• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Klidně ruš.Já snad taky budu mít hezký večer až ten můj dorazí :wink: .
No asi jo Bellko.Já jí taky sleduju ale jsem pořád u PC.Jak se říká jsem jednou zadnicí na dvou místech :grinning: .
21. dub 2009 ve 20:50  • Odpověz
Lucko tak vy máte dárce nebo máš manželovo????
21. dub 2009 ve 20:51  • Odpověz
máme dárce mladého krásného :grinning:
21. dub 2009 ve 20:54  • Odpověz
Tý jo.Tak to jsem zvědavá jakého dávaj nám.Snad to nebude cikáně :grinning: .
21. dub 2009 ve 21:00  • Odpověz
Luci, já vím, měla jsem na mysli, že to může být dobré třeba k úžasné náladičce a úsměvu na tváři:slight_smile:
21. dub 2009 ve 21:02  • Odpověz
Neboj dávají ti sperma krásného inteligentního modrookého blondýna který má vypracované tělo :grinning:
21. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz
já vím holky budu končit manžel už loudí at jdu do vany pá pá ráno se ozvu krásné sny všem
21. dub 2009 ve 21:04  • Odpověz
No uvidíme.
Tak hezkou dobrou noc a hezkou romantickou noc.Papa
21. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz
Tak ná jdu taky do peřin.Teda nejdřív do sprchy a pak možná hurá na to :grinning: .
Tak dobrou noc všem a sladké sny.
21. dub 2009 ve 21:15  • Odpověz
Luci, Regi, hezkou dobrou noc:wink:
21. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz
Ahooooooooj zlatíčka, konečně jsem vás našla. Zbyl tu ještě někdo, musím vám něco říct!!!!!!!!!!!!!!
21. dub 2009 ve 21:32  • Odpověz
Mončo jsem tady ještě já.Teda jestli ti stačím.
Kája ještě nedorazil
21. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz
Bohatě mi stačíš, já jsem šííííílená kráááááááááva, ale dnes jsem 8den po et, prostě jsem to nevydržela a udělala si test, ale až v půl sedmé večer :sweat_smile: a na něm byly, fakt tam byly //, ta jedna ještě slabounká, ale byla tam. Mám dva dny zpoždění mensesu, já nevím co dělat, manža to neví, chtěli jsme testovat až v sobotu..................
21. dub 2009 ve 21:40  • Odpověz
Mončo proč bys byla K.......Prostě jsi to nevydržela.To se stává.Tiše gratuluju.Je to skvělé.Před manžou to ale jěště musíš tajit.Zkus test ještě buď zítra ráno a nebo ve čtvrtek.Kočko udělala jsi mi radost.Tahle nová stránka je fakt nakažlivá.
21. dub 2009 ve 21:43  • Odpověz
Já nevím, nemám to raději vydržet do soboty???? To teda je nakažlivá, ale kráááááááásně. Udělala jsem to spíš pro to, abych se uklidnila sama, ale byla jsem si na tuty jistá, že tam nic nebude, že je ještrě brzy a pak jsem četla, že někomu to vyjde pozitivně už sedmý den, jsem fakt husa, ale teď už vydržím :grinning:
21. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz
Mončoet, tichounká gratulace!!! Hlavně se zkus uklidnit, já úplně cítím, jak jsi nervózní a to bys neměla:slight_smile:
21. dub 2009 ve 21:49  • Odpověz
Já vím, už už jsem klidná, manžovi nic neřeknu a nechám to na sobotu, pak vám dám hned vědět holky moje.
21. dub 2009 ve 21:51  • Odpověz
Mončo nenadávej si.Každá ráda riskujem a ty jsi zariskovala a stálo to za to.No jestli to vydržíš do soboty tak to nech do soboty.Bude to daleko lepší a hlavně bude víc vydět.Někdy se to stává že je to u někoho vydět dřív.Udělala jsi mi radost kočko.Obrovskou.Ještě jednou tiše gratuluju.
Jdu do peřin.Kája dorazil.Hezky se vyspi a nech si něco krásného zdát.
21. dub 2009 ve 21:52  • Odpověz
Mončoet, teď právě můžeš testovat každý den a sledovat, jak ta druhá čárečka hezky sílí. To je fakt moc hezké.
21. dub 2009 ve 21:53  • Odpověz
Jdu taky hajat, a děkuju za povzbuzení. Dobrou noc a překrásné sny vám všem
21. dub 2009 ve 21:55  • Odpověz
Já mám úplně husí kůži. Jsem moc ráda, že máme další, pozitivní zprávičku:slight_smile: Přesně podle pravidel:wink:
21. dub 2009 ve 21:58  • Odpověz
Mončoet, tak se krásně vyspinkej:slight_smile:
21. dub 2009 ve 22:00  • Odpověz
Jste tu ještě někdo? Dívala jsem se s miláčkem na bobule, tak jsem tu nebyla, ale chtěla jsem vám všem poděkovat za za přáníčka. Tyto stránky jsou opravdu skvělé, přidávám se k tiché gratulaci Monče:slight_smile: Dobrou noc kočky:slight_smile:
21. dub 2009 ve 22:04  • Odpověz
Kocurci moji zlatí, už jdu taky do hajan. Přeju všem krásnou dobrou nocičku a nádherné sníky.
21. dub 2009 ve 22:05  • Odpověz
Věruško, dobrou narozeninkovou noc:slight_smile:
21. dub 2009 ve 22:08  • Odpověz
Ještě než usnu, zajímalo by mě, kde se zapoměly Andrejka s Májou. Doufám, že nás všechny ostatní berušky taky najdou:slight_smile: Tak a už doopravdy dobrooouuu.....
21. dub 2009 ve 22:15  • Odpověz
Ahoj holčičky.Moc děkuji Andrejce a Majdince,že jste mi písly kde mám hledat.To bych byla asi pěkně zoufalá.Pravidla jsou Andrejko úžasná a jak jsem si všimla tak Monča je poslušná holka takže Mony obrovská gratulace :slight_smile: Pěkně jste to rozjely.
Věruško tobě vše nej nej nej,zdravíčko,štěstíčko,pohodičku a hlavně zdravé,hodné,krásné miminečko.
Víte o tom,že jsem dnes mluvila po tel.s Regínou???Má holka moc příjemný hlásek a brzy se i uvidíme :wink:
Andělíčku tvoje 6 pravidlo mi položilo :grinning:
Fuj to byl zas den ble.Teď jsem ještě stříhala a koupala pejska :wink:
Těším se do pelechu tak zítra vás tady snad chytím.
Ještě něco....dnes jsem volala k Apol.jsem objednaná na UTZ 30.4. v 9 45 k tomu doktorovi,co jsem byla minule,tomu jedinému tam teď věřím.Tak papa
21. dub 2009 ve 23:37  • Odpověz
autor
Holky, já se zasekla u Mamma mia, super, v kině to muselo být ještě 100x lepší. Tak vás jdu rychle dočíst...
21. dub 2009 ve 23:42  • Odpověz
autor
Tak jsem zjistila, že se tady vařilo, peklo, zdravilo, milískovalo, objednávalo a TESTÍKOVALO! :wink: :grinning:
Mončiet, tichounce gratuluju a přeju, ať je vše, jak má být! :slight_smile: :slight_smile:
Májo, kdepak jsi? Že bys nezavrněla něco na dobrou noc, to se mi ňák nezdá???! :rolling_eyes:
Belli, užij si ještě zítřek, jdeš zasejc na nočku, brrr :frowning2:
Holky, rodino, hezké sny v novém, čárkovém, pozitivním domečku!! :slight_smile: :slight_smile:
22. dub 2009 v 00:00  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile:

ČEKANKY
Andrea.ivf, Pronatal Praha, 2xIUI, 1xIVF+icsi + PK ,6mražáčků čeká, v květnu 09 KET!
Bellka ,Fertimed ,2xIVF,3xIVF+AH+ICSI,PK,KET, akce červenec 09, huž se to blííížííí..
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost 1xIVF+ICSI,1xET,1xKET, současnost čajíček a domácí snaženíčko
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,3.5.nástup,4.5.laparka myomu - budeme s Tebou!
Moonnca,CMRZlín,1xDIPI,1xIVF,1xIUI,1xET,1xKET,těšíme se na další boj v květnu 09!
Manetka,minulost v Iscare 1xIUI,1xIVF,1ET,2KET,přestup do Gennetu Liberec - nový boj v květnu 09
Leontýnka - velká bojovnice, odloženo -zatím..
Janni.ka,Repromeda Brno, půjde poprvé do boje koncem dubna! Nebóój!
Regina,Apolinář,1xIUI, ještě nás bolí srdíčko, ale jedeme dááál!
Karolo, Gyncentrum OV,1xIVF,1ET,2KET,dáme si eregmu a domácí snaženíčko, na podzim 09 akce!
Danusss,Apolinář,1.IVF úspěšné-dcerka, 3xIUI, chystáme 2.IVF - 5.5.UTZ a pak hurá do stimulky
Lůca, Gyncentrum OV,2xIUI, 1xIVF, akce červenec 09, 5.5.kontrola v Caru

HOLKY V AKCI
Terezaa, 1.IVF Stimulujeméééé , 5.4.UTZ, OPU 8.4. ET??
Inka78,Sanus,6xIUI,2xIVF,2ET, ještě 3 sněhuláci spinkaj! KET 12.4.
Teoretička - sestřička Praktička Brno Reprofit 3.IVF, 16.4.ET, držíme palce!
Moncaet , Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4. , úplně tichounká gratulace k //:grinning:
Petjuna(Petra),Apolinář,1xIVF, malá cystička nás nerozhází , KET bude v květnu, 30.4.UTZ

TĚHULKY
Alfice(Mája),Repromeda Brno,1xIVF+ICSI,Anička se těší 11.6 na svět! Ve stř 22.4.15oo porodnicový exkurz:wink:
Markytankakajky, podařilo se přirozeně , už baštíme, další UTZ a průkajda 4.5.
Veera2,Věruška-jogínka-Pronatal,2xIVF+ICSI, jeden bojovníček, 23.4.genetika
Pajipa (Pavla) - spisovatelka , CMR Zlín, 2xIVF+ICSI, 1xúspěšný KET, termínek 26.9.09
Hanina(hana.skodova),Pronatal,3xIUI,2xIVF+ICSI+PK, velký UTZ 23.4.
Nitěnka(Šáša),Apolinář,3IVF,3ET,2KET, těhulka, termínek 14.10.09
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3., těhulka!!, Jsou tam dvě srdíčkáááá!!!!
Katy81,Repromeda Brno,1.IVF, ET 8.4., //na testúúúú , HCG potvrzeno, gratulujeme!!
22. dub 2009 v 00:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.