• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
No jasně, sluníčko, až ho budu mít, hned je u Tebe, dneska tam budu volati:wink:
21. čer 2009 v 15:14  • Odpověz
Asi bud za pitomce ale rozdíl mezi podmáslím a kefírovým mlékem?
21. čer 2009 v 16:41  • Odpověz
berušky jdu se s váma rozloučit,už na PC nepudu,ukážu se tady asi v úterý :wink: tak doufám že páreček bude hlásit // a Peti ty si kolikátý den?Ještě málo vid
všem kdo má kontroličky tak at dopadnou na výbornou a těm ostatním hezký začátek týdne :slight_smile:
Belince a Andrejce at to rychle utíká do začátku injekcí a do KETíku :wink:
tak hezký zbytek nedělinky a dobrou noc berušky,budu na vás moooc myslet z pracovního procesu :grinning:
21. čer 2009 v 17:01  • Odpověz
Peti já myslím že zase tak velkej rozdíl mezi tím nebude :wink:
21. čer 2009 v 17:02  • Odpověz
Já si taky myslím Jani ale abych ty lívanečky nepoto :wink:
Jinak jsem 4den :wink: Ať ti to v práci utíká papa :wink:
21. čer 2009 v 17:07  • Odpověz
autor
Ahoj berušky,
tak jsem po návštěvě. Jinak moc děkuju za zprávičky z rána. Jsem frajerka, ale přesně to jsem vlastně potřebovala slyšet. Nasr. jsem furt, páč se to nakupilo zkrátka skrz ty tchánovce. Samo , když tu byli naši, jsme se nějak smířili, ne že bychom hráli komédii, to ne, ale vyplynulo to. Ale stejnak pofrčím asi do Práglu sama, H. tady bude s Tairunou do středy. Jinak právě jsou venku strašný kroupy, jak je u vás? Bellí, a k čemu je Ti ICQ, když stejně musíš cvakat? :grinning: :grinning:. Vlastně sms jsou dražší, tak proto asi, ne? :wink:
Co děláte, kozéénky?
21. čer 2009 v 17:19  • Odpověz
Tak to jsi Andrejko ráda,že už to máš za sebou viď??Tady žádné kroupy ani neprší :wink: Honzík á ještě volňáska jo?Ten se teda má :wink:
21. čer 2009 v 17:22  • Odpověz
Andrejko, tak hlavně, že jste s Honzíkem v pohodě, ono odjíždět s pocitem, že je mezi vámi dusno, nejni dobré, stejně byste se tím akorát trápili a honilo by se vám to v hlavě. Takže pěkně na rozlučku hubana, večer si po telefonu popřejete dobrou nocku a bude se vám oběma pěkně usínat:slight_smile:
21. čer 2009 v 17:28  • Odpověz
Janni.ko, tak pá, ať Ti to v práci utíká, ale když teď budeš dělat 8 hodin, tak se odpoledne stavíš, viď:slight_smile: Andrejko, no jo, smsky jsou dražší. Jsem zbila Kokeša, až mě bolí ruka, hajzl jeden, mě pokousal do krve, tak dostal, co do něho vlezlo.
21. čer 2009 v 17:32  • Odpověz
autor
Tak kroupy už přešly, tak nevím nevím, jestli Péťo neletí směr Kladno. Bellí, tak Kokeš dostal popule? A jak to, že Tě pokousal? Co to do něho vjelo?
21. čer 2009 v 17:45  • Odpověz
Janninko, tak se v práci šetři a v úterý ahoooj.
Bellí, to jsou ty kočky..přítulné, přítulné a pak amok. Bertík je taky takovej a na rukách mám od něj jizvy, které hned tak nezmizí. Vypadá to jako kdybych se podřezávala :grinning:
Andrejko, tak směr Prágl a ještě bez Honzíka? Hlavně, že už jste trochu usmíření. Třeba ty 3 dny odloučení taky k něčemu budou :wink: Jen je mi tě líto, že musíš do rachoty a nemůžeš si ještě užívat na chajdalupce.
Holky, asi jsou nějaký erupce, tedˇtu byl Míšův děda a uplně negativní. Má na to ve svém věku sice už právo,ale radši jsem při návštěvě žehlila,abych si toho nevšímala, bo by se to na mne asi přeneslo.
21. čer 2009 v 17:53  • Odpověz
Berunky, já to nechci svádět na počasí, ale když je tak pošmourno, tak moc lidí nemá dobrou náladu, no. Sice se dneska směju a tak, ale taky se cítím nějaká nesvá. Do Kokeše taky vjela zlost, tak jsem ji z něho hned vybila:wink:
21. čer 2009 v 18:07  • Odpověz
autor
Věruško, hodila jsem to do interka. Já si vždycky říkám, že nevím, kdo všechno nás tu čte. S kobylkama nemám problém s nikým, to bych na sebe práskla všechno, ale...
Belíšku, asi máš recht, to počasí dělá divy. Co Terezka dorazila na lívance? :slight_smile: Jinak máma přivezla další bublaninu, asi se z těch bublanin už fáákt pose... :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2009 v 18:16  • Odpověz
Andrejko, dorazila Terezka, lívance jí šmakovaly, no sluníčko je to. Asi před hodinkou odjeli a na mě tak nějak padá, jak strašně moc CHCI MIMINKO. Ale já vím, že ho chceme všechny, jinak bysme tu asi nebyly, viďte.
21. čer 2009 v 18:22  • Odpověz
Ahoj máji mi nugetu v akci nemáme někdy se stává že každý kauf má jinou akci :wink:
21. čer 2009 v 18:23  • Odpověz
autor
Bellí, no comment. Je to na budku. Fakt někdy! Jak psala Péťa, kdo nezažil, neví. A opravdu ani zdravotnice, jak jsi psala tuším Ty, ani třebas moje praktická, když jsem byla na předoperačním, tak nevědí... Myslím, že čím víc tím žijeme, tím víc se v nás něco blokuje. Tedy aspoň pokud mluvím za sebe. Ježiš, já jsem zase pesimistická. To nechci, jen tak uvažuju pragmaticky :wink:
21. čer 2009 v 18:28  • Odpověz
Holky když tady píšete o těch číčách,Jirka mi nedávno říkal jestli bychom neměli dát pryč kocoura právě kvůli těhotenství.Myslíte,že i kočka která nehodí ven může něco dotáhnout???
21. čer 2009 v 18:28  • Odpověz
Ne Andrej!!!Špatné přemýšlení!!!Oni tomu nerozumí ale to nás nevytočí,Pááááč my víme jak to je a my nad tím vyzrajme a ty naše těla oklameme a bubny prostouuuuu :wink: :wink:
21. čer 2009 v 18:31  • Odpověz
autor
Ahoj Luci, díky za dopolední povzbuzení :wink:
Peťko, to nevím. Teoreticky asi jo, úplně stejně, jako Ti může něco přitáhnout Terka ze školy. :slight_smile: Chci říct, při dodržování hygieny, jako, že mít ruce po hlazení, tak si myslím, že je riziko stejný, jako že můžeš chytnout venku chřipku. Už Ti dorazil Jirka? Jel stopem? :grinning: :grinning:
21. čer 2009 v 18:35  • Odpověz
Andrejko, vůbec nejsi pesi, tohle je realita, kterou "normální" svět vůbec nevnímá. Jak já bych si s chutí zařvalaaa. A co mi brání, viď? Nevím. Peťko, kocour Tě nenakazí, ty nemoci jsou, pokud příjdeš do styku s jejich výkaly, měla bys používat rukavice na čištění záchodků atd.
21. čer 2009 v 18:35  • Odpověz
Andrejko nemáš za co děkovat jsme jedna veliká rodina a stojíme při sobě nebo ne :wink:
21. čer 2009 v 18:39  • Odpověz
autor
Já buben už mám, ale mimi v něm nejni :rolling_eyes: . Promiň, já vím, že máš pavdu :slight_smile:
21. čer 2009 v 18:40  • Odpověz
No záchůdek čistím jen já nikdo jiný :frowning2: tak to jsem ráda,už jsem viděla jak půjde kocour z domu kvůli nějakým doměnkám!
Andrej on dorazil už v noci ale nevím v kolik :unamused:
21. čer 2009 v 18:41  • Odpověz
Jdu do vany, smýt tu naladici divnou:slight_smile:
21. čer 2009 v 18:50  • Odpověz
autor
Kočenky, letím do Prahy, přijdu večer!!!!!!!
21. čer 2009 v 18:53  • Odpověz
Koukaly jste na zprávy?Plastové lahve,lino,plast v autě......ve všem jsou látky které se jmenují ftaláty a ty jsou nebezpečné pro spermijky :frowning2: to jsou věci!
Andrej pomalu :wink:
Bellí kdyby to šlo umýt ze sebe ty chmury,to by bylo super :wink:
21. čer 2009 v 19:03  • Odpověz
Berušky budu se sváma loučit jdu za chvilku do práce tak vám přeji dobrou noc a krásné sníky :slight_smile:
21. čer 2009 v 19:06  • Odpověz
Lůco tak to je mi tě líto,ať to utíká a zákazníci nezlobí papa :wink:
21. čer 2009 v 19:07  • Odpověz
Petruš zákazníci tam nebudou bude zavřeno ale díky.
21. čer 2009 v 19:13  • Odpověz
Aha vy nejedete nonstop?Nepřeju Ti to,to vůbec né.Tak to j jiná tak třeba dáš mezi regálama dvacet :grinning:
21. čer 2009 v 19:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.