• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jojo Karolko jsem moc ráda.Už to na mě aspon trošku jde vidět.Jsme aj včera z doktorem zkoumali co to bude a prcek ne a ne ty nožky dát od sebe.Doktor do něj štouchal aby jsme to zjistili a on si klidně spal dál aniž by se pohnul.Tak uvidíme jak dopadnem 7.7. v Plzni na velkym utz jestli se nám už zadaří.
23. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
Markytánko gratuluju,konečně přibíráš a v Plzni se mimísek umoudří a ukáže se :wink:
Karolko ahojky,tak nehtíky jo?No tak to já si je nechala udělat taky a přijdu po 3týdnech do práce a na stole mám z vedení že žádný nehty a žádná francouzská :angry: to naštve,ale tak nějak to mám na háku no :grinning:
23. čer 2009 v 11:00  • Odpověz
Marky ať je to co je to, hlavně, že jste zdraví :slight_smile: janinko, moc se v té práci nepřepínej, víš, že jste te´d dva, nebo tři? :slight_smile:
23. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
Ahoj Janinko,jak se máš těhulinko.Jo nechtíky máte.Já jsem je sundala a jak to odrustá tak je to ošklivý ale já to vydržím.Jo člověk na nemocenský a nemá na nehty,to se raději nadlábnu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
Janinko, mi to správně taky nesmíme mít, ale to jsou frky těch závistivých bab, co na to nemají :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já si na převazy beru rukavice, tak ať si každý trhne fuseklí :grinning:
23. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
no jo Karolko,včera sem si to už slízla od mužíka,místo 8hod sem tam byla 10 a přestávka tak 15 min :angry: pořád něco,má přijet nějaká ředitelka a musí být prodejna tip top a vše je na mě no,tak sem nemohla jít domů,přijel další ředitel a regionální a je to na prd,mužík mi volal,kde sem a kdy jako přijedu a já se mu vůbec nedivím,jestli to tak půjde dál,tak se na to vybodnu :rolling_eyes: :rolling_eyes:
23. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
Karolko mě je to jedno jestli to bude mít pipku nebo pindíka ale aby to bylo zdravé.Vychovat to musím stejně a i se o to stejně starat.Jinak mam i porodnici schválenou,moc se líbyla jak mamce tak mladýmu.Máme už i postýlku,autosedačku a i kočárek.
23. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
Ahoj všichni, dnes je to jedenáctý den po transferu a začala jsem špinit a bolí mě břicho jako před MS. Švagrová mě přemlouvá, ať si zajedu ke své gyndr. aby mě prohlídla (CAR je daleko), ale já nevím. Přijde mi to divný. Co si o tom myslíte? Jeli byste?
23. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
Markytánko tos nepsala hezky :grinning: se radši nadlábnu-máš recht :wink:
Karolko,ono to nesmí být podle mě nikde,akorát někde v kanclu asi jo,při tom nám bylo zděleno že gelovky jsou lepší než přírodní nehty tak si vyber,na druhou stranu ti to zakazují a vyhrožují odebráním prémií
23. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
ahoj párečku a co testík dělala si?
23. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
ne, počítala jsem že kdyby měla dorazit, že dorazí až o víkendu. Překvapilo mě to. Dr. je tam jen do 12, tak bych musela jet okamžitě. Ale přijde mi divný tam přijít a říct jí aby se podívala, jestli jsem nebo nejsem těhu.
23. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
taky nevím do jakého caru chodíš,ale já v tom svém dostala papír i mi to dr říkala že špinění nemusí znamenat přicházející menses.Mimísci se zavrtávají,udělej si testík a pak uvidíš,jinak břicho jako na ms bolí i když si těhu,jak psala myslím Andrejka tyhle příznaky sme měly všechny :wink:
23. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
Jo jo Janinko ted jak můžu baštit tak mam pořád hlad,aby ne jsme dva.Z nehtíků se nenajím ale je to pěkný když má ženská upravený ruce.
23. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
ona tam stejně nic neuvidí,na to je ještě brzo,max.ti veme krev na hcg a to si můžeš udělat i sama doma testíkem :wink:
já jezdím do fertimedu v olomouci. a mám si test udělat i teď vpoledne?
Jé Marky nakupuje, to je super. :slight_smile: Hned je člověkovi líp na dušičce. :wink: parečku já ti nevím, zkus vydržet, buď se mrcha rozjede, nebo ne. Na gyndě ti moc nepomužou, jedině ti vezmou krev a hned řeknou, jestli jsi těhotná, nebo ne :frowning2: Někdo špinil, a kobzolci se ujmuli a někdo ne a ani nekrvácel a mimuška to vzdali. V tom ti nikdo neporadí :frowning2:
23. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
to jo Marky,ale pro tebe je nejdůležitější mimísek,tak hezky papej hodně vitamínků a sem ráda že je ti už zase dobře beruško,si taková křehoučká no :slight_smile:
23. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
parečku,vydrž do rána z ranní moči je to nejlepší :wink:
23. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
Týýýjo, vy můžete mít nehtíky? Já myslela, že nééé a ještě rudý, no to budou pacoši myslet všicí, že jim teče červená.
Marky, tak to je fajné, samé dobré zprávy.
Bellíšek už se nám snad taky vyplakal z podoby a už má tu novou, pěknou usměvavou. Každopádně dělá karboše,tak to se Pavlíček poměje.
23. čer 2009 v 11:16  •  1 dítě  • Odpověz
Marky jasně, že je to určitý přepych, kdybych byla těhule, tak neřeším nehty, ale takhle jsem si chtěla udělat radost. Ty ji máš v bříšku a děláš si ji nákupy pro kobzolka. Jinak zkus dětsky svět com. mají tam krásné oblečky za pakatel. Já tam malému hodně nakupuji :slight_smile:
23. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
Karolko sedačku a postýlku jsem sehnala já.Kočárek obstaral zase Zdenda.Líbyl by se mi novej ale jsem rozumná a dala jsem na Zdendu že starší postačí.Objednal ho po inzerátu od nějaké paní až za Brnem za 2500tisíce a je skoro jako novej.Používala ho jen 5 měsíců a je moc pěknej a velkej.Je hlubokej i jako sedačka pak na větší mimi.Jsem aspon klidnější že nebudu muset nakupovat všechno na jednou,ale pěkně postupně.Musím taky hodit nový fotečky at vydíte jak se zakulacuju a našeho prdolku.
23. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
Janni.ko, to si děláš srandu s těma nehtama, ne? Vždy´t děláš v obchodě pro ženský s hadrama, bo ne?
23. čer 2009 v 11:21  •  1 dítě  • Odpověz
Marky jasně, že všechno nemusí být nové, nikdo to nepozná. :slight_smile: Já chcu taky karbošééééééééééééé :grinning:
23. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
Ahoooooooooooooooj holky.
Moc se omlouvám že jsem tady dlouho nebyla.Nějak poslední dobou nestíhám.Měla jsem tu noční a pak jsem si užila víkend s miláčkem.
V sobotu jsme byli v multikině na LÍBÁŠ JAKO BůH.Kdo neviděl můžu jen doporučit.Moc skvělej film.Děsně jsem se nasmála.Lístek nás stál 49kč pro jednoho.
Teď mám odpolední a jezdím domu v půl jedenácté a ráno v sedm stávám a mažu k doktorce na včeličku.Zítra mě čeká cesta do Prahy na UZ.
Petruš tak jak se cítíš?Kdy budeš dělat testík.
Omlouvám se ale nstíhám ani číst tak ani nevím jestli jsi to už psla.
Věruško tvůj příspěvek jsem přečetla.Tak držím palce ať to teda vyjde.Docela mě mrazilo jak to to řekl pan doktor.
Karolko jak se máš?
Májo tak svíčkou taky neumím a dělám jí jen s pytlíku od VITANY :wink: .
23. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
Karolko kouknu tam.Když já se spíš bojím abych odhadla velikost.Pár hadříku už nakoupeno mám ale zatím samé neutrální barvičky a všechno teplý.Jinak u nás je i dost dětskejch butiků a sekáčů takže problém mít nebudu.Spíš mě trápí plínky,kosmetika na mimčo a hlavně jaký plínky jsou lepší.Jestli látkový nebo jednorázovky.Nějaký povlečení do postýlky,deka a zavinovačky to neřeším to se dá sehnat hned.Poradte mamuchy.
23. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
holky díky za radu. Že tam dr. nic neuvidí mě vůbec nenapadlo, ale určo máte pravdu. Pokud se nerozjede, tak zítra ráno zkusím test. Ale bolest se stupňuje, takže to moc pozitivně nevidím.
23. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
Jo ještě k tý svíčkový, Janni.ko, dělala jsem ji jak píšeš, jen jsem tam neměla ty jogurty, ale 3 šlehajdy, a´t nezhubneme :grinning: je vynikající, pravda, nic to není, Regí taky vyzkoušej, je to fofr příprava vcelku a pak se to teda dýl peče, ale pec máš, tak vo co dééé, že? :grinning:
23. čer 2009 v 11:27  •  1 dítě  • Odpověz
Dobrej nápad karbanátky a kaše.Udělám si k večeři.Jinak na obídek jsem měla ovocný knedlíky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
Regí, mám se pracovně a už chytám trauma z prázdnin, co budu dělat s malým :wink: Jinak ve čtvrtek jedem do Olmiku, tak uvidím, co doktor, řekne na odběry :wink: Marky velikosti nakupuj 58,62 to jsou ty nejmenší, udělej si jen základ, ostatní dokoupíš až se kobzol narodí :slight_smile: Pleny jednorázovky, jinak bude mimušo pořád opruzené a stejně nakonec budeš kupovat jednorázovky :slight_smile: Kup si 5 plen látkových do peřinky a 2 velké plenkové osušky na koupání a to stačí :slight_smile:
23. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
máji máš poštůůůů
23. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.