• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jééééé karbošéééééé a s kaší nejlíp, to já miluju :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tady prej budou prsiska naložený v medové omáčce, volala mamka, že to donese, že má objed doveženej a že by se jí ten náklad zkazil, bo brácha doma nejí. No tak dobrá, nemusím nic vymýšlet a můžu se vrhnout na úklid. Jsem si slíbila, že na Kobyle jenom řeknu čau a jdu na to, ale ono to člověka tak vcucne...
23. čer 2009 v 08:51  •  1 dítě  • Odpověz
Já vám tady píšu a pes na mě čumí z počítačovýho Lubošovýho stolu, OMG!!! To svět neviděl.
23. čer 2009 v 08:52  •  1 dítě  • Odpověz
Jsem koukala, že Andrejka v 7.14 psala, že o půl začíná a ještě byla doma, no to já už bych půl hodiny seděla v práciii:grinning: Ta teda musela fofrovat, i když to má do práce 5 minut, tak než se oblíkne, obuje, na křižovatce červená, no má to na knap, holka jedna ouřadová. Věruškooo, ještě spinkáš, beruško? Mikísek vyvenčený, tak šup ještě na chviličku do pelíšku, viď:slight_smile:
23. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
Asi čeká, že mu povíš, kde nás najde, nám chce napsat pravdu, jak to vlastně všechno je:grinning::grinning::grinning: To bude, pomoc, sežrala panička bábovku, teď se chystá na svačinku, OMG už prostírá k obědu, teď by si dala nějaký moučníček, no a už je večeřeee, teď by si dala nějakou mlsku a nemá, OMG sápe se mi po granulích! No a všechny mi je sežrala, tak jsem o hladu. Váš Satan
23. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
Všem kobylkám krásné ráno,
i když počasí je uplakáno.
Bellíška hladím po hlavě,
ať znovu se na IVF nadechne.
A všem co maj dneska kontrolu,
ať zahlásej na kobyle echuchu :slight_smile:
Líp se mi to nerýmuje,
bo mne mozek zrazuje,
jsem celá bolavá,
asi jsem nastydlá.
Pa pááááá
23. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
Věruškooo, dobré rankooo, to nevadí, že se Ti to nerýmujeee:slight_smile: Kdepak jsi se nachladila, že Ty lítáš s holou dupou? Tak pěkně lež v pelíšku, teplý čajíček s citrónem a odpočívat:slight_smile:
23. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
Teda, já než to zrýmuju tak tu proletěl tajfuj z Třebíčska:slight_smile: Houby už rostou a budou víc. Já je miluju, tak asi na ně vyrazím i s Mikísem.
Kde jsem se nastydla? Ani nevím,ale bolí mne všechny klouby a ani jsem neměla sílu na druhé ranní venčení, tak byla louže v kuchyni. Dobrý je, že mi včera Havelka předepsal prášky i na nachlazení,které jsem si nevzala, protože mi ještě nic nebylo a řikala jsem si, že je to nějaká blbost, že se asi spletl. Nebo mi to nachladil sám :grinning:
No nic, jdu teprve snídat a pak něco rychlýho vymyslet na oběd. A dupko Třebíčská píše se oběd a ne objed OMG :grinning:
23. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: OMG OMG, já fakt napsala objed :grinning: :grinning: :grinning: No to mi hlava nebere, co je to tohle za debila :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 09:13  •  1 dítě  • Odpověz
Bellíšku, už jsem ho zahnala, bo by to fakt všechno vykecal, jemu totiž už od šesti hodin kručí v břichu a vánočku nechce, zapomněli jsm emu koupit piškoutky :unamused:
23. čer 2009 v 09:14  •  1 dítě  • Odpověz
Věruško, s tímhle já jsem už poučená, mně totiž zase Havelka jednou napsal pilule na kůži a já si říkala, co mu jako hrabe, že mi nic nejni a ouha, já pak měla takový flekance po sobě, jsem se toho nemohla zbavit a hnedka jsem si na něj vzpomněla, co jsme to za dupu, že jsem si to nevzala. Nojono, tak příště už víš.... :wink:
23. čer 2009 v 09:15  •  1 dítě  • Odpověz
Jdu stěhovat nábytek a vytřít tu zemi raději, bo tu zas napíšu nějakou chybu..... no objed, huž jsem si nafackovala :grinning: :grinning: :grinning: Ještě že v tej Vlašimi jsou takový chytrý :sunglasses:
23. čer 2009 v 09:17  •  1 dítě  • Odpověz
Jsem tu samááááááá? :confused: No co se dá dělat, opouštím se tedy :grinning:
23. čer 2009 v 09:18  •  1 dítě  • Odpověz
Taky jednou neudělám hrubici já :grinning: ale ten objed mn zaujal :grinning:
Tak já do sebe naláduju normální vitamíny a snad to taky povolí. Jo, ještě mi dal ty preparáty pro Míšu,ale zatim jsem mu o tom neřekla. Musim vyzkoušet jak ty kapky chutnají v čaji a dyžtak mu je tam budu lít tajně. Je to na potenci :grinning: takže pak se na mne asi bude vrhat :grinning:
23. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
Jééžiš, tak to zkoušej opatrně, ať pak nevylezeš s Mikísem ven a nevrhneš se na nějakou žííínštinu :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 09:25  •  1 dítě  • Odpověz
Šmankote, tak ve Vlašimi se budou na sebe vrhat, to bude něco ve zprávách:grinning: Jo a bacha, příjde sociálka, bo jsem podávala stížnost, že se tu týrají žížátka ránama oháňkou, tož to příjde zkontrolovat a počkej až zjistí, že taky jednu vyfasovala. Se třes, Májucho spravedlivá:grinning:
23. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
Tak mi dneska došly dvě smsky a obě mě nasr....., jedna byla faktura za telefon za květen, tož to je mazec a druhá zůstatek na účtě, tož další příchozí radši nečtu, tak mi nepište :grinning:
23. čer 2009 v 09:29  •  1 dítě  • Odpověz
Sociálce pocuchám aj hřívu, jen co přijde :grinning:
23. čer 2009 v 09:31  •  1 dítě  • Odpověz
Věrušce přijelááááááááááá poštááááááááááááááá, ale já debil nevybrala prachýýýý, tož zase odjííííždííííí a Májucha tam poletí odpoooooooo :grinning:
23. čer 2009 v 09:32  •  1 dítě  • Odpověz
Boha jeho, když se mi nedusí děcko, tak zas satan, OMG. Mě tady trefí, se mu vzpříčil klacek napříc držkou v krku a vydolovat ho, no to byla práce.....To zas dotáhl někde z venku. Už usnul po tem boji :unamused:
23. čer 2009 v 09:36  •  1 dítě  • Odpověz
Jejda, se z Tebe picnu. Má to doma klacky a dusí se jí to zvíře nebohé, smsky nepsat bo je rozčilená, poštu neposílat, nemá doma prachy, no potěš koštěěě:grinning:
23. čer 2009 v 09:39  • Odpověz
Tady se zase týraj zvířata :astonished: Májo, mne se zase včera Miki škrtil obojkem. Povolil se mu a dostal se mu do déééršťky a nešel rozepnout a Miki měl hysterický záchvat. To se stalo zrovna na parkovišti v autě, když jsem dorazila do práce. Ještě, že se to nestalo po cestě,bo by mne taky jeblo.
23. čer 2009 v 09:52  • Odpověz
Jak já jsem přešťastná za naší klidnou, až možná trošku línou, Belluškuuu:wink:
23. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
Kobylky, jdu si lehnout,bolí mne ruce tak, že nemůžu ani datlovat.
Máájoooo, tak co je stou poštou? :slight_smile:
Ještě jsem se chtěla zeptat na Haninu? Vdala se nám a od té doby tu nebyla. Snad je vše ok.
23. čer 2009 v 10:04  • Odpověz
Tak tady likviduju poslední přepravku z práce, plnou krámů a co nenajdu, mapa Ostravy a hnedka se na mě vyvalil Rychvald :slight_smile:
No a potom ještě starý foteškýýýý, no to je masakr, jak člověk vypadal, to zas toho uklidim a starý kalendáře, už studuju, kdy se co dělo...
23. čer 2009 v 10:07  •  1 dítě  • Odpověz
Vidíš, vidíš, tak si dávej majzla, když už na Tebe vyskakuje Žížátkov z krabiceee:grinning: Věruško a nezapomeň na čajíček, beruško. Posílám Ti pohlazení, ať se Ti co nejdříve ulevííí:slight_smile:
23. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
Věruško, třeba jsou na svatební cestěěě:slight_smile:
23. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
Sluníčkaaa, už se mi ulevilo, mocinky děkujuuu:slight_smile: Jsem moc ráda, že vás mám. Jdu dělat ty karboše s brambůrkovou kašííí:wink:
23. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
Dobré ránko kobylky.Hlásím u nás zima a pršavec z větrnem.
Včera na kontrole vše v pořádku,dostali jsme zase magnesium a dnes jsme bily ráno na testu na cukrovku.Fuj to bylo ale dobrý.Málem mi tam vzali všechnu krev,plný tři skumauky.Jinak mám radost pač za 4týdny jsme přibrali celý tři kila.Tak že moje momentální váha je 56,5 kila.Jo a jsem 19+4tt.
23. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
Marky ahojky, to je fajn, že přibíráš. Pořád jsi se strachovala a huž to jde nahoru :wink: Byla jsem si udělat nechtíky, tak se zítra v práci asi zblázní, bo je mám červené :grinning:
23. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
krásné skoro oledne kobylenky :slight_smile:
sem tu jen na skok vás pozdravit,nebot ve 12 valím do práce :wink: ještě musím dovařit-dělám zelí,bram.knedlík a pečený stehýnka-mnamka a taky sem udělala krabí pomazánku a nakoupila sem tak akční :grinning: ale s mírou :wink:
jinak sem vás jen přelítla letem světem nějak není zase čas no :frowning2: jak psala Danusss tak mě je taky dobře až moc,si říkám zda sem vůbec těhu,tak sem včera zakůpila opět těhu test-jako pro jistotu :grinning: a sou tam pořád // ta testovací je už silnější tak snad je vše O.K akorát mě občas ještě pobolívá podbříšek a vaječníky po OPU,ale dr říkala že to ještě chvilku bude.

Máji ty ses ptala na svíčkovou vid,tak já ji dělam jednoduše a je výborná.
Zeleninu pod svíčkovou na plech+hodně cibule na čtvrtky+nové koř,tymián+sůl+pepř-kuličky na to dám maso podleju vodou a peču
pak vyndám koření a maso a zeleninu rozmixuju s vývarem nebo vodou.pak do hrnce přidám 2bílý jogurty a smetanu a je to,jo ještě citroooon sem zapomněla :grinning: jakýpak copak se svíčkovou :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.