• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Koťátka, teď jsem se k vám dostala :slight_smile: Věruško mocinky ti přeji, ať se ta předpověď splní :slight_smile: :slight_smile:
22. čer 2009 v 19:49  • Odpověz
Já bych taky šla k nějakému neléčiteli,ale nevím kde ho najít :frowning2:
22. čer 2009 v 19:50  • Odpověz
Tak to jsme zvědavý, jak to všechno dopadne :confused: , držíme paluchy a jsme napnutý jak strunky :wink:
22. čer 2009 v 19:58  •  1 dítě  • Odpověz
Mám chutě, tak jsem se dala ještě teď do pečení, konečně zkouším tu majolkovou bábovku, ale těsto bylo nějaký tuhý, vypadalo spíš jako kynutý na buchty, tak nevím, nevím...
22. čer 2009 ve 20:02  •  1 dítě  • Odpověz
Já bych si taky dala do frňáku. Nanukáč., zákusky a šokoládku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nejspíš brzy dorazí nezvaná teta z Ruska :angry: Ale chuťě mám strašné :grinning:
22. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
Jsem zas musel od PC, bo tu dnes pořád oxiduje Míša.Tak co tomu řikáte? Nejlepší na tom je, že se v některých věcech shodl i s neléčitelem, jako, že pravý vaječník,o tom vím i z ivf , že ho mám slabší ,pak děložní stěna a celkové posílení organismu. Já nevím holky, jestli tomu mám věřit, nějak se mi nezdá, že by tzo bylo už dřív než v září a ještě přirozeně,nechávám si odstup, ale rozhodně mne to zas nakoplo.
Karolko, chceš na něj číslo?
22. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
Věruško, hlavně že Tě to nakoplo, protože hrozně důležitá je i ta hlavěnka a pozitivní myšlení. A já jsem teď totálně v háji a nechci působit negativně, tak jdu do pelíšku, berušky. No jo, padla na mě slzavá. Přeju vám dobrou nocičku a krásné sníky, MVRM! Pa, pa, pá:slight_smile:
22. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz
Ještě co se týče toho výpočtu na plodné dny, tak o tom jsem už psala na staré diskuzi. Jsem tohle už kdysi měla s exmanželem, milovali jsme se podle toho, ale bylo to na palici. Jenže to už je x let a od té doby jsem prožila větší nepříjemné věci viz IVF,než plození podle dle určeného data,takže proč to nezkusit znovu, že? Jen jsem se někde na netu dočetla, že v dnešní době plné hormonů nemá žena šanci ovulovat dpodle luny, že prý se už neshodnem,ale pak jsem se zas někde dočetla, že prý se to dá těma preparátama srovnat. tak teď se v tom vyznejte:slight_smile:
22. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
Bellíšku, to mne moc mrzí, že na tebe padla slzavá. Píšu ti ještě do interka,ale snad jsi už nešla spát, A když jo, tak hezké sny a zítra lepší den. Ono je dnes slzavé i to počasí.
22. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
Tak to čučim co se tady děje :wink: mám husinu a nepřju si nic jiného než aby Havelka nelhal!!
Máji Vám to vyšlo???Nebo kdo to u něj byl???
22. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
Belí nedivím se že na tebe padla!!Ale neboj ono to přejde vždyť už se máš na co těšit :wink: Přeju Ti krásnou dobou nocinku a ať je ráno líp,papa
22. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
Petí, já nevím,nechávám si odstup, ale rozhodně za měsíc půjdu na kontrolu. Nic to nestojí,jen záleží na tom,jestli si koupíš ty preparáty. Já si vzala jen na ženské orgány,bo na posílení organismu budu mít od Máji neléčitele.
22. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
Máji,teda to měla kamoška,malá taky měla tu nevyvinutou záklopku a pak musela mít spešl Nutrilon nebo co.A teda chuděrka se musela kroutit,snad ted spinušká :wink:

Věruško,tak to je teda mazec :confused: hlavně že myslíš pozitivně,to dělá hrozně moc :wink: :wink: a co Míša na to říkal?

Majdalenko,krásnou nocinku a pěkné sníky a hlavinka ať myslí pozitivně :wink:

Peti ahojky
22. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
Počkej,ty jsi nic neplatila???Aha takže Mája chodí k jinému jo,mam ve Vás zmateček
22. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
Katy ahoj,vydadaná???
Máji Terka měl problémy s tou záklopkou do 9 měs.Blila jak Alík,to jsou vyhlídky
:frowning2:
22. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
Věruš a k čemu mi bude na něj číslo, když za ním nepojedu :frowning2: Je to trochu z ruky :grinning:
22. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
Belíšku to mě mrzí, že dneska smutníš. Neboj, to přejde a zase v sobě najdeš pozitivní sílu a klidně si vylívej srdíčko, od toho tu jsme. :slight_smile: Ty nám taky pomáháš, tak teď nastavíme rameno tobě :wink:
22. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
Katy, Míša s tím moc nesouhlasí, už jsme se kvůli tomu několikrát pohádali, tak jsem mu tentokrát zatím nic neřekla. Vím, že to není správné, ale zatím si to chci nechat pro sebe. Dělám to pro nás oba, takže z toho zas tak velké výčitka nemám:slight_smile:
Petíí, Havelka je z Práglu a Mája jezdí k neléčiteli,u kterého jsem před 14 dny taky byla. Zkombinuju tyhle dva, k tomu normál doktory,genetiku,čaje, Dornovku a pak mne povezou ze všeho do Brodu :grinning:
22. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
Peti,ted je to už horší spát odpo,dlouho usínám a pak spím hodinu a pak hodinu se probouzím :confused:

Karolko,jak ty a záda???
To je jedno číslo můžeš mít :grinning:
Rodinko jdu hajat,teda číst.Včera jsem taky četla a když přišel Jirka tak jsm slyšela jak říká,by mi zajímao o čem ta knížka je ale asi hoooodně zajímavá když u ní chrníš :grinning: No jo ten nadělá.Jdu pokračovat.Papa a zítra ať se Vám vydaří den :wink: Já juknu až večír,jdu s Terkou na focení.Pak vložím fotečky.Mi jí namaluje a holka bude vypadat na 20cet :wink:
Karolko, ale on jezdí asi i po celé republice,to bych mohla zjkistit kde všude ordinuje. Jinak apatyku má v Praze na Andělu.
22. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
Ahoj berunky.
Tak jak se tady vede? Jdu něco trošku dočíst a pak přijdu :wink: :wink:
22. čer 2009 ve 21:00  •  1 dítě  • Odpověz
Petí, co to má Terka za focení, ona je modelína? Hezkou dobrou noc:slight_smile:s knígou.
22. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
Katy, záda o moc lepší. Mě to zase přejde a pak mě to chytne v nejméně vhodnou chvíli :wink: Chtělo by to moře, sluníčko a teplíško. :grinning: Jak je? Chrnidlo :grinning: Peti já dostala 2 knížky a nemám čas je číst, chtělo by to nemocenskou :grinning:
22. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz
Ahááá tak on je z Práglu.Sakra už tam byla Andrejka???No to še muší zjistit kde šunguje :slight_smile:
Katy máš na to celý den tak si to užívej :wink:
22. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz
Věruško já bydlím ve Slezku, to je do Prahy co bys kamenem dohodil :grinning:
22. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
Manetko ahojky, dneska nikde nejezdíš?
22. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
Karolko k nemocenské byl jen krok :wink: ale až budeš těhulka tak to dolouskáš :wink:
Věruško objednala jsem ji k nové fotografce tady u nás ve městě.Dělá suprové fotky jsme domluvené,že se na nějakou přifařím :wink: :slight_smile:
22. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
Ale žádný miminko nemá tu záklopku, cca do 3.měsíce blinděj u přebalování všechny...
22. čer 2009 ve 21:06  •  1 dítě  • Odpověz
Manetko ahoj :wink:
Sakra to zase budu odcházet hodinu? :slight_smile:
22. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.