• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Karolko a na zakládání na nožičky se taky dávají hadrový?
23. čer 2009 v 11:33  • Odpověz
já tam ten jogurt dávám proto aby nebyla tak kalorická :grinning: nebo zakys.smetanu a Regi já ted dělám svíčkovou s kuřecím masem na tu zeleninu dám třeba kuř.steaky a je to mnamka :wink:
bože to už je zase hodin :frowning2: sem si dala hrachovou polívku a nějak mi to asi nesedlo,je mi divně,musím to rozhýbat :grinning:
23. čer 2009 v 11:34  • Odpověz
Hele vy komtesy nedělejte mi chutě.Já při odpolední nemám čas vařit a mám na tu svíčkovou děsnou chuť.
23. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
Holky k tý vaší svíčkový.Já si osmažím cibulku na ní si dám masíčko,aby se mi pěkně zatáhlo,naleju na to halali,přidám si tam bobkovej list,celej pepř a nový koření,zaleju vodou nebo vývarem z kostky a vařim v papináku asi hodku.Maso si vyndám,vyberu kuličky a bobkáč,scedím a zeleninku z halali si rozmiksuju,dám do vývaru,zahustím a dám jenom šlehačku a dochutím jenom cukrem.Dělala jsem jí minulí týden v pátek zlatíčkovy na výkend a sežral celej šesti litrovej hrnec sám a ještě mi vynadal že měl málo.
23. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
Těch hadrovejch vícero, mám dvacet a nestačím prát, bo jak pije, to je masakr.
23. čer 2009 v 11:42  •  1 dítě  • Odpověz
vidíš Marky na bob.list sem zapomněla napsat :grinning: já papinák nemám ani ho nechcu se toho bojím :sweat_smile: a mužík taky sme dvojka fakt.
23. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
Marky nepochopla jsem to zakládání. :slight_smile: Kup si pampersky nebo něco púodobného a na blinkání a utírání a podkládání hlavičky látkové :grinning:
23. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
Janinko já jsem se taky bála.Kamarádka mi ho koupila a ukázala jak sním mám vařit.Opravdu na tom nic není a je to primitivní.Měla jsem z něho panickej strach protože mamka měla ten starej z tou píštalkou a tenkrát jí i bouchnul.Dneska bych ho neviměnila.Ušetří to hodně času.
23. čer 2009 v 11:46  • Odpověz
prááávě proto že to bouchne Marky,to byly asi ještě ty komunistický :grinning:
23. čer 2009 v 11:54  • Odpověz
Je tu někdo???? :confused: :confused: :confused: :confused:
23. čer 2009 v 11:55  • Odpověz
Jo to jsou oni.Byly takový bud zelený nebo modrý.Dlouhý ucho a tam se ta polkice zajistila háčkem.Dneska jsou jiný.Nerezový,poklice se dá do hrnce a zajistí páčkou.Když ti píštalka sičí tak se hrnec jenom stáhne na minimum a vaříš.Když se chceš podívat do hrnce tak si ho stáhnež z ohně a upouštíš si pomalinku páru až tam žádná není.No a potom bezproblému a nějakýho opaření otevřeš hrnec.
23. čer 2009 v 11:58  • Odpověz
berušky tak já se jdu pomale oblíknout a vyrážím směr Jihlava,mějte se tu krásně,všem těhulinkám at je dobře kdo má ještě doktora at to je vše O.K. pracujícím at to utíká a vy co jste doma a máte volnáska si hezky odpočnite-dnes je to tak na spaní :rolling_eyes: venku 11stupnů at žije léto :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz
autor
Hoj baby! Tož jdu s váma poobědvat! Hnusnou čínskou polívku, bo jsem měla z pennysu špagety s omajdou za 49,- , do 4.7. a bylo to plesnivé!! A to huž jsem to ohřála v mikrowelle, a ono to tu voní a pak to mušela spláchnout do hajzlíku! Tak aspoň, že tu mám rezervu od šikmého oka. Jsem dostala depeši z Rychvaldu, že se tady mrskaj ocasy! :grinning: Tož prej taky jednu slíznu :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz
Tady se vaří svíčkovááááááá. OMG. tak tuhle lívance, pak bublanina a teď svíce a já mám hlad. Plotna studená, bo jsem ležela jak mne bolelo celý těělo a pak šla chca nechca s Mikim do toho deště. Vyběhal se jak střeštěnej,celej umorousanej a teď spí. Tak já si vytáhnu z mrazáku rizoto,aspoň něco.
Marky, to je paráda, že tak hezky přibíráš a už nakupuješ. Jen tak dál.
Janninka zahlásila znovu //, itś ok, jen ještě pořešit tu rachotu. Budeš pracovat stále, bo půjdeš taky na neschopenku? No, ona už letěla do Jihlavy, tak až pak odpoví.
Karolko, já jsem byla na drápech poprvé v životě před 14 dny na tu svatbu. Udělala mi jen francouzkou z vlastních, bo jke mám docelka pevný a kvalitní a tak se mi to zalíbilo, žer se to teď doma snažím sama udržovat. Takovýhle drápance jsem snad nikdy neměla, bo v práci mi to vadí.
Regííí, na Líbáš jako Bůh se taky chystáme. Huš se těším. Co jsi četla v tom mém přízpěvku o nějakém Dr.? Tomu jsem nerozuměla.
Tak já jdu na to rizoto. Nakoukne paní v turbanu?
Bellí, hoď mi sem jeden karboš. Děláš i s kapustou?
23. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz
Už je tady.Má strach po včerejšku :grinning:
23. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
Ta než to zase přelouská, tak bude po polední pauze. Dnes je toho na přečtení hodně. Uplně vidím, jak jí ty oči kmitají :confused: Jak je doma bez Honzíka?
23. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
No o tom Věrko že budeš těhotnět.Bylo to od tebe???nebo jsem to zvorala???
Na ten film opravdu jděte.Je to fakt super.Holubová zase perlila :grinning: .
Andrej tak to je děs s tím jídlem.No hlavně že byla zásoba aspoň polévky.To se dá také jíst :wink: .
23. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
Věruško, Andrejko, hned bych vám poslala ty karbošeee, dobrůtka to bylaaa:wink: Věruško, já nosím francouzkou nanikúru možná 10 let, taky na svých nehtech a dneska ji mám hotovou cca 15 minut:wink:
23. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
autor
Zahalená v turbani,
strachy ve své kukani,
sedí socka u polívky,
čeká smrště od Sobotky. :grinning: :grinning:

Zatím jednom z Vlašimi,
předzvěst zloby hlásí mi,
ani Rychvald nepomůže,
Anděl ze mě serve kůže!

Co ostatní kobyly?
Taky mi daj do huby?
Dyk já makám jako ďas,
habych mohla přijít zas!
23. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz
Regíí,bylo to ode mne, ale nabyla jsem u Dr. ,ale u astrologa Havelky. Potěšilo mne to, ale nechávám tomu velkou rezervu,abych nebyla zklamaná.
Bellíšku a tak mi vysvětli jak si tam děláš ty bílé čárky? Růčo, nebo pomocí papírků? Mně se to nepodařilo ani jedno a hlavně levou rukou...uf to bylo náročný. tak jsem to přelákla vcelku
23. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz
autor
Karboše chci a hned s kaší!
huž mi slina na ně raší!
Pošli aspoň na lžičce,
líznout svojí Andrušce! :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Supeeeer, Anderjko, vše odpuštěno. Můžeš psát i Nastěnku ve verších, ty na to máš!!! :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
autor
Ahoj Regí, jak se daří?
Tady zasejc všechny vaří!
Do kina jít na Líbání?
Jsem pro toto počínání!
23. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
autor
Majký, ten Tvůj prcek malý,
neukázal zasejc nic?
Asi má rád překvapení,
až vyleze, budeš pic :grinning:
23. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz
Kam já se hrabu se svou můzou,
voči z důlků mi lezou hrůzou,
bo Andrejka není sociálka
skrývá v sobě Erbena, či Hálka. :grinning:
23. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz
Andrej docela to jde ale jsem stále ve spěchu.Určitě na to jdi.Je to fakt super.
Holky už zase letím do práce.Nechce se mi protože je to akorát na spánek.Tady děsivě leje.
Tak snad zítra.uvidíme jak to stihnu z Prahy.
Tak papa.
23. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz
autor
Na Ostravsku šlamastika,
semafory rozbité,
ó ne, jenom Karolajnka
nehty rudou pokryté :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz
Bellí, dík za tvou spanilou ručku,ale jak na to? :wink:
23. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz
autor
Už jak malá holčina,
louskala jsem Hrubína!
23. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz
Je vidět ,že málo zaměstnává,
ten úřad, co sociálům dává,
naše Andrejka jen básní,
jak jsme všici krásní.
23. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.