• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Katuš ahoj,třeba se náhodou ještě // ukáží :wink:

Máji,no bud máš tam čudl na Watty tak tam nastavíš nejvíc,nebo dle mikrovlnky na stupně,tož já neznám Tvou mikrorůru,to by si měla ty :wink:
22. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz
Tu nikdo,tak já jdu spinkat,zatím pa pa :wink:
22. čer 2009 v 15:14  • Odpověz
TěhuKačer zas chrní :grinning: , já taky furt takhle chrněla,a le už tomu bude konec, pak zas až ke konci :slight_smile:
Já tu svou mikrovlnku taky neznám, tož kdo ju znáte, někdo to snad muší umět ovládat ne? :grinning:
Bellíšek už jezdí po prkně, jako já ráno :grinning:
Svíce hotová, už hoří :grinning: , jsem si přidala a Luboš právě futruje, prý je to nejlepší omáčka, jakou jsem kdy udělala :slight_smile: , nesnáším, když mě někdo chválí, ale on se snaží, bo chce, abych to zas někdy udělala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 v 15:44  •  1 dítě  • Odpověz
Dřepím v práci,nána na 15 nedorazila. Máji knedlíky veka na kostičky zaliješ 4vajíčky rozkvrdlaný se solí a 3 dcl mléka,asi 2 hrstě hrubé mouky. Zabalíš do pečícího papíru který potřeš ojejem. Dělají se 25min. Práce přišla! Prachy jupí!
22. čer 2009 v 15:57  • Odpověz
Jé já bych taky ráda zvolala práce, jupí. Mě to tu neba :frowning2: Venku je listopadově, už jsme sešili jedno ouško, tak jdu ten mrďas uklidit ajduvolat na ty masáže :slight_smile: Až budu dělat ty ranní, tak vám budu chybět víc, bo v práci nebude čas a milášek mě taky dost zaměstnává :slight_smile: Ale já sivás prosadím :wink:
22. čer 2009 v 16:13  • Odpověz
Tak jsem zpátky z práce a vy tu jste nějak stále zaseklý u knedlíků:slight_smile:
Jsem si s holkama pokecala, ale nějak jsem celou dobu cítila, že jsem tedˇna jiné lodi. Až mne z toho hlauka rozbolela. Asi je to jen můj pocit, bo mám výčitky, že se doma válím a oni zubaří...
Katko, kolikátý jsi den? Regí měla čárku až 17.den. malá naděje je stále.
Karolko, tak ať tě dobře počochní ti maséři.
Bellka stále žehlí, teda, ta musela mít praček :wink:
Petí stále dřepí v práci,
Andrejka snad už bude končit a konečně dorazí
a já zas letím za Havelkou, bo jsem ježibaba polétavá :grinning:
Tak potom poreferuju,zatím báááj kobylky.
22. čer 2009 v 16:49  • Odpověz
OMG OMG, ta tu zase proletěla jak průvan a huž je v čoudu. No to jsem na ni zvědavá, s čím se přiřítí řiť jedna :grinning:
Bellucho, kde séééééééééééééš? Snad ještě nezubožuješ ten stroj? :confused:
Karolko, jak jako Tě milášek zaměstnává? Snad máš tady nějaký povinnosti, ne? Tě může zaměstnávat v noci, to mu muší stačit, to za něj dělat nebudeme, ale jináááč!!!!
A Petjuna nezvolala jupí práce, ale jupí prachy :grinning: , to bych taky hulákala.
Andrejs fakt nenačuhuje, to je divný, nezapomněla ona přístupové heslo? :grinning:
22. čer 2009 v 16:55  •  1 dítě  • Odpověz
Teda, co je dnes s váma?? Já tu lítám sem tam a vy pořád nikde.:-ů)
Už jsem zpátky od Havelky a napíšu vám co mi řekl , až se tady krom Máji přihlásí někdo jiný:slight_smile:
22. čer 2009 v 17:58  • Odpověz
Já jsem tu taky :wink:
Tu teda tak chčije,až to není pěkný,jsem chtěla umýt kuchyň,skříňky a tak to vyšůrovat a co myslíte? se mi do toho vůbec nechce,tma je jak pytli no hrůza
22. čer 2009 v 18:05  • Odpověz
No a nikdo tady :angry:
22. čer 2009 v 18:05  •  1 dítě  • Odpověz
No konečně, kde jsou další Kobyly, všade lije a oni snad moknou někde.
Katy, mně dovezl truhlář předělanej šuplík do linky, tak taky budu šůrovat, když už budu uklízet jeden, tak to vezmu všechno a doufám, že bude už i ta skříň na troubu, co jsme si objednali.
22. čer 2009 v 18:08  •  1 dítě  • Odpověz
Máji,tak to je jasný že vemeš i ostatní :wink: mě nikdo nic nedoveze tak není motivace
22. čer 2009 v 18:18  • Odpověz
Hilféééé, nemáme kojeneckou vodu, táta s autem v opravně, auto na díře :angry: Jsme pobletý vzteky, zas převlíkat, to je už třetí plínuša během půl hodiny...
22. čer 2009 v 18:22  •  1 dítě  • Odpověz
Už jsem tadyyy! Věruškooo, tak jak to probíhalooo? Jsem samé uchooo a doufám, že máš samé pozitivní zprávičkyyy:slight_smile:
22. čer 2009 v 18:27  • Odpověz
Copak Anča se přepapala že blinká?
22. čer 2009 v 18:27  • Odpověz
Jejda, jejda, Andulka nám blinkala, mimuško malinkaté? Katy, sice jsi vysvětlila, jak to bylo s tím víkendíkem, ale nezvykaj si, ju? Ještě nevíš, že kobylka Tě vyčmuchá všudeee:grinning:
22. čer 2009 v 18:30  • Odpověz
Anča se nepřepapala, bo přecivá nemá tu voduuuuuuuu, právě se poblela, bo řve hlady a vzteká se. Ale huž je tu táta a huž se to převařilo, teďka jdu chladit.
No jste se flákaly a teďk amáme Věrušku v čoudu!!!
22. čer 2009 v 18:32  •  1 dítě  • Odpověz
No jo, ale víš kolik toho prádla bylooo??? Jsem si to pěkně nechávala na později a na později, no a jednou se to vyžehlit muselo:wink:
22. čer 2009 v 18:36  • Odpověz
Ahoj Majdííí :grinning: já vím že jste jak agentky :grinning:

Máji,teda chuděrka malušká,takhle ju trápit hlady,no ale teda že se vzteky poblinká to je teda něco,to je normální u dětí? Se ptám blbě,vím,ale sbírám info abych pak byla chytrá mamka :wink:
22. čer 2009 v 18:36  • Odpověz
Tak hlavně, že to víš, Katy:grinning: Andruška je jako kde? Přece už má být dávno domečka z práce, taky nějaká toulavá, dneska:wink:
22. čer 2009 v 18:40  • Odpověz
Ještě skočím zavřít husy a dát Bellušce a Kokešovi granule:wink:
22. čer 2009 v 18:46  • Odpověz
Já jdu dolů za tchýní,něco chtěla-asi problém s noťasem,v pátek pořídila a učí se,no a kdo je paní učitelka že ? :grinning:
22. čer 2009 v 18:49  • Odpověz
Tak už jsem zpátky a už se odtud chvilku nehnuuu:wink:
22. čer 2009 v 18:55  • Odpověz
Tak jsem tady,zas jsem vás nechtěla tak dlouho trápit,ale přišla návšteva a dělala jsem miláškovi zdravou večeři na ten jeho cholesteról. Tak jste tu ještě?
22. čer 2009 v 19:12  • Odpověz
Jsmééééééééééééé
Katy, děti vzteky blinděj proto, že jim stačí malej pohyb tělem a poblinděj se, protože nemaj tu záklopku ještě. Stačí přebalovat po jídle a je to jasný pobletí. A jak řve, tak si hejbe tělem a to pak vyblindí i předchozí pitíčko.
22. čer 2009 v 19:16  •  1 dítě  • Odpověz
Jasněěě:wink:
22. čer 2009 v 19:22  • Odpověz
OMG,tak já vám to píšu a ono se mi to ztratí, to se mi ještě nestalo a navíc tu okupuje furt Míša, tak ještě jednou...
22. čer 2009 v 19:30  • Odpověz
Teda, to je napínavé.....skoro ani nedýšuuu!
22. čer 2009 v 19:31  • Odpověz
Tak jsem tam přišla,podala mu ruku a on hned od dveří: " Tak kolik těch dětí chcete? " Ani nevím, co jsem mu na to odpověděla a on, řekl, že budou dvojčata a do konce roku. Pak začal něco datlovat na stroji a já mu říkám, že chci jít v září na IVF a on povídá, že ví. tak mu řikám, že přítel asi nebude souhlasit s tím, že bych v září nešla a on řekl: " Do té doby budete už dávno těhotná" OMG
Pak mi řekl ,že mne dá dohromady, přítele taky a za měsíc na kontrolu a pošle mi kalendář pro výpočet plodných dnů.
22. čer 2009 v 19:33  • Odpověz
Si děláš srandu, úplně tu bulím, strašně moc Ti to přeju, sluníčkooo.
22. čer 2009 v 19:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.