• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Kdo záse blindí? Mája se zjeví jak duch a háže takové záklopky. V tom aby se čert vyznal :stuck_out_tongue_closed_eyes:Něšahej na mě čertisko, já už klít nebudu, na druhou stranu je v pekle teplo, tak jdu s tebou :sweat_smile:
22. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
Holky,já jsem na neschopence,ale taky nějak nestačím číst,jsem s Vámi,nebo opravdu něco dělám nebo spím :grinning:

Peti dobrou noc a pěkné sníky

Karolko,tak to je fajn,jen aby to bylo čím dál lepší.Ale tu dovču chápu že by si brala,já taky moře,ale to si pár let počkám,ale vůbec mi to neva :grinning:
22. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz
Odkaz na Havelku, je to fešák, na to kolik mu je.

http://www.astrolab.cz/ukaz_clanek.php?id=39

Ještě najdu stránky, kde bývá, ale to už možná udělala Věruška.
22. čer 2009 ve 21:13  •  1 dítě  • Odpověz
Máji,to teda neblindí každé,kamoška nakojila a přebalila a v poho,Domča nic nepustil.Zítra jdu zas si pohrát jsou doma sami tak se jdu poňuchat :wink:
22. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
Kde je ta naše sociálka? Snad jí není taky šmutno, když je doma sama. Vždyť já zapomněla, ona má doma mamku...Tak to se asi přihlásí až s tabulkou.
Karolko, vždyť píšu, že jezdí po celé republejšn, tak třeba i na Slezko:slight_smile: Mája vám to hodila ,toť ona je chytrá blonde hare :slight_smile:
22. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
Tak já to zkusím hodit do netu. Ale milášek je proti takovým to praktikám, takže pokud nebude v Tropau, tak si nepomužu :frowning2: Ale díky, posílám vám fíky :wink:
22. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz
Jsem četla o těch růstovejch spurtech, že se to pak zlepší. To už bude brzy, tak uvidíme.
Karolka nám skládá básně... :confused:
22. čer 2009 ve 21:39  •  1 dítě  • Odpověz
Jaké rustové spurty? :frowning2: Jinak já taky bleju jak se vztekám, takže se Anýskovi nediv a kupuj vodu do zásiby. Jak ti to má ta princezna říct, že doma něco chybí? :grinning:
22. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
Kobylky jdu do hajan,tak doboru a pěkné sny :wink:
22. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
Májo já hledala ty stránky kde tedybývá a nic, takže nevím, jak se s chlapem zkontäktovat, ať mi vlije optimismus do žil, že na Vánoce už nebudu trčet v práci, ale budu sedět doma a všechny buzerovat. :dizzy_face: Zatím papa, za chvíli je tu kolegyně a ta by se divila, s kým si to píšu :grinning:
22. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
Jak divila? Nás taky seznam, omg. Najdu ty tránky.
22. čer 2009 ve 21:48  •  1 dítě  • Odpověz
Tady to teda spí, tak brou :zipper_mouth: :dizzy_face:
Andrejs, ani Nastěnka nebude? No toto, jak jsi to bez nás mohla přežít, jestlis to teda přežila :confused:
22. čer 2009 ve 21:55  •  1 dítě  • Odpověz
Májenko, ta by se vám líbila. Je zasloužilá babička, trojnásobná a pro rodinu vše. Je strašně super a bude se mi po ni stýskat až budu jen na ambulanci :slight_smile: Zatím papa a dobrou noc :slight_smile:
22. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz
http://www.havelka-astral.cz/apatyky.html

Ale třebas o Věrkově tam nepíšou, tak kdo ví, kam všude takhle jezdí.
22. čer 2009 ve 22:14  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Halóó´halóó´, prase velekozu potrkalóó´! Jdu teprvá teď na kobylu, to je z ostudy kabát!! Doufám, že jste toho moc nenapsaly, páč povinnosti nástěnkářky velí!! Jdu dočítat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz
Tý to ale schytáš, nástěnkářko:slight_smile: Celý den je po tobě sháňka. Ani si s náma neobědvala a už vůbec nevěčeřela a teď už tu všici chrní:slight_smile: Hlavně jestli jsi měla dobrý den po dovolený.Tož my ti to teda odpustíme..
22. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: Čekám příval sprostých slov z Třebíčska, vyčítavý kozí zrak z Rychvaldska, neverbální meziřádkovou schytandu z Vlašimska a další a další vinu vyvolávající příval příspěvků:grinning: :grinning: :grinning: . Přijímám za svou absenci plnou zodpovědnost :grinning: :grinning: . Ještě ale jdu pokračovat v dočítání, bo jsem teprve na str. 398 :grinning: :grinning:
22. čer 2009 ve 22:54  • Odpověz
autor
Jéééé, a ještě matematika v řiti, samozřejmě na stráně 388 :grinning: :grinning:
22. čer 2009 ve 22:55  • Odpověz
Ffffšichni už chrní, bo byl dnes chcací spací den a nepřinesl pozitivní náladici. Tak tě mám sprdnout jen já? :grinning: neboj, oni ti to ostatní kobylky spočítají zítra, Tak co jsu celý den dělala ? piš, nebo sééér písmena:slight_smile:
22. čer 2009 ve 23:09  • Odpověz
Aha, ona dočítá na dudoucí stránce :grinning:
22. čer 2009 ve 23:10  • Odpověz
Nedočítá, asi usnula :frowning2: Tak já jdu taky chrnět. Brou nočku ,Andrejko a Karolko na nočňuchu dobrou službuchu.
A zítra všem kobylkám krásný den se sluníčkem když ne na obloze, tak hlavně v dušičce :slight_smile:
22. čer 2009 ve 23:31  • Odpověz
autor
Jsem se zase nachechtala z plných plic, pak mám usnout :grinning: :grinning: . Prej Bellí, máš interko, tož Bellí jde na tu poštu, a Blonde Hare, huž ji vidí za přepážkou :grinning: :grinning: :grinning: ! Pak Bellí skáče zavírat husy :grinning: , a je sháňka po sociálce v turbanu, Těhukačer, bože to jsou hlášky! Tak si myslím, že zprávy dobré, Terezko moc gratuluju, všechno se na kobyle vyvíjelo dobře, vařilo se, a najednou zasejc bylo smutno, a já si myslím, že Belíškovi zkrátka přišlo líto, že ona prostě bez tých vejcovodů tu náděj nemá, ani u miliónu Havelků. Bellí, ale Ty máš teď před sebou boj, a to by bylo, aby nebylo :wink:. Manetko, tak co, beruško, huž padl ortel? Bude Ket? Nebo si dáš pauzu? Jsem jen zvědavá, jinak rozhodnutí bude správné ať tak, či onak, bo bude Tvoje! Katuško, mrzí mě, že když už ta mrcha přijít má, a štěstí Ti nedopřeje dvě čárky na testu, tak že si ještě mrcha jedna mrchovatá dává na čas. A takhle Ti kazit dovču :angry:. Prostě je to mrcha! Věruško, já se nad tím Havelkou zamyslím. Jako, že bych ho taky navštívila. Karolajnko, tak to jsme rády, že jsi se nepropadla do neznáma, a že záda povolujou. Asi fakt povolí až s mrchou, co? Petjunka měla kšeftík, ježíš ty její dvojčata se naroděj s nůžkama a fénem v ruce! Ne, jinak - stejně jako Anýsek celý těhu poslouchal vysavač, tak tady to bude féénováání :grinning:, to bude po porodu absťák, no nebude, budeš fénovat porodnici! Jsem pak ani nějak nepostřehla, Majký tady byla ještě večír po té kontrolce?? KOčulenky moje, tuty jsem teď nenapsala všechno a všem, co jsem chtěla, ale rychle kvačím na nástěňuši, bo mě z Třebíče zabijó, a fáákt muším spát, bo zítra zase arbeit, a mám toho tři dupy!
22. čer 2009 ve 23:35  • Odpověz
autor
Věruško, ono je to na dlouho, dočítat celý den :grinning: :grinning: , bo tady se píše ze všech kobylích sil, až se z kopyt kouří :grinning: . Hezky se vyspi, a přeju Ti, ať to nakopnutí bylo pořádné, ať ho jen tak nepřestaneš cítit :wink: . Jinak jsi měla recht, kromě toho, že jsem měla do 6, pak jsem přišla, dosypávala hlínu kytičkám, a pak už dorazila máma , měla ještě rande s kámoškou v centru, tak jsme žvanili. A teď hodinu dočítání :grinning: :grinning: . Tož jdu chrnět. Pápá, zlatíčko moudrý :slight_smile:
Jo, jen jsem chtěla zaržát kobylím hlasiskem, a zaíhahaát RRegíííí, RRegíí, kde jsííí, kde jsííí!!!!
Vyčinit do Kauflandu, taky absence!
Ještě zdravím Leontýnku, Ivču, jak je zdravotně kočky?
A velký pozdrav Leňulajdě!
22. čer 2009 ve 23:49  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile::slight_smile::slight_smile: MVR!!!

Huž je snad dobubláno, krásné, klidné úterý, hřebčíne! :grinning:

ČEKANKY
Věruška,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci počkaj,Máme neschopenku.Trénujeme šelmu,už umí i sama ležet! :grinning:
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost1IVF+ICSI,1ET,1KET,zlobí nás tlak a štítná žláza,ale na mimi ju připravíme.
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,Porazíme myom!Operace 30.7.Máme dovčúú!Tak kde je ta ms??Leontýnka-bojovnice,IVFodloženo.Máme chlapečka z domečku a prima manžu už 20 let!Držíme palce zdravíčku.
Karolo,Gyncent.OV,1IVF,1ET,2KET,25.6.konzult.v Holomóci.Chudinka zubožená, z práce vykouřená!
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, akce srpen-září 09, huž zase v pracovním procesu. Absence, no toto??
Inka78,Sanus,6xIUI,2IVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Kde Tě máme, bojovnice???
Ája,ReprofitBrno,3IVF, Další boj v červnu!
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,hysterka ok,přece jen do boje?Ještě se poradíme s manžou.
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu. Leňulko, těšíme se na Tebe.

HOLKY V AKCI
Petjuna,Apolinář,1IVF,17.6.KET, zaveden páreček na objednávku jeho veličenstva!Držíme palčáky!
Regina,Apolinář,5IUI, máme Fostimon a hurá do dalšího kola,do6.IUI. Regí, jak je, kotě?
Andrea.ivf,Pronatal,2IUI,1IVF,ICSI,PK,6 kulihrášků,hysterkaOK,budeKET,UTZ 26.6.,konečně noc bez bobule!!
Bellka,Fertim.OC,5IVF(AH,ICSI,PK,KET)Bude6.IVF,norethisteron,24.6.kontrl.UTZ aj s ICQ,skáčem po husách :grinning:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termínek 13.11.,poslední bobule na zánět!,.kontrola 22.6 :wink:,tak jak??
Pajipa(Pavla)CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšnýKET,termínek26.9,čekáme Lukáška!!Dodatečně kobylí přání k svátku!
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophie Anna termín29.10.,Už jsme vdaná paní.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá, jedno klučičí a jedno holčičí!!!!
Katy81,Reprom.Brno,1.IVF, ET 8.4.,máme krásnou fotečkúú. Těhukačer :grinning:
Terezaa,Natalart Plzeň,1.IVF,OPU8.4,ET11.4.,UTZ OK!Výsl.krve29.6.,Hurrá, jsem zdravý a asi mám lulánka!! :slight_smile:
Moncaet,Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4. , těhulímeee!,HURRÁÁ!!Bude to zdravá Markétka!!2.7.průkajda!
Moonnca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,9.5OPU,12.5ET,Tečka má srdíčko!Ty uzávěrky,ani nečíhne!
Danusss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5.OPU,3ledňáčci,18.5.ET,25.6.UTZvPráglu,držíme kopyta!
Janni.ka,Reprom.Brno,1.IVF!OPU30.5,ET4.6,2embryjka u mámy,17.6.hcg429,UTZ12.7.Ale makat mušíme aj tak!

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Repr.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09,zdolána určo 3kg!29.6.kontr.po6inedělí.Tady se žehliló,OMG!!!
23. čer 2009 v 00:01  • Odpověz
Dobré ranko, kobylkyyy, přeju všem pěkný den. Tady pořád prší a je i uplakáno, oči mám napuchlé a bolí mě. Slzy se mi řinou z očisek a po přečtení Andrejkovic komentáře tím tuplem, bo jsem si uvědomila, že mi vlastně krom IVF nic jiného nezbývá. No, ale musím se s tím prostě poprat. Přeju všem krásňoučký den, kocúrci:slight_smile:
23. čer 2009 v 06:45  • Odpověz
autor
Bréé rááno, hřebčínééééé :grinning:
Jedno malé maloučké pozdravení, bo mám od půl 8...
Beluško, si piš, že se s tím porrrrrrrrrveméééé!
23. čer 2009 v 07:14  • Odpověz
Dobré uplakané a upršené ráno :angry: To počasí je hnus a tak se nedivme, že máme oči plné slz :cry: Sluníčko vylézej a zahřej Belíška ne dušičce, ona to moc potřebuje :wink: Prosím prosím :wink:
23. čer 2009 v 08:29  • Odpověz
Co řvetééééééééééé všechny Kobyléééé? Dostanete přes ocasy, omg!!!Z toho nebíčka padaj kapičky pro štěstí, tak hybaj se nechat trošek pokapat. ve všem vidíte slzy a pak to prošvihnetéééééééééé!!!
Bellušíne, Tě přetáhnu tou oháňkou ještě jednou :grinning: navíc, bo jaký slzavý očiska? Fofruj k budce a piš, bo uvidíš Třebíč v Rychvaldu a že mám vééélikej hlad :sweat_smile: , to bys neuživila ani celym stáden kozisek. Huž jsem spráskala půlku bábovky, je fakt dobrá, děfffčata!!! A víte co ještě? Houby pororstou, jak houby po dešti!!!Budou smažené bedle jedlé bo hříbany :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 v 08:40  •  1 dítě  • Odpověz
Už by to sluníčko mělo vylézt, bo mě z toho klepne pepek. Karolko ahoj, tak co zádečka, už nebolí? Máji, tak půl bábovky, říkáš? Dneska budou v žížátkově k obědu karbošeee, konečně masooo:slight_smile:
23. čer 2009 v 08:46  • Odpověz
A teď teda ještě jedna rána oháňkou a pořádná, bo jako přijít si pomale v půlnoci a ještě se temu smát a házet jednu roztlemenou držku-pro Bellíška, bo ona tu hrůzu nevidí, tak to je téééda odvaha. No aspoň že ta Nastěnka tu je, doufám, že se to nebude opakovat!!! :angry: A teď si seď spráskaná v tej židli ouřednické, jen ať to klienti vidí :grinning: Máš nahnáno, co? :confused: Se nedivim...
23. čer 2009 v 08:49  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.