• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Janni.ko, tak pá, užij si víkendík a podat hlášení, jasné:wink:
25. čer 2009 v 19:06  • Odpověz
autor
Bellí, když mně se nechce vůbec zvedat :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Tož mě asi rozhýbe až Honzík, dorazí co nevidět! :confounded:
25. čer 2009 v 19:10  • Odpověz
Ve dvou se lépe balí:grinning:
25. čer 2009 v 19:12  • Odpověz
baf :grinning:
25. čer 2009 v 19:12  • Odpověz
Májo,teda ty ochranářko zvěře,tož na Tebe Kubišovou,to víš že s pejsanem denně na prochajdy,to on pak je pako chudák jen doma,lapnout káru s mimískou a satana sebou a šup šup :wink:
25. čer 2009 v 19:13  • Odpověz
Á pozor, nějaký bafáček:grinning:
25. čer 2009 v 19:14  • Odpověz
autor
Co říkáte stařenko, že mi jednu nabalí? :grinning: :grinning:
Plav? A kam mám plavat paní Kačerová?
Huž mi zrak neslouží, hani huši, život je za mnou, huž jsem štará krááva :grinning: :grinning: :grinning:
To je zoufalství, což? Jsem hunavenááááá :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 19:16  • Odpověz
Bafiky baf :grinning: sežrala jsem dva rohlajse s paštikou a rajču :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Andrejko,teda ty jsi unavenec,tak jdi hají a odpočívat,přece robíš za kolegyně tak i za ně musíš spinkat :wink:
25. čer 2009 v 19:25  • Odpověz
Tož nic nedělej a odpočívej:wink: Už zase začíná bouřit, OMG!!!
25. čer 2009 v 19:25  • Odpověz
Ale odpočívej s námi, né samaaa:wink: Vypadá to, že za chvilku začnou lítat hromy blesky, už to slyším u baráku, Pavlík jel na nočňucha, se tu sama poseruuu!
25. čer 2009 v 19:34  • Odpověz
Přesně tak, hezky i odpočiň...
Andrejko přeju na zítra krásnou ukázkovou slizničku.
Prvně budu zapékat těstoviny s tvarohem, tak uvidím co z toho bude. tak jdu na too
25. čer 2009 v 19:36  • Odpověz
A jestli za mnou okamžitě nepříjdete, tak zalezu pod peřuchu a vylezu až v pondělííí. Tak čekám 3 minuty!
25. čer 2009 v 19:38  • Odpověz
Moni, tak ať se dílo podaří:wink:
25. čer 2009 v 19:39  • Odpověz
Huž peču v rúře, kam bys lezla omg? Koukej na buřinu, aby Ti neunesla žížata. To je děs, co se děje, ještě že nemáme barák, už ho nechci, bo to je pak starost.
25. čer 2009 v 19:41  •  1 dítě  • Odpověz
Tak to vidím, že musím zalézt, no. Tak páček v pondělucha!
25. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
Já jsem taky líná jak veš, ten net, to je hrůza, měli by mi ho na tejdn odpojit a to by se byteček blejskal.
Katy, já vím,ale on pako je, neumí chodit u kočáru, asi to chce výchovu, nojono, jsme parchanti, asi sem tu martu pošlete :confounded:
25. čer 2009 v 19:42  •  1 dítě  • Odpověz
To je ta prodleva, si tady čmárám a ona leze pod deku :grinning:
25. čer 2009 v 19:43  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko, ještě tam prší? Brácha má tu ekšn venku, už je tam a hlásil chcánoše.
25. čer 2009 v 19:45  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Nééé. kam bys šláá? Pod peřinu se dávaj jenom mrtvý kozy, přecivá! :grinning: :grinning:
Mončí, ahoj, tak co? Ještě nějakej posledníček otravuje se závěrkou?
25. čer 2009 v 19:45  • Odpověz
autor
Jdu tedy vylézt s pelechu a mrknu z okna, abych Ti dala echo! A kam šel brácha, na depešáky? :grinning:
25. čer 2009 v 19:47  • Odpověz
autor
Tož len takovej krápot bezbuřinovej :wink:
25. čer 2009 v 19:51  • Odpověz
Brácha je na palouku na bráníku :grinning: a chčije a chčije. Je tam Finlandia pááárty a bude tam Apocalyptica a Supporti právě hrajou.Je tam i dcera nedcera a další píplové. Jeli na otočku, blázni a nevezmou mě. Jsem mohla bejt u Tebe na Kobyle a mohlas v klidu balit, aby teda ten noťas neměl absťák :sunglasses:
25. čer 2009 v 19:52  •  1 dítě  • Odpověz
Krápot, aha, no tak chčije prostě, jak říká Věruška :slight_smile:
25. čer 2009 v 19:53  •  1 dítě  • Odpověz
Jsem se dívala na zprávy,a teda ty záplavy no hrůza,snad se nikomu nenavalia voda někam do baráku.
25. čer 2009 v 19:56  • Odpověz
autor
Ahááá, tak Supporty, to jó, to móžu tiež :wink:
Tak mi právě přilítla sms, že drahý šel do hospy, ale že za půl hoďky je dom, tož vás budu informírovať, jak čas je relativní pojem :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 19:57  • Odpověz
Taky jsem chvilku, Katy, koukala, no asi si ani neumím představit, co je to za hrůzu. Brr, mám husinu zas.
25. čer 2009 v 19:57  •  1 dítě  • Odpověz
Tak dílo už je v troubě, jen jsem zapoměla vysypat zapékací mísu, tak to budem vyškrabovat, ale to je fuk.
Máji ten tvůj je teda pěkný pařmann. Kolikrát byl už pyšný tatínek venku s kočárkem?
Andrejko jo jo už jen dva klienti, jeden má dokonce manželku účetní ale než ta by se dělala s tím jeho bordelem, tak to má radši u nás ve firmě. Klasika. Tak ty už zítra nejdeš do práce?
25. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz
Pařman? Jako bráchu myslíš? Bo Jožana? Jožan moc nepije a je doma :slight_smile: Venku byl již několikráto, ani nepočítám, nepustí mě ke kočáru.
25. čer 2009 ve 20:01  •  1 dítě  • Odpověz
No to je pěknééé, jenom zalezu pod peřuchu a jedním očkem nakouknu a všichni se najednou objevíte, hm. Teď tady tak zabouřilo, že mi zadrnčely okna, OMG!
25. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
Mončo ahoj těhulino,jak je? Hele třeba bude sranda,budete všichni dlabat s mísy lžícama :wink:

Máji,děs to je,chudáci lidi

Majdí,neboj,žížátka Tě ochrání :slight_smile:
25. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.