• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Belli tak zůstaň s náma pod peřinou.
Máji tak já to blbě pochopila já myslela že manža paří.
Andrejko ten můj je tam taky, nechápu co tam ti chlapi řeší, on nepije dá si nanejvíš dvě piva, ale jak je užvaněný- no horší jak sto bab... Dokonce mi chodí s radama jak a v čem mám prát :astonished:
25. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
autor
Monči, jj, jdu, ještě fůra rachoty, UTZ mám až ve 14.30. Předpokládám ale, že mě ještě objedná na pondělí a pak až tak st,čt KET. Taky bych manžu neúčtovala. Ale to nehrozí, bo můj medvídek podnikat asi nikdá nebude. Jsme již starší lidé :grinning: a máme rádi jistoty :grinning: :grinning:
Jéééééé, on právě dorazil!!!!!, to čumím!!!
25. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
Mončo, mně taky chodí chytrej od kamarádů, vím co je potřeba mít pro mimísku, jakej ohřívač lahví, jaký chůvičky, jak kojit, kde má stát u porodu a kam koukat nemá, kam na dovolenou, rady o vaření, no prostě jsem vyškolená.
25. čer 2009 ve 20:09  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko, provedeno, ale nic se neděje... :confused:
25. čer 2009 ve 20:12  •  1 dítě  • Odpověz
Katy já jsem stále ok, nic nebolí, jen když se třeba rozběhnu po bytě tak si musím držet prsa, pač bolí, tak tlumím, a jak je tobě?
Andrejko tak to je na prd, ale aspoň si nemusíš brát propustku z práce, když ti to tak hezky vyjde.
Máji no jo chlapi, ale za trest má manža k večeři ty zapečené těstoviny, on je totiž nemá s masem rád, tak s tvarohem to bude tuplem. To jsou moje takové malé pomsty, že do té hospody leze.
25. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz
Tak už jsem zase s vámi. Pustila jsem domů Kokeša a dala mu trošku svého jahodového jogurtového nápoje a už mi sedí na posteli a loudí ještě.
25. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
Tož to mi Pavlík s ničím neporadí, i když bych se asi hodně divila, o čem se baví policajti v hospodě:grinning:
25. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz
Tak to já zase dělala těstoviny zapečený s mletym na objednávku. Neměla jsem na to chuť, já to moc nemusím, ale byla to dobrotka. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A buchtička už se směje na lince :grinning: , jen zakrojit. Já na ni zapomněla, ta Kobyla mi vymyla asi mozek :grinning:
25. čer 2009 ve 20:21  •  1 dítě  • Odpověz
Mony,kozy Ti hopsají a bolí jo? Hmm mě jak narostly tak taky hopsají,jsem z toho unešená,manža taky nikdá jsem neměla takový koziska :wink:
Pořád Ti je ok?Se máš,mě je taky už docela fajn.Jen dnes mě popíchává v podbřišku,ale to je asi normální,že?

Majdí,teda Kokeš se má,ten na té bouřce vydělává :slight_smile:
25. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
Chlapy jsou občas divní,taky občas nechápu kde to berou,nebo co vyčte na záchodě z časopisů,no zajímavé :grinning:

My měli dneska lasaně,a teda musím se pochválit,byly moooc dobré, a zítra budou ještě.
25. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
autor
Tak Mončo, teď jsem se zasmála, Ty běháš po bytě? :grinning: A pak tlumíš? :grinning: :grinning:
Belíšku, jsi obklopená žížatama, tak je na vás bouřka kráátk´ááá!!
Máji, díkes, asi jsem na to dupa!
Katy, tož užíívej kozisek :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
Jak to Tvoje a manžovo unešení z koz vypadá? :grinning: Já už mám po unešení, čekám, zda se to zmenší a hlavně do jakýho obrazce, jsitě to bude nějaká placka ke kolenům :angry:
25. čer 2009 ve 20:28  •  1 dítě  • Odpověz
Právě, že ten malý vychcánek ví, jak na mě. Zase je jak malé koťátko, jsem zvědavá, kdy ho chytí blbá a zase po mě skočí a pokouše mě. No tak mu to vrátím, však mám taky zuby, né:grinning:
25. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
Katy a jak ty lasagne děláš? Kupuješ je bo nějak vyrábíš? :slight_smile:
25. čer 2009 ve 20:31  •  1 dítě  • Odpověz
Nazdárek :slight_smile:
Tak zase nakukuju, ale to dočítání je vážně pro pracující!!! :sunglasses: úču náročné! Vrátila jsem se s malou z nákupů, protože NEMĚLA podle jejích slov na zítřejší vysvědčení co na sebe, a ještě jsme sháněly nový batoh do školy - hrůza. Nahá teda zítra nepůjde :grinning: , ale batoh nemáme :unamused: Tak zase příště :angry:
Máji, klíííd :slight_smile: Já jsem jenom z MŠ, takže toho moc nenaučím, a tím pádem ani nemám tolik volníčka :frowning2: Ale rozhodně bych s učitelkama na ZŠ neměnila. To volno jim rozhodně celoživotně pocuchané nervy nezachrání a ten plat si nepřejte vidět. Neberou o moc víc než my, a to věru není žádná sláva. Neříkám, že je to dřina, ale ty nervy, aby se někomu něco nestalo a já neskončila v kriminále, ty už mi za to volno přestávají stát. Naše školství prostě už nezachrání nikdo.U holky na škole odešlo už dobrých pár učitelů a teď tam mají starou gardu důchodkyň, protože pro ně je třináctka čistého luxus k důchodu, ale zase chudinky ty dnešní děti nezvládají :frowning2: No, nechci tady moralizovat, ale myslím, že můžeme být rády, že v těch školách za dnešních podmínek vůbec někdo je :wink: a ve zdravotnictví jakbysmet. Ve špitále jsou mraky Ukrajinek - mezi nimi Bellinka :grinning: a pár statečných. Už se těším, až nám budou učit naše děti Vietnamky, to bude teprve čóro :grinning:
Regí, jsem ráda, že je trochu veseleji :slight_smile:
Karolko, bezva překvápko :slight_smile: a ještě s bonusem domácího snaženíčka - no to je přece paráda :sweat_smile: Určitě se zadaří i bez IVF! Držím palečky.
Andrejko, držím pěsti na zítra, už se ti to blíží :slight_smile:
Všem přeji krásný večííírek!
25. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
Máji a už jsi řekla Lubošovi, že se v pondělí otřese Třebíč??? Že bude připuštěn po roce:wink:
25. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
Ahojky Teoro pracující!!! :grinning:
Tak to jo, jak jsi ze školky, tak to je dobrý. Já vím, že je to fuška, já bych to pozabíjela, teda jenom některý kvítka. Já učila keramiku ve školkách a ve školách a stačili mi dvě hodiny za den, všude nějakej vejrostek byl bo něco hyperaktivního a já byla zubožená, celá rudá, upocená, chcíplá na zbytek dne :grinning: Jsem prostě asi slabej kousek :wink:
Na co zítra batoh, na ty pěěěěti? :slight_smile: My chodili s fooolií.
já jim tak závidím, to jsou nejhezčí dny a je jich tááák málo. Já byla vždycky tak přešťastná, že začíná tolik volníčka a už se řítila tím busem domů, sluníčko svítilo, to asi zítra nebude,......to je škoda.
25. čer 2009 ve 20:36  •  1 dítě  • Odpověz
Blázníš? Jen jsem mu zahlásila, že se budu moc konečně vykoupat v horké vaně.Jéééééé to se otřese koupelna :grinning: A to bylo slávy, když jsem si dement měsíc po porodu uvědomila, že si můžu lehnout na břicho, jak já se u teho smááála, jak postřelená, bo to je prostě masoooo, po deseti měsících břicholežení :sunglasses:
25. čer 2009 ve 20:39  •  1 dítě  • Odpověz
A jéje v růžovce naše téma...
25. čer 2009 ve 20:40  •  1 dítě  • Odpověz
Marti ahoj:slight_smile: dobré konstatování, prý mraky Ukrajinek a mezi nima Bellinka:grinning: Máji, zítra už má být 25, v so a ne 27 stupňů, tak jim ty prázdniny snad hezky začnou:wink:
25. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
Nojo, ale chcáti má i příští týden, píšou...
25. čer 2009 ve 20:45  •  1 dítě  • Odpověz
dnešek je dnem zapečených těstovin a lasaní.
berušky jdu do postele a raděj vše vypínám ať nevytuhnu zas jak včera všechno jelo pc i tv.
Marti asi je to opravdu lepší s tak malýma dětma, jsou ještě nezkažené a nezákeřné. I když nezávidím září, to jak dojdou nové děti a řvou a řvou, to musí být na palici.
tak tedy dobrou noc všem a hezké sny.
25. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
Prý blázníš? Si jako myslíš, že nepochopí, že do té vany klíďo může skočit za Tebou:grinning:
25. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
ANdrejko,tož probíhá to tak že s nima hopsám manžovi před obličejem a on občas v autě,jede přes výmoly aby mi hopsaly :grinning: :grinning: my jsme takový trochu paka :grinning:

Máji,já jsem líná lasaně dělat,to stejné s ostatníma těstovinama.Kupuju je,nebo ty děláš nějaké těstoviny?
25. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
Moni, pěkně se vyspinkej, těhulinko:slight_smile: Ještě zítra vydrž a už je víkendík:wink: Krásné sny, beruškooo:slight_smile:
25. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
autor
Dobrou Moni, hezké sníky!
Ahoj Marti, díky za pěsti:slight_smile:)
Belli, pan Desenský taky kouše psy, když kousnou oni jeho :sweat_smile:
Se bude třást Třebíčská bádcimr, jo?? Tomu nevěřím! Začne vřískat postýlka, a máš po srandě :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
Katy tak to musí být u vás pěkně veselo. To já před mojím radši nehopsám, my sexovat nemůžem, tak to nepokouším. tak ještě do sebe tlačím ty těstoviny, no je to mňamka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
No, ale já bych ho asi nekousla, bo on by mě podrápal. Někdy se tak podívá, že z něho jde strach a Pavlíkovi už asi 3x skočil do obličeje a rozseknul mu nos, ten ale dostal. Věruška se nakonec asi zakecala:grinning:
25. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
tak jsem to slupla, a jdu, pá MVR
25. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
autor
Hm, zase sexík. Tak to já už taky nevím, co je, ale ani se mi teď moc nestýská. POslední pokus byl u óbr folíku, jak jste mi radily... :grinning: :grinning: . Pak jsem měla bobule a teď jsem ráda, že jsem po hysterce a po antibiotikách, a do Ketu nechci nič v chachule ani vidět, bo peřinka pro embryjoty je vypraná antibiotikama přecivá!
25. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.