• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Halóó lásky moje uržaný!! Jsem tu, a nastavuju tvář a čekám tvrdou ránu osudu!! Tož do mě!
23. čer 2009 ve 22:54  • Odpověz
autor
Jdu dočíst, ale vypadá to, že tu je smutenkó??? ČÓ???
23. čer 2009 ve 22:56  • Odpověz
Nééééééééjni :slight_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=W4p8YW8rlno

To by měl být satan, nevím, zda to ale půjde, tož zkouška.
23. čer 2009 ve 23:01  •  1 dítě  • Odpověz
Tak prve se to jakože nespustilo, ale když jsem dala obnovit, tak to naskočilo...uvidíme...
23. čer 2009 ve 23:03  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejs, čteš bo co tam robíš? :grinning: Jak jste to oslavili a co jsi předala za padárok? A uháněj spát, bo práce voláááá :astonished:
23. čer 2009 ve 23:17  •  1 dítě  • Odpověz
Potřebuju zjistit, zda to frčí, ale Ty jsi beztak na noťasu, který Ti to nepremávne, co? :unamused:
23. čer 2009 ve 23:21  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Jééé, ahoj kůzle :sweat_smile: , já dočítala....
23. čer 2009 ve 23:22  • Odpověz
Ahojky, huž to máš přelouskaný, jo? Nahrávám ještě jednoho satana pro Věrušku a další videíííčka a už taky půjdu do pelechu, jejda to je hodin.
23. čer 2009 ve 23:26  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Jóóó, fachčíííííí!!!
23. čer 2009 ve 23:26  • Odpověz
Fachčí jo? Byl to náš satan s dcerou nedcerou jo? :grinning: Tak takhle je nevychovanej pořád, OMG
23. čer 2009 ve 23:27  •  1 dítě  • Odpověz
Aha, tvoříš Nasťu, co?
23. čer 2009 ve 23:30  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Fachčí, ale kouslo mi to noťas, nešlo mi ani restartovat, mušela jsem brutálně vytáhnout baterii :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 23:32  • Odpověz
OMG, až tááák? Si kup nějakej lepčejší.
Mně to taky nějak blbne, asi obnovujou celej youtube bo se to vždycky jakože nenahraje a pak když juknu, tak to tam mám i 2x, tak zas mažu. Věruška zítra vloží Mikíse, se těšim.
23. čer 2009 ve 23:34  •  1 dítě  • Odpověz
Jdu spát, se mi motá hlavice už z toho čumění na Kobylu. Přeji dobrou nocku a hezkou středu, víkend se blíží :slight_smile:
23. čer 2009 ve 23:36  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Jéé, já myslela, že to jsi Ty :frowning2: ! Teda on obličej vidět moc nebyl, jen šéne hááre :grinning: :grinning: . Zítra muším ještě jednou prozkoumat na PC. Jsem kvůli Tobě vylezla z pelechu, bo Honza huž usnul, a je ňákej chřipkovej, tak habych ho nebudila! Jsme měli super day! Jeli jsme po arbeit do Obi, koupit květináčky, páč já furt množím a množím flavrs, a pak jeli do CaA, a Honzíkovi jsem vybrala super sáčko, sportovní ještě k výročí, jéé to mu to sluší! No a trígo a ještě jsem mu kupčila tašku, pěknou, mušela jsem ju servat z modelána, páč huž byla poslední! Super ceny, akcička, pak jsme jeli do potravin, koupili dobroty, a slavili. Je u nás poslední den máma, tak jsme si udělali pěknej večír. Koupili jsme mámě prasátko, který je na fotobuňku, když mu zamáváš před čenichem, začne zpívat a kroutit zadkem a zvedat hlavu, úžasný. A má křídla, jako andělský prase :grinning: :grinning: . Škoda, že jsem nenatočial Tairu, když jsme jí to pustili, byla prča!!! Mohla si hlavu ukroutit! Muším jít na Nastěnku, bo mi jinak dáš do dééržky jistě!! :grinning:
23. čer 2009 ve 23:40  • Odpověz
autor
Tak huž jsi taky dozubožila a padla do peřin! Hezky se vyspi, Andělíne :wink:
23. čer 2009 ve 23:43  • Odpověz
autor
Jsem hotová!! :grinning: :grinning: :grinning: , žádný perly huž nepadaj :grinning: :grinning: , tož jdu vložit a spááát!!
24. čer 2009 v 00:06  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile::slight_smile::slight_smile: MVR!!!

Úterek byl celičký, ve znamení básničky! Čím nás středa potěší? Prej se všude peleší... :sweat_smile:

ČEKANKY
Veera2,Věruška,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci počkaj,Máme neschopenku.Skrytá poeta!Per aspera ad astra! :wink:
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost1IVF+ICSI,1ET,1KET,zlobí nás tlak a štítná žláza,ale na mimi ju připravíme.
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,Porazíme myom!Operace 30.7.Máme dovčúú!Mrcho, kde jsi??
Leontýnka-bojovnice,IVFodloženo.Máme chlapečka z domečku a prima manžu už 20 let!Držíme palce zdravíčku.
Karolo,Gyncent.OV,1IVF,1ET,2KET,25.6.konzult.v OC, z práce zubožená, červeně na nehtu zabarvená. :sweat_smile:
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, akce srpen-září 09, huž zase v pracovním procesu. Absence, no toto??
Inka78,Sanus,6xIUI,2IVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Kde Tě máme, bojovnice???
Ája,ReprofitBrno,3IVF, Další boj v červnu!
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,hysterka ok,přece jen do boje?Ještě se poradíme s manžou.
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu. Leňulko, těšíme se na Tebe.

HOLKY V AKCI
Petjuna,Apolinář,1IVF,17.6.KET, zaveden páreček na objednávku jeho veličenstva!Držíme palčáky!
Regina,Apolinář,5IUI, máme Fostimon a hurá do dalšího kola,do6.IUI. REgí, a rozjela jsi fostimon??
Andrea.ivf,Pronatal,2IUI,1IVF,ICSI,PK,6 kulihrášků,hysterkaOK,budeKET,UTZ 26.6.,
Bellka,Fertim.OC,5IVF(AH,ICSI,PK,KET)Bude6.IVF,zobem norethisteron,bude ICQ, 24.6.kontr.UTZ, Palušky!! :wink:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termínek 13.11.,zánět zdolán!, velký UTZ 7.7. v Plzni
Pajipa(Pavla)CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšnýKET,termínek26.9,čekáme Lukáška!!
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophie Anna termín29.10.,Už jsme vdaná paní.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá, jedno klučičí a jedno holčičí!!!!
Katy81,Reprom.Brno,1.IVF, ET 8.4.,máme krásnou fotečkúú. Těhukačer
Terezaa,Natalart Plzeň,1.IVF,OPU8.4,ET11.4.,Výsl.krve29.6.,Hurrá, jsem zdravý, asi mám lulánka!Týden školení..
Moncaet,Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4. , těhulímeee!,HURRÁÁ!!Bude to zdravá Markétka!!2.7.průkajda!
Moonnca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5,Tečka má srdíčko!Ach ti klienti :angry: Danusss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5.OPU,3ledňáčci,18.5.ET,25.6.UTZ v Práglu,držíme kopyta!
Janni.ka,Reprom.Brno,1.IVF!OPU30.5,ET4.6,2embryjka u mámy,17.6.hcg429,UTZ12.7.Ale makat mušíme aj tak!

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09,tuty máme 3kg!29.6.kontr.po6inedělí,hlavní kontrolor docházky! :grinning: :confused:
24. čer 2009 v 00:10  • Odpověz
Dobré ráno.
Máji jede to moc hezky, to byl Satan ještě štěňátko, nebo tak řádí i teď? Je to moc hezké, tak už se těším na Anýska.
Andrejko tak to jste si hezky užili včerejšek.
Věrko já jsem se taky dívala, moc hezký film, ani jsem u něho neusla, to se prostě nedalo.
Tak všem hezký den, a hurá do práce.
24. čer 2009 v 06:23  • Odpověz
autor
Dobréé ránko, kobylata :slight_smile: :slight_smile:
Malý dodatek k Nastě - Regínka píchala ten fostimon Poctivě a dnes má UTZ, jak rostou folíky, zítra poslední bzučivku a cca v pondělí IUI - hrášek, jak ona tomu říká :grinning: . Tak držíme kopyta! A kdopak má ještě dnes UTZ? No, Beluňka! :slight_smile: . Bellí, ať je vše, jak má být, zlatíčko. :slight_smile: :slight_smile:
MOnči, ať Ti to utíká! Já vím, o čem je řeč, dělala jsem účto , ale už čtyři roky mám zrušený ŽL, a nechci o něm ani slyšet. A známí?? Nejhorší klientela! Čekají nejlepší servis. Upřímně, dělala jsem i bráchu, a fáákt blbost. Respekt pak nikde, takže neplatěj, co řeknu, pak nasratý, že maj tahanice za penále, a kdo to šel vyřizovat? Já. A je zvláštní, že třebas doktoři či taxikáři spolu držej, narozdíl od účtařů, ti na sebe vždycky házej špínu, a přitom každý má jiný systém. A pak přijde bejvalej klient a říká, " no, tohle jste dělala špatně, jste mě ošidila na daních atd atd... Nene, zlatá sociálka :grinning: :grinning:
Ježiš, já se rozepsala, muším letět!!
Berušky, veselý den a samé dobré zprávy!!!
24. čer 2009 v 06:57  • Odpověz
Dobrééé rankooo, kocúrciii:slight_smile: Přeju krásňoučký den, plný pozitivních zpráviček a sluníčko aspoň na dušíčce a v srdíčku, když už venku pérší a péršííí:slight_smile:
24. čer 2009 v 07:10  • Odpověz
Krásné ráno, skoro poledne :slight_smile: , všechny moc zdravím, ale mám tu plnou ulici, parkoviště, hřiště, prostě všééééchno je plný hasičů, tož vyrážím do terénu. Mám umytou hlavu, taktéž sedím s turbanem a jdu na lov :grinning:
Počasí na hovňajs.
Jo a kdyby něke hóóóóřelo, tak jsou všicíííí tady :grinning:
Andrejko, jak jsis mohla myslet, že ten štíhlý, blonďatý poděs jsem já? :slight_smile: Vždyť je to mladé, útlé...Tož máš o mě hezkou představu, ale asi Tě zklamu :grinning:
Mončo, takhle vyváděl loni jako štěndo, teď je asi tak o 10 procent hodnější :grinning:
24. čer 2009 v 09:27  •  1 dítě  • Odpověz
Bellíšku, v 10,10hodin jsi říkala? Bo jak?
24. čer 2009 v 09:28  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky, zdravím všechny
Belíšku tak co jak jsi dopadla v Caru?
Andrejko tobě se blíží už KETík. Ty jo to uteklo
24. čer 2009 v 09:38  • Odpověz
"A chčije a chčije" To řikal pan Komárek :grinning:
Hezké ráno všem kobylkám.
Jsem před chvílí vylezla z pelechu a zas tam zalezu, bo mne bolí v krku , za krkem,klouby, prostě celá Věruška.
Zdravím Bellušku, já myslela, že už jsi s chachulou u Dr.? Kdy razíš?
Andrejku do práce, ať tě klienti nezlobí,
taktéž Monču, to bykl film, viď? Jsem ti chtěla poslat vzkaz,bo vím, že máš tyhle filmy ráda.
Mája už se mnou komunikuje. Supr videa, snad se mi tam taky dnes podaří vložit Mikíse. Včera jsem to už měla a přišel Míša a vytípnul mi to zrovna, když se to ukládalo, no co byste tomu řekly?
Ahoj Katy
24. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
Začal mega chcanec, tož mám po hasičích :frowning2:
24. čer 2009 v 09:54  •  1 dítě  • Odpověz
Tož budou dál koukat na Televarieté, bo co to v tej telce hopsá. To je nářez, úplně vidím Kutnou Horu, jak jsem byla malá....
Věruško, hups do pelechu a vymlátit bacila z těla, bokolová dovča se blíží.
24. čer 2009 v 09:57  •  1 dítě  • Odpověz
OMG jedno o navíc a jedna mezera se vytratila, ta by mně zas zjebala a Kačer taky...
24. čer 2009 v 09:57  •  1 dítě  • Odpověz
ale já to rozluštila a to je co říct,když mi to dnes nemyslí:slight_smile:
24. čer 2009 v 10:03  • Odpověz
Bellka tady vlastně není,tak už asi ukazuje jožina :grinning: Ahoj, Belíí :wink:
24. čer 2009 v 10:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.