• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Petro jednou jsem seděla mezi regálama na bedne od piva nějak jsem se propadla a probudila asi za půl hodky to byla prča kdyby mi kámoška neprozvonila mobil že jdem na kafé tak se probudím nevím kdy :grinning:
21. čer 2009 v 19:18  • Odpověz
Ahoj holky
celý den jsme byli v čudu, tak vám jdu popřát aspoň dobrou noc a hezké sny :slight_smile:
A vidím že jde i někdo na noční, tak ať vám to rychlo uteče.
21. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
Ahojky Kobylky, náhle jsem zmizela odpoledne, bo to byl najednou fofr, jeli jsme k Lubošový ségře, bylo celkem hezky, tak jsem projela celou vesnici, krásně si tam žijou, v létě fakt těm baráčkovejm lidem závidím. Okoukla jsem nové domy, moc hezký, přízemní, tak akorát veliký, zahrádka, bazének, oujééé...
Když sjme odjížděli domů, tak telefon, že máme přijet na grilovačku ke kámošům, že tam bude celá grupa, tak jsme jeli, pěkné to byly, dobrý klobásky, chlebík, vynikající hořčice :stuck_out_tongue_closed_eyes: , pokecaly jsme, vyvětrali se, se starym pohádali se :grinning: , paráda, jsem nějaká taky nabroušená, mě sere, radši ani nemluvim.
21. čer 2009 ve 21:30  •  1 dítě  • Odpověz
OMG, tady je nálada, monitor v čoudu a s nim je k nevydržení. Tož odevzdávám noťas, beru si mimísku a jdu radši spát. Ráno tu. pracantům pěkný týden. Andrejko, Ty už jdeš zase rachotit?Tak ať je brzy pátek. Brou nocku všem :zipper_mouth: :dizzy_face:
21. čer 2009 ve 21:33  •  1 dítě  • Odpověz
Ještě děkuji Bellíškovi zamailíky, právě jsem zjistila, že starej je Narcis a sedí to na něj celkem,akorát ty partnerky nestřídá, doufám, ale to zatím, že? :grinning:
Já jsem pampeliška, tam nesouhlasím s těma novovtama, že mě nezajímají, jinak ok :grinning: Ale zase je pravda, že některý novoty mě fakt neberou, např.technika, pokrok v tomto směru bych zastavila, bo tady to bude za chvíli samej robot. :slight_smile:
Brácha s mamčou jsou jmelí :wink:
21. čer 2009 ve 21:39  •  1 dítě  • Odpověz
Jdu vám popřát hezkou dobrou noc a hlavně, zítra lepší den a náladu, bo dnes to ve všech domácnostech vřelo, aj u nás. Dobrou kobylky moje. MVR
21. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
Taky přeju krásnou nocinku papa MVR
21. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz
autor
Kobylky moje, jdu vám popřát dobrou noc. Jsem moc ráda, že se máme. Myslím, že jsme opravdu skvělá skvadra. Díky, MVR :slight_smile: ... :slight_smile: ... :slight_smile: ...
21. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz
Taky jdu do pelíškuuu, jsem se sekla s tím icq, samo, že to ještě nemám, ale zítra už to dodělám:wink: Dobrou nocičkuuu, krásnééé sníkyyy a šťastný vstup do nového týdneee:slight_smile: MVRM:slight_smile:
21. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile::slight_smile::slight_smile: MVR!!!

Neděle byla dnem bublanin, bublalo to všude, tak snad v pondělí bude už jen šlehajda, hezký den kobylenky! :slight_smile:

ČEKANKY
Veera2,Věruška,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci počkaj,Máme ju! Neschopenku přecivá!A pořádně si ju užijem, ne?
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost1IVF+ICSI,1ET,1KET,zlobí nás tlak a štítná žláza,ale na mimi ju připravíme.
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,Porazíme myom!Operace 30.7.Máme dovčúú!
Leontýnka-bojovnice,IVFodloženo.Máme chlapečka z domečku a prima manžu už 20 let!Držíme palce zdravíčku.
Karolo,Gyncent.OV,1IVF,1ET,2KET,25.6.konzult.v Holomóci.Karolajnko,kde si sa poděla,žes tu nebyla??Co záda?
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, akce srpen-září 09, huž zase v pracovním procesu, brrr..a zase další noční!
Inka78,Sanus,6xIUI,2IVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Kde Tě máme, bojovnice???
Ája,ReprofitBrno,3IVF, Další boj v červnu!
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,hysterka ok,přece jen do boje?Ještě se poradíme s manžou.
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu. Leňulko, těšíme se na Tebe.

HOLKY V AKCI
Petjuna,Apolinář,1IVF,17.6.KET, zaveden páreček na objednávku jeho veličenstva!Držíme palčáky!
Regina,Apolinář,5IUI, máme Fostimon a hurá do dalšího kola,do6.IUI. Regí, jak je, kotě?
Andrea.ivf,Pronatal,2IUI,1IVF,ICSI,PK,6 kulihrášků,hysterkaOK,končímATB,budeKET,UTZ 26.6.,mám kamínek!
Bellka,Fertim.OC,5IVF(AH,ICSI,PK,KET)Bude6.IVF,zobem norethisteron,24.6.kontrolníUTZ-velekoza s budkou :grinning:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termínek 13.11.,máme bobule na zánět,.kontrola 22.6 :wink:
Pajipa (Pavla)-spisovatelka,CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšný KET,termínek 26.9.,čekáme Lukáška!!
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophie Anna termín29.10.,Už jsme vdaná paní.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá, jedno klučičí a jedno holčičí!!!!
Katy81,Kačer- Reprom.Brno,1.IVF, ET 8.4.,máme krásnou fotečkúú.
Terezaa,Natalart Plzeň,1.IVF,OPU 8.4. ET 11.4.,1brouček,velký UTZ OK!21.7.kontr.na gyndě.22.6.genetika :wink:
Moncaet,Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4. , těhulímeee!,HURRÁÁ!!Bude to zdravá Markétka!!2.7.průkajda!
Moonnca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU 9.5.,12.5ET,Tečka má srdíčko!!!Už jsme řekli čau Caru!
Danusss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5.OPU,3ledňáčci,18.5.ET,hurráá,huž jsme těhulka!
Janni.ka,Reprom.Brno,1.IVF!OPU30.5,ET4.6,2embryjka u mámy,17.6.hcg429,UTZ12.7.Ale makat mušíme aj tak!

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09,máme2970g,skoro 3kg!Tož výprodeje jsou fajnéé!
21. čer 2009 ve 23:08  • Odpověz
Kozenkýýýý, krásné pondělní ránko!!!
Už od pětky čumákuju, bo mimíska měla hladík, tak dostala nášup a huž zase chrní. Jsme vyvenčený, dneska jsem šla venčit jako strašidlo :grinning: , bo bylo před šestou, říkám si, nikdo nepůjde a ouha, kolegyně z práce uháněla do worku, nestačila jsem se zamaskovat, jen se divila, že nemám břicho :confused: a pak že jsou lidi drbny :grinning: Jsem myslela, že to všichni ví a ono táááákhle.
22. čer 2009 v 06:05  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ahoj berušky, a dobréé ránko ve spolek :slight_smile:
Tak Májuše už poletuchovala venku? Slyšela jsem sirény až odněkud z Třebíčska, bo tam byl hon na čarodejnicu :grinning: :grinning: , no jóó, tak už je mi jasno! :grinning:
Karollajnko, že voni si Tě nechali ve špitálu na rehabku???
Terezko, ať dopadne genetika tak, jak má, a to je dobře! Přijď nám říct :slight_smile:
Majkýý, doufám, že huž budeš bez zánětu! Já včera zavedla poslední bobulu :confounded:
Bellí, tak ať se Ti do večera podaří ICQ :grinning: :grinning: , nó nebo aspoň do vánoc :grinning: :grinning:
Věruško, pozor na Mikíse, hodně pršelo, řeky jsou rozbouřený. Snad mu radši pořiď nafukovací křidélka plavcovi :grinning: , a nezapomeň, mušíš koupit dvoje balení :grinning: :grinning:
Petjunko, žádná ms, jasnýýý?????!!!
REgíínko, kde jsiii??
MOnči, Janni, ať to v rachotě ubíhá, huž se k vám přidávám taky! :angry:
KOčenky moje best! Muším.... Ještě mám na hlavě turban z ručníka, a od osmi fronta lidí za dveřma :grinning: :grinning:
Hezký den celé celičkééé rodince!!!!!!
22. čer 2009 v 07:18  • Odpověz
Brééé ránooo, kocúrciii:slight_smile: Přeju šťastný vstup do nového týdneee, jejda, u nás prší celičkou noc, obloha šedivá, sluníček schovaný. No, ale v pelíšku je teploučko, tož lepší asi bude nevylézat:wink:
22. čer 2009 v 07:21  • Odpověz
Andrejko, děkuji Ti, vřele, za přání, ať to zvládnu do Vánoc:grinning: No jo, tak to byly sirény z Třebíčska, a já myslela, že troubějí k obědu už v 5.00 ráno:grinning: Máji, hlavně, že Tě kolegyně nakonec poznala:wink:
22. čer 2009 v 07:27  • Odpověz
Jsem to hlava děravá. Jasně, že pracantům ať to utíká a kdo má nějakou kontroličku, ať dopadne na 1*:slight_smile:
22. čer 2009 v 07:30  • Odpověz
autor
Slunce žblunce Beliškovic, huž jsem vyféééénovaná, a vypínááám, hezký den velekozoooo :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 07:34  • Odpověz
Tááák dobrý, povstávalo to tady, huž jsem myslela, že budu muset udělat budíček, bo někteří by zaspaly do práce.
Nojo, kde je Karolka? Že by ju tam fakt zubožovali?
Já už zubožená jsem, u Bellíška prší, to mě zas vyděsilo, bo mám na balkoně už dvě pračky vypraný, to jsem činorodá co? A k temu, pooooozor!!!!, jsem vyžehlila ŽEHLIČKOU, vlastníma hendama :slight_smile: kupu hader mimísce. Jsem fakt dobrá, o tom budu mluvit zase celej rok, než zas něco požehlím :grinning:
kde je Kačer? Ta už tady taky dlouho nebyla.
22. čer 2009 v 07:55  •  1 dítě  • Odpověz
Dneska budu dělat svojí první svíčkovou, v jdnatřiceti letech první, to je ostuda, co? Tož to bude masakr, to možná nebudou houkat sirény, ale aj hasiči, bo já všechno v tem stroji pálim. Jdu hledat recepis a zubožit to masejko. To jsem taky ukořistila v Kaufiku.
22. čer 2009 v 07:56  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky holky tak jsem tu dlouho nebyla a všechny vás moc a moc zdravím . :dizzy_face: se mnou je to tak že jedu ted ve čtvrtek do Prahy na ultrazvuk a měla bych být v 2 měsíci ale stále ta nejistota to je hruza ,příznaky těhu žádné nemám jen že mě trochu pobolívají prsa ale to muže být i těma hormonálníma lekama který beru tak se moc moc bojím .
22. čer 2009 v 08:02  • Odpověz
Ahojky Danuss, ničeho se neboj, já taky neměla příznaky, ve 12.tt to začne, uvidíš :stuck_out_tongue_closed_eyes: To bylo přesně na den, začala jsem navštěvovat mísu :slight_smile: , hlavně odpoledne a večer, jen ise řádně nadejchneš oleje, kafíčka bo cíga a uvidíš ten fofr :wink: Držíme pěsti na čtvrtek.
A já jdu v pátek na gyndu, na kontrolu po šestinedělí, to je až neskutečný, jak to uteklo :rolling_eyes:
22. čer 2009 v 08:07  •  1 dítě  • Odpověz
Děfffčatáááá, tak já myslela, jak je na svíčkovou prostě jeden recept, kterrej může být maximálně odlišnej nějakejma spešl ingrediencema a ono je to ještě horší. někdo to vaří, někdo peče. Jak děláte svíčkovou? Bych to masejko asi hodně nasolila, osmahla na oleji, aby se zatáhlo, osmahla bych cibulku, mrskla na to Halalí...Je to halalí nějaký slaný bo tak něco? No a pak už bych to s kořením dala péci do troubice a podlévala vodou bo ne? :confused:
22. čer 2009 v 08:09  •  1 dítě  • Odpověz
Tak kecám, na tu kontrolu jdu až příští pondělí :slight_smile: Tož ještě sekat chachulu nemusím :grinning:
22. čer 2009 v 08:16  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, já to taky nechávám v trouběěě:wink: Danusss ahoj, neboj, když jste s mimuškem zvládli ten hrozný začátek, tak teď už bude jistě všechno v pořádkuuu:slight_smile:
22. čer 2009 v 08:25  • Odpověz
no tak já určitě holky napíšu jak jsem dopadla .toto teda letí ALFICE to teda jo ale víš jak se říká na dětech nejvíce poznáš jak stárnem a já jsem tomu nechtěla věřit než jsem měla denis :grinning: BELLKA děkuji moc moc to je pravda ale právě proto víš jak furt to takové špatné vrtání v té mé hlavě to je hrozné zatím jsem to nikomu neřekla abych pak nemsela vsvětlovat jak to že mi neroste bříško a tak
22. čer 2009 v 08:29  • Odpověz
Májiii, obrovská gratulace k použití žehličkyyy:grinning: Věruška ještě spinušká??? Beztak ráno vyvenčila a pak šupky ještě do pelíškuuu:slight_smile: No jo, nevíme, jak je na tom Karolka s těma zádama, snad dobře.
22. čer 2009 v 08:31  • Odpověz
Danusss, jasně, že ty obavy a ten strach, aby bylo všechno v pořádku, bude pořád. Ale zvládli jste už tolik, že teď k bobíškovi denně promlouvej, jak to všechno spolu zvládnete do samého konce:slight_smile:
22. čer 2009 v 08:35  • Odpověz
Máji, tak konečně kontrola po šestinedělí a potom hurá SEX po roce! To bude na Třebíčsku ejchuchuuu:grinning:
22. čer 2009 v 08:40  • Odpověz
No Bellko nevím, možná budu potřebovat nějaký speciální školení :grinning: , radši budu doma o konci šestinedělí mlčet :grinning:
Kde jste kdoooo? Já jdu snídat. Dítko se zase nacpalo, už vysosne 130ml a snažíme se usnout.
Bellko, děkuji za gratulaci k použití žehličky, jsem na sebe pyšná :grinning: .....To jo, spíš jsem hambářka, já vím, ale co naděláte, dalo to práci, překonat tu fóbii :grinning: A u teho žehlení jsem ještě jednou rukou houpala kočárek, bo mimíska měla špatnou chvilku :slight_smile:
22. čer 2009 v 09:14  •  1 dítě  • Odpověz
No nic drahé tety, zvedám kotvy a jedu na sociálku odevzdat rodnej list, už mě upomínali. třebas tam potkám tu pani s turbanem :grinning:
22. čer 2009 v 09:17  •  1 dítě  • Odpověz
No nevím, jestli Luboše dokážeš přesvědčit, že šestinedělí vlastně trvá půl rokuuu:grinning::grinning::grinning: No nic, jdu uklízet a taky se chytit žehličky, bych měla. Jo a icq bude ve středu, bo mi to nastaví v prodejně a mám to z ruky, tak jak pojedu z CARu, skočím tam, takže Andrejko, šťastné a veselééé:wink:
22. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.