• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Karolko tfuj tfuj :wink:
Májinko mamino naše ahoj :slight_smile:
25. čer 2009 v 08:20  • Odpověz
Ty povoďně jsou hrozné. Mi jsme si to užili v 97 a řeknu vám, byly to lidské tragédie :angry: Už bych to nikdy nechtěla zažít :unamused:
25. čer 2009 v 08:32  • Odpověz
Karolko ty povodně jsou hrozné já je zažila u byvalého tchána v Lipníku nad Bečvou během minuty jsme měli v baráku metr vody byl to děs :frowning2:
25. čer 2009 v 08:35  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jedem do polska a potom do města mám nějaké vyřizování odpoledne nakouknu pá :slight_smile:
25. čer 2009 v 08:36  • Odpověz
Koťátka já zázraky nečekám. Řekne, že mám vysoké FSH, milášek blbé spermošky a co s námi dál. To už znám, prázdniny před námi, takže pokud to bude IVF, tak až po prázdninách :unamused: S tím rádiem je to brutus, mám mrchu, jsem protivná, ještě se zhádáme. :frowning2: To jsou výhody manželství, že člověk přesně ví, co bude dělat, tak tomu muže předejít :grinning:
25. čer 2009 v 08:36  • Odpověz
Luci vem mě do Polska, já chcu taky utrácet :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
Karolkooo, i když víme přesně, co bude následovat a můžeme tomu předejít, stejně to většinou dopadá tak, jak jsme právě nechtěli. Zhádáme se:wink: Ale neboj, půjdete na obídek a budete mít fajn den:slight_smile: Luci, tak si něco hezkého kup a odpoledne Tě tu čekámeee:slight_smile: Já si včera koupila 3/4 kalhoty bílé v akci za 120,-kč s kapsama na zip, jejda to jsem si udělala radost a Pavlíkovi jsem koupila 2. trenýrky)
25. čer 2009 v 08:43  • Odpověz
Beli ty trenýrky bych brala, bílé rifliska mám z minulého roku :grinning: Jinak taky mi zůstali nějaké penízky, tak je musím rychle utratit, než je prožerem :stuck_out_tongue_closed_eyes: 4etla jsem na netu ty povodně, takhle to u nás vypadalo v Opavě v tom 97. Baráky pod vodou a jedno velké jezero, jen paneláky trčely. Ještě teď mi naskakuje husina. :cry: Těch lidiček je mi líto :frowning2:
25. čer 2009 v 08:47  • Odpověz
Holky, tak já se na to nemůžu dívat. Nám se v 97 utopil bar, který jsme provozovali, nikdy na to nezapomenu, jak jsme byli ve vodě po kolena a stěhovali věci, při jakémkoliv spotu v televizi vždycky mívám husí kůži. Mě prostě tyhle špatné zprávy nedělají dobře, tak se na to fakt nedívám.
25. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
Tož a dost smutníčkových zpráv!!! Sluníček se konečně prokousal, po tolika zamračených dnech, tak šup šup, dobré náladiceee:wink: Věruškooo, kdepak se touláš, krotitelko Mikískaaa:slight_smile:
25. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
Tak to vypadá, že si tu kecám sama se sebou, ale víte co? Mě to nevadííí a budu tu tak dlouho, dokud někdo nepříjdeteee:grinning: A víte co bude v žížátkově k obědu??? Hokus pokus!!! Chci zkusit, místo vepřového masíka, zapéct králíka se sýrem se šťávou z masoxu. Ty jo, to bude:wink:
25. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
Belíšku aˇž pojedem z Olmiku, my se na tu baštu stavíme. :grinning: Jdu se chystat, v 9,čř vyrážíme, tak se musím ospršit, namalovat a psychycky připravit na cestu bez muziky a s bolením břicha :grinning: Že to muselo dorazit zrovna dneska :angry: OMG :slight_smile: Sluníčka más vás ráda a nenechávejte tu Belíška samotného :sweat_smile:
25. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
To mělo být 9,45 :slight_smile: Huž se zalekla a dělá králíka. Tak papa :slight_smile:
25. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
Jojo, jak poudáte :grinning: , automobil - nejlepší místo pro hádky, uzavřený prostor, dusno jako prase, chcete otevřít dvéééře a hupsnout vzteky ven, ale přeci jen se mám ráda, tož radši neskočím, ale to by teda bylo něco!!!To by čuměl, ale nečumí :grinning: Bo ten za volantem, šlape více na plyn, bo ten vztek se tlačí aj do nohy, spolujezdec křičí, jeď opatrně, kvůli Tvýmu vzteku se jako nezabijem :grinning: :grinning: :grinning: Nojooooo, to znám :grinning:
25. čer 2009 v 09:28  •  1 dítě  • Odpověz
Karolkooo, tak šťastnou cestu a dobré pořízenííí:slight_smile: Neboj, já si na ně počíhám:grinning: Jdu chystat na ten obídek, ale budu načuhovaaat:wink:
25. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
Karolko, my si ten čas dáme dohromady, najdu si ty písmenka, co píšeš a už mám jasno :grinning:

Bellíšek včéééra koupil Pavlíčkovi už druhý trenýrky :grinning: :grinning: :grinning: , tak to se kluk má, to už ty jedny můžete aj přeprat :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 09:30  •  1 dítě  • Odpověz
Že by Věrušku berušku zubožila ta virózka? Ale až tak, že by se ani nehlásila? No OMG!!! To še muší zjistit a Petjunka taky jako!!!
25. čer 2009 v 09:31  •  1 dítě  • Odpověz
Vyšetřeno, Petjunka krmí děti Ultroušem :grinning: , tak to še muší počkat, to je jiná. Huž prej ide :grinning:
25. čer 2009 v 09:37  •  1 dítě  • Odpověz
Tak teď jsem tady zasejc já sama, OMG! Ale já si taky počkám, snad se dočkám.
Belluška zubožuje na pasece oběd, aby ho mohla zanésti na pekáč a pocákat vřelým Masoxem, to bude mňamka. Já vytáhla mletý masiko a půju pátrat po recepisu, dala bych si brambory k tomu...
Sluníčko nikde, kdyby vás to zajímalo.
A povodně jsme měli na chatě na Vranově, taky mazec, půlka chajdy pod vodou, jsou to záhady, fakt.
25. čer 2009 v 09:41  •  1 dítě  • Odpověz
Stále nikdo? Jsem se zatím nasnídala, roztočila prajdu...
Petjunka to asi polyká chachulou, zdá se, to já to házela do huby :slight_smile: :slight_smile:
Věruška taky žije, ale prej chrápe..., myslím, že někde poletuje, každopádně zdraví nějakou kobylu :confused:
25. čer 2009 v 09:46  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky,nakrmeno!Já prášek děti prášek jsme rodina závislá :grinning:
Se omlouvám ale nestíhám.Včera jsem měa moc hezký de narozdíl od Regínky :frowning2: Kočičko je mi líto,že jsi tak rozhozená ale nesmutni nechci to zlehčovat ale je to jen IUI.Neboj se toho a jdi do IVF. :wink: Moc Ti držím palečky :wink:
Já byla včera tak zmrzlá,že jsem za Vámi ani nemohla páč by ty prsty stejně nemohly písat :wink: Byla jsem s Terou na tom focení ale neumim zmenšit takže smůlička.Jedině vyfotim fotku :unamused:
Karolka už si brouká v autě :grinning: držím palce k dobrým zprávám :wink:
Bellinka kuchtí.Já to dělala z hovězího a taky moooooc dobý :wink:
Máji jak papáte?Ještě kojíš nebo už přecházíte na nutrouš?
Andrejko baráček se Vám zachtělo?No nám taky.Zrovna řikala včera mamka,že to vypadá nadějně s koupením pozemu tady ve městě tak příští týden budu vědět :wink:
Všem krásný den :wink:
25. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
Máji tys je fakt dlabala?Já se na to ptala doktora a on se mi vysmál :frowning2: prý je můžu rovnou házet do koše :frowning2:
25. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
Už jsem tady, jojo já je jedla, bo dooole už bylo plno po tom gelíku.

Já bych taky chtěla domeček, ale nemáme vícero bytů, ani Lišáka, takže smůlovec. Třebas ve stáří :slight_smile:

Jo a k tomu krmení, už jen Nutriloníme, ještě ráno byl pokus o kojení, jedna kozena ještě vyrábí mlíčko, ale druhá je jakási chcíplá, tak uvidíme.
25. čer 2009 v 10:03  •  1 dítě  • Odpověz
Tak hlavně že víme, že všechny Kobylky žijou, přijde mi dcera nedcera, tož uháním to tu trochu poklidit, bo mi omdlí hnedle mezi dveřma. Za chvilečku zase juknu, co je tady novýho.
Terka je v arbeitu bo jak? A Andrejka nakoukne o přestávce?
25. čer 2009 v 10:04  •  1 dítě  • Odpověz
Zdravím Vás všechny z Prahy, snad nejsou žádné špatné zprávy, máme asi dvě minutky přestávku, už se těším domů, hlavu mám z těch zákonů jako pátrací balón. :wink: :wink:
25. čer 2009 v 10:05  • Odpověz
Tak oks, už i Terez žije :slight_smile: , to se to pěkně hlásí.
25. čer 2009 v 10:35  •  1 dítě  • Odpověz
Bré skoro dopoledne kobylkýýý.
Kdyby mne dnes Mája nevzbudila sms, tak spím snad ještě do teď. V 5.00 hod jsem venčila, bo Miki šel večer dřív a pak jsem už spala,spala a spala.Zas mne bolí celé těěělo a v krku, tož se teho nemóžu nějak zbavit. No, co bych taky chtěla za 3 dny, zázraky? Jo, zázraky. Dnes večer mám jít na koncer místního pěveckýho sboru, ve kterém jsem do května taky ještě kdákala, ale teď si je jdu jen poslechnout,tak to jsem zvědavá jestli mne tam nechytne tuberák.
Co je nového tady? Koukám, staré známé kobylky :wink:
Držím na dnes palce Karolce a Danušce.
Jdu teprve snídat, pak vás dočtu.
25. čer 2009 v 11:01  • Odpověz
Prej poletuju, jsem ráda, že chodim. Křídla mám dnes složený pod postelí. :slight_smile:
25. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
ahojte.... len pre info, ze napriek tomu, ze uz mate nad 10 tis. prispevkov, nemusite si vytvarat novu temu
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=16944&vOffset=60&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end
moj prispevok z 12. jún 2009 o 15:10
(ak ste to uz nahodou citali, tak tuto spravu ignorujte, pisem to preto, ze mam pocit, ze to nikto necital).
dakujem
25. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
Tak jsme zase chytřejší a už se nemusíme hledati jinde. Děkujeme.
25. čer 2009 v 11:19  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.