• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Králíčí je poměrně suché, ale tou šťávou tak suché nebylo, prostě paráda. Kůzlečí by sis dala? Musíš vydržet do září bo října, bude zabíjačka.
25. čer 2009 v 15:27  • Odpověz
Temu se říká zabíjačka? :confused:
25. čer 2009 v 15:30  •  1 dítě  • Odpověz
A jak se tomu má říkat??? Kozačka???:grinning::grinning::grinning:
25. čer 2009 v 15:31  • Odpověz
A letos bysme měli poprvé mít i jehněčí, tož to nám ty hubice mlsné upadnou:grinning:
25. čer 2009 v 15:33  • Odpověz
Tak já myslela, že zabíjačka je jen u prasítka, jakože polívka, jitrnice, tlačenka, masiko...
25. čer 2009 v 15:34  •  1 dítě  • Odpověz
Tak to my říkáme zabíjačka, jenom upřesníme čehooo:wink:
25. čer 2009 v 15:35  • Odpověz
Králičí zabíjačka, slepičí zabíjačka,,,až tááák jo?
25. čer 2009 v 15:37  •  1 dítě  • Odpověz
Tady je další buřina a slejvák, to je děs, brácha měl odjíždět před dvouma hodinama na ten Prágl a ještě jsou tady, bo tu teho jednoho diskotéka taky plave, prej 30cm vody, tak tam Luboš jede pomáhat.
25. čer 2009 v 15:38  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojte koťátka, tak jsem zpátky :slight_smile: Tak pan doktor mi řekl, že moje FSH není tak hrozné, 10,3. Spermošky jsou super, takže jdeme od uplného začátku. Mám si příští pátek nechat udělat sono, pak zobat ultrouš apokud neotěhotním přirozeně, tak příprava na IUI. Pokud by toto 4 rát nevyšlo, tak IVF :wink: Tak nevím, v Ostravě jsem měla FSH 17 a spermiogram byl katastrofický a jiná šance otěhotnět, než IVF nebyla. :angry: Na jednu stranu jsem ráda, ale na druhou jsem dost rozladěná, protože jsem tohle všechno už mohla mít za sebou a takhle začínám odznova :slight_smile: Ale pal to čert, přes prázdniny to zkusíme přirozeně z Ultroušem pod sono kontrolou a pak budu řešit dál :slight_smile:
25. čer 2009 v 15:41  • Odpověz
Jo ještě si jednou mám vzít to Fsh ať to porovnají, :slight_smile:
25. čer 2009 v 15:42  • Odpověz
Tož já tu dojedu a nikde nikdo. :slight_smile: To je teda kobylákov :grinning: Po cestě ve Vrchách nám jeden blázen vjel do našeho pásma a ustřelil nám zrcátko. Milášek věděl, že jsem dost bolavá, tak ani moc nenadával a jak slyšel v ordinaci, že jeho spermošky jsou skoro ukázkové, tak uplně roztál. :grinning: To jsou ti chlapi. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 v 16:02  • Odpověz
Karolkooo, to je super zprávičkaaa, jsem si myslela, že ty výsledky budou jiné. Pamatuješ, co jsem Ti říkala o Ostravě??? Tak tfujtfujtfuj a vzhůru do tohooo, holka zlatá, nakonec vám to vyjde možná i přirozeněěě:wink:
25. čer 2009 v 16:14  • Odpověz
Belíšku mě mrzí, že tohle jsem už mohla mít všechno za sebou :frowning2: je to samozřejmě nová naděje na přirozené otěhotnění, tak se budem snažit o sto péro. jen nevím, z čeho v Ostravě vycházeli :confounded: Jdu si trochu zacvičit, bo mě urputně bolí záda, tak je jdu trochu ponatahovat :slight_smile:
25. čer 2009 v 16:18  • Odpověz
Karolkooo, já to všechno chápu, taky jsem si tím prošla, takže si dovedu dobře představit, co všechno se Ti teď honí hlavinkou, ale víš co??? Udělej za Ostravou tlustou čáru a těš se na něco nového a hlavně na to, že tu šanci prostě máte, rozumíš mi:slight_smile:
25. čer 2009 v 16:22  • Odpověz
Karolkoooooo!!!! Super zprávy, tak jsme na tom skoro stejně., Já měla FSH 12,2 a pak za měsíc 11.2 ,ale stejně mi nabídli IVF i s ICSI a milášek má spermijlky taky ok, jen trochu poškozené, ale zas jich má hodně. Není IUI zbytečné čekání? Já bych být tebou to teda třeba přes prázdniny zkoušela přirozeně, pak si nechala nabrat FSH a asi bych šla rovnou do IVF. Prý zas to FSH může rychle stpupnout a mě tvrdili, že už je to nevratné. KDO SE V TOM MÁ VYZNAT?
Proč máš brát i utrouš? K čemu to je?
25. čer 2009 v 16:23  • Odpověz
autor
čus bus lásky moje! Tož zavírám kráám!!
25. čer 2009 v 16:25  • Odpověz
autor
Utrouš je na sliznici,néé? Haby rostla..
25. čer 2009 v 16:26  • Odpověz
Jinak jsem nezmokla a stihla to akorád. Teď tu byla taky průtž mračen a burácení. Miki se bál, tak ho mám na klíně a konejším. Jo a kokoti na poště ještě nedoručili bylinky z Třebíče od úterý!!! OMG
25. čer 2009 v 16:26  • Odpověz
Jsem myslela, že utrouš je jen při umělku na podporu. Jsem to ale dupa
25. čer 2009 v 16:28  • Odpověz
Utrouš se obsahuje hormon, který se podílí na přípravě těhotenství a jeho udrženííí, lásky moje:slight_smile:
25. čer 2009 v 16:29  • Odpověz
autor
Jasné Belíšku, no právě! Haby se mimi huhnízdilo a mělo v čem, ne?? Taková umělá peřinka trošku..
25. čer 2009 v 16:30  • Odpověz
autor
Kočulenky drahé, musím jít, bo zasejc povinnosti, ale už se těším na vás z pelechu!!!
25. čer 2009 v 16:32  • Odpověz
No jasně, bez Utrouše ani ránuuu:wink:
25. čer 2009 v 16:33  • Odpověz
Se mi tam připletlo "se", proč??? Věruš, to je fajn, že jste nezmokli.
25. čer 2009 v 16:36  • Odpověz
Při těch odběrech mi přišli na to, že se mi netvoří žluté tělísko a proto, mám od 16 do 25 dne cyklu brát ultrouš, že v tom asi bude poblém :slight_smile: Tak kdyby se vajíčko oplodnilo, tak ať se unhnízdí :slight_smile: věruško já už mám jeno IVF s Ket za sebou, vubec k ničemu to nebylo, tak není kam spěchat :slight_smile: Přes prázdniny přirozeně s ultroušem, jen pojedu na sono, kdy mi má prasknout folikl, pak zkusím IUI a když to nedopadne, tak IVF :slight_smile: Boužel já to začínám ze špatného konce, ale boužel Ostava jen rýžuje peníze, takže proto, tomu dávám volný pruběh :slight_smile: Snad do vánoc budu těhule :grinning:
25. čer 2009 v 16:44  • Odpověz
Karolkooo, kdybych Tě měla poblíž, přišla bych Ti dát na prdítkooo. Z jakého špatného konce? Prostě to na Tebe zkusili tak jako na spoustu jiných a buď ráda, že jste odešli včas a můžete to zkusit znovu a nejenom pomocí IVF. Tak už se tím netrap a těhulka budeš, tak nerozčiluj Bellíška:wink:
25. čer 2009 v 16:52  • Odpověz
Jo a ještě něco, peníze rýžujou všudeee, jen někde se aspoň chovají tak, že jsme na prvním místě:wink:
25. čer 2009 v 16:56  • Odpověz
Jsem zas tůto, diskotéka zachráněna, může zas pršet, OMG. Trošku se tu vyjasnilo, ale zase jsou slyšet hromy.
Česká pošta je Věruško pěknej šmejd, nemáme tu nějakou poštěvačku? :confused: Co? Že by jsme si to hnedle vyřídili. Jejich slogan: dnes podíte, zítra dodáme, maj na těch kárách asi z pééérdele, bo to néééjni možný, asi jim tam vlítnu pocuchat obálky!!! :angry:
25. čer 2009 v 17:03  •  1 dítě  • Odpověz
podáte samozřejmě
25. čer 2009 v 17:04  •  1 dítě  • Odpověz
Ale ze Žížátkova jste měly poštu druhý den domaaa, heč:wink:
25. čer 2009 v 17:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.