• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Katy jen si odpočiň, to je potřeba, na mě to taky někdy přijde a spala bych hlavně po utrogestanu, tak ty odpoledne v práci tak vypadají :sweat_smile: To info jste měli super, my nevěděli vůbec o ničem a vesele jsme běhali venku.
Belli aha tak to je opravdu hoodně dlouhý protokol, já měla vždycky krátký. Gonal určo pošlu, pošty cvakají hodně rychle, tak stačí písnout a do druhého dne to tam je.
Věrko jé to ja novinka (teď jsem nestíhala 3dny číst) Tak to by bylo super kdyby to vyšlo přirozeně, kéž by měl pravdu. A kdyby ne tak to jistí ketík.
23. čer 2009 v 19:43  • Odpověz
Moni, u více neúspěchů se krátký protokol nedoporučuje, víš? A u mě s tím mají dobré zkušenosti, tak proto:slight_smile: Tak o té rychlosti naší pošty jsem se fakt přesvědčila, to jsem teda čuměla:wink: Katy, jak říká Monča, jenom spinkej a odpočívej, dokud můžeš:slight_smile:
23. čer 2009 v 19:48  • Odpověz
Bellí, ty se nemůžeš na Pc podívat už dnes? Jsi přes celou noc na pastvě? :slight_smile:
23. čer 2009 v 19:50  • Odpověz
Věruško, Ty Dupooo, já nemám PC:wink: Jsi to zapoměla, bo co:grinning:
23. čer 2009 v 19:53  • Odpověz
No tak na ktrém PC si to otrevřeš? Vím, že to vše píšeš z mobilu..ale teď jsem mimoň
23. čer 2009 v 19:54  • Odpověz
Holky,jenže já přece už bych neměla už být tak unavená,měla bych být plná elánu,aspon to píší a ono nic :confused:
23. čer 2009 v 19:56  • Odpověz
Katy, každý to má jinak. prostě poslouchej tělo a vyhov si. :slight_smile:
23. čer 2009 v 19:57  • Odpověz
Věruško, kouknu u Terezky, zítra se tam odpoledne stavím, Ty můj mimoňu:wink: Katy, poslouchej svoje tělo, to co se píše, neplatí pro všechny a každé tělíčko je jiné, tak si z toho vůbec nic nedělej:slight_smile:
23. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
Tož ale Andrejkovic už by měla být dávno domečkaaa, nééé:wink:
23. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
Věrko,Majdí,vím že jsme každá jiná,jen si přijdu jako neschopná,víte? A zítra jdu ve tři s kamoškou co má termín 15.7. a to se musím překonat,protože ju chuděrku nemůžu tahat a pak nic,ale kdyžby pršelo tak přijde k nám,tak to by mohlo pršet :wink:

Holky kdo jste pekly buchétku od Peti,jak dlouho a na kolik °C ???
23. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
Katy, co je to Gajgr? :confused:
23. čer 2009 ve 20:08  •  1 dítě  • Odpověz
Máji,to je přístroj co vynalezl pan Gajgr-tož nevím jak se to píše a správně je to Gajgr cosi,a měří hodnotu radioaktivity :wink:
23. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
Katy přesně tak, tělíčko si řekne samo co potřebuje, tak se mu podřiď.
Belli no jo sociálka už má dávno zavřeno :confused: Třeba si Andreja udělá radost a něco si koupí na sebe.
Věrko prosím prosím, pošli mi ten surf. monca1410@seznam.cz děkuji.
Já už jdu do pelíšku tak papa hezé sny.
23. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz
My byli právě taky venku, bylo to totiž na prvního máje a my byli v průvodu :grinning:
Ale říkal mi kolega v práci, že tehdá strašně rychle vyrostly stromy a bylo strašně sytě zeleno, i tráva, lístky, prostě všechno nějaký rychlý, takže to asi byla fakt síla. Ale já si to nepamatuju, mně bylo 7 let a bráchovi 5 měsíců :unamused:
23. čer 2009 ve 20:10  •  1 dítě  • Odpověz
Aha a děda dělal co? To je dobrý no, ale asi stejně tolik dní lidi zalezlý nebyli, si myslím.
23. čer 2009 ve 20:12  •  1 dítě  • Odpověz
Já se znamínkama nikde nikdy nebyla, takže nevím, jestli doktoři kecají, já žádný větší nemám. Kde to vzal brácha nevím, asi fakt v tom 85.
23. čer 2009 ve 20:12  •  1 dítě  • Odpověz
Věrko tak už to mám v mailu. Tak to je super :grinning: :grinning: tak ještě záchrannou vestičku.
Tak dobrou :slight_smile:
23. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz
Katy, na tu buchétku od Peťky se teprve chystám, ale myslím, že říkala né prudce a né dlouho, ať se nevysuší? Nebo si to možná pletu, ale odhaduju to tak 170 stupňů a koukat jak vypadá, tak cca 20 minut? Ale to jenom tipuju, lepší bude, až příjde Peťa. A to mi připomíná, že tu dneska nebyla, tak doufám, že je všechno v pořádkuuu.
23. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz
Přesně tak Bellí, nenechat vysušit a tvaroh je prý jak mlíko.
23. čer 2009 ve 20:22  •  1 dítě  • Odpověz
Monči,tak pěkné sníky :wink:

Máji,jo to je právě to proč nechápu to takhle ty svině komunistický mohli tajit,vyhnali děcka do průvodu a sami věděli,svině :angry: :angry: Děda dělal na ústavu makromolekulární chemie a měli tam dva,a prý tam ráno vtrhli tajní a jen ho zabavili a šli do háje. Síla to prej byla,a ještě jak na svini chcalo,takže to bylo horší.Někdo k tomu má sklon a někdo né,prostě hlavní je že brách aje ok a chodí na kontroly.
S tím kecáním jsem myslela že plno jich má plnou hubu keců,a je složitý najít rozumnýho doktora,třeba mě radí mazat se pořád 50,tož to je blbost největší,chce to i zdravej rozum :wink:
23. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz
Majdí,taky jsem myslela tak 160°C a cca 20´,no jsem zvědavá.Peťa barví,fénuje a penízky vydělává :wink:
23. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
Monči, pěkně se vyspinkej a ať se Ti něco pěkného zdá:slight_smile: Katy, já myslím, že tu buchtu zvládneš, neboj:wink: A ještě něco jsem chtěla, ale zrovna jsem to zapoměla, tož už to nevím:grinning:
23. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
Holky,na čt2 dávají nějaký válečný film,zrovna transport židů.tak se jdu dívat. Je to síla...ale dívám se teď na to ještě jinka po tom natáčení.
Kdybych už nepřišla, tak dobrou
23. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
Věruško, tak pěkné miminkovské:slight_smile:
23. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz
Kobylky moje modré,
všem přeji dobrou noc a moc krásné sníky :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
Katy, taky se pěkně vyspinkej:slight_smile: Berušky, taky už jdu do pelíšku, dobrou nocku a nádherné sníkyyy o miminkách:slight_smile: Jo a v Andrejkovicích se huž ten zítřejší svátek slaví dneskaaa:wink:
23. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
Ty jo, zítra jdu na 10.10 do CARuuu, už se těšííím:slight_smile: Tak pá ráno, sluníčkaaa:slight_smile: MVR, MVR, MVR, MVR, MVR, MVR, MVR, MVR, MVR, MVR, MVR, MVR, MVR, MVR, MVR, MVR, MVR, MVR, MVR, MVR, MVR, MVR, MVR, MVR, MVR, MVR, MVR, MVR, MVR, MVR, MVR, MVR, MVR, MVR, MVR, MVR, MVR, MVR, MVR, MVR, MVR, MVR, MVR, MVR, MVR, MVR, MVR, MVR, MVR, MVR, MVR, MVR, MVR, MVR, MVR, MVR, MVR, MVR, MVR, MVR, MVR, MVR, MVR, MVRM
23. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz
No kde jstééé? To jako už spíte jo? Já se sekla na youtubu, bo mě v tom pošťouchla Věruška, tak zkouším nahrát nějaký videa.
Andrejka si včera absencuje a ještě i dneska? Slavěj svátek den předem? Pačimů, aby ho mohli slavit aj zítra? A snad i pozítří?
Tak já to tam jdu nasázet a ještě nakouknu, jestli už někdo nebude vyspanej :sweat_smile:
23. čer 2009 ve 22:32  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem dokoukala ten film. To byl děs..Jmenovalao se to Poslední vlak a bylo to o Berlínských Židech,kteří jeli do Osvětimi. Celou dobu se snažili utéct z vlaku a nakonec se to podařilo jen dvěma. Byli tam i miminka,tož jsem bulela,protože neměli co pít a jedno umřelo a to druhé vlastní matka zardousila.
Nějak jsem to ještě víc vnímala, bo jak jsme to natáčeli, tak od té doby máme s Míšou k tomuto tématu blíž.
Byla to strašá doba a když si pomyslím, jak my se máme dnes dobře,co nám schází?
To jsem vám moc hezky nezakončila ten den... Tož kobylky,mějme se rádi a děkujme za to, co máme. MVR DN
23. čer 2009 ve 22:44  • Odpověz
http://www.ceskatelevize.cz/specialy/poslednivlak/

Tady je ten film, na který jsem se dívala. Omlouvám se, že píšu tak smutně,ale jsem toho plná.Dobrou
23. čer 2009 ve 22:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.