• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Chčije a chčije, přisšlo to k nám, Jen tak tak se Miki stihnul vysrandit a už jsme zase doma. Asi dnes nezvládnem procházku a z toho mám výčitka. Jak to děláte vy dupky psí?
Májo, poštěvačka byla moje mamka,ale to už je hafo let. Jezdila na babetě a objížděla 3 vesnice.
Karolko, myslíš, že FSH může i klesat?
25. čer 2009 v 17:13  • Odpověz
Jo v 19.00 jdu na koncert teho našeho sboru. Jdu si vybrat nějaký model na sebe :grinning: Tak mne večer nepohřešujte jako ráno, ano?
25. čer 2009 v 17:14  • Odpověz
Kuk :slight_smile: jsem vzhůru,to je děs,ale to je kvůli tomu že manža do noci zpravuje kompl,navigaci a jdem spát až kolem půl jedné a v sedum už čumákuju.No tak odpo treošku spinkám :wink:

Teda tady se probralo papu,prý kůzlečí :confused: jehněčí :confused: a králíka já nerada :confounded: ale teda je to tím že jsem ho asi jedla špatně udělanýho,moc nechutnal a kůzle a jehňátko jsem nebaštila,bych to určo ochutnala,jen bych asi myslela na to jak je to rozkošný.I když vidím malé kužátka tak pak mě na delší čas přejde chuť na kuře,ale ted co jsem těhu,se to nějak bije s převládající chutí :grinning:

Karolko,no tak to jsou super zprávičky,holka to fajnééé :grinning: :grinning: :grinning: Já o té Ostravě taky slyšela mocinky špatné věci-jsem to tu už psala,ale jak radí Madlenka,udělat čáru a šup šup skotačit a třebas nejen Věrka o prázdninách oznámí že je těhu :wink: :wink: a ještě budeš mít jen ranní to taky bude ok
25. čer 2009 v 17:15  • Odpověz
Kobylky u Vás tak leje? Třebíč záplavy,Vlašim bouřky :confused: tu ničeho a to jsem od Třebíče kousek :sweat_smile: musím na poštu zaplatit účet za telefonek,a do lékárny pro vitamínky-jsem objednala velké balení,ale nevím kolik to bude stát,oni taky ještě né-že mi to objednávají,tak se uvidí zda to je výhodné nebo jsem husa hloupá

Jo Máji a jak jsme se bavily o té neschopence,tak teď mi došla včera a teda čumím,vybrala jsem si dobře IVF-nebo nám bylo poskytnuto,já mám o 200kč míně než na výplatu :grinning: :grinning: manža říkal že na to prdí a jde taky marodit :grinning:
25. čer 2009 v 17:19  • Odpověz
Tak už vyspinkaná, Katy:wink: Věruško, budiž omluvena, ale až se vrátíš, tož nakoukneš, né:wink: V kolik končí, takový koncert? Budu tu čekat a číhat:grinning:
25. čer 2009 v 17:22  • Odpověz
Jestli se tam nezakecám, tak si myslím, že tak ve 20.30 bych mohla zase klusat na kobyle.

Tady to fakt burácí, tfuj. Holky chodíte s psiskama každý den n aprocházku? Mám výčitkas, že Miki dnes nebyl. Šmudlík, má hodně enerdžajzru a potřebuje ji vybít.
25. čer 2009 v 17:35  • Odpověz
Věruško, naše Bellka chodí každý den na hodinovou procházku, i když je na zahradě a protože je to velké plemeno, tak by ani nemusela, ale Mikísek by měl chodit denně a vyběhat tu svojí energii. Ale když s ním jednou nepůjdeš, tak se nic nestane:wink:
25. čer 2009 v 17:46  • Odpověz
Tak chudák satan nechodí nikam, tož dojeďte a vemte ho :confounded:
Už zase černo, no to je děs, chudáci ty lidi v zatopenejch oblastech, když toto viděj, furt dokola.
Katy, já mám i víc jak na vejplatu některý měsíce, takže oks.
25. čer 2009 v 17:47  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Hoj baby, jsem huž doma, a večeřím s vámi :slight_smile:
25. čer 2009 v 18:12  • Odpověz
Věruško, já z toho FSH byla tak všoku, že jsemse zapomněla zeptat :wink: Ale huž je to jedno. Příští pátek sono,jestli roste folikul a pak snaženíčko a snaženíčko :wink:elíšku jaký byl králík, mi to k vám nestihli :grinning:
25. čer 2009 v 18:28  • Odpověz
Ahojky beruškýýýý
jen vás rychle zdravím a valím koukat na bednu,mám dost :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
včera sem byla vycuclá jak ze ždímačky,taky je mi pořád hrozný teplo a jak se nenajím jdou na mě mdloby :frowning2: ale snad to bude O.K. Věry nevím jak to bude s prací,počkám na ultr. a pokud budou dvojčátka s největší pravděpodobností se na to vybodnu at se tam nervačí někdo jinej :wink:
nestíhám čítat berunky,ale mocinky na vás myslím :slight_smile: :slight_smile:
jen sem zahlídla nějaký veršování :grinning: :grinning: šlo vám to krásně-jedna básen :grinning:
25. čer 2009 v 18:29  • Odpověz
co tady nového?Jak dopadl páreček?Co Danusss?
25. čer 2009 v 18:31  • Odpověz
autor
Karolajnko, krásné výsledky! To bude milášek nadšený, že bude tolika domácího snaženíčka, co? :wink:
Janni, ahojda, tak co, už je pořádně blivno?
25. čer 2009 v 18:36  • Odpověz
Není Andrejko :grinning: je mi pořád dobře :wink:
25. čer 2009 v 18:37  • Odpověz
Andrejka už je domečkaaa, no nevěřím vlastním očím:slight_smile: Karolko, králík úžasný, perfektní, prostě paráda:wink: Janni.ko, to jsme na tom stejně jako Ty, taky nic nevíme. A už si oprav tu snž:slight_smile:
25. čer 2009 v 18:38  • Odpověz
viděla jsem v tabulce-kterou nám tady dělá jedna moooooc šikovná holčina :grinning: že jdeš zítra na ultrazvuk -tak at je vše o:k: Andrejko,držím palečky a pak už budeš vědět kdy bude Ketík?
25. čer 2009 v 18:38  • Odpověz
Belinkooooo až po ultrazvuku :grinning: :grinning: :grinning: až budu mít jistotu,že tam fakt jsou,nebo je :wink: a hlavně že je tam kde má být
25. čer 2009 v 18:39  • Odpověz
No dobrá teda, tak do UTZ to ještě vydržímeee:wink: Andrejko, to je víc než jasné, že všechno bude v pořádku a hurá do KETíku:wink:
25. čer 2009 v 18:43  • Odpověz
Karolko,taky gratuluju hned sem si tě našla a prostudovala :wink: a není to zlepšení třebas tou Eregmou???
25. čer 2009 v 18:43  • Odpověz
Belinko a co ty?Jak to s tebou vypadá????Kdy už budou pichanečkyyyyyy?
Vydržaj pijaněr :grinning: :grinning: pak to určo změním na tt :grinning:
25. čer 2009 v 18:45  • Odpověz
autor
Janni, jj, to jsem byla já :grinning: :grinning: :grinning: .
Já tak odhaduju, že zítra ještě nic nevykouká, bo já mám většinou ovu až tak 15dc, a zítra budu 11dc. Tak tipuju, že mě pozvou ještě na pondělí na UTZ a pak si myslím, že KET ve středu. Uvidíme :wink: Díky za palečky.
Ahoj Bellí, jsem rychlej šíp, co? :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 18:49  • Odpověz
Á pracovnice se scházejí. Prej jestli to budou dvojčátka tak se na to asi!!!!? No to se na to určitě jako!!!I s jedním bych se na to mohla a nebo ne, ještě počkej až přijedu na čůčku :slight_smile:
25. čer 2009 v 18:50  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj všecičky.
Karolko tak samé super zprávy, to je fajn. Utrouš je ženský hormon progesteron, začíná se brát až po ET do 12.týdne těhu, tak bude na udržení embrijek. Určitě to IUI zkuste, když se to dvakrát nepovede tak si vyžádáte IVF, my to tak udělali.
25. čer 2009 v 18:50  • Odpověz
Holky, mám na něco chuť, to je novina, co? :grinning: Potřebuju nějakej dobrej recepis, na kterej všechno mám, u Petjunčinýho zázraku mi chybí jeden tvaroh, OMG!!!
Tady stále chčivno.
Jo a Věruška mi nahlodala svědomí, tak jsem šla se satanem ven a on nikam nechtěl a táhl mě domů, navíc jsme ještě zmokli.
25. čer 2009 v 18:52  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ahoj matko :wink: Holky, já musím uklidit a zabalit, bo zítra hned razíme, ale já su táááák líínáá, chcu spáát!!!
25. čer 2009 v 18:52  • Odpověz
Páni tak to je dobře Andrejko a pak už budeš těhulinka a bude mimííííí :wink: :wink:
Tak já se s váma loučím berunky moje.Jdu koukat na bednu a pak do hajan,brou nocku a hezký sníky miminkovský :wink:
V sobotu jedem na 50sátiny tak se ukážu až v něděli.
Mějte se mocinky krásně,kontroličky at jsou na 1 a všem hezký víkend
MVR :zipper_mouth: -to má být smajlík pusa :grinning:
25. čer 2009 v 18:52  • Odpověz
Tak bal a uklízej, vo co dé? :grinning: :grinning: :grinning:
Já taky od rána uklízím a vařím, jedli jsme ve čtyři a úklid čeká :grinning:
25. čer 2009 v 18:53  •  1 dítě  • Odpověz
Nás vymění za bednu, no to je něco!!! A za padesátiny :grinning: To já bych teda neudělala.
25. čer 2009 v 18:54  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Nechci balit, ležím u noťase a néééchci nic dělat! Zkoumám na netu meebo... jak si tam vyrobit ICQ...
25. čer 2009 v 18:59  • Odpověz
Andrejko, to teda čučím, Ty rychlý šípeee:grinning: Jo a klidně si zabal na chajdaloupku, ale úklid Ti neuteče, tak se na něho vyprdni:wink:
25. čer 2009 v 19:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.