž se tu fackujem taky, takže jsem rovněž zubožená mužem. Bo ten monitor, to bude ještě rooodeo, už se hledá záručák a samozřejmě, když se něco hledá, tož to se to nenajde. Zákon schválnosti!!!
21. čer 2009 ve 14:54  •  1 dítě  • Odpověz
Já mám aktivovaný Surf + za 117,- kč a můžu surfovat neomezeně. Kdybych našla ten kód PUK 2, tak už to mám, ale či vím, kde ho mám hledat? Tož operátor mi ho řekne během půl minuty:wink:
21. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz
Taky jsem volala kvůli PUKanci operejšnovi, Tak to bude potom ajsíkjůováního co? :grinning:
21. čer 2009 ve 14:57  •  1 dítě  • Odpověz
No, to si piš:wink:
21. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz
Míša to má asi taky tak nějak okolo 100 kč.Bellí, a dáš mi své icq číslo? :wink:
21. čer 2009 v 15:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.