• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
No tak taky chci bejt někde hezká bo kvalitní, ale nikde nic nevidím :grinning: Se zeptám Luboše, co je na mě pěkného :grinning: , to jsem zvědavá, co se dozvím :confused:
No karolko, já taky koukám ze severního :grinning: okna a vidím vichr a zdá se mi býti pěkná kosa, tak nevím, co to u tej pošty bylo za klima.
23. čer 2009 v 17:25  •  1 dítě  • Odpověz
Belíšku, ta chaluha je super. :slight_smile: Věruško ta poslední básnička je nádherná, je to jako manželský slib :slight_smile:
23. čer 2009 v 17:25  • Odpověz
To mi připomnělo, že nemám křovinořezy, OMG. Zasejc jsem zapomněla a to jdu v pondělí, měla bych to začít postupně taky zkracovat.
23. čer 2009 v 17:26  •  1 dítě  • Odpověz
Bolí mě jizva, co s tím?
23. čer 2009 v 17:27  •  1 dítě  • Odpověz
Karolko, teď nevím, jakou chaluhu máš na mysli. Nebo jsi přejmenovala moji chachuluuu:grinning: Májinko, jizva Tě bude bolet při každé změně počasí, aspoň mě bolí a poznám bezpečně, že se blíží změna.
23. čer 2009 v 18:10  • Odpověz
Ahoj koťátka vidím že se tu dneska básní, já jsem nasraná, už mi leze práce krkem a ti klienti jsou jak blbý. No co se dá dělat, ještě týden... Zítra vidím jde Bellka na kontrolu, tak hodně štěstíčka ať je vše ok.
23. čer 2009 v 18:18  • Odpověz
Monči, ahoj těhulkooo:slight_smile: Děkuju za pěstičky. Jakto, že Tě klienti tak naštvali? Chtějí všechno stihnout na poslední chvíli, viď? Beruško, už ať to máš za sebou a můžeš si užívat těhulinkování:slight_smile:
23. čer 2009 v 18:22  • Odpověz
Holky, já stále ještě nezaklekla, OMG. Zase přišel hlad, krmení, při něm totální průser :slight_smile: , tak převlíkání a teďka snad to vyjde.
Bellí, tak to mám radost teda, počasí si bude pohrávat s mou jizvicí.
Mončo ahojky, já zas nevím, kde to děláš, ale je to někde v kanceláři, že?
23. čer 2009 v 18:27  •  1 dítě  • Odpověz
Jo jo Belli klienti jsou bordeláři, ale nejhorší je že po mě chtěla přiznání známá tak jsem jí ho slíbila za kafe, ale místo toho aby mě donesla vše připravené a před 14dny, tak mi to poslala až dnes a nebyla schopná si to ani posčítat, tak jí ještě budu muset sečíst milion paragonů od benzínu a chybí jí tam něco tak ještě provolám. Tak si připadám jak debil, za dobrotu na žebrotu, ale jsem pro příště poučená.
23. čer 2009 v 18:29  • Odpověz
Ajoooooo, účetnictví...
23. čer 2009 v 18:35  •  1 dítě  • Odpověz
Moni, tož je blbá??? No jo, přesně jak říkáš, za dobrotu na žebrotu. Tak to zvládni, sluníčko, a už nikomu takhle nic nedělej. Víš, kolik by zaplatila cizí účetní? A Ty jí to udeláš za kafe, a ještě je to jenom známá, ani né kamarádka, OMG!
23. čer 2009 v 18:37  • Odpověz
A než se do mě někdo pustí, že to říká ta pravá, tak já vím, že jsem to samé v bleděmodrém, ale radit můžu, né:wink:
23. čer 2009 v 18:40  • Odpověz
Tak mě napadlo, že Andrejka už dávno měla být domečka, ale že ona shání dáreček pro Honzíka, bo má zítra svátek a vrací se z chajdaloupky:wink:
23. čer 2009 v 18:45  • Odpověz
Kde stééééé:sunglasses:
23. čer 2009 v 18:52  • Odpověz
Jsem tady, udělala jsem prdlačky, neni rejžák, OMG.
Tak andrejka sháí dárek na svátek? Ty my moc neslavíme, to huž musí bejt.
Koukáme na Ulici, to je drámo. A co říkáte na ten syfilis ve školce? To se dneska dějou věci, se nestačím divit.
23. čer 2009 v 18:56  •  1 dítě  • Odpověz
Tak už jsem zase tady:slight_smile: Večeřě byly eňo ňuňo.
Moni, tak za týden už budeš mít po účetnictví, bo uplně po práci?
Jéé, zítra je vlastně Honzíka,tož můj druhý synovec ,ten starší nemazlící bude mít taky svátek. Co mám koupit 17ti letému klukovi, poraďte?
23. čer 2009 v 18:59  • Odpověz
se mi tam připletlo nějak moc háčků :slight_smile:
23. čer 2009 v 19:00  • Odpověz
Taky už jsem zde, už jsem to posčítala, zbytek nechám na zítra, ale už mě to trochu přešlo.
Belli a jak jsi na tom vůbec nevím jak dlouhý protokol probíhá, kdy bude asi tak OPU?
Máji tak s tím sifilem jsem o tom ještě nečetla, ale zní to teda děsivě, jak k tomu ty nebožátka přišli?
23. čer 2009 v 19:02  • Odpověz
Věrko ahojky jak věčeře to jsi jich zblajzla víc :slight_smile:
Ještě budu v práci ale zatím nevím do kdy, zatím určitě do konce července.
23. čer 2009 v 19:04  • Odpověz
se mi tam připletly nejen háčky ,ale i množné číslo, Samo, že večeře byla jen jedna:slight_smile:
Tak aspoň srpen by jsi si už mohla užívat. A jak ti vlastně je?
23. čer 2009 v 19:07  • Odpověz
Věrko tak s dárkem neporadím, v tomto věku jsou asi nej peníze, nebo nějakou voňku a´t má na co lovit holky.
Já jsem zas naopak bílá jak vápenka párkrát jsem se byla osolářit, ale téměř vůbec jsem se neopálila, takže škoda peněz. Miki se má jen nechápu to s tím surfem :confused:
23. čer 2009 v 19:10  • Odpověz
Věrko mě je fajn, nic mě nebolí jen trochu prsa, s mísou jsem ještě nekamarádila, tak pohoda. A jak je tobě kdy bude Ketík, nebo se ještě necítíš?
23. čer 2009 v 19:12  • Odpověz
Moni, od 2. dc si začnu stříkat Synarel, potom připichovat Gonal a tak cca za 10-14 dní bude OPU, záleží, jak porostou folíci a mě rostou celkem rychle. V CARu jsme se domluvili, že kdyby těch 900 ui nestačilo, tak by se připíchlo něco jiného, ale minule to stačilo, tak s tím počítám:slight_smile:
23. čer 2009 v 19:13  • Odpověz
Belli až už máš ms? Kdyby ti pochybělo mám ještě asi 1/3 pera, tak ráda pošlu.
23. čer 2009 v 19:15  • Odpověz
Jó, tak 17-ti letému klukovi teda vážně nevím, co by se mu tak mohlo hodit. Co takhle nějaké tričko:wink:
23. čer 2009 v 19:16  • Odpověz
Kuk kobylky,

tak musím nahlásit,že jak jsem psala tak mi bylo divně,no pak na mě padla totální únava,ale drsná,tak jsem zrušila kamošku i s malým a šla spát a spala přes tři hodiny v kuse :confused: to je co?jsem byla děsně unavená,no jednou konečně něco dopo dělám a takhle to dopadne

K těm papiňákům,taky bojím bojím,měla jsem starej komunistickej-ten byl super,ale ty nový hrůza,jednou jsem si půjčila od tchýně a polkice mi padla do polívky rychlostí blesku a zasrala jsem si všechno dokola tak jsem kuuovala až hrůza,od té doby nic. Známým taky buchl,díra ve stropě,ale naštěstí nikomu se nic nestalo kromě kuchyně.

Máji,solárko je děs,já klaustrofobik,jsem měla zas šílenej strach že se to dovře a budu tam uvězněná,ten zvuk fůůj no děs,dala jsem to jen kvůli svatbě,jinak je to hnus největší.
Sluníčko je zdravé,ale né smažit se,stačí máznout kvalitkou-doporučuju Daylong-dostání v lékárnách,jediný splňuje australskou normu.
Se znamínkama bych mohla mluvit,ale oni doktoři jsou pěkní lháři,někdo má sklony a taky dost záleží kde se nacházel v 85,ale pokud venku a ono pršalo tak se není čemu divit,že?My nikde nebyli páč jsme měli hnedka info že se něco děje,i když to věděli jen tam u Černobylu,oni totiž soudruzi hned ráno na to zabavili všechny Gajgry v republice a děda hned volal zavřít nikam nechodit,nějaký průser. A stejně máme znamínek hafo,vystouplých mateřských,pořád rostou,zvětšují se ale u mě normál,když někdo nic nemá a pak se tohle děje tak je lepší hned zajít na kontrolu

Jéé sorry já se nějak rozepsala :confused:
23. čer 2009 v 19:19  • Odpověz
Mončo ahojky,pořád žádné špatně?Pořád v pohodě?

Majdí,to to letí,za chvíli budeš mít mimča u sebe :slight_smile:
23. čer 2009 v 19:21  • Odpověz
Moni, zatím nevím jestli bude Ketík, ale chtěla bych něco podniknout v září. Jinak mi je docela už dobře, užívám si volna na PN avčera jsem byla za astrologem havelkou a ten mi řekl, že do září otěhotním přirozeně :grinning: Kéž by to šlo tak lehce,ale moc na to nesázím,ale čajíčky a vitámínky zobu.
S Mikim a surfem jsi to ani pochopit nemohla, pošlu mail. :wink:
23. čer 2009 v 19:28  • Odpověz
Moni, ještě né. Právě beru ten norethisteron na načasování ms a zítra podle UTZ mi a Pavlíkovi vezmou krev, vysadím prášky, dorazí ms a jadžemy šlontzka:wink: Jé, tak jestli by chybělo, jasně že bych si ho vzala:wink: Katy, no jasně, letí to jako blázen:slight_smile:
23. čer 2009 v 19:31  • Odpověz
Věruško, já ten mailík otevřu až zítra na PC, bo na mobilku otevřu jenom fotky, ale né videa:wink: To jsem zvědavá, co to budeee:grinning:
23. čer 2009 v 19:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.