• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
A jejda, další básník. Tož vítej Ty básnické střevooo:grinning:
23. čer 2009 v 15:12  • Odpověz
Jsem si zas početla.
Marky, tu svíci jsem dělala přesně jako Ty, s tím Halalím. Až teda na ten stroj papinův. Toho se bojím jako Janni.ka, že mi tu vyltí do povětří a že jsou nové lepší, to neva, mně by vylítl i ten nelítací.
23. čer 2009 v 15:17  •  1 dítě  • Odpověz
Vidíš, tak já i z tej malinkej budky příjdu ještě na dost věcííí:wink:
23. čer 2009 v 15:18  • Odpověz
Co je to Halalí???
23. čer 2009 v 15:20  • Odpověz
Jééé , Belííšek už vybírá mimi věcičky. Já zas měla mezi 3 favority na kočárky Dor Jan New,ale ten tam není.
Tady se s básněma roztrnul pytel. Tak a další přijímáme do spolku: Kobylí básnické střevo. Členem se může stát ten, kdo sem napíše aspoň 4 rýmy :grinning: Andrejka alias Hálek vedoucí spolku vás pak přijme. :grinning:
23. čer 2009 v 15:21  • Odpověz
Halalí je zeleninka na svíčkovou ve sklenici v nálevu. mrskneš pod to masejko a je to bez práce.
23. čer 2009 v 15:21  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejka je hlavní střevo a bude tu každou chviličku, bo má nahnáno. Myslím, že už klíče harašej v zámku a letí ke stroji. Čekám do čtyřky, pak bude první napomenutí :angry:
23. čer 2009 v 15:23  •  1 dítě  • Odpověz
Jdu se zatím zubožit k lince, vezmu rejžák a jdu vydrhnout to naše luxusní linoleum z doby komunismu. Za moment jsem tu a běda vám!!!
23. čer 2009 v 15:25  •  1 dítě  • Odpověz
Aha, tak vy si to tak usnadňujeteee, to já tam dávám zeleninu, bo Halalí neznám:wink: Jo a z papiňáku mám taky strach, znala jsem holku, Violku, které bouchnul a měla spáleného půl obličeje a hrudník. Zbláznila se z toho, božátko. Asi před 10-ti lety se vrátila k rodičům na Slovensko, už nemohla být sama.
23. čer 2009 v 15:26  • Odpověz
Tak jsem dneska prd urobila, jen jsem se zušlechtila. Tak aspoň letím do města koupit košík na přední kolo, abych tam mohla trénovat Mikíse, bo mám s ním velké úmysly, mrknětě dupky do mailu, koupím mu totiž i na léto surf :grinning:
Odpol. mi přijde synovec,ten mladší ještě mazlící, na kytaru hrající,tak mu musím udělat nějakou mňamku,poraďte!
23. čer 2009 v 15:26  • Odpověz
Šmarjá panno, Mikísek bude dokonce surfovat! Zachraň ho, kdo můžeš:grinning:
23. čer 2009 v 15:29  • Odpověz
No tak teďka už ten papiňák opravdu nechci.
To je jak se solárkem, jak se ta modelka v něm propdala na ty rozpálený trubice a sežehlo jí to na škvarek. Jsem se to dozvěděla zrovna v době, kdy jsem tam chodila a pokaždý, když jsem ulehala na to sklo, tak při každym sebemenším křupnutí čehosi, jsem byla jak na jehlách a už se těšila, kdy bude konec, Teď už mě tam nikdo neuvidí a budu na vždy ředitelkou vápenky :slight_smile:
23. čer 2009 v 15:30  •  1 dítě  • Odpověz
Tak huž opravdu jdu zakleknout a zubožit se, bo to neudělám nikdy.
23. čer 2009 v 15:31  •  1 dítě  • Odpověz
Tak v solárku jsem teda taky ještě nikdy nebyla,bo jsem c...š (kdo neví jako kdo,tak najde odpověď na předchozí straně v Máji básničce :grinning: )
23. čer 2009 v 15:35  • Odpověz
Prosím Tě, však to můžeš udělat jindy:wink: Máji, já vím, že dneska už jsou ty papiňáky vymakané, ale i tak se bojím, bo si vzpomenu na tu Violu, no. Věruško, udělej mu co chceš, určitě bude rád, třeba bábovku:slight_smile:
23. čer 2009 v 15:42  • Odpověz
Taky jsem na solárku nikdy nebyla, bo se zase bojím rakoviny kůže, no. A na sluníčko venku vylezu tak jednou za 5 let:wink:
23. čer 2009 v 15:45  • Odpověz
Do doby kamené s vámi. Čarovat vám jde, ale příjmat čertovy dílka nechcete :grinning: Já miluji papiňák, solárko i bášničky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak já si lakovala nehtíky taky sama, ale mám je hodně lámavé a to mě sejří, tak to řeším gelem :wink: To počasí je hnus. Já se těšila na kolo a zase nic. :angry: A pak, že si má člověk najít jiný smysl života :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
23. čer 2009 v 15:48  • Odpověz
Karolkooo, a vitamínky v laku jsi nezkoušela na nehtíkyyy??? Aspoň budeš tady s námi a né lítat po všech čertech:grinning:
23. čer 2009 v 15:58  • Odpověz
Katuško Ten test na tu cukrovku nic není.Jen až na něj pujdeš tak si udělej teplej čaj ale hořkej.Ona ti do něj dá tu glukozu a máš ho jako osladěnej.Hlad jsem teda měla ale měla jsem sebou hned svačinu i z pitím.Dělá se to tak,že přijdeš nabere ti jednu zkumavku,pak vypiješ tu glukozu a posadíš se,čekáš hodinu,po tý hodině ti nabere další zkumavku a zase hodku čekáš,no a pak ti zase nabere krev a jdeš domu.Trvá to právě dvě hodiny a já byla spíš nevyspalá.Špatně mi nebylo a to jsem měla jenom rozpuštěný ve studený vodě.Jo a kočárek máme u našich na baráku,doma jsme ho měli jen přez noc než se odvezl.
23. čer 2009 v 16:12  • Odpověz
Jsem tu z pošty, z tý opravdový, ne z interní :grinning:
Já na tom cukru byla taky a brali mi to jen z prstu, kapičku krve dala na jakejsi přístroj a hnedka naskakovaly hodnoty, za dvě hodinky zas tak. Hlad jsem neměla, bo nežeru od rána :slight_smile: a hnusný to bylo, ale neředila jsem to ničím,jsem ani nevěděla, že to jde. Sice mi v autě, jak jsem z tama jela, bylo na pobletí, ale vydržela jsem :slight_smile:
Bellko, já taky nelezu na sluníčko, kro po tom bráchovym znamínku..., navíc mě na sluníčku bolí kebule :slight_smile: , to jsem případ.
Představte si, že tady je venku teda nějak zataženo, ale vedro jak prase, lidi v krátkym rukávu. já se oblíkla dle severní strany našeho domu :grinning: , kde vidím jen mraky a vichr a málem jsem tam zdechla, byla jsem jak ze severního pólu.
23. čer 2009 v 16:47  •  1 dítě  • Odpověz
A v tom jsem si uvědomila :confused: , že ta ouřednice tu ještě néjni :confused: Ta hazarduje teda se životem :grinning: , no dobrá, jak myslíš :angry: Hyml hergot kotrmelec!!!
Věruško, já nevěděla, že jsi ta z té básně, snad jsis to nevzala osobně :grinning: , v tom virtuálním světě se to nepozná.
23. čer 2009 v 16:50  •  1 dítě  • Odpověz
Jsem si zas pokecala, milostivá paní spí, využiju teho a jdu zakleknout teda do tej kuchyně. Čágo slééépky :zipper_mouth: :dizzy_face:
23. čer 2009 v 16:51  •  1 dítě  • Odpověz
Ti píšu už podruhé! Ouřednice ouřaduje, mám pocit, do 16.30, né? Jo a buď ráda, že Ti nebyla zimaaa:wink:
23. čer 2009 v 16:56  • Odpověz
Belíšku já zkoušela na ty svoje nehty kde co. Boužel komu není dáno, v apatyce nekoupí :grinning: Prsiska mi taky po tabletách nerostou, ale řitisko ano :grinning: Zase mám krásné zuby, kvalitní vlasy a hodného muže a čertíka doma, tak co bych chtěla víc :sweat_smile:
23. čer 2009 v 17:03  • Odpověz
Jo už podruhé jo? Takhle dlouho ouřaduje? To má nějaký spešl ouřednický hodiny, jo? :confused:
No tady se to chválí, jedna se tu chlubí básněma a nehtama, druhá má pěkný zuby a kvalitní vlasy :confused: No OMG, budu mušet taky něco najít :grinning:
Ohřejvám obJJJJJéééd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 v 17:10  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem zpátky taky z města a udělala jsem to stejně jako Mája, že jsem se navlíkla a už v autě jsem myslela, že zdechnu. Okénko dolů a dýchat. Máji já nejsem ta z té básně ,ale pouze opálená jak ta z té básně :grinning: :grinning: :grinning:
Karolko, prsiska mi taky nerostou, jen v těhu jsem byla Dolly Buster a teď to mám zas jak dvě lentilky pod kobercem :grinning:
Synovec nedorazí, jen můj drahý z rachoty, tak jdu uvařit zdravou vééču, bo má ten zvýšený cholesteróól. Jo a koupila jsem Mikimu zatím jen ten košík na kolo, surfy neměly,příště. :grinning: Zatím ho vyzkoušel jen nanečisto v chodbě a vejde se tam pohodově. Jo a sobě jsem si kópila helmu. Tak už můžem vyrazit na kola :slight_smile: :sunglasses:
23. čer 2009 v 17:11  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: blonde háre perlí
23. čer 2009 v 17:12  • Odpověz
No jo, zasejc mi to dneska nějak padá, no. Tak Mikísek už má košík na kolo, no to jsem zvědavá, kdy hodí, bobek, první držtici:wink: Máji, co chceš hledat, prosím Tě? Máš Andulku a to je to nejkrásnější na světěěě:slight_smile: Karolko, to máš taky pravdu, co bys chtěla víc:wink: Dneska si tím gelem nechává nehty potáhnout spousta ženských a je to pěkné a nelámou se Ti Tvoje nehty:wink:
23. čer 2009 v 17:18  • Odpověz
Kde máte to vedro na padnutí? U nás je nechutně. Nikdo doma, koho bych seřvala, takže si musím vystačit sama :angry: Milášek říkal, že přijede brzy a zase není doma :cry: To je život . OMG :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 v 17:19  • Odpověz
Já za chvilku vlezu do vany, osekám chachulu, bo jdu zítra do CARu, že jo. Tak ať doktora netrefí, že na něj kouká Dežo z lesaaa:grinning:
23. čer 2009 v 17:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.