• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Teoretičko ty jsi úča? Tak to je super období ne? Volníčko,,,no ještě řekni, že ho neni teďkonc moooc :grinning: Tady ty smráďata jsou každej měsíc doma. A když je jeden den svátek, hnedka si to protáhnou minimálně na tři dny. To je morálka :grinning: Co učíš?
24. čer 2009 ve 20:19  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky
Belli tak to jsou dobré zprávy :slight_smile:
Regínko ty se neboj vždyť oni folíky dorostou, když tak bude IUI o den pozdějc. Regí a tak mě napadlo když máte dárce to ti dávají pořád spermošky toho jednoho nebo je na každé IUI jiný dárce?
Andrejko tak to je šrumec to nezávidím, doufám že lidi na tebe byli hodní.
Máji Věrko tak prochajdu jste si užili, ale bylo to dnes risk, venku je chvilkama pěkný slejvák. Teda aspoň u nás.
Marti tak to musíš mít nervy ze železa, v malém bytě 4. My máme 64m a jsme tu zatím tři a to už je tu nacpáno teď.
Máji taky bych brala baráček, vyrostla jsem v něm a teď je mi v paneláku ouzko, no snad bude aspoň ta chata.
24. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
Já jdu k jedný takový Petjunce v úterý :slight_smile: , hnedle ráno na devátou hodinu. Nechám si vyčarovat nějakej melírek a trošku přistřihnout asi. Už se těším a zas odejdu nasranděná jistě, bo mi stejně nic moc nevymyslej, nikdo mi nechce tu kebuli obarvit celou :angry:
24. čer 2009 ve 20:23  •  1 dítě  • Odpověz
Moniii, ahoj těhulkooo:slight_smile: Ty jo, koukám, že Ti to číselko tak pěkně rosteee:wink: Máji, nech si jenom sem tam pramínek, celá hlava by asi nebyla moc hezká, jedině kdyby sis dala rezavou:slight_smile:
24. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
Uvidím, co se mnou paní střižna provede :wink:
Já jsem tak unavená, že bych padla do pelechu a spala až do rána. To je strašný, že mě procházka na čerstvym vzduchu takhle unavý, jsem lenoooora líná. Doufám, že mě ty prochajdy trošku zpevněj hnáty a zadnici :slight_smile:
24. čer 2009 ve 20:43  •  1 dítě  • Odpověz
Boha jeho, unavÝ s tvrdým, OMG!
24. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: já se picnu
24. čer 2009 ve 20:47  •  1 dítě  • Odpověz
Vracím se do práce a mezi myslící lidi, bo ta matřská mi fakt nesvědčí :grinning: OMG, tak nesnáším hrubajzny a toto už je moc. Kdyby to viděl Luboš, co tu předvádím, by se mi vysmál...
24. čer 2009 ve 20:49  •  1 dítě  • Odpověz
Jdu se odstřelit do pelechu.
Všem vám přeji dobrou noc a zítra se zas přečteme :slight_smile:
24. čer 2009 ve 20:51  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, dobrou nocičku, Ty unavená maminooo:slight_smile:
24. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
Ahoj šmudlinky :slight_smile:
Jsem v pelechu, dneska opravdu v pravém smyslu zubožená, hodně konfliktní den v arbeit, pak to schůzování, já huž chcu víkend!!!! a pak chcu embryjoty :slight_smile: . Tady nikdo, tož jdu dočítat :slight_smile:
24. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
Už jsem tadýýý a uplně ok,celý den,opravdu, jen trochu nastydlá:slight_smile:
Andrejko, tak to zalom, ještě 2 dny a budeš mít vííkend. Ono je to dlouhé i po té dovolené.
24. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
Andruško, tak pěkně zalehni a spinkat:wink: Věruško, honem do postýlky a čajík s citronkem:slight_smile:
24. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz
Sluníčkaaa, jdu taky zalehnout do pelíšku, bo na mě doléhá únavaaa. Přeju vám dobrou nocičku a nádherné sníkyyy, berušky moje zlatuškaté:slight_smile: Všichni, co mají zítra kontroličky, ať dopadnou na jedničkyyy a Karolko, dobré pořízení v Olmíku:slight_smile: MVR:slight_smile:
24. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz
Ještě jsem vám chtěla vložit video Mikiho, ale stále se mi to na ten You Tube nechce natáhnout, Dnes jesm to děllala skoro celý den.No nic, tak zas zítra... brou kočky moje MVR
24. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz
autor
KOčulenky, tož jsem dočetla, málem usla, ale nevzadala to :grinning: :grinning: . Všechno vím, všechno znám, kobylku si uhlídám :sweat_smile: . Belíšku, tož chachula fachá na 100péro, to je dobře, móc dobře!! :sweat_smile: . Věruško, kde najdu odkat na Tvé filmíky You Tube?? Jinak taky na mě něco leze, Honza smrká už třetí den, a jak už jsem psala v práci jakbysmet, spousta marodů. Májulko, shlídla jsem všechny filmíky, no jasně, že vím, že to nejsi Ty, ale v noťasu mi to jelo po skocích, až na PC jsem si to užila. Jak tam Anýsek špulí hubánka, to je prostě ňuchačka, na to čučet! Regínko, Tebe moc zdravím, a vrtáš mi v mozgovně, neboj , spletem tady hřívy dohromady, a strachy zavřeme do pytle a hodíme do sklepa :grinning: . Leontýnko, Ty si tedy užíváš starostí! Tak jen chvála těm lékům, co zaberou! Katuško, tak ms asi dorazila, když jsi už o testu nepsala, viď? No, tak zase dobře, že nebyly žádné vyvolávačky a podobné komplikejšn. Takže asi ještě jedna ms a pak laparka? A pak? Zahojit a hurá do boje! Marti, zdravím Tě, jdu na UTZ v pátek, pak odhaduju ještě jednou v pondělí, a středa Ket, to je můj odhad. Tedy , jestli jste 4 v 1+1, a ještě jste se nezabili? :grinning: :grinning: Klobouk dolů!!! Jak říkáš i Ty, Monči, já taky vyrostla v baráku, a jednou se tam stejně vrátíme!! A to jsme v 3+1. Prodáme oba byty (proto byla další schůze :grinning: :grinning: , v druhém bytu), a půjdem do baráku!!!! Zdravím paní :slight_smile: Haninu i se Sofinkou!! Petjunko, co Ty?? Vůbec jsi nebyla, doufám, že je to jen kvůli práci... Karolajnko, Tobě zítra držím palce, ať dobře pořídíte v Olmíku, ať je milášek na Tebe po cestě hodnej,a i výsledky spermia, ať jsouaspoň o procento lepčejší :wink: . Lůco, a Ty se touláš kde jako???? Manetka taky nepodala hlášení, jak se rozhodla, tož neva :wink: . Danuška zítra frčí na UTZ do Práglu, možná huž tady někde spí u babičky, (nebo u mamky?jsem to zabudla), tak držííme kopyta, ať je vše ok!! Zdravím i těhulky Janninku a paní Kačerovou, mončuET, Terezku, Majký!! Ivčo, co Ty? Co štítka?? A pokud nakukuje Leňulka, tak moc zdravím! Tož lásenky moje jdu hodit Nasťu a chrněti. Dobrou noc, všem!!!
24. čer 2009 ve 22:54  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile::slight_smile::slight_smile: MSR!!! čo to je?? Máme Se Rády, přecivááá!

ČEKANKY
Veera2,Věruška,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci počkaj,Máme neschopenku.Genetika 30.6.(11.00)Motol.
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost1IVF+ICSI,1ET,1KET,zlobí nás tlak a štítná žláza,ale na mimi ju připravíme.
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,Porazíme myom!Operace 30.7.Máme dovčúú!
Leontýnka-bojovnice,IVFodloženo.Máme Domču z domečku a prima manžu už 20 let!Máme lepčí medicínku!
Karolo,Gyncent.OV,1IVF,1ET,2KET, Tož velký den nastal, razíme do Olmíku na konzultačku - 25.6.!! :wink: :wink:
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, akce srpen-září 09, huž zase v pracovním procesu. Absence, no toto??
Inka78,Sanus,6xIUI,2IVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Kde Tě máme, bojovnice???
Ája,ReprofitBrno,3IVF, Další boj v červnu!
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,hysterka ok,přece jen do boje?Ještě se poradíme s manžou.
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu. Leňulko, těšíme se na Tebe.

HOLKY V AKCI
Petjuna,Apolinář,1IVF,17.6.KET, zaveden páreček na objednávku jeho veličenstva!Držíme palčáky!
Regina,Apolinář,1IVF,5IUI, máme Fostimon a hurá do6.IUI. Ještě 3fčeličky a 29.6.UTZ.Folíky ještě bobtnaj!
Andrea.ivf,Pronatal,2IUI,1IVF,ICSI,PK,6 kulihrášků,hysterkaOK,budeKET,UTZ 26.6.(14.30)
Bellka,Fertim.OC,5IVF(AH,ICSI,PK,KET)Bude6.IVF,posl.norethisteron,dorazíMS,synarel,9.dcUTZ+Gonal

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termínek 13.11.,zánět zdolán!, velký UTZ 7.7. v Plzni
Pajipa(Pavla)CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšnýKET,termínek26.9,čekáme Lukáška!!
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophie Anna termín29.10.,Už jsme vdaná paní.Novéé fotečkýý!
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá, jedno klučičí a jedno holčičí!!!!
Katy81,Reprom.Brno,1.IVF, ET 8.4.,máme krásnou fotečkúú. Těhukačer
Terezaa,Natalart Plzeň,1.IVF,OPU8.4,ET11.4.,Výsl.krve29.6.,Hurrá, jsem zdravý a mám lulánka!!Týden školení..
Moncaet,Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4. , těhulímeee!,HURRÁÁ!!Bude to zdravá Markétka!!2.7.průkajda!
Moonnca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU 9.5.,12.5ET,Tečka má srdíčko! Letí to, huž 9tt!
Danusss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5.OPU,3ledňáčci,18.5ET,25.6.UTZvPráglu,držíme kopyta! :wink: :wink:
Janni.ka,Reprom.Brno,1.IVF!OPU30.5,ET4.6,2embryjka u mámy,17.6.hcg429,UTZ12.7.Ale makat mušíme aj tak!

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09,tuty máme 3kg!29.6.kontr.po6inedělí, holky byly na šmíringu u boháčů, no jó! :grinning:
24. čer 2009 ve 23:03  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje mám šílenou absenci já vím , ale nějak nestihám ty noční mě zmáhají. Berušky co je tady nového nějak vás nestihám dočítat píšete jak strhané :grinning:
25. čer 2009 v 06:14  • Odpověz
autor
Dobréé ráánko, berušenky!!
Ohlašuji se u ranní kávičky, a přeju klidný den. Doufám, že nikoho z vás ani z vašich blízkých se "nedotkly" ty záplavy zasejc. Mějte pohodový a veselý den!
Lúco, budiž Ti absence prominuta :sweat_smile: , máš teda pěknej záhul!!
Karolajnko, Danuško, TFUJ TFUJ TFUJ!
KOčenky, jsem suše strohá, nezlobte se, kvačííím!!! Pááá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. čer 2009 v 07:00  • Odpověz
Ahoj Andrejko mám pořád noční ale snad to už skončí :frowning2: Přeji ti krásný den pá
25. čer 2009 v 07:02  • Odpověz
Dobré ranko, koťátkaaa:slight_smile: Přeju nádherný den, plný krásných pozitivních zpráviček a úsměvů:slight_smile: Tak nám svítí sluníček o 106, no konečněěě:wink: Všem pracantům ať to utíká a kdo má nějakou kontroličku, ať dopadne na jedničkuuu:slight_smile: Luci, no ahoj, Andrejky poslední příspěvek Ti řekne vše:slight_smile: Jdu si postavit bylinky, tak vstávámeee:wink:
25. čer 2009 v 07:07  • Odpověz
Andrejkooo, dneska Ti budiž ještě prominuto, ale po práci hned domů, žádné schůzování, žádné poletování a pěkně za rodinkou na kobylkuuu! Chybíš mi tu, lásko moja:slight_smile:
25. čer 2009 v 07:11  • Odpověz
Ahoj Beluško jak je naše mamino žížátková :wink:
25. čer 2009 v 07:13  • Odpověz
Bré ráno!

Kde je ten sluníček? Tady stále mračna.
Andrejka teda vlastní několik bytů po Práglu,ach so.No to než všechno poschůzuje...
25. čer 2009 v 07:45  •  1 dítě  • Odpověz
Ahote sluníčka. :slight_smile: Ráno jsem vstala a šluníčko tu bylo, huž to není :frowning2: Jinak jsem měla 3 dny zpoždění, tak jsem si myslela, že možná mi dneska udělají sono a ráno teta přijela. Mrcha jedna nezvaná :angry: No což, alespoň vím, proč jsem byla pažravá :grinning: Alespoň nebudu muset lezt na tu nemečící zvíře, bo už bych neseslezla :grinning: Lucinko zase noční, to je hnus velebnosti :angry:
25. čer 2009 v 07:53  • Odpověz
Máji, dobré ranko. Andrejka s Honzíkem mají každý jeden byt a když je prodají, tak si pořídí baráček:wink: Karolkooo ahoj, kdy jedete? Luci, všechno jde podle plánu, tak jsem ráda:slight_smile:
25. čer 2009 v 07:58  • Odpověz
Belíšku, tak kolem desáté hodiny :slight_smile: Miláškovi nejde v autě rádio, tak to bude zajímavé, asi mu budu celou cestu zpívat :grinning:
25. čer 2009 v 08:07  • Odpověz
Se to tu pomalu probouzí. Mně se tu vrtulej nad domkem vrtulníky, zdá se, že letěj nad řekou, tož asi sledují, jak bublá ten potok ne? Ještě že jsme na kopci, OMG. Chudáci ti vytopení opět a to se už tři stihli i utopit, to je děs.
25. čer 2009 v 08:10  •  1 dítě  • Odpověz
Kéž by miláškovi v autě nešlo rádio :slight_smile: , ale toho bohdá nebude,stále mi tam bude ten kravál pouštět. To já bych mu ani nezpívala a užívala si to blahodárné ticho :angry: Nám valí v autě stále ta mjůůzik z bílé akce :confounded:
25. čer 2009 v 08:12  •  1 dítě  • Odpověz
Jé, tak to jsme taky dělali, když jsme jezdili starým autem a nešlo nám rádio, jsme pěli, no hrůzaaa:grinning: Tak hlavně dobře pořiďte a nezapomeň, vykroč pravou, Karolko, pravou:wink:
25. čer 2009 v 08:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.