• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Děkujeme admině za info:slight_smile:
25. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
Věruška se nám vzbudinkalaaa, hurá:slight_smile: Ale zase, jestli jsi nachlazená, tak je dobře, že ses vyspinkala, protože to tělíčko to moc potřebujeee, kocúrku:slight_smile:
25. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
Jejda, já jsem nepozdravila Peťulkuuu a Terkuuu, tož to napravuju a mocinky zdravííím, beruškyyy:slight_smile:
25. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
Tož a kde jako zase jsteee??? Karolka už diskutuje v Olmíku, ta je omluvena, pracantům se taky odpouští, ale co Ti ostatní doma sedící:wink:
25. čer 2009 v 11:56  • Odpověz
Ahooooooooooooooooj ŽENY :slight_smile: .
Tak dneska je konečně hezky.Sice OSKÁREK neni venku ale je teplo.Aspoň tady na Kladně.
Včera se někdo ptal na Káju.Tak vás mám pozdravovat a snad se někdy objeví.
Dneska proběhla další včelka a zítra už mě píchat sousedka.Tak se trochu vyspím.
25. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz
autor
Ahooj zlatíčka!! Zdravím při obídku!
25. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
Andrejko ahojky kočko.Tak dobrou chuť.Co máš dneska dobrého?
Já měla včera moooooooooc dobrou večeři.Miláček mi donesl halušky.Ještě teď nemůžu jíst jak jsem přejezená :grinning:
25. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
autor
Tak máme domeček pronajatej příspěvek nepříspěvek, tož díky, adminko. Ještě nám tolik nemaž fotečky, a my budeme slušné a hodné nájemkyně :slight_smile:
25. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
autor
Ahoj Regulíšku, no to se ani neptej, bo jak to řeknu, Mája si zasejc ukroutí hlavu. No, mám dvě housky a taveňák a plátkáč, no... To halušky by byly lepčejší!!
25. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz
autor
Halíí Belíí, jak se máte paní Žížátková??
25. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
autor
Věruško, tak jak se dostanu na Tvé You Tube??
25. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
autor
Tak Karolajnka huž funí v autě, držíce se za bolavé břicho, jéé, mně je špatně, jen si to představím. V autě, pokud neřídím, je mi blbě aj tak, a ještě s ms bolestma, když ani chodit nemůžuu,no hrůůza!!
25. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz
Taky to neni špatné.Co se dá na rychlo sníst když máš jen půl hodiny oběd.Je to nezdaravé ale nic stím neuděláme.Tak rychlovka obídek a pak zase makat.To znám.
Já mám v práci jen kávu a sušenku.To je vše co stačím.Pak se nafutruju doma a nemůžu pak spát.Je to děs když člověk musí makat.
Holky vysvětlete mi prosím co je MVR :confused: .OMG jsem pochopila ale tohle opravdu nevím.Děkuju.
25. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz
Andrejkooo, dobrou chuť:slight_smile: Mám se dobřeee, čekáme, až se nám udělá obídek, bo Pavlík říkal, že musí jít ven, že to nevydrží, čekat, když to tak voní:grinning: Regiii, tak tfujtfujtfuj, kočkooo:wink:
25. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz
Regiii, no přece MÁM VÁS RÁDA:wink:
25. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz
Jsem tady,ale dočítám a kecám s Májou na icq o těch našich chlapech, bo je to všude stejný.
Karolka už je asi po... Jsem na ní zvědavá co jí řekli, bo máme stejný problém s FSH. Že bysme šly obě po prázdninách do boje? To by bylo fajn... I když stále možná naivně doufám, že by se nám to mohlo podařit i přirozeně. Toť krásný sen nás všech... :slight_smile:
Petííí, pošli mi fotku mailem a já ti jí zmenším, jestli chceš.
Ahoj Regííí, už je ti dnes trošku líp?
25. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
Jéé, já než to napíšu, tak yje tady Dupka i Andrejka,tož zdravím taky.
25. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz
autor
Jinak zase děs, po práci frčím do druhého bytu (díky Belí za vysvětlení, bo jnak by tu šly ještě fámy, že ouřady platěj tak, že si koupít dva byty můžeš.. :grinning: , zkrátka tam muším něco vyřídit.. A táák se mi chce spát. Taky jsem nakřáplá, jak Věruška, ale muším se kurýrovat, bo přece je to teď důležité, haby se ledňáčkům u mě zalíbilo. No a zítra odpol UTZ , pak jedeme k jedné paní, máme objednaný košík na Tairunku na míru, aby jí netlačil, a mohla ho nosit pohodlně, kožený, měkký. Pak frčíme na chatu. V sobotu ráno jdu zkrátit hááre, po obědě razíme za bývalou chatařskou sousedkou do špitálu a odpol jedeme ke kámošovi na grilování. Jsme to slíbili,ale asi mi jebne, páč bych radši spala a kurýrovala. Honza je ouplně rýmou posednutej, no to jsme zasejc dvojka. Tak kočenky moje, myslím, že budu více na příjmu, až s embrýskama pod srdíčkem :slight_smile: . Všechny moc zdravím. Danuško, držím kopýýýtko!
25. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz
Věruškooo, jen doufej a věř, to dělá hodně, kocúrkuuu:wink:
25. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
autor
Tak berušenky moje zatím přilítly, tož virtuální pusy letěj za váma! Já jdu makat. MVR!!!!!
25. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz
Bellko děkuju.Tak to by mě nenapadlo.Jsem to ale telátko co??????????
Věruško ahojky kočko.Jojo už je líp.
Ráno se mi stalo to že jsem vlezla do jiného busu MHD.Toto dneska hezky začalo ale zatím se nic jiného nestalo.Tak uvidíme v práci.Jinak to jde.Pustila jsem si písničky z 90 let a je mi dobře.
25. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz
autor
Věruško, písni mi na 49484015.. mám ho jen v práci....
25. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz
Andrejkooo, tak hlavně se teple obleč, žádné frajeřinky jen v tričku, když bude potřeba, tož i kulicha na hlavu, hlavně, ať nejsi nemocnááá, jasnééé:wink:
25. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz
Regiii, jak už jsem kdysi řekla, kdybysme všechny věděly všechno, neměly bysme si o čem povídat:wink:
25. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
autor
Beluňko, já už jsem se i s Honzím domluvila, že pokud by fakt bylo hůř, pojede tam sám. Tomu kamarádovi to nemůžeme udělat. On je takovej maličko jako forrest gump..., v dobrém..
25. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz
Ahoj Andrejko, aby jste ještě ale ty návštěvy nenakazili, omg. Všichni nachlazení, to je něco.
Taky vkládám ještě videíčka, bo je Luboš tepráv teďkonc stáhnul a omg, co mi to sem přilítlo :grinning: Jdu to odkopnout bo přijmout? NO nevím...
25. čer 2009 ve 12:37  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj kobylky.Hlásím u nás právě přestalo peršet ale teplo teda není.Jinak mám od včera od mamky další kousky do výbavy.8ks bodíček a dva ks dupaček.K tomu 170 ks jednorázovejch plen a dvacet látkovejch.
Alfi chci se tě zeptat,jak jsem včera věšela ty malinkatý věcičky na sušák,tak jsem se začala bát.Jestli se o to budu umět postarat a hlavně jak oblíknout,chitit a tak.Jak jsi to zvládla ty?
25. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz
Tak ŽENY už letím dělat vajucha.
Tak papa a hezký den.
Jo Májo ty vajucha maj v Albetru za 9.90kč jedno a jedno zdarma.
25. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz
Halííí, Belííí, je po tobě sháňka, kdy budeš mít icq????
Jdu vařit kobylky, takhle by to nešlo.
25. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz
Marky, já nikdy nedržela tak malý mimčo v ruce a nepřebalovala ani neoblíkala, takže je to docela strach,a le neboj, druhej den jsi v poho. Doporučuju proto oblečky, který nejsou přes hlavu nebo s větším otvorem, neboj ta hlavinka je maluškatá.
Jinak dupačky nejlépe dole na dručky, jen vyndáš nožičky a přebalíš. kabátky, ten si roztáhneš a položíš miminko, netaháš mu to přes hlavu.
Hlavně si poři´d aspoň dvě zavinky, já ji nosím pořád nějradši v ní, zavážeš si jí do toho a nosíš pořád v tom, aj v tom spinká, i do kočáru si ji dávám v tej zavince.Pak ji v kočáru rozbalím a jen an ní leží, přikreju dekou...
25. čer 2009 ve 13:04  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.