• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Regíí, co Ti popřát více,
ať je klidná Tvoje práce!
Chmury ať odplujou,
s naší milou kobylou :wink:
23. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz
A s Andrejkou na věky,
naskočíme na ihaháky :grinning:
23. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz
A zase nestíhám, jen úsměv na tváři mám, díky vám:wink: Věruško, jednoduchý Bellíškův fígl:grinning: žádné pásky, dělá se to s nima špatně. Konečky nalakovat na bílo a štětičku do uší namočit do odlakovače a vyrovnat nerovnosti:wink:
23. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz
To je pěkná kravina,
mozkovna mne zradila.
23. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz
autor
Vlašim se tu marně snaží,
konkurovat do Prágle
to mě věru Věru baží,
že se chováš troufale :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz
Bellí ty jsi šikulka,
nehty máš jak modelka.
Cha, cha,
staší štetka do ucha!
23. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz
To já si zase troufám,
to neznáš mojí poezii !
Odkaz na stránky ti dám,
a budeš náhle v řiti i :grinning:
23. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
autor
Kočulenky zlaté moje,
huž se mi to ukončuje,
polívka je pod bránicí,
ouřád volá ouřednici. :grinning:
MVR
:wink: :wink:
23. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz
http://vera21.mysteria.cz/kontakt.php

Nechci se tím chlubit,
skromnost muší být.
Je to pouze výběr z díla
tak čti, Andrejko milá. :slight_smile:
23. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz
No nic, hezky jsem si početla. Protože jsem prodleva, nic jsem k tomu neřekla:grinning::grinning::grinning:
23. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz
autor
No, Věruško, to mi píšeš teď, když muším makat maličko??
Z latíny se pamatuju jenom laudo, laudamus, tož slovník bych potřebovala na ten rébus! A huž mušššííím, opravdicky...
23. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz
autor
Beluško, páááá, kobylky, ahóóój Večííír!!!
23. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz
Andruško, ať Ti to utíká a večer ať jsi tu jak na koni:wink: Májuško, kdepak jsi? Věruško, Andrej, kdyby to šlo, poslala bych vám cokoliv, nejenom karbošeee, sluníčka moje hladové:wink:
23. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz
Já si zas z latiny pamatuju jen. Dum spíró spéró- Dokud dýchám, doufám. Tak pěkný zbytek rachoty a večer báááj.
Bellí mám na ně strašnou chuť,ale rizoto mne taky trochu uspokojilo. Jdu zkusit ty nehtíky.
23. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz
Věruško, ty Tvoje čáry s drátkováním a nezvládla bys nehtíky??? Tomu nevěřím, jsi šikulka, tak ať se Ti dílo podaří:slight_smile:
23. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz
A já jdu scedit bylinkyyy:slight_smile:
23. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz
Bellí, ještě mi vysvětli jak dlouho ti to vydrží? Používáš nějakej spešl lak? Vždyť ty se staráš o žížátka a to můžeš lehce o něco zavadit a lak jde je v čoudu,ne-li nehet.
23. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz
Věruško, nejni v čoudu ani lak ani nehet, fakt. A jaký lak? Kdysi jsem kupovala za 130,-kč spešl na francouzskou, ale loupal se a po 10-ti manikúrách se táhnul jak žvýkačka. Už několik let používám Lux, křídově bílý a průhledný, jeden stojí cca 35,-kč, manikúru s ním udělám 20x a vyjde mě jedna na 5,-kč?
23. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz
Jo a opravuju to tak po 10 - 14. dnech:wink: Hlavně, když nehet odroste, protože si je odřu fakt výjimečně a to si myslím, že těma rukama makám docela dost. V práci taky věčně namočené v dezině a manikúra držela:slight_smile:
23. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz
Už si to píšu...Lux,jako vysavač:slight_smile: Díík
23. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz
Čuste básnířské kobyle :slight_smile:

se jdu ohlásit,abych zasejc nedostala za uši :grinning: a hned zas letím na čajík za kamoškou,ale spala bych,no jo jsem si to blbě naplánovala a zítra taky :confused: spát budu navečer,nebo na návštěvě :grinning:

Janni,dneska jsem robila Tvoje lívance a byly moc dobré,k tomu kulajdu,no mňamka to byla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale karboše bych si také dala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marky to je taky dost že jsi se ukázala,super je že výsledky ok,já se těch na cukrovku děsím,to tam jistě nedám,se pobleju,a na lačno to chcípnu hlady,no uvidíme.
Teda ty už takhle nakupčíš,jů? Už i kočár? A doufám že není doma-teda já jsem pověrčivá,takže náš pojede hnedka ke známým a domů až bude malý na světě. Ale na ty hadříky se těším až budu kupovat,ale za chvíli půjdu kupovat kamošce tak se mrknu co všechno rozkošného mají :slight_smile:

Majdí,teda ty jsi opravdový anděl s manikůrou,a ještě ju máš mocinky pěknou

Věrko,teplý čajíky bumbat a potit se :wink:
23. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz
Všem přeji pohodové odpoledne,teda asi hodně větrné a asi i deštivé,ale třebas né :wink: Přihlásím se večír,tak páček shledáček :grinning:

Jo a Májo,ten objed to teda bylo něco :grinning: :grinning: :grinning: jak Ti to vylezlo z prstů ?? :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz
Katy, ahoj těhulkooo:slight_smile: Tak si návštěvičku užij, aspoň večer usneš, jako když Tě do vody hodí:wink:
23. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz
Tak už mám francii hotovou:slight_smile: Není to ještě uplně ono,ale za 10 let to vypiluju a bude mi to taky trvat 15 minut a ne půl hodiny:slight_smile:
23. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz
Zdravím Kaťáka těhuláka :wink:
23. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz
Věruško, půl hodina není tak dlouho a za 10 let to budeš dělat se zavřenýma očima:wink:
23. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz
Zdravím kobylky, jsem na školení v Praze objevím se až v pondělí. Všem přeji hodně štěstíčka. :grinning:
23. čer 2009 v 15:03  • Odpověz
Ó to jsem se vyděsila,
co tu máme za úchyla,
že nám skládá na Kobyle
ňáké básně lichotivé.

A ona zatím Hálka,
chce napodobit sociálka.

Takhle milá ouřednice,
chceš pomáhát republice?

Teď snad aby c...ši,
šli žebrat někam ke koši.
Bo ta naše státní správa
na Kobyle poklusává :confused:
23. čer 2009 v 15:06  •  1 dítě  • Odpověz
Berušky a hlavně těhulky, koukněte, co jsem našla. Mě se to moc líbí a ceny jsou taky příznivé:slight_smile: www.krtecek.com
23. čer 2009 v 15:10  • Odpověz
Bellíšku, z Krtečka mám cestovní postýlku, bo tam byla ze všech nejlevnější :wink:
23. čer 2009 v 15:11  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.