• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
bellíšku, kde máš icq? Jsi říkala ve středu a ta byla včééééra. :slight_smile:
25. čer 2009 ve 13:05  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Redžííí, nojo máš pravdu, je snad nakoupím,abych měla do zásoby na velikonoce :grinning:
25. čer 2009 ve 13:06  •  1 dítě  • Odpověz
Zavinovačku už mám vyhlídlou a ted prodávaj aspon to povídala prodavačka ,je to jakoby deka k televizi ale na miminka,prej to mamky hodně kupujou.Dá se to prej pěkně rozepnout a udělat z toho jenom deka.Ty bodíčka jsou přez hlavu a z toho mám strach.Koupím teda mají tady bodíčka jenom na zavázání a je to pěkně řešený.Co bych měla Alfi ještě koupit?Nevím si stím vůbec rady.
25. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz
Třebas takovýhle overálky jsou super:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20848248&tab=0

Dobře se oblíká a dobře se dooole přebaluje, vidíš to?

Nebo takovýhle sametový dupky, taky dobrý a teploučký, zase dole na dručky.

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24403175&tab=0
25. čer 2009 ve 13:10  •  1 dítě  • Odpověz
Tohle jsou ty rychlozavinovačky, buď je to jako deka na ležení, nebo jen přehneš a zapíná se to na suchej zip. Mám dvě, jedna se i zavazuje potom, jsou super, peru je denně, věčně poblinkaný, ještě by to asi jednu chtělo.

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21578357&tab=1
25. čer 2009 ve 13:13  •  1 dítě  • Odpověz
Prodávaj se i bodyčka, který maj rozepínání u krčku, jakože na ramínkách třebas druk nebo knoflíček, takže pak máš velkej otvor.
V DM drogerii jsou slevový kuponky, když se zaregistruješ a maj tam slevy na různý miminkovský zboží, já jsem moc spokojená s jejich vlhčenejma ubrouskama, měla jsem i od Huggies a ty mi teda vůec nevoněly.
Super plínky jsou fialový z Tesca, bývaj v akci za dobrej peníz a jsou hodně pevný a neprosáknou. Třebas od Pampers Sleep and Play nám protečou vždycky.
25. čer 2009 ve 13:18  •  1 dítě  • Odpověz
Ty overalky a dupky budu mít až na podzim pač je tady anglickej sekáč a tam paní prodavačka povídala že je má ve skladu,ale že je ted nebude vytahovat tak si musím počkat.Povídala,že jsou tam teplý i zateplený overalky a těch sametovejch tam má hafo.I kabátků.Takže dvě zavinky je málo?Tak koupím víc.A jak to máš z povlečením do postýlky?Kolik prostěradel?
25. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz
Mamka mi v čera koupula ty Sleep and Play.To si mě nepotěšila,že protejkají.Pak mám običejný papmersky economický balení.Jinak jsem slišela,že drogerie od Johns and Jonhs není dobrá protože je prej alergující.Tak nevím jestli od Nivei nebo od Hippu.Jinak v DM jsem si koupila masážní olejíček proti striím a moc teda nevoní ale je dost mastnej.
25. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz
Já mám dvě postýlky a v každý teda jedno prostěradlo nebo spíše na každou jedno. Koupila jsem je v Ikey, maj tam dva kusy za 149Kč myslím. To miminko to nezašpiní, mám ji fakt celej den i noc v tej zavince, nepročůrá to ani, takže nemám ani žádnej ibgelit pod něj bo tak něco, to možná, až bude starší, to nám řeknou zasloužilé maminky, to ani já nevím.
A povlečení nepotřebuju zatím žádný, mám jedno na který jsem nesehnala výpně, to mám právě ze sekáče a pak jsm jedno koupili, výplně mi do toho taky neseděj,ale jde to do toho aspoň narvat :grinning: , takže pozor na rozměry!!! Ale fakt to nepoužívám, jen polštář, protože máme zvýšenou polohu kvůli tomu dušení a kvůli rýmě, jinak to potřeba zatím není. Přikrývám ji dekou, kterou mám u kočárku a ještě další dvě deky mám přikoupený.
25. čer 2009 ve 13:32  •  1 dítě  • Odpověz
Johnson ne no, já mám HIPP a na prcku je nejlepší Rybilka. A kup si kapičky na prdíky Sab simplex.
25. čer 2009 ve 13:37  •  1 dítě  • Odpověz
Aha tak ti děkuji za dobré informace.Mám to napsané a začnu pomalu shánět.Abych nemusela pojzdějc a měla klid.Ještě jsem chtěla ty jsi měla koupený ty jednorázový gatě do porodky vid?Jaký jsou a jestli se vyplatí to koupit.
25. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz
http://www.vezemenakup.cz/dm-drogerie-babylove-vlhcene-ubrousky-s-aloe-vera-a-hermankem-80ks/produkt-3574/

Tohle jsou ty vlhčený z DM.

Myslíš ty prubanový kalhotky jo? Hlavně je nekupuj v drogerce bo tam jsou málo pružný, kup si je v lékárně a vložky taky v lékárně. Já měla jen jedno balení po 3ks, ony se totiž přepíraj a jsou fakt potřeba, protože větraj :grinning: a v případě jizev neškrtěj a všechno dýchá.
25. čer 2009 ve 13:40  •  1 dítě  • Odpověz
Rybilka je nejlepší i když voní po rybě a ty kapičky se dají koupit v lékárně nebo v DM?Jo a Pytyol nepoužíváš?
Se mi to nějak seká.
25. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz
Zlobí ta Kobyla, někteří se sem nemůžou vůbec dostat. Kapičky v lékárně. Potom na prcku, když už je fakt opruzená, což jsme ještě neměli, je perfektní prej Sudocrem, já dostala vzorek v jednom z kufříků, který dávaj v porodce.Pytiol nemám.
25. čer 2009 ve 13:49  •  1 dítě  • Odpověz
Už to vypadalo, že si půjdu dát 20 po tom vynikajícím obídku, bo jsem se nemohla dostat na kobyluuu. Ale už jsem tu. Majky ahoooj:slight_smile: Věruškooo, mám stáhnuté 2 aplikace na icq, ale neumím to spustit. Jedna nejde, neví proč ani v T-mobilu a druhá komunikuje pouze v angličtině a tomu moc nerozumím, tak musím počkat na známou, ona to má, tak mi s tím pomůže.
25. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz
Ahojky kobylky, :slight_smile:
hlásím u nás pěkně,sice trošku vítr,ale v pohodě.Jsme dopo byli v divadle na japonských fraškách,a super,on to dělá kamoš,ale ted přijel mistr z Japonska tak to bylo trochu jiný a teda klobouk dolů,bylo to super.
Jinak hlásím že mi došla těhušatovka-ta je ok,a těhulacle,tož velikost S ale teda trochu dosti velké,neva budu v tom jak hip hoperka :grinning: za 217kč,nekup to :grinning:

Marky,teda ty takhle už vybavuješ,jů? Hmm taky se těším,a ty věcičky taky budu raději kupovat na druky u krčku.Jinak zavinku asi jednu,dvě,páč v zimě s tím do kočáru stejně nepůjdu,takže leda na doma a pokud je mimčo tak nějak přes 3kilča tak už se pak nosí dobře i tak,né?
Doporučuju Bepanthen-je i na bolavé bradavky i na zadeček mimi, a pak je super Sebamed-ale to je trošku dražší,to je fakt,ale je prý super,takže ten já budu tak do 4 měsíců a pak Rybilku-tu si chválí snad všichni.
Jinak kamoška je spokojená s Hipp,no ale já mám vzorek toho olejíčku na strie a teda děs běs,zlatej Eucerin.

Jsem Vás ani moc nestihla dočíst,nějak se mi klíží očka,tak až se prospím.
Doufám že všechny budete mít pohodové odpoledne a v práci žádný opruzy :wink:
25. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz
Děkujem, Kristy, už nás informovali,
25. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz
OMG já jdu teprve obědvat, už jsem jak ta Mája :wink: :grinning:
Zdravím těhukačerku alias hip hoperku
25. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz
Tak se tu přehnal chvíli mega slejvák, ale fakt dooost mega a huž řeší Luboš vodu v baráku, pláchnul mi do sklepa a brání výtahovou šachtu vlastním tělem. Kámoška byla pro malýho ve školce a maj vodu i ve třídě a to byla průtrž cca 15 minut :rolling_eyes:
25. čer 2009 ve 14:52  •  1 dítě  • Odpověz
Katy ahoj, tak už jdeš zase do pelechu? No jen jdi a odpočívej, dokud můžeš:wink: Kristi děkujeme. Á, tady jsou zrádkyněěě:grinning: Jo a holky, už jste někdy jedly králíka, který připomíná krůtí masíko??? Vřele doporučuju zapéct ho s tím sýrem ve šťávě z masoxu, kdybych to nebohé zvíře sama neporcovala, myslela bych si, že jím krůtí, no paráda to bylaaa:wink:
25. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz
Prý kdybch to nebohé zvíře sama neporcovala...OMG, copak ti k tomu napíše Májík? Já dojedla file na zelenině s brombůrkama a ještě mám málo:slight_smile:
Teda, tady svítí a je i sem tam modro. To je děs, ty záplavy..
25. čer 2009 v 15:03  • Odpověz
A jsou zase v čoudu, ach jooooo!!!
25. čer 2009 v 15:03  • Odpověz
OMG, od západu jde černý mrak a burácí,musím jít rychle vyměnit ten košík na kolo a na počččtu,esli dorazili bylinky z Třebíííče, jinak to bude v p....
25. čer 2009 v 15:05  • Odpověz
Ať povídá, co chceee, kdybych jí to neřekla, by se olizovala až za ušima takyyy:grinning: To samé s kůzlečím, dokud si všichni mysleli, že je to zvěřina, tak to byla delikatesa největší, jakou kdy jedli:grinning:
25. čer 2009 v 15:06  • Odpověz
Tak jí se tam blíží velemrak a ona ještě pojede na poštu a k tomu na koleee, OMG! A Mikíska do koše narve a bere taky na ten výlet, OMG!
25. čer 2009 v 15:09  • Odpověz
už letííím, ale by my car,snad to stihnu
25. čer 2009 v 15:11  • Odpověz
Si řikám co to mele by my car, jestli ještě skočí do CARu a ono je to baj maj kár :grinning: Příště výslovnost prosím, bo to tu koumám :sweat_smile:
Barák zachráněn, Luboš vodu vymetl koštětem a je celý zubožen.
Zapejkám těstoviny s mletym masem, ve šlehačce, sypané sýrem.
25. čer 2009 v 15:20  •  1 dítě  • Odpověz
Ty žížata raděj nekomentuju, ale to kůzlečí bych ochutnala, ale je to drsný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 v 15:21  •  1 dítě  • Odpověz
Jo a na králíka najdu recept, hodně lidí ho nejí, ale to byla taky mňamka.

Další buřina, tož Luboš může v tem sklepě rovnou přenocovat... :unamused:
25. čer 2009 v 15:22  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.