• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Kde klušou Kobylky, že tůto prázdno?
Dodělává se mi obídek, tak načuhuju. Spíše večeře, koukám, co je najednou hodin :confused: OMG. Žiju v bludu, já myslela, že je tak jedna. Zkouším recepis, co mi přišel do mailu, jmenuje se chlebíčková pizza, ale nevím proč chlebíčková, když je z tousťáku, asi jakože toustový chlebíček, bo co. Tak uvidíme, co z teho bude a jak to bude chutnat.
Zdravím Teoretičku.
Jo a už tady nepéééérší, tak asi vyrazím s mimískou přeci jen na ty uniformovaný chlapy :slight_smile:
24. čer 2009 v 16:15  •  1 dítě  • Odpověz
Jsem zpátky z prochajdy, Miki to přežil :slight_smile: jen díky tomu, že kamarád držel vlčandu na vodítku, ta dejchala jak sentynel, bo je to ještě taky štěně,který si chce hrát, ale oporti Mikimu 5xxx tak velká:slight_smile: tak jsme se museli rozdělit a každý venčil svou cestou.
Ahoj Majdííí, boloňáček je úžasný, není velký, je učenlivý a veselý. Mám i nějaké kontakty na chovatele, kdybys chtěla. Miki mne už bere za pána, bo jsem s ním pořád, krmím ho a cvičím ,ale jsem doma, tak mám na to čas. Až začnu chodit do práce, to bude horší, ale to už snad bude poslouchat. Máme taky byt 2+1, takže tohle plemeno je ideální, jen to venčení je horší. Lítat několikrát denně z 3. patra...to by jsi musela holky zaměstnat, bo nejsou to jen hrádky,ale i starost. Zas ti to ale několikanásobně vynahradí a za to jsem teď vděčná.
Jak se má ségra? Co teď podniká? Měj se a pozdravuj jí.
24. čer 2009 v 16:16  • Odpověz
Ahojka holky zdravím po dlouhé době všechny dám do albíka mimísku Sophinku ze včerejšího UZ všechno máme super dělali podrobně cévy,srdíčko a všechno ostatní aje to perfektní á máme i fotku jako důkaz že je to holčička.
oc všechny zdravím a držím palečky zvláště teď Belince a Věrušce na těhulení papa Hanka :slight_smile: :dizzy_face: :sweat_smile:
24. čer 2009 v 16:35  • Odpověz
Ahoj Hani kdepak jsi byla tak dlouho? Už jsem tě chtěla pohřešovat :wink: Na svatební cestě? To je supr, že je Sofinka v pořádku, určitě si to s manželem vše užíváte. Tak dej i fotěšky ze svatby, jsme ženský zvědavý :wink: Ahoj a dík
24. čer 2009 v 16:43  • Odpověz
Sophinka je rozmazaná,není nic vidět :frowning2: ale my ti věříme, že je to holčička :slight_smile:
24. čer 2009 v 16:45  • Odpověz
Ahojky Hani, no už jsme po Tobě pátraly :confused: , jak se máš? Samé dobré zprávy, tak asi perfektně.
Věruško, Ty dupo, jsou hrátky, ne?
Jo a tousťáková pizza super dobrá, tož zkuste, když spěcháte, bo chcete prostě rychlo véču.

Tousťák porovnat do pekáče, stačila mi na to tuším půlka velkýho, asi 12 plátků
potřít kečupem
posypat Oreganem
plátky šunky
postrouhat sýr bo sýry-já měla Eidam
frkla jsem na to i kukuřici a mandarinky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
posypala jsem grilovacím kořením nebo kořením na pizzu
a na závěr se to zalije celé 300ml mléka+3vajucha rozkvedlaný
pekla jsem asi na 160-180st. cca 30-40minut, dle toho, jak chcete křupavý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 v 16:47  •  1 dítě  • Odpověz
Díky za info, Věruš.
No, až se ohodlám, tak dám vědět. Teď trochu záchvaty péče o zvířátko utichly, tak taky mlčím, al asi tak před měsícem jsme ležely na internetu všechny tři a studovaly psy, kočky... Já jsem nikdy zvíře doma neměla jako malá trpěla a našim jsem to vyčítala. A teď se bojím, že bych to doma neustála. My máme 1+1 a jsme v něm 4! No, vím, že ten pejsek nepotřebuje ani tak prostor doma jako to venčení a dostatek hry s ním. To by snad holky zvládly, ale nevím jak dlouho by je to bavilo.
Díky za pozdravy. Ségra si dává voraz, zatím asi nic neplánuje nebo o tom nemluví :frowning2:
Hani, gratuluji k dobrým zprávám. Jen tak dál!
24. čer 2009 v 16:50  • Odpověz
Jsem já to ale dupa ,tak hrátky, no, ty objede :slight_smile: :grinning:
24. čer 2009 v 16:55  • Odpověz
Majdí, já teď zrovna ležím taky u netu a hledám ségře zlatýho kokříka,ale těch je docela dost. Tak se měj a zvířátkům zdar! :slight_smile:
24. čer 2009 v 16:57  • Odpověz
autor
Kozéénky, já som v arbeit, bo kolegyně maroděj, tak mám do 6, hale huž odcházam. Za dvě hoďky máme schůzi v baráku, jé to je den!! Ale v pátek ve 14.30 bude UTZ a tož se těším do tej akce! Věruško, ty dupkatíš dneska :grinning: :grinning: , Teoretička je Martina :grinning: :grinning:
Kocúrkovja, pusiny na čela, největší Anýskovi!! Rande s váma až z postele....
24. čer 2009 v 17:53  • Odpověz
Do dupy už zase? Snad mi to Teoretička Martina promine,ale ona to pochopila, že vzkaz byl pro ní. :slight_smile:
Tak Andrejko, hezky to vyschůzuj,hlavně se tam nezhádejte:slight_smile:
Belluška už je u neteřinky, bo mi chodí maily.
Jdu dělat drožďovou pomazánku. Máji hoď sem kousek pizzy, vypadá to zajímavě:slight_smile:
24. čer 2009 v 18:05  • Odpověz
Ahojte koťátka. :slight_smile: dneska ¨bylo mega ošklivo, ale počasí nám náladu nezkazí :grinning: Regí, neboj, folíky dorostou :slight_smile: my se jedem zítra peojet do Olmiku, tak uvidím, co uslyším :stuck_out_tongue_closed_eyes: A co Belíšek, že tu není, proč nepíše. Že by bylo něco špatně? :cry: Jinak zdravím zdytek kobylákova
24. čer 2009 v 18:18  • Odpověz
Sluníčkové mojí zlatuškoví, já se sekla u Terezky a pak jsem asi hodinu přeposílala věci z jedné paměťovky na druhou, no už to kašlu, bylo mi po vás ooobr smutno, jdu přečíst, co se událooo:slight_smile:
24. čer 2009 v 19:03  • Odpověz
Ahoooj Bellí, tak co přesně řikal Dr.? Podat hlášení a to hned! :slight_smile:
24. čer 2009 v 19:15  • Odpověz
Zdravím Karolku, byla jsi v práci, bo jdeš na noční? Tady si dneska se mnou nikdo nepovídá :frowning2:
24. čer 2009 v 19:20  • Odpověz
Nejdříve veliká gratulka Hančí k děvčátkuuu:slight_smile: Karolkooo, všechno je v pořádkuuu:wink: Věruškooo, tak dr. říkal, že je všechno jak má být, na UTZ neshledal nic, proč bysme nemohli začít stimulku:slight_smile: Takže ještě zítra doberu tbl., pak dorazí mrcha a začínám stříkat Synarel, 9. dc jedu na UTZ a začneme připichovat Gonal:slight_smile:
24. čer 2009 v 19:36  • Odpověz
Čauky kobylky, jsem se inspirovala Věruškou a šla taky na procházku :slight_smile: Sice se honěj pořád obří tmavý mračna, ale nespadla ani kapička. Nejdřív jem byla juknout na hasiče, zítra je prý bude točit telka. Byl se mnou ale muž, tož jsem nic neklofla :slight_smile:
Pak mě kluci(muž i pes)opustili a jely jsme s Anýsem do zbohatlické čtvrti :slight_smile: , normálně bych tam nešla, ale s kočárkem se dá šmírovat všude :sunglasses: , takže mám konečně jasno a opět jsem zatoužila po domečku s bazénem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No a ve finále jsem to vzala k baráku, kde jsme bydleli, když jsme se sem nastěhovali a to jsem su zavzpomínala. Prolízačky už tam nejsou :sweat_smile: , jsou tam úplně nový, suprový a moje kopce, který jsem sjížděla na bobech, jsou taky zlikvidovaný, jsou tam chodníky :angry:
24. čer 2009 v 19:42  •  1 dítě  • Odpověz
Martiii, Tebe taky moc zdravím:slight_smile: Regi, zlato, ničeho se neboj, jsme tady s Tebou a budeme Ti pomáhat, jak jen to bude možné a všechno to zvládneš, beruškooo. Jsem se musela smát, jak Věruška z mojeho Deža z lesa udělala Jožinaaa:grinning: Andrejkovic zasejc schůzuje, dneska, OMG! Máji, u nás přestalo odpoledne pršet a svítil sluníček, to byla konečně krásaaa:slight_smile:
24. čer 2009 v 19:43  • Odpověz
Bellko, tak to jsou super zprávy :wink: :slight_smile:
24. čer 2009 v 19:44  •  1 dítě  • Odpověz
Bellko, začínám se v tý Tvý chcachule nějak orientovat...Karolka Ti z ní udělala chaluhu :grinning: a Věruška Jožina, co to teda máš? :grinning:
24. čer 2009 v 19:46  •  1 dítě  • Odpověz
MG začínám ne, ale přestávám přecivá :grinning: jsem z tej chachuly celá rozhozená :grinning:
24. čer 2009 v 19:47  •  1 dítě  • Odpověz
A Věruškooo, zkoukla jsem to video:wink: Zachraň Mikíska kdo můžeš:grinning: Sluníčkaaa, mě je dneska tak dobře:slight_smile:
24. čer 2009 v 19:47  • Odpověz
a ještě mi uteklo O!!!

To je dobře je Belluška tááák dobře naladěná, já celkem taky, ta procházka mě potěšila, bo já neušla takovou dálku už kolik let a jsem tak hezky zubožená, bolej mě stehniska, celý hnáty, jsem unavená, ale spokojená :sunglasses:
24. čer 2009 v 19:49  •  1 dítě  • Odpověz
Já chci taky vidět další videoooo, kde najdu?
24. čer 2009 v 19:50  •  1 dítě  • Odpověz
Sama už nevím, co tam vlastně mám. Ale ať je to chachula, bo chaluha nebo Dežo či Jožin, hlavně, když premáva jak má:grinning: Věruškooo, co se stalo, že jsi smutná, sluníčkooo???
24. čer 2009 v 19:54  • Odpověz
Věruška je smutná? Já myslím, že néééjni.
24. čer 2009 ve 20:01  •  1 dítě  • Odpověz
Co ta Andrejka furt schůzuje v tom domku? Vždyť se schůzovali nedávno, budou něco budovat bo co? :confused:
24. čer 2009 ve 20:02  •  1 dítě  • Odpověz
Teda tady budou i videa? Holky a taky hambatý? :grinning: Tak šup sem s odkazy. já se snad taky naučím s tou technikou a nějaký pošlu, ale pejska nemáme, tak leda, jak divočí manžílek, ne? :grinning: Já moc nedivočím, jsem slušná úča, která je toho času v očekávání těch mega dárků :grinning: :sunglasses:
Bellko, tak to je dobře, že jsi už veselejší, a za pár týdnů bude teprve veselo :slight_smile: Už je potřeba zase nějaká těhulinka :slight_smile:
Věruš, já jména neřeším. Pochopila jsem správně :slight_smile: , tak klid :sunglasses: Ještěže ta Andrejka to kontrolíruje!
24. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
A kde máme Petjúnku?
24. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
Peťunka asi češe hlavinkyyy:slight_smile: Marti, to víš, že to hned potěší, když je všechno v pořádku a nic nebrání tomu, abysme do toho mohli zase skočit:wink: Máji, taky mám pocit, že schůzovali nedávno, kvůli nějakým závadám či reklamacím, bo co?
24. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.