• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Belluška přecivá psala, že jede ještě za Terezkou, že tam jukne na písidlo.
24. čer 2009 v 10:44  •  1 dítě  • Odpověz
tak nás Bellíšek líbá a huž jede. Všechno je ok, chachula premává jak má :grinning: Prej bude, stříkat, píchat :grinning: Se nezdá ta holka žížátková :zipper_mouth: :dizzy_face:
24. čer 2009 v 10:47  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak jsem dostala ještě 3 včeličky a jdu v pondělí na UZ.Vůbec mi nerostou folíky tak jak by měli.Tak nevím co bude v pondělí.Moc se omlouvám za špatné zprávy ale jak tak na to koukám tak to tady kazím jen já :frowning2: .Moc se omlouvám.Prostě ta smůla se drží.
24. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
Ahoj Regíííí, je jich málo bo jsou maluškatý? Jak velký jsou?
24. čer 2009 v 11:24  •  1 dítě  • Odpověz
Bellí, to je ok, že už stříkáš a pícháš :grinning:
Regííí, chceš dostat na zadek? Jaképak omluvy? Jsme tu snad od toho, abysme se navzájem podpořily. Dívala jsi se na ty stránky Havelky?
24. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
Májo maj jen 7mm a mají mít tak 12mm.Jindy už to mělo tu velikost.Nevím co se dějě,Jsem úúúúúúúplně v pr.....
24. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
Věruško nemám na to ani pomyšlení.Strácím naději.Nezlobte se holky.
24. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
Dobré skoro poledne kobylky,hlásím se a snad mi už konečně trefili na léky po kterých mi bude líp,nebot jsem v sobotu v noci měla op´ět srdeční záchvat tak pondělí a úterý jsem lítala po doktorech ,dnes jsem byla na nákupech a musím chystat dárky za vysvědčení a pro učitelky tak mám o zábavu postaráno.
Jinak teplo se k nám taky ještě nedostavilo pořád jen lije a mě už to s..e.
Belíšek má dnes kontrolku tak držím pěstule a všem ostatním lepší náladičky v tom zakaboněném dni.
24. čer 2009 v 11:28  • Odpověz
Regí, hlavu vzhůru, je třeba v tom něco podniknout a ne upadat do depresí ještě dřív, než se něco děje. Do pondělka času dosti a když se nezadaří hnedle, tak něco vymyslíme, vždyť tu je tolik chytrejch hlaviček. Počasí na je prdlačku a pak máme takový chmurný myšlenky.
Ahoj Leontýnko, zase záchvat, jejda, jejda, to si ani neumím představit, tak snad už Ti vymyslí nějaký pořádný léčivo.
Jaký dárky pro učitelky? nestačí jim to volno, co věčně maj? :slight_smile: To za nás nebylo, dneska si ukončej rok ještě dva dny před koncem měsíce, oMG, kdo to kdy viděl? :confused: Jsme donesly pugét a bylo.
24. čer 2009 v 11:32  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Regi hlavně se nenervuj a bud v klidu ikdyž se to líp říká než dělá ,ale je to důležité.
Ahoj Májo to víš dnes se ve škole předhání kdo donese lepší dárek,ale Dominik už končí a přechází na jiný stupen tak už se s nima neuvidí tak proto chce něco darovat něco na památku třídní učitelce.
24. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
Májo ale co podniknout????????Počasím to neni.Aspoň u mě ne.Jen už je toho na mě moc.Je to po šesté a pořád nic.Jsem už vyčerpaná z toho všeho.
24. čer 2009 v 11:38  • Odpověz
Tak to jo, to ať daruje :wink:
Regííí, tak si od toho všeho chvilku odpočiň, vždyť jsme se tu o tom už bavily. Tělo si uleví, mysl taky a po prázdninách třebas do toho zase skoč s čistou hlavinkou.
Ale uvidíš v pondělí, to je přeci ještě dlouhá doba, folíky možná lenošily do teďka a zrovinka se můžou rozjet a narůst. V pondělí budeme chytřejší.
24. čer 2009 v 11:44  •  1 dítě  • Odpověz
Regínko, přesně tak, jsi vyčerpaná, už toho máš za sebou taky dost. Napsala jsem ti to do interka.

Leontýnko, zdravím tě.Teda, záchvat, to musí být nervák. Hlavně,že už máš dobré prášky.

Hlásím, že už vím konečně termín genetiky. 30. 6. v 11.00 v Motole.
24. čer 2009 v 11:46  • Odpověz
autor
kůzlátka moje, dobré poledne!
Jsem hotová, bo dělám za tři, dvě kolegyně marodí, a je ouřeďák..
Moc zdravím. Já myslím, že se Regí cítíš ve slepé uličce, bo IUI vidíš jako malou šanci a IVFka se bojíš. Tož nejdůležitější oukol pro nás, zmenšit strach z IVF. Bo já vím, o čem to je. Strašně jsem se bála, a bejvala bych to radši vzdala. Všeho jsem se bála, doktorů, prostředí, narkózy, bolesti, neśpěchu, neznáma.. Věruška mi tenkrát popisovala náš Car do detailu, každou šatnu, postel, počet postelí, celej proces a mooc mi to ulehčila. A máš na to fůru času. Můžeme o tom mluvit tak dlouho, dokud ten strach nebude k překonání. Funguješ dobře, jinak bys bývala nebyla otěhotněla. Nech to chvíli jen tak plynout, ona i tahle IUI nějak dopadne. A ať tak či onak, není to konečná, jasný? Kočulenky, já si jdu něco koupit, bo je pauza a čínskou polívku huž fáákt nemuším!
Jinak gratuluju Belíškovic chachule, že maká, jak makat má!! :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 11:46  • Odpověz
Asi máš pravdu.Jen jsem z toho vyděšená.Vždycky byli akorát a teď tohle.
O víkend je oslava.Strýc má narozeniny tak třeba to nějak pomůže.
Holky moc děkuju.Jsem moc ráda že vás mám.
24. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
autor
Jo, já při IUI taky Regí měla 1.UTZ na prd, a na 2.UTZ už byly dva folíky, a jeden 2,1, druhej asi 1,8 jestli si dobře pamatuju.
24. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
autor
Regí, a jak jste na tom s Kájou, pořád byl s náma napojenej, samá srandička :grinning: , kam zmizel??
24. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
autor
Jo, ještě mě napadlo, co takhle říct doktorovi o svém neúměrném strachu a požádat, aby Tě Kája držel při usínání za ruku??
24. čer 2009 v 11:51  • Odpověz
Reggííí, určitě tě oslava rozptýlí.
Teda, když já si na sebe vzpomenu, jak jsem se bála Dr.... A hlavně jsem měla i fobii z toho, že si budu muset sundat kalhotky u chirurga, bo jsem před 9ti lety měla v třísle tu bouli, z které pak byl nádůrek. Holky, já se tak bála k němu jít, že jsem si radši každý večer ve vaně psychicky působila na tu bouli a věřila, že se mi sama ztratí. A teď? Roztahujem chachule na potkání, šoupem do sebe narkózy, lezeme na kozy... :slight_smile: Že bych už zase básnila? :wink: Prostě, otrkáš se a už ti to ani nepřijde. Ale jak jsem ti psala, třeba to půjde i jinak.
24. čer 2009 v 11:56  • Odpověz
Andrej,Kája má taky starosti.Když příde z práce tak zas letí do té druhé a tak pořád dokola.Taky už je vyčerpanej.Já mu to řeknu a třeba se dneska ukáže a něco písne.
To nevím jestli bych zvládla aby tam Kája byl se mnou na sále.
Uvidíme co se stane v pondělí a pak až po prázdinách.Uvidíme.Zkusím to říct v pondělí doktorce jak by to bylo s tím IVF.
Holky moc,moc,moc DĚKUJU.
24. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
Regíí, jen řekni, za to nic nedáš.
Andrejko, brouuu chuť!!!
24. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz
autor
Berunky, jsem zpět, lámu do sebe šunkovou bagetu a za pět minut muším otevřít, a huž tam je plno, mi jebne. Já jen, že večer máme schůzi v baráku od 8, tak zasejc přijdu haž v posteli:confounded:
Moc moc všechny zdravím, MVR a Fakt!!!
24. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz
Vyděržáj pioněr :slight_smile: !
24. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
Asi to udělám Věruš.Prostě se na všechno zeptám.I kdybych v té ordinaci měla být hodinu.
Andrej moc o nepřeháněj v té práci.Já jdu taky za chvilku do práce.Tááááááá se mi nechce ale musí někdo ty vajucha dělat že Májo???????????????
24. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
Tak jsem teď volala do CARu neboť jsem se zapoměla zeptat na důležitou věc a to je SEX.Tak prý můžu.Když jsou fplíky malé tak je to povolené.Tak aspoň jedna dobrá zpráva :wink: .
Asi jsem tady sama co?
24. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz
Asi jsem tady sama.
Tak se holky mějte a já frčím makat.
Tak papa a ještě jednou moc děkuju.
24. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz
Jsem byla v shopu, zase jsem nakoupila, já nevím, že tam ještě lezu. Mušela jsem pořídit prostěradlo, když bylo tak levný, v Intersparu vyprodávaj. Snad to přežije i satanovo zubožování.
Andrejka se láduje bagetou, no to je strava a ještě na to má 5 minut, to je stejnej cvok jako já.
Hasiči mi to asi balej, chčije a chčije, to říká Věruška :grinning:
Jinak pro těhule: www.tchibo.cz má na svých stránkách v nabídce na příští týden věcičky pro mimíse, ale hlavně tam má levný podprdy kojenecký. Já mám asi podobnou a bohatě stačí. Ale pro Kačera to nejni, bo ta si to muší vyzkoušet, já vím...
Bellík už je tu bo u Terez?
Regí může sexošit :grinning: , už je to tu zase :grinning:
Věruško, už jsi nahrála další video s Mikísem? by jste se mohli natočit na tom kole :grinning: , bych se ráda podívala.
24. čer 2009 ve 14:35  •  1 dítě  • Odpověz
Jo Redžína frčí makat do vajuchárny, ach so. tak to mazej, bo josu někde te´dkonc v akci, snad za 9,90Kč, tak ať máme dostatek. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 ve 14:36  •  1 dítě  • Odpověz
Video se stále nahrává, bo na You Tube jsou nějaký zaseklý. Jdem ven s Miki a vlčandou. MNa video z kola si musíš počkat, bo košík je stále nepřimontován. Zatím bááááj
24. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz
Ahoj kobylky :slight_smile:
Regínko, držím palečky, aby folíci rostly :sunglasses:
Bellko, tak parádička - pícháníčko začne :wink: Tfuj, tfuj pro štěstí!
Ahoj Věruško, musím říct, že pejsek je móóóc roztomilej. Holky pořád otravují, že by rády zvířátko, když já jsem asi macocha sobecká, když jim ho nedopřeju. O boloňáčkovi jsem uvažovala, protože byt máme mrňavej, tak ten by se snad ještě vešel, ale obávám se, že pak se budu starat jen já a ty dvě cácory do toho. Nevím, jak bych to zvládala...
Ahojky Andrejko :slight_smile: Kdy bude ten ketík?
Všem hezký den :slight_smile:
24. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.