• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahoj kobylky.
Vyvenčeno v 5.30h, dospáno do 8.00, znovu vyvenčeno s procházkou, trénování povelu sedni,nakrmíno, nasnídáno, zasednuto k PC:slight_smile:
22. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
Trénování povelu sedni :grinning: , to je hezký, bereš to zodpovědně, musíš co nejdřív přijet a dát výcvik tomu rozmazlencovi zacuchanýmu.
Bellíku, až ve středu?OMG. to si ještě počkáme.
Stále tu dřepím, jak můžete vidět, bo starej chrní a mimísku tu nenechám bez dozoru, že? On totiž asi do noci hrál na mym stroji. Ale já vím, na co ho vytáhnu, já mu řeknu, že musí jít rychle zařizovat tu reklamaci monitoru, totiž.
22. čer 2009 v 09:36  •  1 dítě  • Odpověz
U nás ještě dobublává včerejší bublanina, ale už je to na dobré cestě.
Andrejko, k řece radši dnes s Mikim nepůjdu, stačí nám zatim louže. Miki se jima projde a vypadá jak frajer-tlustý tělo na tenkých nožkách :grinning: Hezký pracovní den po dovolené ti přeju.
Všem ostatním pracantům taktéž.
Markytko, Terezko, dobré kontrolky a hned hlásit:slight_smile:
Májo, já včerra taky vyžehlila možné i nemožné a to je u mne co říct, nesnáším žehlení! Jééé svíčková, jedu do Třebíče. Dělám jí minimálně, bo u maminky chutná nejlíp,ale když už, tak to taky peču.
Bellí bude mít v budce icq :slight_smile: Technika dorazila na venkov, hurááá!
22. čer 2009 v 09:36  • Odpověz
Věruško a recept na svíčkovou a hlášení počasí a oběda je kde? :grinning:
22. čer 2009 v 09:36  •  1 dítě  • Odpověz
Tak dobrý, máš štěstí, částečně jsi hlášení zvládla.
22. čer 2009 v 09:38  •  1 dítě  • Odpověz
Musíš číst mezi řádky :slight_smile: Miki se brouzdal loužema, tak máme po dešti a je zataženo a svíčkovou peču,ale nejlepší recept umí my mother :grinning:
22. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
Ahojky,Máji na tom není ni zlého že děláš svíci prvně.Já dělala ty ftáky taky prvně a byli úžesní :wink: Mam receptod tchýňky takže esti jsi už nezačala tak pošlu :wink:
Já jsem vorvan jak borůvka ale horší je,že začíná hlavěnka :frowning2:
Těm co mají kontroličky ať vše dobře dopadne,pracujícím ať to rychle utíká a marodům......závidííím
Konec šestinedělí :grinning: zem se otřese :grinning:
22. čer 2009 v 10:02  • Odpověz
Ahojte koťátka :slight_smile: Všechny mocinky zdravím :slight_smile: Holky vy neumíte čít. Já vám psala, že v neděli jsem na oddělení a tam net nemáme, takže jsem robila, až se ze mně kouřilo :angry: Bylo tohofakt hodně, tak jak jsem přišla domu, hned jsem usnula :wink: Dneska mám odpolední na ambulanci, tak na vás juknu :wink: Jinak všem uspěšné kontroličky a díky, že jste mě hledali :grinning:
22. čer 2009 v 10:03  • Odpověz
Danuš chodíš v CARu k někomu určitému nebo pokaždé k někomu jinému?
22. čer 2009 v 10:04  • Odpověz
No jo ta holka se dře a voni už jí viděj nataženou na skřipci :wink: Ahoj Karolko a už si to rozhýbala?
22. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
Peti je to lepší, záda bolí, ale proti pátku a sobotě je to paráda. :slight_smile: Máme v dědině wellnes centrum, tak tam zavolám, jestli mě nevezmou na masáže :slight_smile: Danuss holky držím palečky, neboj ve čtvrtek bude všechno OK :slight_smile:
22. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
Tak to je dobře.Masážičku by to chtělo :wink: tak ať tě moc nezmordujou.Jdu vařit papa :wink:
22. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahoj znovunalezená Karolko a zubožená Petí:slight_smile:
Karolko, tak trochu to povolilo? Já bych taky potřebovala nějakou masáž,bo po ránu mne bolí hlava od krční páteře. Paní Dornovka se mi ještě neozvala.tak uvidíme co bude, dyžtak zkusím Andrejky typ na jinou masážistku.
Petí, co vaříš? Já nemám fantazii. A hlavinky taky bolí? To je děs..
22. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
U nás taky prší. Spíš je to počasí na spaní, než makání. :frowning2: No nic, udělám kobzolovi oběd a razím do práce, pak se k vám připojím :wink: Já chcu sluníčko a ne tenhle fialový hnus :angry:
22. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
Věruško já to mam taky od krční :frowning2: ach jo.Vařim kuřecí stehýnka a vekový knedlík to mi manžel sežere blahem :grinning:
22. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
Ahoj kobylky.Tak jsem po náročném výkendu doma a odpočívám.Teta měla 50ku a já z mamkou jsme tam byly jako uklízecí četa.Andrejko já mam ještě jednu bobuli a antibiotika už mám taky dobraný.Na kontrolu jdu až kolem pátý tak dám holky vědět jak jsme dopadly.Jinak hlásím že u nás svítí sluníčko a vařeno mám bramborovou polívku z houbyčkama z lesa a obalovanej květák z brambůrkama a mozeček.
22. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz
Všechny Vás zdravím, ani nemám čas vás prostudovat, na genetice byl p.doktor spokojen výsledky krve budou příští pondělí 29.06,jinak to vypadá na chlapečka. Mějte se moc hezky. :wink:
22. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz
Terezko gratulujůůůůůůůů:slight_smile: A bude zas po dalších nervíkách:slight_smile: a pani fialová se za chvíli změní :wink:
Markytko, dobrou chuť k tak dobrému obídku a odpoledne budu držet palce,určitě zahlásíš taky dobré zprávy.
Petíí, tvůj mužík se má :slight_smile: mňam.
22. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz
Terezko tak vidíš ty plašanko :wink: vše v pohodě,to je dobře :wink:
Markét v 17 držím palečky :wink:
22. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
Věruško já bych si raději dala něco lehčího :wink: třeba br.polívku,mňam.ale on se toho nenaž... :unamused:
22. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz
Kde máme naší dupku budku kozénku? :wink: Asi už žehlí i u sousedů:slight_smile:
A co Andrejka, obědvá zrovna?
Já vyhazuju staré hadry,začala jsem od starých podprsenek,přes kalhotky až po kalhoty:slight_smile: Odpoledne jdu za holkama do práce a navečer jdu risknout jednoho neléčitele jménem Havelka.Znáte ho, některá? On jezdí k nám jednou za měsíc do Vla.,tak ho dnes navštívím. Jsem zvědavá,co mi řekne, bo minule viděl taky dvojčátka,ale ještě mi chtěl dát čas a já dupa mu neřekla ,že jdu na IVF. Byla jsem tou jeho mluvou a vším co viděl zaskočená, že jsem si to v hlavě musela teprve pak srovnat. Uvidíme ,co dnes..?
22. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz
Petí ,tak přijeď ke mne,teď jsem zdlábla pórkovou polévku a pak mám kuřecí s brokolicí od včera:slight_smile:
22. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
Hlásím, že u nás taky chčije! Nejlepší se zahrabat někde ve skříních, nebo rovnou v pelechu s nějakou knížkou. Třeba- Jak poznat psí duši od Desenského. Mimochodem, Andrejko, doporučuji ti tuhle knígu,už jsem o ní psala a ty zas o Desenském :wink:
22. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz
Brokolici miluju takže v práci dám na dveře z technických zavřeno a jedůůůůů :wink:
22. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz
Havelka je šikovnej tak dnes mlč a vyčkej co poví.My tady máme Havelku policajta za tím nenenne!!!
22. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz
Dupy Dupy, do chalupy :grinning:
Jsem tady, na socce jsem odevzdala rodnej lístek, uložila prachy do banky, aby se mi to tu neválelo :grinning: a vysála jsem na truc auto, bo jemu to trvá snad už měsíc a včera řekl, že si to mám vysát, tak jako držkoval, tož jem se teho chytla aurobila, ale byla to makačka, jsem si nadávala do blbců, bo ty chlupy jemný od satana, písek a humus, hrůza děs, bylo to na čtyři pětikoruny a když jsem házela druhou, už tam stál chlap a čekal, já z něj nervní :grinning: , čuměl jak vejr, pak k němu ještě přijelo obecenstvo, OMG
už dělám svíci, Petjuno, recept aj tak hoď.
22. čer 2009 ve 13:07  •  1 dítě  • Odpověz
Jsem tuuu:slight_smile: Jasně, že jsem žehličku ještě nestrčila do štekra, ale Pavlík má nočňucha, tož to nechám na večer:wink: Terkooo, gratulace velikááá a už si změň ty údaje, jo? Všechny kontroličky Ti dopadly dobře, tak už nejni důvod to oddalovat:wink: Tak šup šup:slight_smile:
22. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
Terce moc gratuluju.
Petjuny se ptám, co to je za spešl knedlík, co dělá.
A Věrušce závidím, že jde k Havelkovi, já u něj taky byla, několikrát. :wink: Jen mě překvapuje, že jezdí do Vlašimi, to máte nějakou specialitku. Sem teda nejezdí, ale my jezdíme za ním do Bohdalova, do jeho Apatyky.
22. čer 2009 ve 13:12  •  1 dítě  • Odpověz
Věruško, máš pravdu, Mikís běhá kalužema, z teho plyne, že prší, ovšem blonde hlavě to mušíš přecivá napsat jasně, OMG! :grinning:
Satan tu devastuje odpadkovej pytel, bo koš se desinfikuje :grinning: .
Já mám takovej hlad, jako vlk!!!Už aby to masisko bylo. Dala jsem ho na hodinku, snad se bude rozpadat, to já rád a koupila jsem spešl knedlík, já jsem totiž na kynutý nemožnice nemožná.
22. čer 2009 ve 13:14  •  1 dítě  • Odpověz
AAA,huč se po obídku slézá:slight_smile:Bellí, co to je štekra? Májo,no, nevím,jak si ten náš zapadákov zasloužil, že jezdí k nám :slight_smile: Právě, že nevím,Petí, jestli mám tentokrát mlčet a jen poslouchat co mi řekne, nebo mu mám říct své plány na září a pak poslouchat jeho verdikt. Poraďte, dupky.
22. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.