• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Terko, jak že jsi daleko? Že už víte aj pohlaví, to je fofr teda.
Jinak jsem ráda, že Karolka neleží s tým hrbiskem v hospitlu a jen makala, to je dobře, práce šlechtí....některý musíte bejt teda přešlechtěný :slight_smile:
Jo a na sociálce pani s turbanem nebyla, tož to řikám furt, že nám kecá... :grinning:
22. čer 2009 ve 13:16  •  1 dítě  • Odpověz
Věruškooo, nic mu neříkej! Já k němu taky chtěla jít, taky jsem se na něho ptala na diskuzi, ale někdo mi to rozmluvil, už ani nevím kdo, ale to je teď jedno. Jsem zvědavá, co Ti poví. Do štekra=do zásuvky:wink: Máji, mám super recepis na kynutý knedlík a udeláš ho s jednou rukou za zády:wink:
22. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz
Věruško, na všechno se ho vyptej, moj kámoška tam taky byla před IVF a měl pravdu, co jí tehdá pověděl.
Já tam vyslala tátu, řekl mu všecinko, věděl i kolik měl operací, kolik cm!!! střeva mu odoperovali, že hobolí leta ruka z fotbalu a nezvedne ji nad hlavu, prostě všeeeechno, ale bohužel neměl podporu v rodině, spíše naopak, tak jsem přijela zubožená a ubulená, bo někdo to umí absolutně odsoudit, aniž by něco nechal člověka zkusit... :frowning2: , tak yto dle toho dopadlo, že!!! :angry:
22. čer 2009 ve 13:22  •  1 dítě  • Odpověz
Bellko, taky jsem tu byla svědkem na jedné diskuzi, jak ho jedna paní kritizovala, ale to byl stejnej případ, nevyzkoušela a měla plnou hubici keců, jsem se tehdá tak rozčílila, OMG. Každopádně Věruška uvidí, nic to nestojí, proč se nezeptat :slight_smile:
22. čer 2009 ve 13:24  •  1 dítě  • Odpověz
Tak Ty si to pamatuješ? Už jsem měla zjištěno, že za ním pojedu do Opavy, bo do Ostravy tehdy odjel a nechala jsem se tak odradit, dupa no:wink:
22. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz
Máš pravdu, Máji, jen nevím,jestli mu mám nejdřív vše říct.
Bellí, máš interko :wink:
22. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz
No Věrko, to ne, já mu nikdy neřekla nic!!! Ani o tátovi, prostě nic, jsem to vlastně ani nikdy nestačila, bo hnedka píše a všechno tam už má napsaný, než stačím pozdravit :grinning:
22. čer 2009 ve 13:35  •  1 dítě  • Odpověz
Věruško, já to právě myslela tak, ať mu neříkáš, čím jsi prošla, že on to jistě pozná sám. A až Ti poví on, tak pak řekni Ty. Tak jsem to myslela, víš? Už jdu na tu poštu.
22. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz
Aha, tak já to teda takhle zkusím a večer vám poreferuju.
22. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz
Andrejka ani neobědvá, bo tam má plno zájemců, když se dovolovala.
Bellka pádila na poštu, máte i poštu jo? Vlastně jo, ono je to veliký, jsem na to koukala na netu přecivá.
Věruška jde za tesoněma...
A já tu sama samičká s tou svojí svíčkovou :grinning:
22. čer 2009 ve 13:47  •  1 dítě  • Odpověz
Blonde háreee, Věruška píše: Belí, máš interko! A já: Už jdu na tu poštu:grinning::grinning::grinning:
22. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz
Aha :grinning: :grinning: :grinning: Tak to jo, já huž myslela, že letíš se složenkama :grinning:
22. čer 2009 ve 13:58  •  1 dítě  • Odpověz
Přece bys mě nevyhnala do toho počasiska hnusného. Celý den chčije a chčije, náladice na nic, ať už přestaneee! Pošlete mi taky kousek sluníčkaaa, prosííím:slight_smile:
22. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz
Tady taky chčije, takže Ti pošlu kulový leda.
Bellí, neznáš Darinu Lazarovovou?
22. čer 2009 ve 14:03  •  1 dítě  • Odpověz
Jejda, to mi něco říká, ale vzpomenout si nemůžu. Naťukni mě. A jak dopadla ta Tvoje svíčkovááá? Jistě si ještě teď olizuješ prstíky, viď:wink:
22. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz
Ještě se svíčkuje v peci :grinning:
To je pani, co nás tu masírovala, dělá i Reiky atd., nevím, jak se to píše, omg, to jsem dupa....a ona se nám odstěhovala do Ostravy :unamused:
22. čer 2009 ve 14:22  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejka fakt ani přes obídek nenakoukla, si myslím, že snad ani žádnou pauzu neměla, božátko. Monča taky ještě dneska nenakoukla, hm.
22. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz
Aha, vždyť říkám, že mi to něco říká, ještě si vzpomenout, jestli to bylo zrovna o ní. Ale jinak Reiki právě dělají i ti manželé, co chodím na tu Dornovku. A věříš, že jsem se ani nezeptala, co to vlastně je?
22. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz
Ahojte kobylky,
všecky mocinky zdravím,jsem si udělala víkendík bez Vás,jsme měli nabito,ale bylo to příjemné :slight_smile:
Jinak u nás taky chčije a chčije,jen co manža odešle tak začlo,a to jsem chtěla do Ikeí :angry: takže nic :unamused:

Gratuluju Terce k dobrým výsledkům a teda jsme stejně a mě nic o pohlaví vůbec neříkali,no asi ještě nic není u nás poznat,stejně raději později ale přesněji,že? A Terko šup s fialovou paní pryč a tt dodat :wink:

Danus,držím palce,ale uvidíš,šílenej začátek to byl jen,dál to bude ok :wink:

Máji,já teda musím podotknout na chybu u svíčkové,maso min.den předem prošpikovat,a pak vařit se zeleninou až je hotovo,tak šup opéct pod gril do trůby,ono pak má jinou chuťku když je odležený a prošpikovaný a vařený se zeleniskem-tož starý dobrý recepty :wink:
A nabízím recept na super hrnkový knedlíky,za 7 min v mikrovlnce hotové-v silikon.formě :wink:
22. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz
Hele, odcházím k žehličce a prknu, bo se na ten koš nemůžu fakt dívat:wink:
22. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz
Katy, ahoj těhulkooo:slight_smile: Ale tohle jsme si nezasloužily. Prý víkendík bez vás, ale bylo to příjemné:wink:
22. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz
Šup sem s tím recepisem, čekám i na ten Petjuny a nic.
Bellko, přijeď k nám a vem si ten žehlící elán sebou, koš stále naplněn.
22. čer 2009 ve 14:32  •  1 dítě  • Odpověz
Taky mě ta věta nadzvedla :grinning:
22. čer 2009 ve 14:33  •  1 dítě  • Odpověz
Naložený to masisko nemám, prošpikovaný jooo a na zelenisku se to peče. Doufám, že to už bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 ve 14:34  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, já ho taky nenakládám jenom prošpikuju a je to vynikající a masíko se rozpadá na jazyku.
22. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz
ahojky holky, tak jsem se konečně dostala k počítači. Pořád nějaká lítačka. Už si pomalu užívám dovči zatím po doktorech. Jinak MS nikde a čárka taky takže zítra jestli nepříjde jedu na vyvolávačku.
A co tady nového?
22. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz
Katuš ahoj:slight_smile: To je dobře, že máš konečně dovolenou, i když by mohl zasvítit sluníček, viď? Škoda, že na testíku nejsou //, když už mrcha nedorazila.
22. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz
Tož vy jste totiž jak pomale černá díra :grinning: mě vcucnete a pak nemohu odejít a prdlajs udělám,chápete? :grinning: Ale rozhodně to nemělo vyznít že bez Vás je mi příjemně,to né jste moje berušky a jsem tu s Váma ráda :slight_smile:

Máji:
1 hrnek polohrubé mouky
1 hrnek mléka
2 žloutky
2 bílky vyšlehat do sněhu
5 hrstí nakrájených rohlíků-cc2-3rohlíky

Mouku,mlíko,žloutky smíchat,pak pomalu sníh a nakonec rohlíky,každopádně vymazat pořádně formu-muší být a nahoru trošku hodit taky másla(hery,sádla),mikrovlnku na plnej knedl a 7 minut,vleze se to přímo do formy na biskup.chlebíček :wink:
Ten recept je starej,dřív jsme to dělali v plechových hrníčkách a vařili ve vodě,ale tohle je rychlejší,a pokud je doma sádlo tak to klidně vymazat sádlem :wink:
22. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz
Ale už fakt musím na to prádlooo, takže odpojuju a zatím pa, pa, pa:slight_smile:
22. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz
To je supr, zkusím, ale nevím, jakj s tím výkonem...
22. čer 2009 ve 14:52  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.